Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Czesc. Na poczatek brawa dla Karolinki! Ada jestes dzielna,ja nie wiem czy bym karmila jesli by mnie gryzl. Alus narazie troszeczke pelza,ale do tylu. Od niedzieli jestem bez Robcia i Janka. W poniedzialek byl zabieg. Jednak obrzezali go. Jest ok,boli go czasami. Psychicznie troche gorzej,boi sie lekarzy i pielegniarek. Jestem codziennie u niego. Mama byla,ale juz pojechala wczoraj


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Jeny, Izula, myślałam że jednak obędzie się bez zabiegu. Chyba mocną miał stulejkę, skoro zdecydowali się na zabieg!? Najważniejsze, że w przyszłości nie będzie miał problemy z ...., no wiesz! I dzieci itp, wszystko będzie normalnie.

      Ada, no ja też cię podziwiam za to karmienie z gryzieniem. No i współczuje bóli brzuszkowych.

      U nas też ostatnio Karolinka przez kilka dni była strasznie marudna i niegrzeczna, cały czas na rączkach. Też zwalam na ząbki.


      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Izula współczuję nerwów, bo pewnie nieźle się nadenerwowaliście. Ale najważniejsze, że już po i pewnie lada dzień będziesz miała Robercika w domu.
        Kornelek właśnie dlatego karmię tylko nad ranem, jak jeszcze na pół śpiący jest, bo wtedy nie gryzie Ale myślę, że niedługo całkowicie zakończę.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Hej
          Wcięło mi posta

          To tak na szybko.
          Mamy dramat rodzinny. Moja szwagierka straciła dziecko w 6/7 miesiącu w niedzielę, a w czwartek była u gina i było wszystko dobrze. W piątek ledwo czuła ruchy, ale skoro gin powiedział że jest oki, to się specjalnie nie zamartwiała. W sobotę całkowicie przestała czuć ruchy. Dlaczego?????????????????????????????????????????? ?????????????????????
          No pytam się, dlaczego?????????????????????????????????????
          Rozpacz, żal, smutek, tony łez
          Jest jeszcze druga szwgiera, która jest też w ciąży 8 mies. I też ma mieć córeczkę. I jak Madzia teraz spotka się Agatą, przecież to boli serce.
          Najgorsze przed nią, bo musi urodzić martwą córeczkę i ją pochować.


          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Ojej, bardzo współczuję szwagierce Ciężkie chwile przed nią i rodziną. Nawet sobie pewnie nie wyobrażamy jak musi się czuć. Bardzo współczuję.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Współczuję całym sercem... Nie wyobrażam sobie co to jest za uczucie. Życzę,aby przetrwali ten smutny czas .... Robercik wypuścili w czwartek. na dzień dzisiejszy jest dobrze. już normalnie się bawi. Najgorzej jest przy siusianiu. Przy zmianie pampersa jest krzyk,płacz poci się cały i trzęsie. Powoli się goi. Kontrola w piątek. Aluś bez zmian,pełza do tyłu,ma 3 ząbki ,ale w drodze kolejne 3


              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                No i urodziła. Jeszcze pogrzeb

                Byliśmy u lekarza z Karolinką bo strasznie ciągnie się za uszy i cały czas ryczy, do tego mega katar. Ale nie ma zapalenia.

                Izute, nam wychodzą dwa ząbki, i pewnie dlatego ten katar i uszy.
                Szkoda Robercika, namęczy się bidulek.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Izute życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Robercika.

                  Markowi wychodzą 4 ząbki Myślałam, że najwyżej 2, a wczoraj zauważyłam, że to aż 4 na raz.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Ada, nam na szczęście wychodzą tylko 2. Bo dwa już mamy. Przez te dni była masakra, ciągle ryczała. A wczorajsza nocka była bajkowa, zaspała przed 20 a obudziła się o 5.30, bez ani jednej pobudki, ciurkiem. Ja chcę więcej takich nocek Dzisiaj też jest grzeczniutka.

                    Zaraz jadę z Kornelem po jakieś półbuty na teraz, nie wiem może adidaski. No zobaczymy co mi się spodoba, chociaż wczoraj Kornelek powiedział, że chce z zygzakiem.

                    Jutro mamy pogrzeb malutkiej Celinki, wczoraj kupili trumienke a dzisiaj szatke-ubranko.

                    Izute, jak chłopcy?


                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Kornelek trzymajcie się,jeszcze raz wspołczuję. Robercik w miare ok. Bylismy wczoraj na kontroli bo przy zmianie opatrunku zaczęło mocno krawić. okazało się jednak,ze źle okłady robimy. Kazali polewac więcej rivanolu,żeby sam gazik zszedł. Jaką ilość bym polała i tak schodzi delikatnie,ale z krwią ;/ może potrzeba czasu ? w środę znów idziemy. Aluś ma już 5 ząbków,jeszcze jeden czeka w kolejce. Zazdroszczę Wam przespanych nocek. Malutki budzi się kilka razy na cycka. Może dlatego,że śpi z nami. Czas najwyższy na żółeczko. Mieliśmy,ale nie chciał z w nim spać. Wsytd,ale trzeba już go odzywczając choć to nie będzie łatwe. Nie pamiętam już keidy rozłożyłam się na łóżku...:P


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        My mamy 4 ząbki i 4 wychodzą Już by mogły wyjść, bo ostatnio ciągle chce na rączki i bardzo marudzi.
                        Marek tydzień temu nauczył się robić "papa". A i wygląda na to, że tańczy Marek jeszcze się nie przemieszcza, ale przy siedzeniu zaczyna opierać się na rączkach i podwija do tyłu nogę.

                        Kornelek współczuję Śmierć dziecka to chyba najgorsze co można przeżyć.

                        Izula oj nacierpi się Robercik
                        A karmisz tylko piersią czy mm też już podajesz?

                        Ja Markowi na noc daję mm i budzi się na cycusia po 5. Ale przez te ząbki budzi się kilka razy w nocy i trzeba mu podać smoczka lub posiedzieć chwilę przy nim.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Hej

                          Ada, Karolinka też budzi się kilka razy, ale smoczuś załatwia sprawę i śpimy do rana.

                          Izula, mi się wydaje , że Aluś nie jest najedzony i dlatego się budzi w nocy. Może spróbuj dać mu mm, albo swoje mleko zrób z kaszką, będzie bardziej syte. Albo swoje mleczko z kaszą manną, coś jak grysik.
                          A jak Robercik? Lepiej?

                          U nas nawet ładnie, cieplutko, wiosna idzie.


                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            My byliśmy dziś na kontroli z Markiem. Waży 9100 g i ma 72 cm. No i przebiły się dwa kolejne ząbki. Jeszcze dwa są blisko.

                            Wszystkiego najlepszego dla Karolinki

                            U nas dziś pada cały dzień i zimno, brrr

                            Marek wczoraj i dziś obudził się o 6 i nie chciał już spać Mam nadzieję, że mu to nie wejdzie w nawyk.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Zacznę od tego,że Robercik już lepiej. Siusiak mu się goi. Choć na ostatniej wizycie powiedział,ze może trzeba będzie szwy zdejmować;/ a Aluś w dzień często marudzi. W zasadzie nie pomyślałam,że mógłby się nie najadać. Sciągać nie mogę,bo boli strasznie i ledwo co 40 ml "nadoję" . Nan HA mu kupiłam,ale za chiny nie chce pić z butelki,choć właśnie chciałam na noc mu podawać. a Wasze maluszki ile mają już ząbków ?? Aluś ma 6 ;]


                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                aha i pragnę dodać a propo wstawania,że te moje szkraby wstają chwilke po 5 ! he he nie mogę się doczekać kiedy to się zmieni


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X