Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Annak to ładnie Mateuszek waży No i najważniejsze, że zdrowy.
    Mojemu niestety zaczęły się kolki. Także w dzień ostatnio mało co śpi i cały dzień chce być przy piersi Mąż wraca w czwartek do pracy i nie wiem jak to będzie. Obawiam się, że Zosia zaczni mi się buntować, że nie mam dla niej czasu. Na spacerze niestety też nie zawsze chce spać i płacze, więc już nie mam pomysłu. Kupiłam dziś kropelki na kolkę zobaczymy czy coś pomoże (córce niestety nie pomagały przy kolkach).





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      o kurcze, ja tutaj mam bardzo dobry produkt na kolki, pomaga kazdemu dziecku, ja raz myslalam ze mały miał kolke i kupilam lek, zapodałam tylko raz, zasnął po nim prawie odrazu, my z mezem na zmiane jak mały marudny i jak chcemy go uspic po cycu albo przedłuzyc aby za wczesnie nie jadł to albo z youtube włączamy suszarke do włosow, albo kołysanki, duzo pomaga nasz niechciany za bardzo smoczek mati jest marudny ostatnim czasem w dzien, przez upały ,od paru dni mamy po 37 stopni. wola co póltorej godziny lub co dwie jesc, przedłuzam ile moge ale wtedy drze sie w niebogłosy.dzis np, spał dwa razy po pół godzinki i teraz po prawie godzinnym cycu zasnął zobaczymy na ile dobrze ze póki co noce dobrze przesypia od 2 i poł godziny do 4 .

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Cześć,my jeszcze w dwupaku jutro wizyta,pewnie coś ustalimy z lekarką... Ach jak ja już Wam zazdroszczę maluszków.! Choć wiem,że zaraz sama będę miała częste pobudki w nocy Annak27 zdradź nazwę tego cudownego leku...



        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Annak to Mateuszek ładnie śpi. A w takie upały to nie dziwię się, że częsciej domaga się piersi, w końcu każdemu chce się pić A mogłabyś zdradzić nazwę tego cudownego leku? Może u nas też się go dostanie.
          Izute już niedługo. Daj znać po wizycie co lekarka powiedziała.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            nazywa sie COLIMIL jest na bazie ziół i witamin. mam znajoną w polsce ktora zjechala z hiszpani i mowila ze nie ma odpowiednika tego leku, ale jesli moze dobrze poszukacie moze sie cos znajdzie.
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              U mnie bez zmian... w sobotę mam następną wizytę...



              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                izute90 moja niunia też była uparta i wypchnęli ją na siłę 5 dni po terminie trzy dni wywoływali ją na ten świat

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Izute coś dzieciątko nie spieszy się na ten świat
                  Aliska a co u Basieńki?
                  Annak a Ty w Hiszpani mieszkasz, tak? Wiem, że gdzieś za granicą, ale nie pamiętam gdzie.
                  Marek wczoraj skończył miesiąc. Nie wiem kiedy to zleciało, pewnie ani się nie obejrzymy a nasze dzieciaczki będą świętować roczek





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    tak w Hiszpanii a dokladnie w Madrycie. dokladnie czas leci jak szalony!! a jeszcze niedawno czekałysmy na nasze pociechy!! pochwale sie wam dwoma nocami jakie mielismy hehe z piatku na sobote mały spał 5 i poł godziny i potem 3 i pół a z sobote na niedziele ja pierwszy strzał poszło prawie 7 godzin!!! a potem tez ponad 3 godziny!! choc co fakt w dzien prawie wogóle nie spi! niewiem o co chodzi ale wysypiamy sie z męzem nawet bardzo dobrze!!

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      No to nocki macie super. A że w dzień nie śpi, trudno. Nie wszystkie dzieci potrzebują tyle snu widać. A dobrze, że w dzień nie śpi a nie w nocy.
                      U nas też poprawa z nockami. Dziś przespał 5 godz, a później 3. Także już nie jest źle





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        halo halo mamusie, gdzie jestescie?? izute ty juz napewno jestes ze swoją kruszynką

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Ja jestem. U nas znowu gorsze nocki Dziś spałam tylko do 2, później Marek nie chciał spać. Wczorajsza nocka też nie była najlepsza Może chcociaż w dzień uda mi się odespać.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            o kurde, a wydawało sie ze mały juz sie unormował ze spaniem. u nas standard, 4 i 3 godzinki takze jesli mi brakuje jakiejs godzinki na odespanie to po porannym cycu jeszcze idziemy spac dzis odespałam ok 2 godzinek i jak nowo narodzona jestem a mały jakby nigdy nic po cycu zasypia, nie marudzi na noszeniem na rekach, grzecznie ssa smoczka i zasypia a znowu pojawil sie u mnie problem z dupcia, ma straszne odparzenia, az ranki mu sie porobiły. w niedziele dostalam od znajomej tanie pampersy bo jej syn juz z nich wyrósl a mój akurat jeszce nosi ten rozmiar, załozylam kilka razy i masz.choc nie jestem pewna czy to przez pampersy.sa grube moze nie przepuszczaja powietrza i dlatego. wczoraj wyczytalam w necie aby dupcie bierzaca woda przemywac ale ja przemywam rumiankiem i wietrze .dzis znowu do pediatry, moze cos poradzi bo nie chce aby go piekła dupcia

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Widzę, że nam wątek przenieśli.
                              Mi też się wydawało, że mały się już unormował ze spaniem. Zobaczymy jak będzie dalej. Ja niestety nie zawsze mam możliwość położenia się w dzień, bo mam jeszcze córkę, a jestem sama z dziećmi.
                              Annak a te odparzenia, to może być uczulenie na te pampersy co zakładałaś. Smaruj jakimś kremem na odparzenia i wietrz często pupę, powinno pomóc. Często te tanie pampersy powoduję uczulenia u dzieci albo odparzenia.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                no własnie smaruje dobrym kremem ale jeszcze jeden mi polecono wiec dzis go kupie. zaczelam przemywac pupcie rumiankiem, tamte pampersy odstawilam, wietrze za kazda zmiana .biedaczek sie pewnie meczy i go piecze.
                                a co do spania to ja ogólnie w dzien spac nie lubie i nie umiem .ale ty z dwójka dzieci to tez ciezko abys zrobila sobie krotka drzemkę. zobaczysz, unormuje mu sie w końcu!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X