Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Też jestem na rocznym macierzyńskim. Dali to trzeba brać.

    Malutka śpi, zjadła deserek i zupkę krupniczek, mam nadzieję, że dwie godzinki pośpi.

    Dzisiaj też pięknie inhalowała się.

    U nas wyszło słoneczko, lekki mrozik, śnieżyk leży, pięknie. Oby do wiosny

    Zamówiłam sobie na allegro stolik do karmienia, bo to czas najwyższy. W chwili obecnej karmie ją w bujaku, ale jest już niewygodnie. A w tym stoliku przynajmniej sobie posiedzi.

    Czyli Mareczek też nerwusek, a myślałam że moja panna tylko z tych nerwowych i buczących.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Chwilę posiedzi i się pobawi sam, ale szybko mu się nudzi On raczej długo nie usiedzi w jednym miejscu
      Ja właśnie w sobotę planuję przemeblowanie Zosi pokoju. Kupiłam jej nowy stolik z krzesełkiem, a ze starego złożę krzesełko do karmienia Na razie też jeszcze karmię w bujaczku
      Ale masz fajnie z tymi drzemkami. Jak mojemu czasem zdarzy się godzinna drzemka, to jestem w siódmym niebie





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Hej

        Karolinka drzemie, ja wcinam barszczyk.

        Po Kornelu mam krzesełko do karmienia drewniane, służy nam teraz jako osobne krzesełko i stolik.
        Zamówiłam też na allegro w aptece płyny emolium do kąpieli po 25 z groszami, super cena za 400ml, a pytałam sie i nas w aptece to są po 44zł. No w sumie to tak kupowałam.
        Ty też Mareczka kąpiesz w emolientach?

        U nas zimno, zero odwilży, ale słonecznie.

        Ada, a ile waży Mareczek??? Bo moja panna 7100-7200, dupci nie urywa
        Last edited by Kornelek01; 31-01-2014, 13:44.


        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          No ja właśnie mam takie samo krzesełko, drewniane i też Zosia używa. Ale zamówiłam jej nowe, ciut większe, a to złożę na wysokie krzesełko.
          Ja Marka kąpię w płynie Nivea. Jakoś nie lubię emolientów. Jak Zosia była mała, to dostałam płyn do kąpieli oilatum do testowania i miała po nich okropną wysypkę. Także bardzo możliwe, że Marek też jest uczulony.
          Marek waży około 8,5 kg (ważony na wadze łazienkowej, bo w przychodni był ostatnio ważony na początku grudnia).





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Kornelek jak Karolinka, już zdrowa?
            My już po przemeblowaniu Zosia zadowolona z nowego wystroju, a Marek z krzesełka. Bujaczek już schowałam. Jeszcze przymierzam się do spacerówki, bo w gondoli już ciasno. Wy już jeździcie w spacerówce?
            U mnie nocka dziś kiepska, także zaraz idę spać. Wstawiam jeszcze zdjęcie Mareczka.
            Attached Files





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Hej

              Ada, Mareczek jak ta lala. Śliczny, ma piękne rzęsy.

              Mi też wczoraj przyszło krzesełko do karmienia, ale bujaka zostawiamy , jeszcze się przydaje. W spacerówce jest Karolinka od dawna, ale to spacerówka taka z wózka głębokiego, nie taka typowa parasolka. Takową kupimy na wiosnę.

              Mebelki też szukam dla Kornela, ciężko idzie.

              A Karolinka niby zdrowa, ale katar ma potężny.
              Last edited by Kornelek01; 05-02-2014, 15:57.


              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Oj to biedna pewnie umęczona tym katarem.
                Nam już bujak nie potrzebny. A spacerówkę też mam z gondoli i raczej nie będę kupować parasolki. Szkoda mi kasy, a na mojej wsi, nawet lepiej masywniejszym wózkiem się poruszać Chociaż ciężej się go znosi.
                A mebli szukasz do pokoju?





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Hej

                  No Ada niestety męczy ją ten katar, niech ta zima sie skończy.

                  U mnie też na górkach i pagórkach lepiej się jeździ masywniejszym wózkiem.
                  A mebelki do pokoju Kornela, chodzi mi głównie o regały z półkami, żeby zabawki układać, bo wszystko na ziemi leży.


                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Hej


                    Jest tu ktoś

                    Izute?????????? Ada???????????????

                    U nas w miarę oki, Karolinka nadal zakatarzona, ale jest uśmiechnięta, bawi się.
                    Dzisiaj pięknie, ciepło 15 stopni.

                    Wczoraj dałam jej do zjedzenia owocki, pomarańczę , jabłuszko i banana, pokroiłam i dałam na talerzyk, dorwała pomarańczę i banana i na zmianę jadła, wymamlała wszystko.


                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Samodzielne jedzenie owocków
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Widzę, że krzesełko już kupione
                        U nas dziś było tylko 7 stopni. 15 mogę tylko pozazdrościć
                        Marek ostatnio bardzo marudny. Chyba kolejne ząbki mu wychodzą.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Tak ,Ada kupiłam to krzesełko.

                          Moja też stęka, czasami nie wiem co jej pasi, wszystko beeeee, obwiniam za to ząbki, których brak. Oprócz tych dwóch jedynek, jeszcze nie wylazło nic, a śliniak za śliniakiem jest zmieniany.

                          Wzięłam się za siebie i ćwiczę z Chodką i Mel B. Dopiero kilka dni, ale muszę pozbyć się brzuszka bo sterczy i tylko na brzuszek robię ćwiczonka.

                          Dałam dzisiaj Karolince nasz rosołek, kilka łyżeczek zjadła, chciała więcej ale nie dałam jej.
                          Ada, a ty dajesz czasami "nasze " jedzenie? Cokolwiek? Czy tylko ja tak eksperymentuje?


                          Oooooo i widzę , że Mareczek ma już skończone 8 miesięcy, gratki .


                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            Dziękuję w imieniu Mareczka
                            No ja właśnie też myśle nad jakimiś ćwiczeniami, bo brzuch mam jak w 4 miesiącu ciąży
                            Jak jem, to daję Markowi trochę ziemniaków, chleba, makaronu, ale to wszystko. Nie daję dużo, bo to wszystko z solą. Pewnie zacznę nasze jedzenie dawać bliżej roku.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Hejka

                              Ada mój brzuszek też jak na 4-5 miesiąc, a że waże 50kg to tylko na brzuszek robię ćwiczonka.

                              Ja też tak bliżej roku będę małej więcej dawać naszego jedzonka, pamiętam, że z Kornelem nie miałam takich oporów i już jadł nasze, gotowałam mu też zupki ale jadł dużo więcej naszego.


                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Cześć dziewczyny to ja Izute90. Tamto konto mi się jakoś zablokowało i próbowałam je odzyskać,ale się nie dało. Dlatego założyłam nowe i już jestem. u nas trochę problemów rodzinnych. Robercik dostał skierowanie do szpitala na stulejkę. Ma tam być 2-3 dni. dlaczego tak długo nie wiem. Jesteśmy też umówieni do lekarza prywatnego. Może uda nam się zrobić ten zabieg prywatnie. Ma być pod narkozą. Już po nocach spać nie mogę Aluś skończył 7 mc. Ma alergię. tak wyszło z badań krwi. Zrobiliśmy nawet panel pediatryczny,ale nic z niego nie wyszło. Nie jem jajek i nie piję mleka. Dostaje Zyrtex. choć ostatnio zjadłam specjalnie 2 jajka i nic. Muszę z jakiś czas spróbować jeszcze z jakieś 2 razy ,żeby zobaczyć jaka będzie reakcja. Na szczepionkach ważył 8,800 i ma 70 cm spory chłopak:] Robercik w 7 mc miał 8.100 i 71,5 cm w ogóle są różni. Robercik ma brązowe oczki i włosy jak mama. Aluś jest blondynem o niebieskich oczkach. Jak tylko będę miała trochę czasu wstawię zdj. musze nadrobić i poczytać Wasze posty


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X