Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Gratulacje dla wszystkich mamuś

    a dzieciaczki macie przeurocze!



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      ulcia
      Dziękuje :*
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Bagnes gratuluje

        Widzę, że pustki ja też tylko na sekundę, jestem strasznie zabiegana, nie mam na nic czasu








        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          hej jak tam mamuśki?
          BGKM jesteście już w domu?
          Pamka mojej udało się rozruszać prawy sutek i już ładnie pije na razie nie ulewa tylko mało kupek robi dzisiaj jeszcze żadnej od wczoraj rana. Ale mamy dzisiaj postęp bo już nie wisi mi cały dzień na cycu co prawda je długo bo 40 min z każdej ale potem pośpi nawet 3h. Oby tak dalej .
          Mamy problem z Pawłem bo ma katar więc jak mała jest przy mnie nie może podejść i strasznie to przeżywa dzisiaj jak tylko śpi staram się spędzać z nimi czas . Ale lekko nie jest bo rana dokucza


          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            MONIKA napisz coś więcej co u was
            KRUSZYNA a gdzie ty się podziewasz wszystko dobrze ? Bo zaczynam się martwić
            DOROTI co u was?


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              chyba za wcześnie pochwaliłam moją królewnę...spała całą godzinę...


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                śbagnes
                No to ładnie je, naprawdę... to moje tylko widzę takie szybkie..
                Dobrze, że je z obu piersi, nie musisz się wspomagać laktatorem.
                Mam nadzieje, że katarek szybko Pawłowi przejdzie to przykre jak trzeba trzymać dziecko na dystans...
                Cieszę się, że u was wszystko dobrze...

                A reszta mamusiek??
                Hallooo...

                Dzisiaj byliśmy na wsi i powiem wam, że jestem wściekła. Szybko tam nie pojadę. Teściowa jest nieodpowiedzialna i dziwie się że wychowała 3 dzieci...

                Zosia grzeczna ładnie je. Ładnie śpi tylko ten esputicon jej podaje i kwas foliowy muszę ci 48 godzin. Lubi spacery ale to chyba każde dziecko.

                Uciekam bo padam z nóg, pewnie jak wszystkie mamuśki, dlatego to nasze forum takie puste pewnie...

                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Hej dzewczyny

                  Ja mialam bardzo ciezki okres z em, nie mialam sily nic napisac, ale chyba wyszlismy na prosta, do tego we wtorek o 4 rano jedzie juz ... Cyprian podziebiony mocno kaszle i ma katar, byl we wtorek u lekarza dostal syrop na alergie na noc, krople do nosa i mucosolvan mini , nic mu nie jest do przedszkola moze chodzic , juz lepiej z jego zazdroscia, mala ok malo nam przybrala w drugim tyg bo tylko 100g i mam problem bo je tylko ok 7 minut ale od wczoraj duzo je w dzien to mysle ze nadrobi . Jutro mamy wizyte kontrolna u pediatry a w poniedzialek chyba polozna.

                  Nadrobie was na dniach a w maju juz bede miala wiecej czasu buziaczki





                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Kochane jak macie fb to wyslijcie mi na priv dane to wysle eam zaproszenia ja mam neta tylko w tel i ciezko mi kazdej po wysylac, mase czasu to zajmuje mala mi sie bidzila co dwie godziny na,karmienie, do kiedy trzeba karmic na zadanie??? Matko kutro juz Iga 3 tyg bedzie miala





                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      KRUSZYNA do pół roku niby ale jeszcze chwila i się unormuje zobaczysz a z m może lepiej wam zrobi to rozstanie czasem tak bywa
                      PAMKA no moja to się na żarłoka zapowiada ale to normalka u moich dzieci...
                      A wczoraj spać nie chciała ale grzecznie leżała do 23 a potem o 3 ją budziłam bo za długo też bez jedzenia być nie może zwłaszcza że jeszcze lekko żółta a przy żółtaczce musi dużo pić
                      PAMKA a co twoja teść wymyśliła?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        KRUSZYNA JA FB nie mam też z tel piszę bo jak siedzę rana szczypie i boli potem


                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          bagnes
                          Moja teściowa spokojnie patrzyła jak moje dziecko wychodzi za bramę i droga dojazdową biegnie w kierunku gł drogi. Moi tesciowie mieszkaja na wzniesieniu wiec nawet by sie auto nie zdązylo zatrzymać, nie musze pisać chyba że jak to na wsi ludzie zapominają o ograniczeniach prędkości. Całe szczęście, że nic nie jechało i zdązyłam do niego dobiec.
                          Ona miała go pilnować podczas gdy ja karmiłam Zosię w domu. Oczywiście juz nigdy nie pozwolę żeby Antek tam był bez nas i nigdy juz nawet na chwilę nie spuszczę go tam z oczu. A teściowa ma u mnie przechlapane
                          Jak Zosia była mocno zażółcona tez ją budziłam na jedzenie w nocy. Połozna powiedziała mi, że przez żółtaczkę dzieci są bardziej senne i czasami same sie nie wybudzają. Teraz już nie muszę budzić, jest odwrotnie
                          Wiesz ja poiłam Zosię wodą z glukozą. Bilirubina łączy się z glukozą i łatwiej jest usuwana dzięki temu razem z glukozą. Połozna mi tak poradziła.

                          kruszyna
                          dobrze, że z M już wszystko ok. Ja myślę tak jak bagnes że dobrze wam taka rozłąka zrobi... podsyci ogień hehehe
                          A co do wagi nie stresuj się. U mnie to samo było mała jadła po pare minut i też niedużo przybyła bo niecałe 600g ale dr na kosultacji powiedziała że wszystko w porządku. Budź ja i często przystawiaj. Zosia juz coraz lepie, coraz dłużej ssie. I wydaje mi się że przerwy między karmieniami teraz są dłuższe ale za to podczas jednego karmienia je wiecej

                          Oj nie wiem czy ja wytrzymam 6 miesięcy z karmieniem. Powiem wam, że nie przeszkadza mi tak bardzo, że co chwila tego cycka wyciagam jak to że nie moge wszystkiego jeść

                          Teraz mam chwilkę spokoju bo mała nareszcie zasneła.
                          Od połowy nocy spimy razem w łóżku. Wiem że nie powinnam tak robić ale nie mogę się powstrzymać. Z Antkiem wszyscy mi mówili nie spij nie noś nie tul bo przyzwyczaisz teraz jakoś nie zamierzam tego słuchać...
                          U nas dzisiaj pięknie i ma być tak przez cały dzień. Czekamy na M do 15 i jedziemy do parku
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            kruszyna
                            wysłałam ci widaomość na priv dostałaś...??
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              Hej kochane!
                              My dopiero wczoraj wyszliśmy ze szpitala. Jak ochłonę to wam napisze jak było. Narazie jest cudnie Oluś jest grzeczniutki - a tf tfu żeby nie zapeszyć je i śpi i robi pięknie kupki . Mało kiedy płacze Mój em wczoraj podczas kąpieli usłyszał pierwszy raz jego donośny głos hehehe. Szpital porażka-tzn. oddział noworodkowy doszukiwali sie w nim chorób na siłę..... Ale to wam napisze na spokojnie tylko musze mieć dłuższą chwilkę.
                              Dodałam zdjęcie na FB. Ale ponieważ nie wszystkie macie to dodaje dla was moje najmłodsze szczęście ALEKSANDER MICHAŁ, ur. 18.04.2013r, godz. 15:10, waga 3200g, dł. 54cm
                              Attached Files




                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                właśnie przeczytalam na onecie, że wszystkie mamy z 2013 roku będą mieć roczny urlop



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X