Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    kruszyna
    cieszę się, że Cyprianowi lepiej już
    a ty bierzesz coś na ten kaszel??
    mój Antek kaszel ma brzydki ale dałam teściowej syropki mam nadzieje że pomoga i że bedzie mu podawać.
    co do tej aukcji to napisałam sprzedawcy wiadomość mysle że już ostatnia i czekam na odpowiedź. jestem zrezygnowana... a konto nie jest moje tylko M i on jest zdania że jesli sprzedawca sie uprze to trudno. dla M to robie po prostu z igły widły. no tak jego nic nie obchodzi nic nie zajmuje oprócz jego zainteresowan i pracy... ech
    chyba mi jeszcze od wczoraj nie przeszła złość... chociaż powinnam byc zła na siebie.

    chyba sie troszkę zdrzemne. ostatnio czesto mi sie chce spać w dzien. pewnie przez to ze zle spie w nocy.
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Właśnie czytałam że allegro ma jakies problemy techniczne więc może dlatego . . .

      ja tylko syrop z cebuli i wieczorem łyknełam acodin. cyprian to już ponad miesiac ma kaszel ale teraz bardzo kaszle, czekam do czwartku piatku i pojde na kontrol to będzie prawie 2tyg. ale po ostatnich 2antybiotykach mu całkiem nie przeszło. ja też Ide spać .





      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Witam mamusie
        kruszyna dobrze, że małemu już trochę lepiej. A Ty masz jakiś syrop dla siebie? Z tym spaniem to chyba taka pogoda bo mi też chce się spać

        pamka spróbuj porozmawiać z tym sprzedawcom może się uda. Każdy ma prawo się pomylić. Dobrze, że sama w domu jesteś to trochę odpoczniesz i się zrelaksujesz, może jakaś ciepła kąpiel w w wannie z pianą?

        Ja biorę się za czytanie książki taka chwila relaksu a jak mała wstanie to do teścia jedziemy... Aha od rana mam skurcze coś czuję że w tym tygodniu urodzę , ale już się nie mogę się doczekać. Już mi ciężko a wiem że z małym wszystko ok i że mogę bezpiecznie rodzić.

        BGKM, BAGNES DOROTI co z Wami?

        Miłego dnia i szybkiego powrotu do zdrowia.








        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          monika
          ja też myślałam że urodze synka wcześniej a przenosiłam... zyczę zeby było jak najlepiej dla maluszka... już on tam dobrze wie kiedy sie pojawić trzymam za Was kciuki...
          posłuchałam Cie ale wziełam szybki prysznic, odpręzyłam sie troszke i tez poczytałam sobie... kończę już wiedzmina... jutro powinnam zacząć coś nowego.

          niestety sprzedawca nie odpisuje na moje wiadomości..
          hmmm.. poczekam do jutra wieczór z następnym mailem...
          Antoś u dziadków grzeczny (nawet jesli byłoby inaczej teściowa nic nie powie) ja szykuje sie do spanka. poczytam jeszcze przed snem...
          piszcie dziewczyny

          bagnes, BGKM, doroti...
          ?? ??
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Hej, ja mam noc jako taką męczył nas kaszel mnie suchy a cyprianowi przeszlo po acodinie.
            nie wiem co z ginem w środę jak mi się uda to przełoże , już się opiłam syropku z cebuli i duźej ilości czosnku :/ cyprian chrype dostał.

            muszę dzisiaj wszystko po sprzątać nie wiem czy dam rade . . . na razie pościel się pierze i ide śmieci wynieść i kawka em obrażony bo nie chcialam wczoraj obiadu robić i był tylko rosół ha ha

            cyprian czeka bo łóżeczko dla małej dzisiaj być
            pisać dużo bo pewnie często będę zaglądać , niedługo oszaleje z cyprianem w domu jeszcze długie 2tyg . .





            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              hej dziewczyny jestem ale weekend był bardzo intensywny.

              W sobotę robiłam porządek z ubrankami po chłopcach, część chyba wystawię na allegro, część sie nada dla małej ale za rok dopiero,
              wczoraj byliśmy u szwagra i się uśmiałam bo jago żona ma czasami niesamowite pomysły. Chłopcy tradycyjnie bawiąc się ciągneli mnie do zabawy, przyszedł do mnie Piootrek z dwiema zabawkami i ich synem (jest o 2 miesiące starszy od moich) a ona panika że mają się przy mnie nie bawić bo zrobią krzywdę małej........ ja w śmiech a ona przerażona, mówię czy tznpowinnam całą ciążę dzieci trzymać z daleka od siebie, a ona że tak bo to niebezpieczne żeby się przy mnie bawili.... to nie wiem czy powinnam się z domu wyprowadzić na czas ciąży czy jak......
              Pamka nie daj się temu sprzedawcy, my w pracy też sprzedajamy przez allegro i przez różne grupery itp. i powiem Ci że masz prawo zrezygnować skoro od razu dałaś mu znać, jeśli jest uczciwy i zależy mu na klientach to powinien uznać Twoją rezygnację. Trzeba sie liczyć z ty, że czasem klient może zrezygnować. A powiedz mi czy płaciłaś mu już?
              Monika no i dotrwaliście do bezpiecznego czasu cieszę się bardzo ale może jeszcze uda sie do marca dotrwać jak nie to będziemy wątkiem luty-marzec-kwiecień. Swoją drogą ciekawa jestem ile z nas dotrwa do kwietnia.....
              ja powiem wam że zaczynam mieć jakieś głupie wizje, że urodzę znowu dużo przed terminem. Pewnie przez historię z chłopcami mam takie urojenia. Zaczynam sie tego panicznie bać, chociaż niby nic się nie dzieje. Jutro mam kontrole to zobaczymy.
              Kruszyna trzymaj się dzielnie do wiosny już niedaleko...


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Bagnes dobra ta twoja szwagierka ha ha trzymam się trzymam tylko boję się że jutro tak czy siak da mu antybiotyk albo co gorsza zastrzyki i będę musiała znowu sama z nim przez to przejść bo nie będzie miał kto z nim iść. . . już mam serdecznie dość może moja siostra w końcu nas po szkole odwiedzi bo oszaleje z nim. . .

                wpadać na kawke i krakuski śmietankowe

                to ja wezmę wasze obawy i chce urodzic szybciej , ja tam się nie boję :-P a tak na poważnie to nie chce przenosić ! nie dam rady do 18kwietnia już mam dość . . . mam nadzieję że jakimś cudem urodze do świat , naj wyżej po sprzątam całą chatke,okna umyje, po schodzch po chodze i zajadę em żeby mu głupoty wybić w razie jak ten wyjazd do niemiec dojdzie do skutku ha ha :P





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  ja chcę do 18 marca dotrwać... z wiadomych przyczyn a poważnie to fajnie by było w kwietniu urodzić


                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    To trzymam kciuki fajnie by było gdybym urodziła 23marca wtedy mamy 11rocznicę poznania i wogóle to magiczna nasza liczba a 14 marca mam urodziny . em jest w 23listopada, cyprian 23lipca a 7 lipca braliśmy ślub
                    kurcze dasz rade u ciebie to 30 tc a u mnie to już prawie 34 a według położnej 35. Wogole tak się pocieszam że przed cyprianem miałam bardzo nie reguralne miesiaczki więc data była orientacyjna dlatego 11Dni przenosiłam , teraz mogłabym chociaż w terminie urodzic.





                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      witam...

                      bagnes
                      no ładnie pierwsze słysze żeby dzieci trzymać z dala od siebie w ciazy
                      ja Antka nie biore na rece tylko a poza tym jak mozna odsuwac od siebie dziecko... dobre
                      co do sprzedawcy to od soboty nie odpisuje na moje maile.
                      nie płaciłam mu bo chciałam żeby szwagier odebral osobiscie bo akurat mieszka w tym samym miescie. nie pisałam jeszcze ze sprzedawca o rodzaju płatności ani o wysyłce. od razu i cały czas proszę o wycofanie oferty bo sie pomyliłam. nie wiem co mam zrobic jak dalej nie bedzie odpisywać.
                      jesli wysle za pobraniem bez ustalenia ze mna to paczki po prostu nie przyjmę, chociaz watpie żeby tak ryzykował.

                      kruszyna
                      nie spiesz sie tak
                      naprawdę sie nie boisz...??

                      Ja też bardzo bym chciała dotrwac do 18 marca mam termin na 22 a dr powiedział że raczej bedzie wszystko dobrze do końca takze trzymam kciuki za maja małą księzniczkę. chcociaz ostatnio częsciej mam skurcze ale to podobno normalne.
                      A dziewczyny jak to jest z urlopem macierzyńskim jak jest płatny 80% czy 100% wynagrodzenia?

                      Dzisiaj też sama. Zaraz biorę sie za sprzatanko, podszykuje obiadek i na spacerek do mamy sie przejde, moze spale troche kalori a do tego nie bede sama. M pewnie dzisiaj bedzie mial nadgodziny wiec do 19.30 go nie bedzie. Biedny ten moj M ostatnio cały czas nadgodziny i nadgodziny. Zawsze jak tylko idzie do pracy na 8 albo pozniej.

                      miłego dzionka życze
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Chcialam wam przedstawic mojego zwierzaka KILLERKA Ale cyprian mówi na niego Hilarek . nie wiem czy wam pokazywałam moja sunie jak uda mi się ją uchwycic to wstawie wam zdjecie.
                        Attached Files





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          żartujesz....??
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            A to moja Sońka taką biedną mine ma bo cyprian wcina tosty a ona uwielbia

                            Pamka nie boję się wczesnego porodu bardziej boję się przenoszenia ale całej reszty boję się strasznie ! Zwlaszcza porodu i tego czy znowu depresja mnie nie dopadnie.
                            to fajnie masz spokój cisza, mój em też tak dużo pracował ale ostatnio trochę odpuscił bo już jest wykończony i do tego chory i podziebiony wiecznie. mi się już ogórowa gotuje, lopatka kupiona młody ogląda znowu Dzwoneczka a ja kaszle :/
                            Attached Files





                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              No nie :/ lepszy pająk w terrarium niż jaszczurka po domu. kaprys em , już rok ma wcześniej w piwnicy był od miesiąca jest w domu i już się do niego przyzwyczaiłam ale co wchodzę do tamtego pokoju to mam gęsią skórke Ha ha nie ma szans żeby zwiał





                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Pamka jeżli masz pół roczne macierzyńskie to płatne 100% jeśli załapiesz się na roczne i od razu zadeklarujesz że bierzesz całość (tylko nie wiem jeszcze czy my tak będziemy mogły skoro wchodzi to w życie dopiero 1 09, po 18 pojade do zusu i sie zorientuję) to płacą ci cały rok 80%. Jeśli weźmiesz tylko pół roku ale tydzień przed końcem zadeklarujesz że jednak chcesz drugie pół to wtedy te drugie pół dostaniesz 60%.
                                a co do sprzedawcy skoro nie płaciłaś to się nie martw poinformowałaś go że rezygnujesz, masz takie prawo. więc jakby co nie odbierasz i tyle.
                                Kruszyna nie żebym Cię straszyć chciała ale wiesz że nawet jak nie zwieje to jest niebezpieczny, bo te pająki jak pocierają odnóża to to co mają na nogach sie kruszy i rozpylone w powietrzu jest groźne dla oskrzeli i płuc ludzkich? bo to lata w powietrzu potem


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X