Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    a ja się tak martwiłam a tu wszystko ok
    ja mam wyniki ale w 20tc Teraz dopiero będę robić pewnie pod koniec następnego tyg. WBC 11.20 RBC 3.84 HGB 12.30 HCT 35.0 PLT 199.6.

    fajnie że masz już wszystko prawie porobione ją od następnego miesiąca będę prać wózek czyścić itd.
    Mama mi wczoraj mówiła że kupiła Sliczny płaszczyk na 86 za 3euro i parę ubrań młodemu. a mi biedaczek mój po tej krwi aż zwymiotował z wrażenia :/ jutro rano będą wyniki mam nadzieję że będą dobre bo już nie chce go kłuć znowu. . .





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Witam wszystkie mamy rodzące w marcu
      Troszkę późno, ale postanowiłam do Was dołączyć, ponieważ też mam termin porodu na marzec a dokładnie 28 marca
      To moja pierwsza ciąża. Teraz zaczął się 29 tydzień. Maluszek waży 1351g i rozwia się prawidłowo. niestety podczas ostatniej wizyty okazało się, że skróciła mi się szyjka macicy do 2,4 cm do tego brzuch mi twardnieje kilka razy dziennie. Biorę No-spę i Luteinę oraz od tygodnia prawie wcale nie wychodzę z łóżka.... Czytałam o takich przypadkach i mam nadzieję, że dzięki temu synek urodzi się w terminie....

      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Monika też miałam tardyferon i straszne zaparcia po nim



        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Hej dziewczynki
          My dopiero wrócilismy ze szkoły rodzenia, podjechaliśmy jeszcze na małe zakupy i tak zeszło. Dziś dostałam na zajęciach prezent z firmy lovi buteleczka, smoczek i próbki wkładek laktacyjnych były w środku i jeszcze z hippa jakieś próbki....super prezencik nie spodziewałam się. Ja jeszcze nie mam nic dla małego stąd takie moje zadowolenie Ale ponieważ mój m bardzo się przejął po dzisiejszych zajęciach, było o porodzie, stwierdził ze musimy się sprężyć i od lutego sukcesywnie będziemy kupować wszystko co potrzeba do szpitala i na pierwsze miesiące
          pamka dobrze ze wreszcie zajrzałaś o martwiłam się. Ale was maleńka nastraszyła, dobrze ze to nic poważnego. Co do imienia to wiesz Kasie to są poprostu fajne dziewczyny
          kruszyna nie przejmuj sie wagą, po porodzie szybko zrzucisz, najważniejsze że Igusia w normie, a szyjke masz faktycznie długą, także super. Były święta także ciężko było trzymać linię mnie też teraz bardzo kilogramy wskoczyły już przytyłam 7,5 kg takze sporo.
          monikamt ja bede robiła sobie badania w poniedziałek. Ale mnie lecą bardzo płytki, reszte miałam w normie, a teraz to zobaczymy, napisze jak bede miała świeże. Fajnie ci ze już taka jesteś przyszykowana, mnie aż przerażenie ogarnia że zupełnie nic nie mam, aha po dziejszym dniu smoczek i butelkę....
          doroti2 witam! Fajnie grono chłopców sie powiększa. A jakieś imie juz wybraliście?

          My jednak z imieniem jeszcze tacy pewni nie jestesmy spodobało nam sie Aleksander ale moja Gabi nie odpuszcza i mówi Igorek- mnie się bardzo podoba i m też chyba sie przekonuje. Także jeszcze nie wiemy do końca... Więcej pod uwage nie bierzemy takze któres z tych dwóch. Zobaczymy.

          Jeszcze tylko tydzień i idę na zwolnienie! Jupiiiii




          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Doroti2 witamy w naszym gronie JUż Cię pocieszam ja w pierwszej ciąży miałam podobną sytuację ( teraz zresztą też) w 32 tyg. miałam 2 cm rozwarcia. Leżałam, nic nie robiłam, tylko co toaleta i coś zjeść. Julka urodziła się w 40 tyg. 3800 i 60cm. Cała i zdrowa. Uważaj na siebie a jeśli pracujesz to idź na zwolnienie i odpoczywaj jak najwięcej a na pewno wszystko będzie ok.

            Kruszyna daj znać jak wyniki, wcale się nie dziwię że dziecko zwymiotowało, szkoda mi go bardzo, życzę zdrówka

            ulcia niestety muszę potwierdzić problem mam z tym straszny i nic mi nie pomaga, ale jakoś daję radę. Teraz jeszcze mi się dodatkowo zgaga pojawiła wieczorami, nawet po wodzie mineralnej

            BGKM To czeka Was teraz zakupowe szaleństwo Ale spokojnie masz jeszcze czas. Ja też się cieszę ze już wszystko gotowe bo bardzo mnie to uspokoiło. Jak masz tylko problem z jednym wynikiem to nie jest źle mi leci wszystko i z każdą wizytą coraz gorzej, w przyszłym tygodniu też jadę na badania bo te wyniki to są ze szpitala. Jeśli chodzi o imię to ja obstawiam Igorka, strasznie mi się to imię podoba








            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              BGKM: oj tak grono chłopaków rośnie nasz synek będzie miał na imie Kacperek. Mąż zaczyna namawiać mnie na Mateusza ale nie dam się od samego początku czułam, że to będzie chłopiec, ale mam nadzieję, że dziewczynka będzie druga
              Fajnie, że chodzisz do szkoły rodzenia ja musiałam sobie odpuścić ze względu na skróconą szyjkę również z mężem planujemy od lutego zacząć zakupy bo jeszcze nic nie mamy. Kiedy masz termin?

              monikamt18
              : dziękuję, pocieszyłaś mnie. Od początku ciąży czułam się super, wszystko robiłam, ciąża przebiegała wręcz ksiażkowo aż tu nagle taki szok, że trzeba leżeć. Szkołę rodzenia też muszę sobie narazie odpuścić wczoraj od rana bolał mnie brzuch na dole po prawej stronie, przestraszona pojechałam do lekarza ale mówi że nic nie widać, szyjka bez zmian 2,4 cm więc uspokoiłam się i dalej nic tylko leżenie, ale jeśli trzeba to dotrwam do końca. Cieszę się, że u Ciebie wszystko zakończyło się pomyślnie i w termnie, urodziłaś bardzo dużą córeczkę super gratuluję!
              a teraz kiedy masz termin, również musisz leżeć?

              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Dziewczyny ja w ciąży przytyłam 19kg i łudziłam się że chociaż połowa mi zostanie. Niestety już 1,5 miesiąca po porodzie wróciłam do swojej wagi czyli 46kg Taką wagę zawdzięczam mojemu metabolizmowi... ach, jak ja bym chciała przytyć



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  doroti2 Mała byłą duża, rodziłam 25 min. siłami natury Teraz też muszę leżeć, termin mam na 10 marca a szyjka ma 1,5. Więc dość ciężko bo małe dziecko już jest w domu ale mam nadzieję, że dam radę








                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    monikamt18:
                    gratululę Ci tak szybkiego porodu tylko pozazdrościć w ekspresowym tempie

                    no tak, jak jest małe dziecko w domu to musi być ciężko wyleżeć w łóżku... ale trzymam kciuki napewno dasz radę zresztą napewno masz bliskich do pomocy.. Będzie dobrze i oby kolejny poród również przebiegł bezproblemowo!! przynajmniej wiesz co Cię czeka ja jestem troszkę przerażona, ale mam nadzieję że uda mi się urodzić siłami natury.
                    pozdrowionka

                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      monikamt no nie ukrywam że ciesze się że m zaczął akceptować Igorka bo mnie się bardziej podoba, a Gabi to juz wogóle robi rozrube jak coś sie wspomi o Olku hehehe takze po cichu licze że jednak będzie Iguś Wiesz jak patrze na twój suwaczek to bardzo zazdroszcze zaczynasz wkraczać w bezpieczny etap ciąży, ja sie teraz czuje jak na szpilkach dosłownie, najchętniej to bym co tydzień do lekarza chodziła.
                      A właśnie dziewczyny bo do tej pory miałam wizyty co 4 tygodnie, teraz wypada mi wizyta 16.01 czyli w środe i to bedzie 26tc, od którego tygodnia powinno się chodzić częściej?
                      Aha monia życzę ci jeszcze raz tak szybkiego porodu, ja rodziłąm w sumie 27h istna masakra....dlatego teraz poszlismy do szkoły rodzenia, bo ja sie cholernie boje i mam nadzieje że z m pójdzie szybciej i może jeszcze jakiś technik pomagania-przyśpieszania się naucze Wczoraj mój michał na szkole rodzenia zmaltretował mi dłoń....położna opowiadałą o porodzie a ten biedny tak przeżywał każde zdanie ze nie czuł że mi rękę z wrazenia ściska ja nie wiem czy on się nadaje na poród, tam bedą takie emocje
                      ulcia to ty drobina jesteś 46kg, a po porodze to faktycznie w mig wszystko schodzi, ja też po pierwszej nie miałąm problemu po miesiącu miałam wage startową.... tyle że z wiekiem mam wrażenie ze troche gorzej przechodzi sie kolejne ciąże
                      doroti2 ja mam termin na 25 kwietnia z miesiączki, a z USG jakoś na 17/18 kwietnia, takze jeszcze troche przed nami. A na szkole rodzenia nie ma (przynajmniej u nas) żadnej aktywności, to są wykłady. Nawet jak była pani od ćwiczeń na pierwszych zajęciach to pokazywałą wszystko na sobie albo tatusiach, a dla chętnych mam robiła masaże piłkami i pokazywała jak to odpręża. Także nie wiem jak tam lekarz cie traktuje, czy mozesz tylko za potrzebą wstawać, czy możesz sie przemieścić na te wykłady, ale spokojnie tam żaden wysiłek cie nie czeka i ja bym na twoim miejscu poszła, bo naprawde można dowiedzieć sie sporo fajnych rzeczy.

                      Lecę się kapać. Dobrze ze jutro juz piątek!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Dzień dobry z rana

                        to ja wam muszę się po żalić już 3dzień szef przelew robi i jakoś kuźwa dalej nie ma ! a ja mam 5zł w portfelu :/ ksiedza po południu i nie zapłacone za jedzonko w przedszkolu . . . normalnie mnie rozniesie chyba i jeszcze na em się przez to wyrzywam jak by to była jego wina wrrr

                        MONIA a więc cyprian ZELAZO ma super morfologia też w normie tylko MPV Ma na minus a GRA% na plus ale nie wiem co to i dla czego reszta idealnie , będę w poniedziałek albo wtorek u lekarza na kontroli to jej pokaże . a u nas śnieg pada i w końcu trochę chłodniej jest może te wirusy wymrozi . Cypu boi się tej ospy bo będzie musiał siedzieć w domu a tak się stęsknił za przedszkolem wogóle taka dumna jestem z niego panie go chwalą wczoraj że po 1razie jako jedyny zaśpiewał całą nową piosenkę a dzisiaj druga pani -moja kumpela jeszcze z podstawówki lo Że pięknie sprząta i jeszcze jak się nie bawi to dzieciom pomaga sprzątać

                        BGKM mi też się Igor podoba , więc będzie Iguś i Igusia ha ha
                        ja teraz mam wizytę co 3tyg a chyba od 8miesiaca co 2tyg albo dopiero na koniec ciąży. mój poród trwał tylko 7.40 h ale bardzo bolesny :/





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Doroti ja mam termin na 3-4 kwietnia i z usg też tak wychodzi co do szkoły rodzenia u nas była aktywność fizyczna były zawsze ćwiczenia przy drabinkach na matach albo na piłce. mój synek urodzil się mały 3kg 56cm długi za to miał naj dłuższe stopy na oddziale i położne go uwielbiały ha ha
                          a teraz ma 112cm i waży 18kg a buty ma 29 już :-P a wasze dzieciaki jak duże są?

                          Ulcia ja z młodym przytyłam 23kg i zeszlym mi dopiero po pół roku :/

                          Pamka znowu znikłaś ?

                          Bagnes a ty pewnie pracujesz bidulo, jak się czujesz?





                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            witam...

                            super... wcieło mój post... wieczorem pisałam, napisałam sie i nie zapisałam? moze juz byłam zmęczona ale wierzyć mi sie nie chce ... trudno..

                            monika
                            to faktycznie ekspresowo rodziłas...
                            ja rodziłam 8 h ale jak na tak dużego chłopa 4300 to wydaje mi się ze i tak nie długo. Bolało jak... i powiem wam ze teraz strasznie się boje... staram sie nie myslec o porodzie ale naprawde jestem przerażona.

                            kruszyna
                            to dobrze że wyniki są ok.
                            mój Antek ma 105 cm i 19 kg. Noge też ma już 29 stopiska duze po mamusi zawsze miałam duże stopy. Antek z budowy ciała jest bardziej do mojego M podobny. Nie bedzie chyba bardzo wysykoi ale taki bardziej w sobie

                            BGKM
                            mi się bardzo Aleksander podoba i gdybym miała drugiego synka i M by się zgodzil to napewno bym tak dała. Igor też ładnie i fajnie ze Gabi się podoba. Wydaje mi sie ze to tak jakby ona je wybrała. To napewno związe ja dodatkowo z dzidziusiem. Antosiowi podoba sie i Zosia i Kasia chociaż najbardziej chciał Amelkę. Tak będzie miała na drugie.
                            Piszesz ze sie denerwujesz i do lekarza co tydzień byś chodziła. Ja mam chyba to samo. Mam obsesje czy napewno jest zdrowa czy jej tam dobrze. Na ostatnim usg myslałam ze ja całą lekarz bedzie oglądał i troszkę sie zawiodłam ze nie. I jeszcze mnie tak ostatnio nastraszyła także licze ruchy po kilka razy dziennie jak tylko mam okazje i czekam juz tylko do wizyty 17 jak bedzie wszystko ok to mam nadzieje ze sie troche uspokoje.

                            doroti2
                            Witamy nigdy nie jest za późno. Ja mam termin na 22 marca.
                            Moj Antoś chciał bardzo (jakby dzidzius był chłopcem) Kacperka

                            Ja dzisiaj mam pranie do wstawienia, zupkę do ugotowania i troszkę mieszkanko moze ogarnę. Chociaz szczerze nie chce mi się... ale wyczytałam już wszystkie ksiażki jaki dostałam na gwiazdkę i chyba z nudow sie wezme za robotę ale najpier liczenie ruchów. Miłego dzionka
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              ojejciu...
                              a co tu taka pustka...??

                              My wczoraj bylismy na sankach... i na spotkaniu z koleżankami byłam... fajnie było. Pojechalismy razem z Antkiem, bo moja mama ma grype i nie chciałam zeby sie Antek zaraził i żeby zaraził potem mnie

                              Dzisiaj jak wyjrzałam przez okno to normalnie szok tyle śniegu to dawno nie widziałam. Nie wiem czy chłopaki dadzą sie wyciągnać dzisiaj na dwór ale warto bo jest po prostu ślicznie... wszędzie biało...

                              W czwartek mam wizyte u gin. Ciekawe jak tam Zosia i jak ktg tym razem wyjdzie Mam nadzieje że bez niespodzianek. No i ja już mam za sobą 30 tygodni to pewnie pan dr bedzie chciał zrobić usg mam nadzieje że już nie w styczniu. Chciałabym żeby nastepna wizyta była w lutym bo już mam kiepsko z kasa w tym miesiącu. A musze kupić jeszcze tyle rzeczy.
                              Chciałabym mieć już wszystko pod koniec lutego a musze kupić posciel wypełnienie, łóżeczko, materac, fotelik samochodowy, beciki, troche ciuszkow, kosmetyki... uffff...

                              Uciekam troszeczkę sie zrelaksować... ostatnie dni to cały czas coś...
                              pozdrowienia i miłej niedzieli...
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                hej ja jestem

                                ale jakoś weny brak... u nas też sliczna pogoda byłam już na sankach z młodym em w pracy , śniegu dużo

                                Pamka ja też nie maiłam teraz na wizycie całego usg tylko mierzył małej główkę i kość udową i i le waży,ja mam wizytę 1lutego mam nadzieję że całą ją zobacze

                                Mi mama wcziraj pisała że kupiła trochę ubranek małej 2 pary spodenek, bluzeczke kilka i sukienkę i płaszczyk taki większy i młodemu też kupiła 3 pary spodni, 3 bluzki, bluzę i pościel a dopiero jest 1,5tyg :P

                                wstawiam wam zdjęcia
                                Attached Files





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X