Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    sto lat dla Olusia!!!! I caŁuski od oleŃki!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      i jeszcze coś od nas:
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Cześć kochane!
        Aga dziekujemy za pamięć!!! My też pamietamy jutro Oleńka imprezuje!!!!!!!!!

        Wpadłam właśnie żeby z wyprzedzeniem złożyc Oleńce 100lat!!!!! Zdrówka i szczęścia i tych pieknych usmieszków na buźce, aby ich było jak najwiecej!!!!!!!!
        Jutro dzień mam tak wypełniony ze pewnie nie bede miała szansy nawet włączyć komputer, więc wole teraz za pamieci..

        A dla was wszystkich dziewczyny:
        Życzę wam Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,
        pełnych nadziei oraz miłości,
        Pogodnego nastroju,
        oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań,
        wśród rodziny i najbliższych przyjaciół



        Oluś ma dziś urodziny które wyprawiamy w święta. Oczywiście robimy dwie imprezy bo nie ma gdzie gosci pomieścić..... ale to juz niedługo bo kupilismy mieszkanko!!!!! Wreszcie! Zdecydowaliśmy sie na pierwsze które wogóle obejrzelismy i jak widać pierwsze najlepsze. Takze za rok mysle ze napewno wyprawimy jedną impreze. Juz podpisaliśmy umowe przedwstepną, a za 2 miesiące już bedzie nasze!!!!!


        Buziole




        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          BGKM dziękujemy za życzenia\fajnie że z mieszkaniem się udało jak będziesz miała chwilę to napisz więcej szczegółów.


          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            BGKM Sto lat dla OLusia!!! spóźnione ale wczoraj nie miałam nawet jak komputera włączyć

            I gratuluję mieszkanka, super że się tak szybko udało

            Bagnes i dla Olgi też Sto LAT!!! Jutro tez pewnie nie włączę kompa bo cały dzień w rozjazdach

            Dziewczyny życzę wam dużo radości, miłości i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych








            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              hop hop
              i jak po świętach?
              My w niedzielę roczek robimy, poszłam na łatwiznę i zamówiłam korytko. Zrobię tylko ze dwie sałatki i upiekę ciasta i będzie ok.
              W przyszłym tygodniu wybieram się do szefowej na zdjęcia to może co nieco się dowiem jak z tą moją praca ale powiem wam że nie jestem jakoś pozytywnie nastawiona.... nie wiem sama ale czarno to widzę niestety....
              najgorsza jest ta niewiedza.....staram się o tym nie myśleć bo i tak nic nie zrobię ale wiem że "koleżanka" która jest też na liście życzeń do zwolnienia ostro pracuje nad tym, żeby to mnie wywalili a nie ją.


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                DZIEWCZYNY NO CO Z WAMI?????
                WRACAĆ MI TU ZARAZ BO NAKOPIĘ....
                My po roczku impreza się udała Olga dostała fotelik klocki którymi jest zachwycona i lalkę którą cały czas nosi i całuje. Dostała jeszcze kasę i chcę jej kupić mate wodną.
                A ja się dziś wkurzyłam bo okazało się że księgowa w naszej firmie to dupa nie księgowa.... Urlop macierzyński + rodzicielski to w sumie 364 dni, czyli proste liczenie że do 18 kwietnia a ta mi wyliczyła że do 12 maja...... i tak mi szef powiedział więc ja psychicznie przygotowana że do czerwca jestem w domu a tu dzisiaj niespodzianka bo mi z zusu przysłali 300 mniej dzwonię tam a babka mi na to że oni dobrze posłali bo nie mam do maja tylko tak jak myślałam.....teraz nie wiem kiedy szef mi wypłaci za urlop w piątek tam jadę ale jeszcze zdziwiony i mówi mi dzisiaj że w poniedziałek będzie musiał to z księgową jeszcze raz przeliczyć. Szefowa się wkurzyła no bo co tu wyliczać skoro rachunek jest prosty..... znaczy szybciej się dowiem co z tą moją praca w ogóle.....


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Ale tu cisza....

                  U mnie sporo się ostatnio dzieje. Dużo spraw ze zdroweim, budową, domem, przedszkolem Julki( do którego się nie dostała) i szukam alternatywy. Kolejne ząbki Marcelka i zero czasu dla siebie....

                  Piszcie dziewczyny co u Was to i ja troszkę więcej opowiem...








                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    hej
                    no ja jestem codziennie ale nic nie piszecie to się też nie odzywam.....
                    u mnie kicha.... na 99% nie mam pracy ale nikt nie raczy mi tego powiedzieć jutro ostatni dzień urlopu a szefowa nie potrafi się określić.... wczoraj już jej powiedziałam że nerwowo już nie wyrabiam a ona mi na to że dzisiaj na pewno zadzwoni, no i dupa jeszcze nie dzwoniła. Ja wiem że oni nie potrafią człowieka uszanować, bo 8 lat tam pracuję ale bez przesady, żeby tak traktować pracownika?!


                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Hej!pisze z telefonu. U nas chorobowo niestety. Gabi w dzien juz ok za to w nocy kaszle niemozliwie, Olunio zakatarzony. A tak to pracujemy, odkladamy kazdy grosz na remont. Mieszkanko kupilismy 3 pokojowe 63m2. Na 1 pietrze w bloku 4-pietrowym. Dodatkowo bedziemy mieli w spadku miejsce postojowe platne ok.200 zl/ rok i wozkownie w piwnicy ok. 15m2 ale tu nie wiemy czy sie zdecydujemy bo to koszt ok. 25zl/ miesiac dodatkowo w czynszu.... piwnice tez mamy moze ona nam wystarczy...
                      Nie moge sie doczekac tego remontu i przeprowadzkijuz!!! A przekazanie kluczy dopiero 30 czerwca...
                      Aga kiepsko z ta praca... przytulam.... trzymam kciuki zeby jednak byla lub zebys szybko znalazla nowa i lepsza!!! Glowa do gory!!!
                      Monia ja zagladam czasem w tygodniu, ale totalna cisza nastala, a ja predzej z telefonu cos skrobne bo komputer wiecznie w obrocie....
                      pamka, kruszyna, nichol, dziewczyny.... co u was?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        hej no i się wczoraj dowiedziałam..... do końca maja jestem na urlopie który mi przysługuje za pierwsze 5 miesięcy roku przy pełnym etacie, potem mam dwie opcje: albo kończymy współpracę albo zgadzam się na pół etat..... Nie pasuje mi to jak cholera bo nie dosyć że kasa o połowę mniejsza to jeszcze i tak nie wiadomo czy po sezonie mnie nie zwolni, a wtedy nawet zasiłku nie dostanę. No ale przyjęłam że wybieram mniejsze zło i szukam ostro czegoś innego..... No i zgodnie z moją filozofią życiową znalazłam na pocieszenie plus tej sytuacji. będę pracować 3 dni w tygodniu reszta jest dla dzieci. Oby szybko znalazło się coś innego.....
                        A powiem Wam że nie wierzę w sny itp. ale w zeszłym tygodniu jak chłopcy nawijali o moim powrocie do pracy to im powiedziałam że nie wiadomo czy mama będzie pracować bo w mojej pracy jeszcze nie wiedzą czy mnie potrzebują. No i następnego dnia Paweł rano oświadczył mi że mu się śniło, że jak on miał urodzinki to ja poszłam do pracy. NO i urodzinki mają 30 maja a ja 29 wracam..... nie wiem czy mam w domu wróżbitę jakiegoś czy co?
                        BGKM miło CIę widzieć, oby choróbska was szybko opuściły. Oj wiem jak to jest czekać na upragnione mieszkanie a ta radość jak się klucze dostanie....bezcenna gratuluję jeszcze raz.
                        A jak z opiekunką?
                        Pamka, Agatko, Nichol a co u Was?
                        Monika obiecałaś że jak się odezwiemy to napiszesz więcej.......


                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Hej obiecałam i piszę : )

                          Agnieszka współczuję sytuacji w firmie, mam nadzieję ze szybko znajdziesz coś nowego. Co do wróżbity, ja niby też nie wierzę ale dwa razy w życiu sprawdził mi się horoskop Ten drugi raz miałam dziś wyczytałam że dziś dostanę świetną wiadomość i dostałam! U nas w przedszkolu otwieraja nowy oddział i wszystkie dzieci będą przyjęte!!! Oficjalne pismo za jakieś dwa tyg. ale ja mam info od dyrektorki Ja ze sobą jeżdzę po lekarzach, jutro mam tomografię, za 2 tyg, usunięcie nadżerki 13 czerwca instytut słuchu- czyli kierunek Warszawa. I jeszcze muszę zrobić usg piersi.
                          Mamy już okna, kominy, całą elektrykę, szukamy drzwi i jeździmy za hydrauliką, masakra jakaś!!! Ale powoli do celu tynkarze wchodza za tydzień- lub dwa zależy jak się wyrobimy bo jeszcze kilka rzeczy do zrobienia...

                          Marcelek strasznie szybko rośnie jest ciekawski i wesoły. Mamy już jedynki i dwójki i dwie czwórki, jedną dolną i jedną górną, teraz idzie kolejna dolna...

                          Powoli leci tylko brakuje mi czasu. Z przedszkolem było sporo problemu. Stałąm się aktywistką jeżdziłam po radnych, do wójta po znajomych, zbierałam podpisy o otworzenie nowego oddziału w przedszkolu. Ale nawet nie wieci jaka była moja reakcja jak się dzis dowiedziłam

                          BGkm strasznie się ciesze że tak szybko kupiliście. U na sjest do kupienia mieszkanie w bloku na 2 p. 58 m. też 3 pokoje za 90 tys!!! Gdybym miała te pieniądze to bym się nie zastanawiała ale teraz to tylko marzenia Ale u Was faktycznie fajne warunki. Ale powiedz coś więcej o tej niani bo jestem strasznie ciekawa








                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            a u nas na razie dolne i górne jedynki i u góry dwójki,. reszta męczy ale jakoś wyjść nie chce..... a mnie dzisiaj zalało a nie mogę się do gina dodzwonić bo na oddziale jest, pewnie nie może rozmawiać bo mnie wybija a muszę wkładkę założyć najpóźniej jutro bo moje @ teraz trwają dwa dni a potem tydzień plamienia, a przy moim stanie macicy założyć może mi tylko przy najbardziej obfitym krwawieniu..... a do tego leje......


                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              Agnieszka i jak u Ciebie? Masz tą wkładkę? Jestem strasznie ciekawa bo mnie też to czeka jak tylko się wszystko po zabiegu zagoi. Jutro mam wyniki tomografii i strasznie się boję. Nie wiem czy wszytsko jest ok i dopóki nie będę miała wyników to nie odetchnę.

                              Marcelek ma już kolejną czwórkę. Jeszcze jedna








                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                hej
                                u nas upał siedzimy na dworze prawie cały dzień.
                                Monika wkładke mam od poniedziałku założenie trochę bolało ale dało się wytrzymać. Pierwsze dwa dni były niefajne bo takie dziwne uczucie, jakby ciągły skurcz macicy, ale dzisiaj już jest ok.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X