Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Dziewczyny sciskam mocno :*********
    U nas tez chorobowo ,ja cos z krtania mam mam nadzieje ze dzieciaki mi wyzdrowieja bo oboje na antybiotyku,roczek przelozony na 12 go :/

    Monia mielismy to samo z Cyprianem sciagnol kubek z goraca cherbata ale em mu body rozerwal i nic mu nie bylo,tak jak u ciebue szybka reakcja to podstawa! Az sie boje co Iga na wywija bo to istny roztrzepaniec :/ ja juz mialam kila zamowuen ciagle przy maszynie albo gdzies latam





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Dziewczyny co się u Was dzieje? Pisa mi tu szybko!!!








      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        ehhh kiedy nic dobrego się nie dzieje....
        później może napisze bo sama z dziatwą jestem a strasznie marudni wszyscy .Małej dwie dwójki na raz idą wścieka się strasznie


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          U nas z jednej choroby w druga ,teaz mamy grype wszyscy po koleji :/ mam nadzieje ze mala lagodnie przejdzie,jutro rok konczy a impreza odwolana,enam wychodza gorne dwojki i trojki juz widac ,stan na dzis to 6 zebow i 2 w natarciu.

          U mnie dzieci,dom ,praca i tak w kolko czasu brak na wszystko przez te choroby





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            hej
            STO LAT DLA IGUNI! ZDRÓWKA UŚMIECHU SŁONECZKA I SAMYCH RADOSNYCH CHWIL!
            Agatko jak Iga?
            oj dziewczyny ciężki rok nas chyba czeka......
            U MNIE W PRACY DUPA.... w połowie maja dowiem się czy mam po co wracać bo firma podupadła i szykują się zwolnienia. Ale okazało się że mam jeszcze dwa tygodnie dłuższe macierzyńskie normalne i jeszcze tydzień z okazji 3 dziecka, + stary urlop więc do czerwca tak czy inaczej jestem w domu a potem szefowa ma nadzieję że jednak się coś ruszy, ja też. Zastanawia się nawet czy nie dać mi już urlopu z tego roku od razu, nie chciałam tak ale jeśli to by miało pomóc w utrzymaniu pracy to niech będzie.
            m na operację będzie czekał około 2 miesięcy bo musi jeszcze mieć konsultację z innym lekarzem a to dopiero 24 kwietnia. Nie wiem jak w pracy czy w ogóle da rade bo boli go to . Ma sobie kupić pas zobaczymy czy pomoże bo wizja kilku miesięcy na L4 przeraża mnie, Nie zarabia źle ale spora część wypłaty to premie, których na L4 nie dostanie, a jeszcze od tej okrojonej wypłaty 80% mu zapłacą......jak ja jeszcze zostanę bez wypłaty to masakra.
            Piotrek miał testy i wyszedł mu 1 stopień (górna granica) uczulenia na mleko i jajko.
            pociesza mnie to że dzieci zazwyczaj z tego wyrastają.

            Olga śpi jak wstanie idziemy na dwór bo jest nie najcieplej ale słoneczko świeci.


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Agniesiu dziekuje i sciskam :* Iga bardzo goraczkuj i ma duzy katar nic nie dostala bo to wirusowe do tego Cypkowi dzisiaj temp wrocila.jestem wykonczona i zalamana. Dwie godz snu i ta noc zapowiada sie jeszcze gorzej





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Sto lat dla Igi!!!! i dużo zdrówka

                Wpadnę jutro to napisze co u nas








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Cześć kochane kope lat mnie tu nie było
                  Zaglądam tu czasem, ale chyba zaległości nie nadrobie w czytaniu ....
                  Spóźnione życzenia dla solenizantów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Ale ten czas zleciał i kiedy

                  kruszynko zdrowiejcie!!!! Fajnie te rzeczy wyszywasz, moze na jesień sie skuszę na jakieś kompleciki, bo teraz juz obkupiłam dzieciaczki na wiosne w czapki i chustki

                  bagnes to nieciekawie masz z pracą. Ja mam chwile zwątpnienia i czasem żałuje że wróciłam do pracy, ale jednak po chwili tłumacze sobie że za rok moze tej pracy nie być i bede "zmuszona" zostać w domu.Najgorsze jest to ze w tym cholernym państwie nic sie człowiekowi nie należy za siedzenie w domu i wychowywanie dzieci, tzreba oszukiwać, dostawać kase na czarno i wtedy mozna od państwa ciągnąć zapomogi a tak to się nic uczciwemu człowiekowi nie należy jak ma wszystko wykazane

                  U was już z tego co sie orientuje dzieciaczki chodzą. Olus jeszcze sie nie rwie. Bardzo mu pasuje raczkowanie- poprostu sprint. Nawet jak chwile się złapie za ręce to pare kroczków zrobi na nóżkach i z powrotem na czworaka bo szybciej mu idzie. Także napewno roczku nie przejdzie, ale co tam, kiedyś napewno zacznie. Ogólnie Olek jest z tych słodziakowatych, przytulasek mamusi, wygłupek i troche rozrabiak, a przy tym łobuzowaniu robi oczka jak kotek ze shreka tak wiec mama sie rozpływa, zresztą tatuś też Apetyt ma i to mega wszytsko je co powinien mleka to wrecz ile sie zrobi tyle pochłonie najczęsciej robimy mu 210-240ml dwa razy dziennie, kaszka mleczno-ryzowa raz, obiadek, deserek i jeszcze od wszystkich wszystkiego by chciał próbować. Ale o dziwo od kiedy jest odstwiony od piersi czyli już 4 miesiące przybrał na wadze 700g tylko. Na piersi miał mega przyrost, a teraz juz przystopował sobie.
                  No i niestety na 99% Olek jest alergikiem, ale wiadomo za wcześnie na diagnoze. Praktycznie od lutego non stop ma katary i kaszel. Miał też stwierdzoną bronchopenie czyli odoskrzelowe zapalenie płuc, co troche ma zapalenie spojówek.... Teraz na stałe bierze ketotifen na noc żeby załągodzić objawy. Dla mnie nowość bo Gabi z tych niekataralnych. Ona anginowo-gardłowa. Takze nie ma nudy.....
                  Poza tym złozyłam podanie do żłobka, ale wątpie żeby sie dostał, jest tak bardzo dużo chetnych, a żłobków państwowych jak na lekarstwo. Ale nawet jak sie nie dostanie to najprawdopodobniej zapiszemy go do prywatnego.....Opiekunka nam zrezygnowała z pracy i bedzie tylko do końca czerwca. W sumie dobrze wyszło bo ostatnio nie fajna akcje zrobiłą i troche się na niej zawiodłam.... Także lipiec i sierpień bedziemy musieli kombinować co z nim robić.
                  Cały wolny czas poswiecamy ostatnio na szukaniu gniazdka dla nas. Bardzo juz intensywnie jezdzimy i oglądamy mieszkanka, domki, może w końcu uda nam się coś kupić w tej cenie co mozemy na ten moment przeznaczyć... Bardzo nam juz ciasno w tym naszym małym mieszkanku.


                  Buziaki trzymajcie sie!!!!




                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    2,5 h zbijalismy malel prawie 40 st temp ,drgawki ,majaki masakra !!!! Druga noc nie spie ... cypu znowu goraczkowal i czyscilo go. Bylam z mala na pogotowiu wczesniej i jakis nie znany mi mlody lekarz stwierdzil ze to wirusowe i nic nie dal ,a katar bakteryjny i ropa smierdzi z buzi to gdzie ten wirus?! Jutro rano nasz lekarz modke sie zeby jej juz cos pomoglo bo wczoraj mielismy w nocy troche lzejsza akcje ...





                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Agatko mam nadzieje że już lepiej z dziećmi. Masakra z tą gorączka ja bym zaraz na pogotowie leciała jakby drgawki doszły.
                      Pisz co lekarz powiedział
                      BGKM przyjdzie czas i na Olusia
                      Kurde to tez niefajnie masz z tą opiekunką, a co się stało?. Ale skoro straciłaś do niej zaufanie to lepiej że zrezygnowała a macie jaką alternatywę? czy szukacie kogoś?
                      Olga już prawie ma obydwie dwójki górne, znaczy już je widać. No i powiem Wam że ostatnio zaczęła rezygnować z mleka znaczy wieczorem wyciągnie ode mnie wszystko ale w nocy i rano to już tylko troszkę się napije. W dzień nawet nie wspomni o cycku. Ale do jedzenia też jest pierwsza znaczy OLUŚ I OLGA DWA KWIETNIOWE ŻARŁOCZKI . Wczoraj próbowała kaszę gryczną bo mieliśmy na obiad a ona nawet jak jest po swoim obiedzie to i tak muszę jej dać coś z mojego talerza


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Jak by tego bylo malo cyprian ma jelitowke dostal leki ...iga dostala antybiityk juz jen podala pierwsza dawke druga o24 ,nasza lekarka byla wsciekla ze wczoraj na pogotowiu nic jej nie dali ,a zolte gluty po pas ! I gdzie tu wirus...

                        Dopiero kolo 11 temp jej do normy wrocila 36.3 a tak miala 35.2 mam nowe czopki i oklady . Boze co ja przezylam ... jestem wykonczona teraz mala juz ma 37.4 .tak sie boje nocy

                        My tez z dwujkami i trojkami gornymi walczymy juz tez widac je wyraznie

                        Iga tez ostrozna jak sie zapomni ti zrobi krok dwa ale woli na czterech i zarloczek tez z niej hi hi





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          AgatkoJak Iga? a nie ma Iga dodatkowo 3 dniówki przy tej infekcji? bo Olga jak miała to też tak było z temp że nie umiałam za bardzo zbić. Dok mówiła wtedy żeby dawać coś z ibuprofenem a jak nie schodzi to dodatkowo czopek z paracetamolem. Jak dostanie wysypki to pewnie to będzie.
                          Pamka a jak Zosia? mocno obsypana?
                          u nas na pogotowiu to odwrotnie na wszystko antybiotyk dają, nawet jak nie trzeba, znaczy nie wszyscy ale jest tam kilku takich lekarzy. Kiedyś Piotrkowi znalazła jedna zapalenie oskrzeli jak z wysypką pojechałam . Nie dałam mu antybiotyku bo coś mi nie pasowało i nasza dok potwierdziła że dzieciak zdrowy tylko ma wysypkę alergiczną......
                          Co do chodzenia to Olga nie zna słowa "ostrożność" biega po całym domu jak szalona.... Już jednego guza zaliczyła takiego konkretnego w ogóle to powiem Wam że zabawi się tylko jak w kojcu siedzi, a jak tylko się ją wyciągnie to zaraz chodzi po całym domu tam i s powrotem nie ma takiej opcji jak z chłopcami że usiądzie na tyłku i będzie się bawić....


                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Agniesiu Iga ma takie krostki na buzi ake od goraczkibone sa w nocy miala 38.6 ,ale spokojnie bez drgawek ,ladnie spala wypila troche wody z elektrolitami ,zbilam.jej czopkiem z paracetamolem na moich to lepiej dziala na noc,terazma 37.3 juz 3 dawke antybiotyku wziela za to moj maz dzisiaj idzie do lekarza teraz jego bierze i strasznie kaszle zeby mu na oskrzela nie poszlo ciekawe czy mnie dopadnie ja dwa dni sie zle czulam bardzo ale bez temp.





                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              Oj Kochane trzymajcie się, dużo zdrówka dla maluszków!!!

                              U nas na szczęście wszystko ok. Maluchom już mineła jelitówka, przeziębienie i wszystko inne. Teraz mamy okres spacerków i zabaw, tak cieplutko że po kilka godzin siedzimy na dworku W sobotę byłam na spotkaniu z koleżankami ze studiów, siedziałyśmy prawie do północy ale zeszły ze mnie stresy z ostatnich kilku tygodni

                              BGKM zaglądaj do nas częściej. Powiesz co się stało z tą opiekunką? A jakiego mieszkania szukacie?

                              Kruszyna zdrówka dla Was i powodzenia z własnym biznesem

                              Bagnes no nieciekawie z ta praca masz, ale takie sa nasze realia. Dla Was też dużo zdrówka.

                              Pamka a jak u was? Lepiej już z Zosią?

                              U nas w sobotę wstawiają okna. Już nie mogę się doczekać. Może wstawię Wam zdjęcia Mamy już umówionych tynkarzy, hydraulika. Jeśli się wyrobimy finansowo to na grudnia się wprowadzimy








                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                hej dziewczyny gdzie jesteście?
                                olga doskonali sztukę samodzielnego biegania kilka guzów już jest ale dzielnie walczy
                                ja jutro wkładkę zakupuję i przy najbliższej @ zakładamy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X