Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Hej kochane

    My mamy ferie :/ dopiero pare dni a juz mam dosyc powiem wam ze nie wiem co juz robic ,moj syn jestcnie do zniesienia... psycholog nie wyznaczyl nam kolejnego terminu spotkania,noe wiem czy ona noe widzi AZ TAKIEGO problemu,rece opadaja co on wyprawia ,jeszcze przez ten remont lazienki calymi dnoami dzieciaki wisza u mamy... a to robi swoje mam jej dosc!
    A propo remontu juz trwa dwa tyg a zrobione dopiero pol elektryki,kafelki na scianach i kabina... zostala podloga,stelaz na piec i zabudowa ,gładz i malowanie czyli polowa a do tego nasz Fachowiec ma tyg kurs i mamy przestuj wrrrr tak to jest jak sie rodzine slucha.

    Iga juz calkiem wtzdrowiala ,buzia sue zagoila ale od wczoraj ma zolty katar i 3 zeby na raz sie pchaja druga jedynka juz w sumie przebita a dwie dwojki spuchniete i biale ...
    Musze wam sie pochwalic ze jestesmy prawue bez smoczka ,bo nieraz jak bardzo marudzi to jej tylko w nocy daje i od tyg nie budzi sie w nocy na jedzenie jupi wogole ciagle tylko Am wola maly zarloczek i tylko by jadla zupki,mieska .ziemniaki .ogorki hi hi wogole jest cudowny nerwusek Em wczoraj stwierdzil ze nasze dzieci maja po mamusi i jej rodzinie temperamentny charakterek pffffy





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      PAMKA nie przejmuj sie u nas tez dluuuugo bul.pampek na noc u Cypriana po mimo tego ze w dzien nie sikal juz wogole w pampka ani majty jak mial niecale dwa lata.
      A co do roczku Zosi to masz racje !

      MONIA i jak tam sytuacja z dzieciaczkami???? Co to za cholerstwo sie przyplatalo ?? co do Marcelka to ppdejrzewam ze Iga tez taki perszing bedzie hi hi juz teraz przemoeszcza sie z predkoscia swiatla i nic nie uwaza
      Sliczne masz te dzieciaczki! :*

      AGNIESZKO no to nie zazdroszcze takiego lovuza w przedszkolu ... my tez takiego ppsoadamy niestety .a jak Olga?? Juz lepiej z zabkami ?





      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        hejka

        no to materac do kupienia niestety mój M wpadł na super pomysł wyprania i zepsuł 90 zł w plecy. Kupie tez taki specjalny ceratowy pokrowiec. Mojemu Antkowi zdarza się to raz na 3 miesiące. Jak zdjęliśmy pampka to nie było problemów dopiero rak temu się zaczęło. Antoś dość szybko zdjął pampka i wołał siusiu noc wytrzymywał, problem był dość długo z kupką... ach... no trudno zdarzyło się. M już rozliczył pit, zwrot będzie to kupimy i materac, buty ortopedyczne, wkładki. do fryzjera pójdziemy, Zojce materac grubszy chciałam kupić, bo ma taki cienki z pianki a chciałabym żeby pospała w tym łóżeczku tak jeszcze ze dwa latka. Później kupie im piętrowe.
        Kupiłam Zojce krzesełko do karmienia, wczoraj przyszło. Super
        http://allegro.pl/profesjone-krzesel...933559518.html
        kolor coffee flower (brąz w rzeczywistości jest jaśniejszy)
        Zosia zachwycona gdyby jeszcze nie słuzyło do jedzenia to byłaby wniebowzięta
        Kruszyna
        pamiętam remont łazienki u nas... M sam robił i chodził do pracy 3 tygodnie a łazienkę mamy malutką jak komórka. Ale teraz jest ładniutka.
        Doczekasz się i będziesz się pluskać w ślicznej łazieneczce
        Mój Antek też niegrzeczny. Ja już nawet nie myślę o wizycie u psychologa. Na nfz pani cały czas robiła z nim jedną i ta sama kartę, notorycznie się spóźniała nic nie potrafiła mi powiedzieć a prywatnie pani powiedziała, że Antosia zachowanie nie jest niczym niezwykłym po prostu jest rozpuszczony...
        Teraz też jest niegrzeczny bo wrócił największy rozrabiaka w klasie i warjacje zaczęly się od poczatku. ten chłopak jest okropny. Antek powiedział mi że ten chłopczyk powiedział do pani pier*****************a świnio. No szok to po prostu sie nie mieści w głowie.
        Myśle o zapisaniu go do innej szkoły...
        Monika
        z teściami bez zmian. Ojciec M jest nieprzejednany z matką gada normalnie... dziwni to ludzie dla mnie. gdyby pozbyli się swoich uprzeden żyłoby im się zddecydowanie lepiej. Zosi tez teraz 3 dwie i te jedynki górne. Tez nie chce jesc, niespokojna jest. spi teraz wiec cicho siedze jak mysz pod miotła..

        Uciekam zupę gotować...
        Miłego dnia
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          monika
          z tym guzem to chłopcy tak mają... przynajmniej mój syn też tak miał (no i ma trochę jeszcze).
          Antek jak był mały to jak czołg żadna przeszkoda nie była zbyt wielka żeby ją pokonać. Poza tym zanim pomyślał to już poszedł. Był strasznie prędki jeszcze dobrze nie umiał a już chciał biegać... Nie przejmuj się ale fakt trzeba mieć oczy dookoła głowy a i to czasami nie wystarczy.
          Zosia jest zupełnie inna. Ostrożna, pomalutku, powolutku. Puści się łóżeczka dopiero jak usiądzie, boi się wyjść sama na kafelki do przedpokoju. Ostrożnie wszystko bada...
          Kiedyś Antka odebrałam ze żłobka z guzem wielkości śliwki węgierki. A u mojej mamy miał kilka razy spotkanie pierwszego stopnia z futryną (metalową)...
          Jeszcze się naprzewracają zanim się porządnie nauczą...
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Pamka fajne to krzesełko Olga ma po chłopcach takie klasyczne drewniane. Oni jeszcze teraz na nich siedzieli przy stole, ale Piotrek uznał że już jest duży chłopak i na normalnym krześle będzie siedział więc te oddaje Oldze.
            Co do guzów...to Paweł ma na czole bliznę po spotkaniu z kaloryferem, i ja już dawno przestałam liczyć guzy. Niestety Olga też jest żywiłem małym nie uważa w ogóle puszcza się i jak stoi na prostym to ustoi, o ile się nie rusza..... ale jak zacznie rękami machać to masakra zaraz leży.....


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              ufff pit wysłany
              e-deklaracje to wynalazek cudny


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Hejka

                Bagnes
                Mój M też rozliczony już. A ja czekam na info z zus bo chyba coś przyślą . Antek też miał drewniane krzesełko ale jak już mu je rozmontowaliśmy na krzesełko i stolik to połamał szatan jeden.
                Przy dzieciach to oczy dookoła głowy i to nie wystarczy ...
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Pamka przyślą na pewno ale jeszcze czas mają ja się zdziwiłam że mi tak szybko przysłali. U mnie dzisiaj senny dzień Olga spała 2 godziny do obiadu a teraz znowu śpi... No i Piotrek też padł a Paweł już przysypia. Już się boję co będzie wieczorem...


                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Hej nasza wysypka to znów uczulenie an coś Ospy nie ma A my w tym roku dostaniemy jeszcze 500 zł zwrotu z budowy ale niestety to już ostatni rok Za 3 tygodnie roczek ale czas szybko leci Aha ostatnio wygrałam 3 puszki mleka Enfamil i wiecie że MArcelek nie dostał od niego uczulenia? Ale strasznie drogi bo 50 zł więc kupiłam Bebilon zwykły i znów dostał ciekawe co w tym bebilonie jest czego nie ma w enfamilu? Właśnie mały je już nawet danonki i inne jogurty, próbował czekolady i nie ma prawie żadnych uczuleń tylko to mleko....








                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Bagnes Kurcze nic się nie da zrobi z tym chłopcem? Przecież to jakaś kpina...My też mamy drewniane krzesełko po Julce ale Marcelek przestaje się w nie mieści U Was senny dzień a mi dzieci spały dziś od 13 do 14. Tylko ani wcześniej ani później

                      Pamka czekaj na pit, mi dopiero dziś przysłali, jeszcze nie wiem ile będziemy mieli zwrotu. Wiem że tak jest z guzami ale jakoś zawsze przykro jak się zdarzy Kurcze ja też mam problemy z Julką, przeprasza a za chwilę znów to samo, dziś byłam u siostry w pracy na spacerze bo to tylko 2 km, jak siedział było ok a jak do wyjścia to kopie, płacze krzyczy, normalnie się wściekła a ja an nią uspokoiła się dopiero przed domem i ciągle to samo.

                      Kruszyna Remonty są straszne al efekty później fantastyczne








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Hej ja na chwilke - na pocieszenie wam powiem ze my juz kasy z pitu nie mamy:/ w 1 dzien poszla w castoramie wrrr po 5 dniach mielismy gotowke ale ja normalnie w urzedzie skladalam ;-)

                        Zagonilam wczoraj em do malowania kuchni w koncu mam czysciutkie,szare sciany jak chcialam - dzisiaj tylkousi na dwuch scianach druga warstwe polozyc





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Agatko ciesz się zakupami! u mnie też szybko kasa pójdzie no ale dobrze że jest za co kupować


                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            hej...

                            w zeszłym roku M miał szybko pieniążki bo w dwa tyg od złożenia... oj czekamy czekamy jak na szpilkach. no i ja z niecierpliwością czekam na swój. chciałabym dostać do końca lutego i szybko złożyć mieć już z głowy.
                            agata
                            tez bym chciała kuchnię odmalować... może na lato.
                            ha. u nas tak samo już jest lista zakupów.
                            bagnes ma racje dobrze że jest za co kupować
                            Antek w szkole Zosia drzemie. My dzisiaj do sklepu muszę Zosi kupić ze dwie piżamki, bo ostatnio rośnie jak na drożdżach i przy okazji z Antkiem do fryzjera bo wygląda jak Chopin po koncercie. Straszne ma te włosy i gniazdo mu się robi od spania. Filcuje mu się wełenka i niczym tego rozczesać. Jak mój syn nie lubi się strzyc tak sam już mnie poprosił żebyśmy poszli.

                            Co kupujecie swoim Gwiazdom i Gwiazdorom na urodzinki? Macie jakieś upatrzone prezenty???
                            Ja tak
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              hej my robimy zrzutkę na fotelik, bo zabawek ma dużo, może jeszcze parę ciuszków by się przydało.
                              ostatnio stwierdziliśmy że robimy jednak roczek w domu zamówię "korytko" za 250zł jedzenia fura, zrobię ze 2 sałatki i ciasto. Wyjdzie taniej
                              ale za to chłopcy to mają listę życzeń że hoho i co chwila pytają czy już jest ten 30 maj
                              a my dzisiaj do endokrynologa z Pawłem jedziemy bo chłopcy maja bardzo bujne owłosienie, i lekarka do tej pory to obserwowała ale teraz stwierdziła że dobrze by było sprawdzić czy to nie jest zaburzenie hormonalne. Jedziemy tylko z Pawłem bo na nfz jest aż w Katowicach najbliższy, a u nas tylko prywatnie. Sprawdzi Pawła i jeśli to zaburzenie to pojedziemy do Katowic. ale gdyby miało się okazać że po prostu taka ich uroda to po co tak daleko jeździć


                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Hej dziewczyny gdzie jesteście? Ja mam na ferie bratanicę dziewięcioletnią i powiem Wam że daje gorzej popalić niż moje dzieciaki razem piszcie co u Was!!!








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X