Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Pamka ja z teściami jestem w stanie "zimnej wojny" od dwóch lat, ale na urodziny dzieci ich zapraszam. W końcu to urodziny dzieci. Ja do nich nie jeżdżę oni do nas bardzo rzadko, m jeździ do nich sam z dziećmi. I chwali to sobie bo przynajmniej ma względny spokój, choć chłopcy zostają u niej bardzo rzadko sami bo potem jest masakra, zachowują się okropnie.
    A co do roczku to powiem CI że jeszcze do końca nie wiem bo m wolałby w restauracji robić, ja w domu bo wyjdzie taniej, tylko wtedy na dwa razy musze robić bo nie zmieszczą się wszyscy, m ma dużą rodzinę. no ale zobaczymy
    Jeżeli w domu to ciasta sama będę piec bo lubię a z menu na ciepło zrobię kluski, może frytki dla dzieci, kurczak w cieście(bo wychodzi tanio) jakieś roladki albo schab w całości upiekę. Sałatki tak myślę że zrobię jedną z pekińskiej a druga z ryżem i wystarczy.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Bagnes
      no wiem że to chrzest i urodzinki Zosi ale jak to będzie jak my się w ogóle nie odzywamy, kompletna cisza już ponad pół roku??? Chyba, że zrobię tak, że wypisze zaproszenia dam M i on sam pojedzie zaprosić. Jak będą chcieli to przyjdą jak nie to nie...
      To u Ciebie odwrotnie. Ja bym chciała w restauracji a M w domu. Ale chrzest zrobimy w restauracji wiec już bez przesady, nie mamy też tyle kasy. U mnie też nie ma tyle miejsca żeby wszystkich pomieścić i muszę to przemyśleć. Chyba też na 2 razy . Sałatka z pekińską pycha a jak robisz? Ja też zrobię kurczaczka na ciepło, może pieczeń rzymską, sałatki ze dwie no i może jakieś kanapeczki, zimne zakąski (śledzie, nóżki?) i ciasta. Niestety ja nie mam ręki do ciasta wiec albo cukiernia albo M zrobi. Ostatnio odkrył w sobie talent do pieczenia. Jeszcze niecałe dwa miesiące i roczek
      Zosia zasnęła nareszcie, bardzo lubi melodię "twinkle twinkle little star" wiec jej puszczam w kółko i zasypia
      W przyszłym tyg idę zanieść podanie do żłobka.
      Oo przyszłego tyg Antek wraca do szkoły i postanowiłam już że będzie chodził na świetlice. Więcej czasu dla mnie a i dla niego lepiej. Zawsze to jakieś zorganizowane zajęcia a nie obijanie się od ściany do ściany w domu.
      Wczoraj sobie posprzatałam i przygorowałam obiad także dzisiaj mam troche luzu.
      Jutro idę z Antkiem do kościółka ponieważ wyraził taką chęć ...

      Ps Bagnes
      Mieszkasz prawie pod samą granicą? Ładne okolice...
      Tylko ja na placku :/
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        kapusta pekińska ser feta kukurydza to baza może być do tego papryka, ogórek konserwowy i groszek. Dodatek to majonez lub majonez z jogurtem.
        My ją uwielbiamy
        Zrób tak z tymi teściami sami niech zdecydują czy przyjadą ja też zaproszeniem nie pojadę do moich.
        A co do "ładnej okolicy" to ładnie jest ale straszne zanieczyszczenie, bo mieszkam w takim terenie gdzie miasto na mieście praktycznie i w każdym kopalnia. Na szczęście blisko mamy góry.
        A granica faktycznie blisko


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Muszę zrobić

          Tak zrobię. W końcu to rodzina M. Moja jest względnie normalna i zaakceptowała M mimo, że nie zawsze się zgadzają to nigdy nie zachowali się tak jak teściowie do mnie. Pierwszy szok moi teściowie przeżyli jak wracaliśmy ze ślubu brata mojego M. 250 km jazdy pierwszy raz w tamtych stronach a teściowa dzwoni do mnie i swoje frustracje i swojego kaca chciała wyładować. Szkoda że wcześniej się nie postawiłam i nie pokazałam że nie dam po sobie jeździć.
          No cóż jak już pewnie pisałam jestem tylko żoną tego mniej ulubionego syna i do tego jeszcze nie taka żoną jakby teściowa chciała.

          Szkoda że zanieczyszczenia ale podobno (ja tam nie wiem) gdzie kopalnia tam duże zanieczyszczenie.
          U nas za to same sklepy i centra handlowe. Zamiast z dzieckiem do parku do lasu to do centrum. Masakra. I te sklepy to tortura patrzysz ale za bardzo nie masz kasy żeby kupić.
          Z praca tez średnio. A okolica. cóż. Placek, równo i bez wody. Nie licząc zalanych żwirowni i ich dzikich plaż. Podobno przez Łódź przepływa 18 rzeczek i strumieni szkoda tylko że w podziemnych kanałach. Najszerszą Łódzką rzekę można przeskoczyć
          Ja to bym chciała na wieś... Domek... ogródek i dzieci bawiące się na podwórku...

          Uciekam już bo niedługo wróci M wiec obiad trzeba szykować. Na szczęście tylko ziemniaki oskrobie i buraczki zrobie...

          Milego weekendu
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            ech mnie to się Bieszczady marzą.....
            a tutaj jest dużo pięknych miejsc tylko to zanieczyszczenie dobija.
            i mamy w okolicy dwa duże rewelacyjne place zabaw wszystko tam jest, nawet tor dla rowerów. A przed blokiem postawili nam taką pajęczynę do wspinania się więc chłopcy zachwyceni
            Olga zaczyna przeżywać kolejny ząbek.... śpi ale bardzo czujnie co chwila popłakuje,


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              a tak z innej beczki myślicie że Doroti jeszcze o nas pamięta? nie ma jej któraś na FB? bo się czasem zastanawiam co się stało że przestała w ogóle pisać....


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                nie, nie mam jej na fb.
                może nie ma czasu? może jest tak pochłonięta opieką nad dzieckiem, że po prostu o nas zapomniała.
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Hej dziewczyny

                  U Nas znowu pod gorke. przedwczoraj w koncu dostalismy nasze plytki ,jutro mielismy zaczynac a tu Iga goraczkuje od wczoraj rana ma ponad 38 ,dziaslo ma spuchniete bardzo zab jej nie moze sie przebic ... dostala strasznej wysypki na buzi i chyba zapalenie jamy ustnejbjej sie zaczyna,zaraz do lekarza ja zarejestruje...

                  BAGNES zazdroszcze takich placow zabaw my mamy dwa na osiedlu nawet fajne ale nie to co w miescie.

                  PAMKA wpadaj do mnie ja co prawda mieszkam w bloku ale na wsi mam psa,ogrodek hi hi cisze i spokoj- no niecdokoncazale lasy do okola i gory niedaleko.

                  KUrcze nasze dzieciaki juz rok niedlugo jak to zlecialo jeszcze dwa miesiace my roczek skromny zrobimy i nie wiem czy bedziemy kogos wiecej zapraszac niz moich rodzicow i chrzestnych.





                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Kruszyna
                    Powodzenia z remontem. Wstaw zdjęcia jak skończysz (ach ta babska ciekawość ) Biedna Igusia. Koniecznie daj znać po wizycie.
                    Może pojedziemy sobie kiedyś na wakacje do Jeleniej Góry to wpadniemy
                    Też masz ładnie juz sprawdzałam na mapach ... A lasek koło ciebie to taki caaałkiem spooory jest. Fajnie macie. Ja też tak chce. a tu lipa. Z jednego okna blok z drugiego blok. Ulica obok autobusy, ulica dalej tramwaje. Ja chce na wieś

                    Oj zleciało zleciało. Ja też tylko rodziców, teściów (ale raczej nie przyjadą) i chrzestnych. a w praktyce będzie tak że kto nie pracuje ten przyjdzie a reszta jak będzie chciała to dojedzie później/wcześniej.
                    Z Antosiem strasznie się stresowałam i robiłam tak żeby każdemu pasowało a teraz zmieniłam podejście. To tylko jeden dzień w roku i to urodziny to goście powinni się postarać żeby być.

                    Dzis koniec ferii ale Antek nie poszedł do szkoły. Ma wizyte u logopedy. Zaraz jadą a później M do pracy wiec praktycznie cały dzień sami jesteśmy.
                    Na obiad grochówczka dziś. Na liście pranie, prasowanie, odkurzanie.
                    Jak myślicie. Jeśli teraz jestem na macierzyńskim ale umowa skończyła mi się w czerwcu to jak zarejestruje się do UP od kwietnia to dostane zasiłek? Chyba nie... napisałam do nich ale nie oczekuje że dostane odpowiedź.

                    Piszcie piszcie dziewczyny...
                    monikooo...
                    a gagaj ciekawe co u niej jak Sewrynek... doroti, nichol
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Hej

                      i widzę że cisza nastała...
                      u nas powolutku. Zapisałam Zosię do żłobka. Pójdzie od września. A ja szukam pracy z mizernym skutkiem. Pani z Pupu odpisała mi że wszystko zależy na jaki etat byłam zatrudniona i od jakiej podstawy zus wypłacał mi świadczenie. że dopiero po złożeniu wszystkich dokumentów będzie można stwierdzić czy należy mi się zasiłek czy nie. Pewnie wyjdzie na to że nie... ach co za kraj. szkoda gadać.

                      Arcyksiężna Zofia ma nowego ząbka i chyba druga dwójka idzie bo ślini się na potęgę. Normalnie ślina ciurkiem z buzi leci... Antek nie ślinił się chyba aż tak... a może już nie pamiętam

                      Dziś nie mam sił ani chęci na nic...
                      Pogoda piękna i jutro tez ma taka być a ja doła mam jakiegoś.
                      Spokojnej nocki
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        hej
                        PAMKA moja też bardziej się ślini niż chłopcy i ogólnie gorzej znosi ząbkowanie
                        dzisiaj niespokojna bardzo mało spała wypieki na policzkach no i prawe dziąsło u góry nietykalne...teraz wisi na mnie znaczy górnej 2 się spodziewamy
                        a up to instytucja zabawna nie znam nikogo komu by pracę dali ale poziom ich wiedzy chyba wszędzie tak samo niski


                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          a pracą się nie martw dopiero zaczęłaś szukać przecież


                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            hej
                            winda się zepsuła!!!!!! cholera jasna jak nie naprawią szybko to nawet na zakupy nie pójdziemy bo na 9 piętrze mieszkamy......


                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              Hej kochane :*

                              U nas ciezko, Igusia dopiero dzisiaj przestala goraczkowac - od niedzieli jej sie utrzymywala 38.5-38.7 jakas taka popaprana angina ja dopadla z zapaleniem jamy ustnej.. koszmar nie zycze zadnemu malenstwu tego,usta i okolice to jedna wielka rana... glupia matka nie dopilnowala i chyba od Soni zabawki bakterie jej sie dostaly . Strasznie sie nameczyla dzisiaj juz w koncu w miare chce jesc mleczko i nawet troche sie usmiechnela.

                              W Domu masakra lazienka jak.dobrze pojdzie za dwa tygodnie skonczy tzn bedza kafelki ,kabina ,nowe rury tynki itd i na tym koniec bo funduszy brak :/ musze oswietlenie dokupic ,baterie do umywalki lustro itd. A powiem wam ze ta lazienka to tak zrobiona byla ze masakra!
                              Zdjecia oczywiscie beda ale ostrzegam ze bez zadnych rewelacj czerń z kremem

                              BAGNES wspolczuje braku windy,matko ja bym sie pochlastala jak bym na 9 pietrze mieszkala mam taki lek wysokosci ,ledwo na 5 dojade u babci jak jestem hi hi

                              PAMKA praca sie nie przejmuj na pewno cos zbajdziesz

                              Ja mam problem u Cypka w szkole ,te starsze dzieciaki go wyzywaja ,jeden jest taki niedobry i buntuje innych zeby sie nie bawili z niektorymi... tak mi go szkoda bidulka i zla jestem bo ta nasza sasiadka nauczycielka jego to gowno robi i sie zajmuje tymi dziecmi wiecznie u niej ktos jest na pogaduchach wrrr





                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Agata dobrze że Iga już nie gorączkuje, ale nie obwiniaj się bo może to było od zabawki a równie dobrze jakbyś psa nie miała mogła złapać gdzieś indziej.
                                Szkoda Cypriana, dzieci potrafią być okrutne bez powodu, ale pani powinna reagować, a próbowałaś z nią rozmawiać na ten temat?
                                my po spacerku i nocy nieprzespanej górna dwójka idzie na całego......
                                kupiłam Oldze buciki takie żeby mogła w domku dreptać lepiej bo już na całego chodzi przy meblach. No i oczywiście tak jak chłopcy ma bardzo wysokie podbicie i pasowały tylko jedne. A wybór był bardzo duży. A powiem wam ciekawostkę wczoraj rozmawiałam z jedną mamą z przedszkola i mówi mi że jej syn jak miał 9 miesięcy to też chodził sam przy meblach, ale sam bez trzymania się zaczął chodzić dopiero jak miał 15 miesięcy, wcześniej bał się puścić.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X