Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marzec-kwiecień 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Napisane przez douceur Pokaż wiadomość
    scaarlett po prostu za duża wielkość pliku też tak miałam
    tyle, że ja zmniejszam, ucinam i nic
    wcześniej ładowałam bez problemu, a teraz od jakiegoś czasu jakaś klapa

    Leave a comment:

  •    
       

  • douceur
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    scaarlett po prostu za duża wielkość pliku też tak miałam

    Leave a comment:


  • ulcia04
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Podzielam zdanie dziewczyn co do fotelików. Ja mam taki jak majajula, maxi cosi priori xp. Super się sprawdza, gdy Lila zaśnie obniżam jej. I co najważniejsze jest dość szeroki więc w zimie nie było problemu żeby się z kombinezonem zapięła My mamy wagowo 9-18 kg.

    My już po spacerku. A na śniadanie zrobiłam racuchy z jabłkiem i bananami. Mniam

    Scaarlett nie wiem co to za błąd.

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Kurcze, chciałam już tyle razy wrzucić wam jakieś nowe zdjęcia, a tu klops, przy załączaniu wyskakuje jakiś błąd co to jest..

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    tez uważam, że Filipek za mały na taki fotelik bez pasów. Mój Piotruś cały czas jeździ w takim z pasami.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    jawmagda isofix jest najbezpieczniejszy bo nie używasz pasów tylko złączy metalowych
    ja osobiście nie mam bo mam samochód za stary i nie ma w nim isofixu jeśli bym miala to na pewno bym miała takie foteliki

    ja aktualnie dla Olgi (ma prawie 10 kg) mam Maxi-cosi XP priori i dla mnie super głęboki szerokie boki i osłona głowy pasy bardzo dobrze się naciąga za pomocą jednego "paska"
    Miałam dla Julki inny i często luzowały się pasy
    A i Filipek jak dla mnie jest za maly na te co w pierwszych linkach pokazałaś bo nie mają swoich pasów
    ja dopiero teraz majkę w taki przeniosłam a ma prawie 4 lata

    a i polecam stronkę
    http://fotelik.info/pl/testy/Casualp...aco/index.html

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Ja specjalnie nie doradzę, bo jestem zdania, że nawet najlepszy fotelik nie pomoże kiedy bezmyślność i nieuwaga panują na drodze. Bezpiecznie, to trzeba jeździć samochodem.
    Jestem zadowolona ze swoich fotelików, drugi Bartkowi kupiłam taki sam jak kiedyś Piotrusiowi.
    System regulacji jest super, u nas zdaje egzamin kiedy któryś z chłopców padnie, albo jak w zeszłym roku jechaliśmy w nocy do Katowic na samolot. Chłopcy smacznie spali w rozłożonych fotelach. Polecam.
    Ważna sprawa to rozpiętość kg fotelika, im mniejsza tym fotelik bezpieczniejszy, bo lepiej dopasowany do wagi dziecka. Ja wybrałam taki 9-24kg. Piotruś ma prawie 5 lat, dalej jeździ w takim foteliku, wazy ok 18-19kg i dopóki nie zmienię mu za jakiś czas(pewnie jak pójdzie do szkoły) fotela na podstawkę, to będzie na niego ok.
    Last edited by Scaarlett; 01-05-2012, 21:40.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jawmagda
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Mi Filip wo0góle nie chciał spać dopiero od świąt wielkanocnych jak miał tego rotawirusa to nauczył się spać.

    Dziewczyny szukam fotelika na maksa bezpiecznego i wygodnego na nasze 10 godzinne wycieczki do Katowic co polecacie?

    cena tak maksymalnie do 1000 zł bo może mi z fundacji małego zwrócą pieniądze jak odpowiednio umotywuję swoją prośbę.

    Czy ten system isofix jest dobrym rozwiązaniem ma któraś z was taki fotelik?
    Zależy mi aby fotelik był bezpieczny i miał regulację jak mały by nam zasnął, żeby móc go położyć.
    Ja sama znalazłam takie ale nie wiem, który jest najlepszy proszę o pomoc i opinię:

    http://allegro.pl/roemer-kidfix-sict...306019731.html
    http://allegro.pl/roemer-kidfix-sict...306019707.html
    http://allegro.pl/show_item.php?item=2290753084
    http://allegro.pl/show_item.php?item...fb8b71e1e483bb
    http://allegro.pl/fotelik-roemer-kin...306019490.html

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    My wróciliśmy właśnie z całodziennej wycieczki z bratem emka i córeczką. Byliśmy w dino parku Poza dinozaurami była masa atrakcji dla dzieci, a one z tego najbardziej zadowolone Dzień mogę uznać za bardzooo udany
    Po drodze wpadliśmy jeszcze do Wadowic, na papieskie kremóweczki

    Co do spania Bartka, to ja nigdy w życiu go nie usypiałam i nie usypiam. Zawsze widzę, że jest zmęczony koło 11.00, kładę go w u niego w pokoju i wychodzę. Usypia bez problemu sam. Czasem jak ma gorszy dzień, to chwilkę pomarudzi, czy zapłacze, ale ja się tym w ogóle nie przejmuje, zaraz i tak zasypia.
    Zalicza tak jedną drzemkę dziennie i spi 2-3 godziny

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    wspólczuję problemów ze spaniem
    moja dziś od 10 do 13:30 spała

    Leave a comment:

  •    
       

  • ulcia04
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    U nas zawsze były ustalone drzemki a teraz to istna masakra. Młoda widzę ma rozbity dzień i potem sama nie wie czego chce;/ dziś zasnęła po 13, jeszcze śpi. Ja idę się kąpać a potem będziemy się na grilla zbierać.

    Leave a comment:


  • jawmagda
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    100 lat dla Michasi

    ja Filipa nie usypia jak padnie to śpi jak już widzę, że nie dużo mu brakuje to go trochę pohuśtam i od razu zasypia ale oprze godzinę czy 2 jest marudny. Jego się nie da uśpić wiec wolę się trochę pomęczyć aż sam zaśnie. Do tej pory ładnie w wózku zasypiał na spacerze ale od niedawna zaczyna wyć w wózku i trzeba go na ręce wziąć pobujać poprzytulać i też pada.

    Leave a comment:


  • ulcia04
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Ja młodej zakładam od wczoraj samo body i skarpetki. Dziś wyszłyśmy przed dom dopiero po 17. Lilkę roznosiło w domu no ale cóż. Było tak gorąco i duszno, że jak wieszałam pranie po 9 to wytrzymać nie mogłam. Ale posiedzieliśmy do 21 potem szybka kąpiel i lulu. Ostatnio mamy problem ze spaniem w dzień. Młoda chce przejść na 1 drzemkę ale jej brakuje a buntuje się strasznie jak chce ją uśpić. Przed wczoraj wpadła w taką histerię aż zwymiotowała... Równą z ładną pogodą moje dziecko sfiksowało
    Już przeróżnych sposobów próbowaliśmy. Wczoraj i dziś rano usnęła w huśtawce. Ale to 2 razy w ciągu dnia nie działa. Położenie jej w łóżeczku i bujanie też nie bo to działa jedynie w nocy. Może jakieś pomysły? Jakby ktoś mnie dziś zapytał o której dziecko kładę na drzemkę to nie jestem w stanie powiedzieć. Mam nadzieję, że jak się ochłodzi to wsio wróci do normy.

    Lulla wysyłam w środę

    Sto lat dla Michasi!

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    ale jesteśmy do mordowani słońcem Od rana byczyliśmy się ze znajomymi na działeczce: słońce, trawka, grill cudownieeeeee
    Wróciliśmy do domu wieczorem tak uświnieni, że od progu każde po kolei szło się kapać
    Dzieci szybko padły, mam nadzieję, że nocka będzie udana po tak męczącym dniu i nawet to ciepło nie przeszkodzi chłopcom spać. Bartuś śpi w samym body z krótkim rękawem, Piotruś tylko w koszulce na ramiączkach.

    Leave a comment:


  • douceur
    replied
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Już po urodzinkach Michasi dodaje nowe zdjęcia
    Attached Files

    Leave a comment:

       
Working...
X