Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    no rzeczywiście weekendow cisza nastała

    Ja sobie wmawiam datę 19.08., bo to moje urodziny, ale doktor ostatnio mnie wyśmiał i pytał czy ja aby nie myślę o lipcu, bo po szyjce to bliżej mi do 19.07... ale ja mu pokarzę może nie 19, ale nastawiam się, że chociaż do 10.08 pochodzę/poleżę z brzuszkiem.

    I mi też powtarzali zawsze, że 8 miesiąc to powinien być miesiąc totalnej laby i nastawienia na regenerację, zbieranie sił i odpoczynek... ale jak to zrobić, jak koniec remontu, brak popranych rzeczy i tak z tyłu głowy coś dopinguje do działania... więc mam co sobie sama narobiłam...
    Za to od końca lipca przestaję leżeć i biorę się za normalne życie, bo już będzie bezpiecznie...

    Adagma, u mnie taka nad przeciętna ruchliwość jest "normalna" więc wiem co to za ból - współczuję Kochana. A już szczególnie głowy w pęcherzu, auć...
    U mnie z dodatkowych ciekawostek i atrakcji to są jeszcze małe łapki "gmerające" w biodrach... znikoma przyjemność, za to doktor się śmiał, ze nie muszę skupiać się na liczeniu 10 ruchów i ktg jest tylko formalnością, bo jak się rusza z podobną intensywnością to jest to dość wymierne do jej stanu zdrówka Więc kolejny pozytyw...

    A mi mąż przywiózł z nad morza wędzone rybki i dzięki nim mam choć ciut morza w domu....
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Hejka

      Witaj Asia - przygotowania pelna para z zakupami, a z dzidzia oki to tylko sie cieszyc

      U mnie tez podobnie z ruchliwoscia, fika jak kroliczek w tym brzuszku ta moja mała

      Dzis sobie posciel wypiore - a kiedy ja ubieracie tak w ogole? bo sama nie wiem...? Czy maz ma ubrac zanim nas odbierze ze szpitala? jak wy robicie?

      Ciesze sie ze u mnie jest duuuzo chlodniej...przynajmniej moge sie poruszac bez opuchlizny u was tez chlodniej troszku?

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Dobry z rana,

        Agacia co do pościeli to u mnie mąż ubierał... choć i tak początkowo Kacper spał w rożku i pościel, poza prześcieradłem, w ogóle się nie przydała

        ja sobie przypomniałam teraz, że muszę przygotować ze 2 -3 zestawy ubrań dla malutkiej i dla mnie na odbiór ze szpitala, bo ta pogoda taka pokiełbaszona, ze nie wiem co zabrać... więc będą leżeć w domku i czekać na wielki dzień!

        A swoją drogą to już się doczekać nie mogę poznania mojej córeczki... Choć wiem, że MUSIMY jeszcze poczekać...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Notor ja teeez nie moge sie doczekac u mnie nadal trwa debata nad imieniem, Marysia do której sie przyzwyczailam mezowi kategrycznie nie pasuje wiec dalej chodze wkurzona ze to juz koncowka a imie jakie???

          No ja tez przescieradalka wypiore, rozek i ochraniaczek a reszty nie bo faktycznie w poscieli nie ebdzie teraz spac...

          a do wozka macicie takie cienkie poduszeczki? http://allegro.pl/poduszka-z-haftem-...476556842.html

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Hej

            Nator, u mnie ponad przeciętna ruchliwość malutkiej to też norma. Ja nawet nie próbuję liczyć ruchów, bo po prostu nie zdarza się chyba w ciągu dnia godzina bez nich. A 10 ruchów to jestem w stanie zliczyć w ciągu kilku minut (jeśli nie szybciej). I dotychczas to było super! Ale teraz jest coraz trudniej wytrzymać, bo dzieciaczek coraz większy, a miejsca w brzuchu coraz mniej i pęcherz, żebra bolą oj bolą... Strach myśleć jak to będzie przez ten miesiąc

            Agacia, ja przygotuję pościel wypraną i wyprasowaną, a zakładanie zostawię mężowi. Tak chyba będzie najlepiej.


            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Agacia, moja malutka też nie ma jeszcze ostatecznie wybranego imienia... nie możemy dojść do porozumienia w tej kwestii. A mąż się śmieje, że i tak on pójdzie zgłosić dziecko w urzędzie, więc wtedy wybierze. Ja tam bym wolała wiedzieć wcześniej Ale może faktycznie będzie tak, że imię samo przyjdzie, kiedy zobaczymy dziecko...


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                hehehe no a ja właśnie sie wkurzam bo ja lubie miec wszystko pod kontrola... a pozatym i ja i rodzinka sie do pierwotnego imienia przyzwyczailismy sie...

                a macie Ada jakies typy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Ostatnie nasze typy to chyba Julia i Joanna. Choć wiem, że Julcia jest teraz baaaardzo popularnym imieniem...

                  A moja kuzynka przez 9 miesięcy mówiła do swojej córci Marysia i wszyscy już się przyzwyczaili do tego imienia. A po porodzie, jak zobaczyła maleństwo, to od razu stwierdziła, że to imię kompletnie nie pasuje i z Marysi zrobiła się Zuzia Może i z mojej Julci/Joasi wyjdzie później jakaś "Karolinka" ... byle nie Karol, bo będzie problem


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    o jejku serio?

                    No u mi sie zawsze Julia marzyla ale przez to ze jest popularne zrezygnowalam...a teraz Porocila chec;p Julia, Maja, Marysia?
                    i glupie jest to ze duzo imion mi sie z kims kojarzy;/ Ada chlopca bym nie umiala nazwac za nic;p hehehe i by pomykal w rozowych spiochach

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      No właśnie!! Różowe śpiochy, różowe kocyki A tak się upierałam, że kupię same neutralne kolory, a w sobotę jak wpadłam do sklepu, to w koszyku lądowały same różowe rzeczy Nawet wanienka jest różowa. Nie ma wyjścia, trzeba dziewczynkę urodzić


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Widzę, że wszędzie debaty imienne trwają
                        My mamy kilka imion i zobaczymy kto to będzie - no przecież się chyba przedstawi mamie i tacie, no nie
                        Z Kacprem też tak było - mi się podobał Patryk i Dawid (no i Julek, bo uwielbiam króla Juliana- ale tu mąż zaprotestował), a mężowi podobały się Hubert i Kapi... no i jak zobaczyliśmy tą łyso-blond głowę, bladą buźkę, to było pewne, że ani Patryk ani Dawid to nie jest... a nasz duszek Kacperek... no i tak został, choć mi to imię naj mniej odpowiadało, bo właśnie, że dużo Kacprów..
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Ale Kacper Natorkowy jest tylko jeden

                          I tak mysle tez ze Agaciowa tez tylko jedna bedzie mala;D

                          Noooo wlasnie Ada haha tez tak chcialam, moj maz jedne spiochy wybral w smyku raz zloto szare z kaczka to jedyny taki 3 pak spiochow neutranych, a tak kwiatki, roze i inne bazie;D wanienki nie mam jeszcze

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Popularność imienia to jest spory problem, ale chyba tylko w naszych oczach, bo często dyskwalifikujemy imiona, które nam się naprawdę podobają. A przecież to ma być imię, które nam się przede wszystkim podoba... więc może nie ma się co sugerować popularnością i zdaniem innych?


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              No dokladnie tez tak zaczelam myslec, chrzanic to ze popularne wazne ze nam sie podoba;D

                              Dziolszki podoba wam sie to? ja scielam lozko i krece kuperkiem i brzusiem od rana do tego:
                              http://www.youtube.com/watch?v=fl_swnrhmRY

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Agacia, piosenka całkiem całkiem...

                                Zabieram się w końcu za jakieś porządki i pranie.

                                Miłego dnia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X