Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Witajcie w ten pochmurny szary dzień

    Spojrzałam w okno to aż odechciewa sie wstawać z łóżka, no ale cóż trzeba, zaraz się zbieram i muszę lecieć pozałatwiać sprawy w taką beznadziejną pogodę no i przy okazji ruszając się uspać Ksawcia bo daje kopniakami od rana czasami tak mocno że aż podskakuje heh.

    Dzisiaj oprócz załatwiania spraw nie mam ochoty sprzątać więć nie sprzątam, za to jutro ruszę z odkurzaczem, kurzami itd.

    Miłego dnia, mam nadzeję że chociaż u niektórych z Was świeci słonko, tak więc przyjemnego dnia

    A tu artykuł o rybach które sprzedają w sklepach a ich termin minął 5 lat temu
    http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,1...wiadomosc.html
    Last edited by judi24; 25-04-2012, 08:58.





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Hej!

      czacza, nie daj się chorobie!! zdrowiej szybciutko!!

      judi, jak wizyta u gina? Bratowa coś się dowiedziała? Jest nadzieja?

      nator, nie sprzątaj tyle bo się będziesz nudzić później

      a ja dziś pospałam do 9tej!! szok!! teraz już po śniadaniu, trzeba zabrać się za coś konstruktywnego. znajomi podesłali mi małą robótkę do domu, więc nudzić się nie będę, szczególnie, że już zapowiedzieli, że mają sporo takich prac dla mnie na najbliższy czas. Ale to dobrze, nudy nie będzie i może pieniądze na wyprawkę dla malutkiej wpadną

      A dziś po południu wybieram się do sklepu z płytami meblowymi. To już chyba trzecia lub czwarta wizyta, bo nie możemy zdecydować się na kolor mebli do kuchni. Niby za każdym razem coś wybieramy, a później wrzucamy do projektu mebli i okazuje się niestrawne Może dziś uda się coś wybrać.


      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Hej dziewczyny

        No to z tymi rybami zagadka;D ale jem sledzika i makrelke
        Ja dzis sobie pospalam, nie chce mi sie nic kompletnie robic Marysia kopie oczywiiscie z rana

        Judi jak ta twoja bratowa?

        Adagma ja tez sie nie moglam zdecydowac hehehe Tyle tego jest

        Czacza zycze powrotu do zdrowia!

        I wszystkim milgo i slonecznego dnia

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Witajcie.
          Wróciłam z wycieczki.
          Dziękuję za gratulacje. Baardzo się cieszę.
          A popos Twojego ząbka Nator, miałam nieprzyjemną przygodę na wycieczce. Kilka tygodni temu wypadło mi lekarstwo z zęba(leczę go kanałowo) i z powodu świat, kasy i innych zdarzeń zaniedbałam to. No i popołudniu przed wyjazdem rozbolał mnie na dobre. Wzięłam apap i jakoś przeszło. W drodze już zaczęło mnie rwać tak, że płakałam z bólu i drugi apap nie pomógł. Zatrzymaliśmy się na trasie we Włocławku i tam trafiłam do pogotowia dentystycznego. (niedziela)Pani stomatolog założyła mi opatrunek i na wszelki wypadek dała antybiotyk. Jak dojechaliśmy, ledwo nie umarłamz bólu i nie spałam cała noc. Dzwoiniłam do ginki czy mogę ten wziąć antybiotyk i R latał po Złocieńcu w poszukiwaniu apteki. Potem zadzwoiniłam do naszej stomatolog co robić. Kazała wydłubać lekarstwo i brać lek. Dopiero zaczęło trochę przechodzić. Masakra jakaś. Jeszcze nigdy tak mnie ząb nie bolał. Mało tego, to wydłubanie lekarstwa też nie należało do najłatwiejszych rzeczy. Zużyłam opakowanie wykałaczek, obdłubany z waty patyczek do uszu i zatemperowany przez R patyk do szaszłyków. Ale udało się, a buzia, myslałam, że mi odpadnie. Dzisiaj żyję i mogę nawet jeść, a 30 idę do dentysty. Ufff.




          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Adagama Agacia z bratową OK, lekarz dał jej nadzieje nic się zlego niedzieje nie ma żadnych zrostów po łyżeczkowaniu (2 razy), ma po prostu nie kochać się dzien w dzien tylko co 2-3 dni żeby brata plemniki dojrzaly heh, jeśli w ciągu pół roku nic się nie zmieni wtedy podejmą inne kroki leczenia, na razie jest mloda i ma odpocząć psychicznie (bo to ma duży wpływ), i ma pozwolić matce naturze zadziałać a będzie dobrze, następną wizytę ma za 2-3 miesiące i lekarz jej powiedzial że już wtedy wykryją malenstwo tylko trzeba byc dobrej myśli i za bardzo tez o tym nie myśleć tylko dać odpocząć myślą od myśli buycia matką , jest dobrze - ale ona jest spokojniejsza bo była u jednego z najlepszych specjalistów w Olsztynie - także wyszla spokojna i pełna nadziei





            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              hejka,

              Ariane, to widzę, że historia podobna do mojej. Współczuję! Tylko dlaczego kazała Ci wydłubać lekarstwo??? Teraz do 30 masz otwarte kanały???
              A jak wyjazd narzeczonych??? Hi hi, romantika była, czy ząbek wszystko zepsuł?
              A jak byłaś we Włocławku to do mnie już miałaś rzut beretem, bo ja z Torunia.
              A jutro lecę do Gdańska na warsztaty dla mam!

              Adagma, ja to się chyba nigdy tu nudzić nie będę, bo mam kawał domu i ogrodu do ogarniana, a do tego mojego 3 latka Więc jest co robić...

              Judi, ja ciut nie w temacie z bratową??? Dlaczego była łyżeczkowana?
              No i u nas za oknem dramat - w kaloszach latałam!

              Czacza, co do mymłania u siebie w buzi i dawania dziecku - wolałabym nie dać ryby! Ja nawet na oblizywanie smoczka przez mamy patrzeć nie mogę i choć Kacper ma 3 lata unikam picia z jednego kubeczka, czy jedzenia jednym widelcem. Nie chcę mu sprzedawać swojej próchnicy, czy flory paszczowej. Ale za to sobie wroga w teściowej zrobiłam, że jej zabroniłam trzymać jego butelkę w zębach... no ale... ja mam miliony dziwnych schiz i postanowień
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                hej,

                nator zgadzam się z Tobą, ja tez jestem wrogiem brania czegokolwiek do buzi i później dla dziecka, mojej teściowej też parę razy delikatnie dałam do zrozumienia że nie pozwalam na jedzenie z jednej łyżeczki, a ja dawałam rybę sporadycznie jak pisałam i to było zaledwie 2-3 razy.. dosłownie przegryzłam na pół by sprawdzić, ale nie mymłałam od razu ja mogę ewentualnie ale nikt więcej, w końcu nie przesadzajmy, jestem jej matką i jakieś tam lekkie ustępstwa w tej kwestii wchodzą w grę hihihihi
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Nator moja bratowa 2 grudnia dowiedziała sie że jej maluszkowi nie wykształciło się serduszko i ciąża jest martwa od 2-3 tyg, lekarz skierował ją na łyżeczkowanie do szpitala, po łyżeczkowaniu wyszła do domu żle się czuła, po dwóch dniach wróciła do szpitala i ponownie łyżeczkowanie - zostały jakieś skrzepy po pierwszym zabiegu. Przez 3 miesi.ące miala zakaz zachodzenia w ciąze bo ponoc lepiej żeby wszystko sie zagoiło i jak się zagoiło to nie może zajśc w ciąze, ale ja uważam że to przez psychikę bo nawet lekarz wczoraj jej powiedział że wszystko z nią ok.





                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Judi, pewnie tak jak piszesz - psychika hamuje. Ale też nie przesadzajmy, z tego co piszesz, to jest w takim razie maksymalnie drugi cykl starań Muszą sobie dać czas!!! A jeszcze będą mieć maluszka i to zapewne gdy tylko zlajtują

                    Czacza, widzisz, po akcjach z serii mój ostatni "atak zębowy" ni z tego ni z owego, ja dmucham na zimne.
                    No i u mnie w rodzinie jest taka historia (nie do końca wiem czy to prawda, bo nie da się potwierdzić w 100%, ale... mi dała do myślenia):
                    Moja babcia ma baaaaaaaaaaaardzo zaniedbane dziąsła. Dawno temu (jako nastolatka) straciła zęby, a jej dziąsła po dziś dzień to wielki stan zapalny. Moja mama niestety po niej ma tendencje do odsłaniania szyjek zębowych i stanów zapalnych dziąseł, a i ja rewelacyjnych zębów nie mam... no ale, nie mnie tym razem
                    Moja mama ma siostrę, która w wieku ok 7 lat zaczęła chorować - zaniki skórno mięśniowe, zwapnienia itp... obecnie jako 40 latka jest od prawie 20 lat na wózku. Jedną z diagnoz jest nadkażenie od babci zębów. Do dziś jak ciocia z babcią idą do lekarzy, to babcia ma powtarzane, że ma porządek w buzi zrobić i wyparzać sztućce...
                    To jest straszna dla mnie historia, choć jak pisałam - nie ma dowodów, ale ja nie zaryzykuje.
                    Dlatego jak tylko teraz zaczęło mnie ćmić - leciałam do dentysty (no i fuksa miałam, bo Raduniu nie mógł iść, hi hi)

                    A ja dziś dostałam od mężusia telefonik I nie potrafię na nim nic zrobić, hi hi... ale kiedyś się nauczę...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Tak nator masz rację potrzebują czasu nic na siłę ... będzie jeszcze w tym roku dzidzia ja to wiem ...

                      A ja dzisiaj się przespacerowałam że spacerów mam dość heh, jutro czeka mnie sprzątanie a na obiad domowa pizza pychhhaa

                      Dobranoc Mamuśki - miłej nocki





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Dobry wieczór!

                        Nator, nie dziwię się, że dmuchasz na zimne w sprawie zębów. Pewnie też bym wariowała na Twoim miejscu.

                        judi, trzymam kciuki za bratową. Ale jestem pewna, że niedługo wasze dzieci będą się razem bawić. Tylko nic na siłę.

                        A mnie dziś coś brzuszek boli, jak na @ Miałam jeden solidniejszy jakby skurcz, nie wiem czy to mógł już być przepowiadający?? A teraz cały czas tak mnie muli jak na @... Dobrze, że jutro mam wizytę u gina, to dopytam, bo troszkę mi się to nie podoba Chyba, że to od tych kopniaków, które cały dzień serwuje mi moja córeczka? Myślicie, że to możliwe, że macica jest obolała od kopniaków dziecka?


                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          A brałaś no-spę na skurcze??? weź sobie to i magnez, cieła kąpiel i poleżeć... pewnie przepowiadające to były, ale lepiej odpocząć.

                          [www.sosrodzice.pl]

                          jedna dziewczyna z innego forum sprawdzila i z tych stron rzeczywiscie mozna dostac probki -trzeba tylko wejsc w kontakt lub napisac meila z prosba o probki dla dziecka

                          - www.pampers.com.pl
                          - miralex@miralex.pl
                          - www.jelp.pl
                          - www.rossmann.pl
                          - www.hugies.com.pl
                          - www.nivea.pl
                          - www.shamtu.com.pl
                          - biuro@bio-active.pl
                          - lublin@herbapol.com.pl

                          [lowca-okazji.blogspot.com]
                          Last edited by nator1; 25-04-2012, 22:55.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hej!

                            Znów dziś spać nie mogę Ale jak widzę to słońce za oknem i błękitne niebo, to mnie roznosi energia W Krk pogoda prześliczna!!!! Jupi!!!

                            Nator, po magnezie i kąpieli wszystko przeszło, więc to chyba nic groźnego. Może to już faktycznie przepowiadające...

                            Do listy stron, z których można zamówić próbki dołączam Johnson's (zamówiłam, dostałam)

                            https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

                            Tylko zaznaczajcie od razu, że chcecie dostać wszystkie kosmetyki na próbę, bo można tylko raz w roku, bez względu na to czy zamówicie tylko jedną rzecz, czy wszystkie.


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Słoneczko świeci a ja mam lenia, ajj tam jutro posprzątam albo zlece sprzątanie dla Pana K jak wróci z pracy, ja odpoczywam, a zaraz się zbieram i idę spacerkiem w odwiedziny do taty





                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Dziewczyny - ale Wy macie duże brzuszki!!! Mój to takie maleństwo... Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u gin. Wyniki krwi i moczu bardzo dobre, brzuch ciągle twardy i macica. Nadal wszystkie leki do brania. Ale nie ma przeciwwskazań do wyjazdu, wiec jutro w nocy wyjeżdżamy na tydzień do Niemiec do rodziny. Przytyłam już ponad 8 kg i coś tam zaczyna być widać, ale i tak wszyscy na wieść, ze jestem już w 6 m-cu otwierają oczy ze zdziwienia
                                Pozdrawiam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X