Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    A ja już czas odliczam!!!
    Biurko posprzątane. Obowiązki przekazane. Byle wysiedzieć do 15:30!
    Malutka cieszy się razem ze mną, od rana kopie i fika koziołki


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Adagama l4 jest fajne, tylko czasem troszke nudno jest jak wszyscy w pracy a TY w domku ale czego się nie robi dla Naszych Maleństw
      A tak apropo L4 to byłam na wizycie u gina 16 a teraz mi sie przypomnialo że nie wysłałam zwolnienia do kadr heh, jutro musze to zrobic bo dzisiaj mi sie juz nie chce ...





      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Hejki po południowo.
        Ja właśnie usiadłam po obiadku (jedzonym z bólem)
        Adagma, to nie całe pół godzinki ci zostało w pracy!!! Liczę z Tobą do wolności i 100% cieszenia się brzusiem!

        Agacia brzusio śliczny a i Ty piękna babeczka jesteś i tak fajnie ubrana!!! Po prostu supermama!!!
        Co do nóg, to wydaje mi się, ze to może już być, ale może to być też zatrzymanie wody, coś z nerami lub coś innego więc jeśli obrzęki są spore to odezwij się do lekarza. No i mało chodzenia i dużo leżenia z nogami w górę.
        A zapytam niedyskretnie, czy siusiasz normalnie?


        Adagma, co do dentysty to ja nigdy nie robię nic ze znieczuleniem - no poza rwaniem, a niedawno miałam "przyjemność" rwania 8 i nie było źle... no ale to było przed ciążą, no i to był zdrowy ząb.
        Ja się boję, bo to już boli jak nic tam nikt nie grzebie
        No wiec widzę, że tym razem w ciąży chyba "złożę ofiarę" z zębów
        A co do małego brzuszka, to mi się mój też malusi wydaje przy brzuszkach dziewczyn, ale u mnie wyskoczył po 25 tyg wtedy, więc teraz pewnie też piłeczka pojawi się dopiero później.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          dzieki Nator

          tak tak siusiam normalnie, a obrzeki sa niewielkie w sb byly i wczoraj troszke... 2 tyg do konca 6 miesiaca zostaly - to moze to juz?

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            kochanienkie moje brzuchol wielkie ale ja tez nie mała :P przez ten czas juz 15 kg przytyłam :P masakra a tu jeszcze 100 dni zostało z Julianem do przechodzenia jejku...

            a co u was ciekawego ??
            [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              hejka ja właśnie wróciłam od dentysty i na szczęście żadnej dziury nie ma ale muszę iść na zdjęcie kamienia i no moje ósemki do wyrwania ale po ciąży i po karmieniu jak już będę ...

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                A ja jestem po dentyście. MASAKRA!!! Wczoraj pojawił się ból, który dziś narastał.
                Jak weszłam do gabinetu to dentystka już widziała, że prawa strona bo puchłam! No i przeżyłam dziś kanałowe bez znieczulenia!!! Ale ledwo przeżyłam:cry:
                To był taki ból jak się dostała do kanałów, że myślałam że tam umrę!!!
                Stanowczo - WOLĘ RODZIĆ!!!
                A w przyszły poniedziałek ciąg dalszy mnie czeka tych przyjemności

                Uciekam spać, bo bez mocy jestem...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  hej!

                  Nator, współczuję tych przeżyć u dentysty Podziwiam, że mimo wszystko bez znieczulenia dałaś radę! A jak dziś się czujesz? Dałaś radę spać?

                  A ja leniuchuję w końcu obudziłam się niestety po 7, bo jeszcze organizm jest w trybie "praca" i teraz właściwie nie wiem co ze sobą zrobić?? tak głupio siedzieć w domu, kiedy wszyscy w pracy...


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Witajcie
                    Masz racje adagama - głupio jak wszyscy pracują i nie ma za bardzo co robic bo przecież codziennie sprzatac nie bedziesz...
                    Ja się juz nudzę tym L4 w sumie w pracy było ciezko ale zawsze to jakiś kontakt z ludzmi.

                    Dzisiaj idę z bratową do gina zobaczymy może się wkońcu dowiemy co jest przyczyną jej nie mocy z zajscia w ciąze ...





                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Hejka,

                      a tam zaraz głupio Ja już przywykłam do siedzenia w domu i Wam powiem, ze tego "siedzenia" mam niewiele... ale to z racji na Kacpra, choć i tak mam tyle rzeczy zaplanowanych i wiecznie brak mi czasu...

                      Co do nocy - super! Oczyszczenie kanałów dało mi taką ulgę, że dziś już zapomniałam o bólu... no może nie całkiem zapomniałam ale brak ćmienia i puchnięcia wynagradza mi wczorajsze cierpienie Gorzej, że w poniedziałek ciąg dalszy.

                      A do mnie dziś przyszła nasza niania i myje okna. Ja sama tego niestety nie zrobię, a jak by to zrobił R... pewnie teraz byłoby lepiej...
                      a Pani Wandzia zadowolona, bo sobie dorobi, bo odkąd Kapi w przedszkolu to u nich słabo z kasiorką.
                      Ja wyczyściłam dywan i mam plan za chwilkę, jak odpocznę, chwycić za odkurzacz... no i napastować parkiet w salonie...
                      No ale zobaczymy ile będzie mocy.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Hej

                        Wizyta u dentysty przedemna niestety;/ i współczuje bólu ząbków dziewczyny

                        Ja mam spokój z tym puchnieciem nog narazie? wiec moze to normalne...

                        Kobietki my powinnyśmy jeść dużo rybek a jakie polecacie? Ja lubie tilapie, ale gdzies przeczytalam że jest malo wartosciowa i nie fajnie hodowana? i teraz nie wiem, jaka bylaby dobra i zeby malo osci miala;p

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Agacia ja wogóle nie jem ryb - nie lubię od dzieciństwa i nawet w ciąży nie mogę się przełamać po prostu nienawidzę !!! heh

                          A ja jeszcze w piżamce, umyłam naczynia z wczorajszej kolacji, może wstawie pranie jak nie zapomne heh no i pod prysznic trzeba leciec bo na 16 ide z bratowa do gina





                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Agacia, ja staram się unikać pangi, tilapii itp. Ostatnio robiłam halibuta (raczej ma mało ości), czasem łososia lub pstrąga. Ale te ryby są dość drogie niestety, dlatego staram się szukać promocji na rybcie. Tylko wiadomo, te ryby z supermarkety to chyba nie do końca słuszny wybór w naszym przypadku. Ale w sklepach rybnych za świeżą rybę trzeba zapłacić majątek.


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Hejka, ale się dziś nasprzatałam. Szok normalnie jakie czarne firany wisiały na oknach

                              Co do ryby, to czytałam, ze słabe są ryby sprowadzane z daleka i podobno tuńczyk - bo żyje długo i magazynuje dużo ołowiu w sobie i innych ciężkich metali.
                              Ja jadam śledzie, makrele, halibuty, czasem łososia. Podobno śledź jest właśnie bardzo zdrowy, bo szybko łowiony, a makrela ma dużo DHEA... ale ile w tym prawdy?!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                hej,
                                a ja niestety na antybiotyku normalnie duszę się, ten kaszel już mnie tak osłabił że brzuszek twardy i boli przy każdym kaszlnięciu masakra normalnie...

                                ja też ryb nie jem, nienawidzę ich przyrządzać i boję się jak ognia ości, po tym jak podczas wigilii zadławiłam się ością od karpia odechciało mi się na dobre..
                                tak, mają dużo DHA więc dlatego do Prenatalu musiałam dokupić Omege-3 bo w febibionie było DHA ale zamieniłam na Prenatal ze względu na żelazo...
                                unikajcie pangi i tilapi - oglądałam wiele ciekawych filmów na ich temat i one nawet nie leżały koło ryb, nie powinny się nazywać rybami wcale, nie ma w nich NIC kompletnie wartościowego oprócz białka i wody..
                                dla Amelii jak była mała dawałam w słoiczkach obiadki z rybą, potem jak już normalnie jadła to gotowałam dorsza lub morszczuka ale wszystko dokładnie niestety sprawdzałam w buzi :/ wiem że mało zdrowy zwyczaj ale wolałam tak niż by się zadławiła nawet malutką ością.. teraz dostaje tran i sporadycznie jak kupię wędzoną makrelę to dam jej na chlebek..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X