Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    a ja dzisiaj już po GLUKOZIE a fuuu!!
    dajcie spokój ja fanką słodyczy nie jestem i nie byłam < choc nie jedna z was patrząc na mnie powiedziała by że wciągam pewnie ...> haha a tymczasem wyżłopać taki kubek ciepłej gukozy oj było ciężko i ciężko przez chwile było żeby nie puścić tam żurawia na korytarzu.. no i to czekanie przez 2 godziny .. masakraa....
    ale daliśmy z maleństwem radę
    " a jutro USG I MAM NADZIEJĘ ŻE uda się w końcu " uchwycić" tego naszego szkraba tajniaka " zeby się przekonać kto jest na lokatorce a tymczasem pozdrawiam was cieplo i ... pędzę na zakupy

    os, w C&A MAJA wyrzedaże ciuszków ekstra ceny kupiłam dresik za 29 pl kurteczki maja od 26 pl na zime dla maleństwa wiec jesli ktos wie KTO już bedzie.. POLECAM !
    [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Czacza, Dziubekam trzymam kciuki za jutrzejsze badania. Ja jestem prawie pewna, że jutro uzupełnicie listę o płcie.

      Co do sexu... u mnie jest tak - czasem mąż mnie pocałuję, a ja zwarta i gotowa... na finał a czasem to może miziać i zachęcać, a ja marzę, żeby dał mi spokój. Chyba i w tą i w tą stronę na na normie.
      Choć nie ukrywam, że mam okresy takie, że kilka razy dziennie chcę i kończę po chwilce

      Adagma, Judi chyba najgorsze to dopuścić złe myśli. Jak rano wstanę i nie wiem w co się ubrać lub nie zmieszczę się w to co chcę, to mam dzień do doopy, ale... nauczyłam się innej metody: przerwa w buszowaniu w szafie, herbatka, make up i powrót do szafy po sprawdzony zestaw i obowiązkowo wychodzę z domu - chociaż na rynek po jabłka, albo jak jest brzydko do jakiegoś marketu, byle między ludzi. U mnie działa.

      Ariane, ja po Kacprze też mam sporo neutralnych ciuszków na okres 0-9m-cy, ale później to większość chłopięcych. Ale tak czy inaczej nasza Maja ma już troszkę różowych kupionych, a do tego dorzucę jakieś sztrksiki i będzie git!

      A ja dziś od rana latałam: ZUS, Skarbówka, rynek, odebrać komp (nie pytajcie ile za naprawę mi wyszło Tamto forum dla mnie po prostu masakra, taki mi syf tu zaszczepili, masakra! Jak możecie napiszcie to dziewczyną i nie wchodźcie tam, bo grozo co oni za wirusa mają), przedszkole... i do domku!
      Dziś posiedziałam sobie nawet pół godzinki na leżaku w ogrodzie, wypiłam lichom kawkę, wywietrzyłam małego... a teraz chmury się pojawiły i koniec z leżakowania.
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        o a co to za pustki hihi
        ja siedzę i oglądam YCD zjadłam juz prawie cały kubeczek lodów ale co zrobić jak ostatnio mam na nie ochotę non stop.

        Mój m siedzi w garażu a ja sama, a tak bym chciała się poprzytulać. Ehhh muszę sobie chyba kupić dużego misia.

        Ku...wa od 3 godzinę pies mi za oknem wyje jak cholera chyba jakiegoś granata mu podrzucę bo wytrzymać się nie da. normalnie ludzie to porąbani są wyprowadza się i zwierzaka zostawią- jak tak dalej pójdzie to na straż miejską zgłoszę bo to ponad miesiąc sie juz ciągnie

        Ok idę dokonczyć prasowanko i lulu do juterka mamusie
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          hejka babolki !!! ja musze powiedzieć że nie wiem co się dzieje ze mną ale...
          od jakiegoś czasu nie mogę spać . Słyszałam już różne historie ale nie przesadzajmy jest prawie 7 rano a ja już od 5.15 na nogach Misiek wyszedł do pracy a ja już nie mogę zasnąć i doopa trudno może organizm się przestawia na jakieś inne czuwanie Maleństwo (Julek bądz Emilka) kręci się od rana dziś po raz pierwszy udało mi się zobaczyć < ta wiem śmieszne> jak dostaje kopa w brzuch haha ...
          no i dziś USG więc... TRZYMAĆ KCIUKI ! NA 15,30 WIZYTA
          [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Hejka,

            Dziubekam ja też niedospana, bo siku o 1, później o 3 i od 3 do 5 się kręciłam i Majka we mnie... ech, a o 7 wstajemy do przedszkola...
            No ale jestem już sama więc za chwilkę kawkę sobie strzelę.
            No i trzymam kciuki za usg... ciekawe czy kobitka czy chłopaczek
            No i dziś też Czacza na usg się cieszyć będzie słodkimi widokami Ja już Wam zazdroszczę...

            Ewisienka, a to ktoś na podwórko tego pieska wypuszcza??? Może podejdź i pogadaj po ludzku Choć czasem jak sąsiad jakiś głąbowaty to i tak nie dotrze - a wtedy straż miejska i ja bym się nie szczypała.
            W końcu jak ies ujada, to znaczy, że coś mu nie tak, więc też dla jego dobra zadzwonisz.
            Ja miałam takiego sąsiada jak mieszkałam u rodziców jeszcze. Wiecznie wybywał na piwko, a pies w domu i wycie, szczekanie, skrobanie drzwi... a jak mu zwrócił mój tato uwagę, to powiedział, że pies jest od szczekania. Gnida ludzka i tyle.

            A ja idę szykować się do jutrzejszej sesji foto mojego brzusia, muszę spakować torbę, zrobic pazurki i brwi, a później jadę po wędlinki serek i pieczywko, odbiorę Kapulka z przedszkola a popołudniu jadę do kuzynek męża na plotuchy, bo jedna przyjechała z Cypru (tam mieszka... ech, może się na jakieś wakacje wproszę)
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              hej, hej

              Dziubekam, mam tak samo. Budzę się rano koło 4tej i koniec snu. Chyba, że jestem mega zmęczona, to pośpię dłużej. Dziś mogłabym dłużej, bo po wczorajszym dniu w pracy byłam po prostu wyczerpana, ale niestety znów trzeba było wstać przed 6tą

              Ewisienka, we wcześniejszym mieszkaniu miałam taki problem z psem. Zaczynał wyć kiedy zostawał sam. Albo kiedy właściciele zamykali go w łazience... Ale to już była po prostu ludzka bezmyślność, bo jak się im nie chciało wyjść z psem na spacer, to zamykali go w łazience, sami zamykali się w pokoju, żeby nie słyszeć wycia i zadowoleni. A w łazience niosło się to wycie po wszystkich piętrach. Żal mi było tego psiaka. W końcu wszyscy sąsiedzi się zorganizowali i poszła do nich delegacja z ultimatum, albo coś z tym zrobią, albo wezwiemy straż miejską/policję. Poskutkowało. Choć tłumaczyli się, że nie zdawali sobie sprawy, że może to komuś przeszkadzać

              Nator, a pochwalisz się jakimś zdjęciem z sesji???

              Dziubekam, Czacza trzymam kciuki za USG. Oby wasze maleństwa-tajniaki ujawniły swoją płeć

              A jutro piątek 13-tego!!!


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                boziu z tych nerwów o USG to az mi się oko przymknęło ...spać mi się chce że szok
                no ale trzeba wstać i jakos się ogarnać później jakiś obiadek ... ale wcześniej szybko śniadanko bo coś ssie po żołądku... haha....
                [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Adagma, pochwalę się o ile wyjdą
                  Ja to taka "modelka: jestem, że pewnie na co drugim zamknę oczy, albo głupia minę strzelę hi hi.
                  No ale zobaczymy co wyjdzie???
                  Zdjęcia mają być czarno białe - aktowe, profile Brzmi ciekawie i już się doczekać nie mogę.

                  Dziubekam, nie dziwię się że jesteś podniecona i czekasz. Ja przed każdym usg szaleje z nerwów i chęci zobaczenia już!!!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Witajcie, witajcie.

                    Trzymam kciuki za wszystkie usg. Obyście doczekały się płci (ja też już bym chciała wiedzieć).

                    Nator, czekamy na fotki w takim razie. Jedna ba pewno uda Ci się wybrać, taką z dedykacją dla nas

                    A ja dzisiaj pojechałam z moim przyszłym opróżnić piwnicę w starym mieszkaniu, bo nowi właściciele zostawili nam jeszcze klucze do końca miesiąca i wyciągnelismy min. wózek, ciuszki, wanienkę, łóżeczko i wiele wiele innych dzidizusiowych akcesoriów. Już się nie mogę doczekać jak się do tego dobiorę.




                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Czacza, pogapiłam się na fotki urodzinowe. Laseczki z Was dziewczynki i mama i córa




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Ewisienka, Ty masz psa (współczuję) za oknem, a ja remont za ściana. Wczoraj próbowałam się zdrzemnąć ale pan stukał i wiercił od 11.30 do 16, więc nici ze snu. Dziś to samo. A od jutra u nas rtemont, więc chyba wyprowadzę się gdzieś. Czy któraś mnie przyjmie na kilka dni? Posprzątam, ugotuje, dzieckiem się zajmę jak trzeba, nie będę zawadzać:P




                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Będzie dziewczynka;D

                          Mój maz troche zawiedziony - ale nie bez powodu mowi sie o coreczkach tatusia prawda;D? rodzinka niedowierza;p

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Agacia, gratuluję! To cudnie, że dziewczynka!! Mężem się nie przejmuj! Mój też kręcił nosem, że nie będzie syna, a teraz to już tylko dopytuje co robi jego malutka

                            Ariane, ja Cię przyjmę z miłą chęcią, tylko chyba trochę daleko masz do mnie


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Mam nadzieje ze pomylki sie nie zdarzaja;p

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Hej dziewczynki jak mija Wam dzien
                                U mnie cieplutko, choć brak słoneczka , ale powiem Wam że mi się nic ostatnio nie chce jest mi już ciężko, jak mam wejść na drugie piętro to mi się odechciewa, jakiegoś doła chyba łapie bo nic naprawdę mi się nie chce...\

                                Wstaje rano tzn 11-12 myje się, myję naczynka ograniam z grubsza mieszkanie wychodzę z psem i do wyrka przed tv, czuje ze trace siły mam nadziej e że to chwilowe. Spię tak długo bo wnocy nie mogę spać a jak zasnę to i tak isę budzę co poł godziny na siku i tak do rana dopiero nad ranem zasypiam, i chyba z tąd to moje przemęczenie... chyba musze jakoś się przestawic ...

                                Pisłam na facebooku na stronie zapytaj położna - bo napisałi że już odwirusowali fora ale ja tam napisałam że fajnie ale ja tam juz nie zagoszcze że szkoda mi pienniedzy na naprawe komputera chyba że będą oddawać to się wtedy namyśle ...

                                A ktoś pisał że majówka jest - jakoś nie widziałam żeby sie wypowiadała /??? chyba że coś żle zrozumialam





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X