Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Wróciłam do domu ... i jakoś taka zmęczona się czuje ... Moje maleństwo chyba nie lubi jeździć metrem bo jak jechałam nagle dało o sobie znać :P ... byłam dziś u internisty żeby mnie osłuchała bo kaszel mokry mnie jakoś zaczął dopadać ale wysłuchała powiedziała że cisza że wszystko jest dobrze a już jutro idę na usg nie mogę się doczekać !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Judi, to Twój Ksawcio sobie pluska

      Lusia, dobrze, że wszystko w porzadku i kaszel nie jest groźny. Trzymam kciuki za jutrzejsze usg. Raportuj od razu co i jak

      A moje dziecko chyba miało czkawkę Tak mi jakoś intensywnie stukało przez chwilkę


      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Dam znać na pewno mam wielką nadzieje że będzie synek

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Gdzieś właśnie czytałam na temak czkawek że ponoć się wie kiedy maleńswto dopada bo intensywniej czuć...

          Ada może i Ksawcio daje znać mam taka nadzieję , mam nadzieję ze do następnej wizyty czyli 16 kwietnia zacznie juz stukac pukac do mamusi.

          Lusia to dobrze że Ok, jutro raportuj raportuj, ja też się nie mogę doczekać kiedy ujrzę maluszka.

          wiecie co ostatnio myslałam o tym że idąc na następną wizytę 16.04 na usg wyjdzie Lenka a nie Ksawcio, jakieś takie dziwne mam przeczucie że mi psikusa może zrobić, d;atego postanowiłam że zakupy ogranicze do kolorów zarówno pasujących dla Lenki jak i Ksawcia heh

          Idę sie położyc, i pewnie zdrzemnąć heh





          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Hejka, znó porwałam kompa męza i zaglądam na chwilkę.
            Co do mojego kompa to cały system padł Jestem tak siekła, że szok, bo podobno to g... co się wkradło zainfekowało już moje pliki!

            Co do czkawki, dla mam po raz pierwszy ciąży: czuć piękne czkawkowe podskoki, ale stanowczo po 30 tygodniu ciąży. Poznacie to na bank Zabawne uczucie.

            Judi, spokojnie - będzie Ksawcio. Chyba by się co do chłopca nie pomylili?!

            Lusia, dawaj znaka czy są klejnoty rodzinne! No trzymam mocno kciuki Kochana!

            Czacza, Narwana w końcu nam wątek ruszył, co?!
            Na Amele oczywiście zagłosowane!

            EWISIENKA - Ewelina 28 lat - Kielce- 12 lipiec- tajny agent lub agentka
            DZIUBEKAM- Marta 25-Szczecin- 3 sierpnia - tajniak
            AGACIA00 - Agata - 24 lat - Bytom - 13 sierpnia - ???
            NARWANA - Agnieszka - 28 lat - Gdańsk - 14 sierpnia - syn Szymon
            ASIAPELASIA - Asia 29 - Jelenia Góra - 20 sierpnia - DZIEWUSZKA
            NATOR1 - Natalia 29 - Toruń - 20 sierpnia - Królewna Maja/Nadia
            JUDI24 -Ania 25 - Olsztyn - 22 sierpnia - SYN KSAWERY
            CZACZA - JOANNA 33 lata (za tydzień ) - Poznań - ok 25 sierpnia - niespodziewanka
            KIWI2012 - Agata - 29 lat - Kraków - 25 sierpnia - (chyba) SYN WOJCIECH
            ADAGMA - Magda - 27 lat - Kraków - 25 sierpnia - DZIEWCZYNKA
            LUSIA88 - Luiza - 24 - Warszawa - 27 sierpień - jeszcze nie wiadomo kto będzie
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              tak natorku ten się rozwija a stary marnieje współczuję problemów z kompem, gdyby mnie się to stało dostałabym zawału, wiem, co czujesz bo 2 razy stacjonarny poszedł mi z dymem, raz z całą magisterką a drugi już z Ameliowymi zdjęciami jak była maluszkiem teraz od roku mamy lapa i na szczęście nic się nie dzieje i oby tak było

              dziękuję dziewczyny za głosy i prosimy o następne , będę przypominała hihih

              no i fakt czkawka jest SUPER hahaa cały brzuch podskakuje, ja wczoraj wieczorem i dziś w południe miałam naprawdę mocne kopniaki, nawet z aparatem czatowałam ale jak tylko się zabierałam za nagrywanie to oczywiście Piórek nie odzywał się (aha Wy jeszcze nie wiecie, ale właśnie mój brzuszek Amelka nazwała "Piórek", na pytanie: "Amelka! - jak się urodzi siostra to jak będzie miała na imię - Helenka a jak braciszek to - Piórek" )
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                No i przeprosiłam stary komp.
                Kurcze, ten mój "nowy" mam od sierpnia, wszystko z nim było ok do czasu zapytajpołożna
                Miałam go w naprawie krótko po tym jak się tam zalogowałam, ale powiązałam awarie z aktualizacją (bo mam oryginalne oprogramowanie...), ale po tej awarii jestem pewna, że to to gówniane forum!

                Napiszcie tam dziewczyną, że to nie ma żartów, bo kurcze to jednak dość słabo naprawiać raz w miesiącu kompa.

                Ale cieszę się że tu jesteśmy i jest nas coraz więcej i proszę nie wracajcie tam, bo ja na bank już się tam nie zaloguje.
                Tylko jak to zrobić, żeby te maile nie przychodziły???

                A co do brzusia, to ja liczę dni do 10.04. do usg. Będę już miała połówkowe i znów zobaczę malutką Ale się cieszę...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  mi nie przychodzą maila bo jak udało mi się wejsc to kliknęłam nie subskrybuj czy jakoś tak i jak się nie wypowiadasz to nic nie przychodzi ...

                  Ja też juz tam nie wchodzę bo wiecznie jakiś problem mam, a zamiast naprawiac kompa wole coś kupic dla dziecka .

                  Dobranioc ja padam, mimo leniwego dnia chce mi się spać ...





                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    natorek ... napisz na fejsbukowym profilu zapytaj polożna... A MOŻE KAŻDA Z NAS NAPISZE JAKIE PROBLEMY I KOSZTY MUSI PONOSIĆ ZA ICH NIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ W PROWADZENIU STRONY INTERNETOWEJ I ZABEZPIECZEŃ może w końcu się uda coś z nimi załatwić i jakoś się bardziej zmobilizują bo miało trwać do "końca miesiaca - od kuchni " a jednak jak widzicie .. dno dnem zostaje !


                    choć u mnie problemy z logowaniem znikły w sobotę i do tej pory jest cudnie )
                    [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Judi mi dzisiaj strasznie mocno bulgotał najadłam się i usiadłam sobie z książką obok męża a tu zaczyna bulgotać. Aż mąż z zaskoczeniem dotykał i tez czuł Zadowolony, bo pierwszy raz mógł odczuwać, ze dzidzia jest tam na pewno.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Cześć Dziewczyny!

                        Ja już od rana w "boksach startowych". Jeszcze 8 godzin siedzenia za biurkiem i zaczynam 5 dniowe lenistwo!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę na te parę dni wolnego. Ostatnio kiepsko sypiam, więc potrzebuję jakoś inaczej naładować akumulatorki

                        Czacza, ale masz pomysłowe dziecko! Imię dla braciszka wybrała rewelacyjne Teraz musicie poszukać jakiegoś podobnie brzmiącego, żeby Amelka mogła mieć swojego Piórka

                        Nator, mnie też przychodzą jeszcze maile ze starego forum. Na szczęście nie ma ich dużo, więc da się wytrzymać. Ale na razie nie będę się tam logować, żeby to zlikwidować. Boję się. Może za jakiś czas zrobią tam porządek, to wtedy zaryzykuję.

                        Judi będzie Ksawcio!! W przypadku chłopców podobno pomyłki to naprawdę rzadkość.
                        Chociaż ta niepewność chyba jest zawsze... Mnie dwóch lekarzy zapewnia, że będzie dziewczynka, lecz "z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się" na 100% :P Ale ja od początku chcę córcię! I ostatnio lekarz powiedział, że nie ma wątpliwości, więc mu wierzę

                        A u znajomej, która będzie mieć trojaczki (pisałam na starym forum o jej przypadku), będzie dwie dziewczyny i chłopiec. Jeden rodzynek, ale podobno jest największy na razie!


                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          cześć dziewczynki!

                          jak żyjecie? ja wygrałam dziś książeczkę na FB o Tomku, ale się Amelia ucieszy, w sam raz na urodzinki z resztą dawno nic nie wygrałam więc podwójna radość..

                          przypominam o głosiki na Melunkę:
                          http://www.dziecipoznan.pl/glos-9
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hej Wszystkim
                            Ja od rana spać nie mogę , nie mogę miejsca sobie znaleźć bo o 14 mam usg już chce 14 !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Lusia, będzie dobrze Nic się nie martw. Trzymam kciuki :*


                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Dziękuje :* kurde tak mi się ten czas dłuży i dłuży ... a nie mam pomysłu jakie zajęcie mogę sobie zorganizować bo ciągle mam myśli jak będzie na tym usg czy wszystko będzie dobrze...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X