Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    uhymmm ) no to witaj z nami :>
    [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Cześć Mamusie!
      Wyspane??
      Ja mam ostatnio problemy ze snem... budzę się około 3 w nocy i wiercę czasem aż do budzika, który dzwoni przed 6 Za to wieczorami zasypiam już o 20...

      Moje święta miały być u teściów, ale okazało się, że panuje tam półpasiec, więc musieliśmy zmienić plany i jedziemy do moich rodziców
      W piątek czeka mnie jeszcze wybieranie płyt meblowych do kuchni, bo wstępny projekt mebli już powstał Oczywiście już chcę połowę rzeczy w nim pozmieniać, choć niektóre moje pomysły są mało realne

      Cały czas dostaję subskrypcję ze starego forum i widzę, że nie uda się ściągnąć reszty dziewczyn tutaj Szkoda... Nie ma co się przepychać kto ma lepszego antywira, a kto nie umie obsługiwać kompa, to nie ma nic do rzeczy. Ważne żebyśmy spróbowały chociaż mimo wszystko utrzymać kontakt ze sobą...


      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Hej,

        wpadłam na chwilkę z kompa męża, bo przez tamto forum dziś mojego wiozę do naprawy
        Gnojstwo Wam powiem, że tyle czasu nic z tym tam nie zrobili!!!

        Witam kobietki!!! Pocztyam Was popołudniu, o ile naprawią mi mojego, bo m musi zabrać swojego do pracy!


        Cieszę się, że jesteście... no i dodam... a nie mówiłam?! Trzeba było od razu tu pisać, bo kurcze mój komp w ogóle czarny, normalnie nic z nim się nie da zrobić! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          EWISIENKA - Ewelina 28 lat - Kielce- 12 lipiec- tajny agent lub agentka
          DZIUBEKAM- Marta 25-Szczecin- 3 sierpnia - tajniak
          AGACIA00 - Agata - 24 lat - Bytom - 13 sierpnia - ???
          ASIAPELASIA - Asia 29 - Jelenia Góra - 20 sierpnia - DZIEWUSZKA
          JUDI24 -Ania 25 - Olsztyn - 22 sierpnia - SYN KSAWERY
          CZACZA - JOANNA 33 lata (za tydzień ) - Poznań - ok 25 sierpnia - niespodziewanka
          KIWI2012 - Agata - 29 lat - Kraków - 25 sierpnia - (chyba) SYN WOJCIECH
          ADAGMA - Magda - 27 lat - Kraków - 25 sierpnia - DZIEWCZYNKA
          LUSIA88 - Luiza - 24 - Warszawa - 27 sierpień - jeszcze nie wiadomo kto będzie


          Hej dziewczyny ja na swieta w i u jednych i u drugich rodziców

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            hej z pochmurnego i deszczowego Poznania, ale syf

            ponoć święta mają też być brzydkie a w niedzielę jedziemy do moich rodziców (moje urodzinki ) a w poniedziałek do teściów (tam będzie zlot rodzinny, moja teściowa ma ddduuużżżżąąą rodzinę, więc będzie wesoło)

            http://www.dziecipoznan.pl/glos-9
            dziewczyny proszę o głosy na Melunkę, gonią nas o ile możecie to co 12h codziennie plliiss
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Witajcie. Przywiodły mnie dziewczyny z poprzedniego forum, tak więc postanowiłam zajrzeć do Was też. Mam na imię Agnieszka. Jestem tuż za połową ciąży, siedzę w domu i obmyślam plan jak sie nie nudzić.
              Miłego dnia wszystkim.




              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Witajcie, witaj Ariane super że przybyłaś do Nas...

                Ja to dzisiaj mam lenia, spałam do 11, już 12 a ja wciąż w piżaach, piesio smacznie śpi więc na dwór nie idę i nie musze się ogarniać...
                To lenistwi to chyba przez tą wstetną pogodę, aż odechciewa się wszystkiego

                Głos na Melunkę oddany





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  HMNN WIECIE CO WAM POWIEM TEN MOJ SUWAK SIĘ NIE PRZESUWA !!!!

                  dAJCIE MI JAKĄS STRONKE Z SUWACZKAMI BO TA TUTAJ JEST BEZNADZIEJNA





                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Witaj Ariane

                    Judi, ja skopiowałam suwaczek z zapytajpolozna.pl i działa. Spróbuj może jeszcze raz. A jak nie uda się, to wrzuć w wyszukiwarkę i na pewno znajdziesz ich mnóstwo, np. http://www.suwaczki.com/
                    http://www.suwaczek.pl/
                    http://****************/suwaczki

                    W Krakowie jeszcze jest pogodnie. Ale chmury już na horyzoncie Podobno święta mają być brzydkie Wielka szkoda, bo miałam nadzieję na jakieś spacery...

                    Głos na Melunkę przeze mnie też oddany


                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Nator - ja tez miałam czarny komputer po tamtym forum... udało mi sie go odpalić awaryjnie przy wcisniętym F8 - i dałam napraw. Po tym było juz ok.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Cześć Dziewczyny
                        Nie było mnie 2 dni, a tu tyle nowych kobitek!!! Witajcie wszystkie. U nas święta najpierw rodzinnie u dziadków męża z teściami, a drugi dzień świąt u mojej babci. Muszę zrobić2 ciasta, sałatkę jarzynową i jakieś mięso albo drugą sałatkę. Ale mąż mi pomoże, bo piątek ma wolny.

                        EWISIENKA - Ewelina 28 lat - Kielce- 12 lipiec- tajny agent lub agentka
                        DZIUBEKAM- Marta 25-Szczecin- 3 sierpnia - tajniak
                        AGACIA00 - Agata - 24 lat - Bytom - 13 sierpnia - ???
                        NARWANA - Agnieszka - 28 lat - Gdańsk - 14 sierpnia - syn Szymon
                        ASIAPELASIA - Asia 29 - Jelenia Góra - 20 sierpnia - DZIEWUSZKA
                        JUDI24 -Ania 25 - Olsztyn - 22 sierpnia - SYN KSAWERY
                        CZACZA - JOANNA 33 lata (za tydzień ) - Poznań - ok 25 sierpnia - niespodziewanka
                        KIWI2012 - Agata - 29 lat - Kraków - 25 sierpnia - (chyba) SYN WOJCIECH
                        ADAGMA - Magda - 27 lat - Kraków - 25 sierpnia - DZIEWCZYNKA
                        LUSIA88 - Luiza - 24 - Warszawa - 27 sierpień - jeszcze nie wiadomo kto będzie

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Narwana troszkę sie rozpisujemy heh, ale my przyzwyczajone , bo te dziewczyny co były na forum zapytajpołożna nie było dnia żeby czegoś nie napisać, czasmi strony szły za stronami heh, ejst tyle do powiedzenia itd...

                          A ja w domku dzisiaj len przed Tv i łóżko !!!!
                          Ja chcę wiosnę , ale taką prawdziwą zieloną, kwitnącą , pachnącą a nie deszcze !!!
                          Znacie ajkieś czary mary aby przepędzić te deszczowe chmury.

                          A tak na marginesie dziewczyny nie wiem jak Wy ale te fora to jakieś moje nałogi heh, nie przeżyłabym gdybym chociaż na chwilkę nie zaszała i nie przeczytała lun nie napisała czegoś heh





                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Judi, też mam ten nałóg :P Ale ja to mam tak z wszystkim - jak już się angażuję to na maksa

                            Narwana, dużo nas a może będzie więcej I tak jak Judi pisze, nie ma dnia, żeby ktoś czegoś nie napisał. Nie licząc weekendów, kiedy nagle wszyscy milkną :P


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Ada bo w weekendy odpoczywamy od siebie heh

                              Zrobiłam suwaczek ale musiałam go oszukać żeby prawdziwe tygodnie mi pokazywał hehe





                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                tak siedze przed komputerem i jakoś dziwnie mi w brzuchu, takie bulgotki hmnn





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X