Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ewisienka
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Napisane przez Zolzaa89 Pokaż wiadomość
    a zwykły balsam może jakoś maluszkowi zaszkodzić ?
    0

    Na pewno nie zaszkodzi dziecku balsam

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewisienka
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Hej kobietki
    Witam w Nowym 2012 Roku nowe forumowe koleżanki. Ja dzisiaj byłam u lekarza na USG - widziałam moje dzieciątko, leżało sobie spokojnie aż pan dr zrobi wszystkie pomiary a potem jak zaczęło harcować, skakać kopać nóżkami machać rączkami do mamusi oj łezka się w oku kręci jak się widzi coś takiego.
    Dostałam zwolnienie i tym samym od dzisiaj kobietki byczę się już huraaaa mam wolne - co prawda nie obyło się bez telefonów z pracy dzisiaj były 3 zobaczymy jak jutro ale co tam nie interesuje mnie to już .
    Dziewczyny co do wagi to ja też już przytyłam około 2 kg. Też mam wrażenie że w drugiej ciąży jakoś szybciej ten brzuszek jest widoczny.Do 7 -ego miesiąca w pierwszej ciąży mieściłam się w swoje spodnie- a teraz jest już ciężko.

    Uciekam spać trzymajcie się cieplkutko

    Leave a comment:


  • Zolzaa89
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    a zwykły balsam może jakoś maluszkowi zaszkodzić ?

    Leave a comment:


  • edziks2
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    ja teraz używam zwykłych, ale firm, które robią kosmetyki dla dzieci. Mają skład, który na pewno nie zaszkodzi maluchowi
    Wcześniej wariowałam i kupowałam mustelę i elancyl za ponad 100zł smarowałam się od dnia, w którym zrobiłam sobie test niestety moja skóra nie wytrzymała i cały brzuszek mam pocięty rozstępami

    Leave a comment:


  • Zolzaa89
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    właśnie mam taki ból jak napisałaś jakby mi skóry brakowało. Mam wrażenie że jak nacisnę to mi skóra pęknie...Podbrzusze mnie nie boli na szczęście.

    A mam jeszcze pytanie. Czy używacie tylko balsamów dla kobiet w ciąży czy zwykły balsam nawilżający też może być ?

    Leave a comment:


  • edziks2
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Zolzaa89 zależy jakie to bóle brzucha. W 1-ej ciąży od 20-go tyg rozciągały mi się mięśnie i miałam wrażenie, że jak nie będę podtrzymywała ręką brzucha, to mi się rozerwie. Teraz prawie od samego początku mnie tak boli, jakbym miała za mało skóry na brzuchu. to normalne, jeżeli boli Cię podbrzusze to zgłoś gin.

    Leave a comment:


  • Zolzaa89
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    i żadna mi nie napisała co z tymi bólami

    Mnie dla dziewczynki też się Majka podoba aczkolwiek chciałabym chłopaka teraz

    pocieszyłyście mnie z tymi brzuszkami bo ja się bałam że po mnie za bardzo widać a w sumie wyglądam tak jakbym się najadła

    Leave a comment:

  •    
       

  • edziks2
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Jestem w 15 tygodniu
    Mój brzuch wygląda na 25 W pierwszej ciąży do 2o tygodnia nic nie przytyłam i nic nie było widać, teraz już w 7ym tygodniu było mi ciasno w spodniach ale podobno to normalne w kolejnych ciążach, mięśnie brzucha juz tak nie trzymają i są bardziej wiotkie.
    Teraz mam już 2kg na plusie

    Leave a comment:


  • nator1
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Hej hej,
    edziks widze, ze mamy podobny gust co do imion: mam juz Kacpra a marze o Majce
    maksiu, moze masz racje, ze przy drugiej ciazy to szybciej widac ze jest lokator w brzusiu
    zolzaa, jeszcze dasz rade i z drugim i trzecim i ... piatym jak tylko zapragniesz

    przepraszam za brak polskich znakow, ale Kapi mi cos pobroil, ech te dzieci

    Leave a comment:


  • maksiu16
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Napisane przez Zolzaa89 Pokaż wiadomość
    Witam Cię Edziks2
    Czemu wszystkie już macie dzidziusie ?

    Dziewczyny jestem w 12 tyg i mega mnie brzuszek boli... czy to rozciągająca się skóra, miednica itd ? Czy mam się niepokoić i iść z tym do lekarza.. ?

    Dalej nie mogę jeść tych obiadów oprócz zup a moje maleństwo nie lubi buraków

    Nator ja też przytyłam w pierwszym trymestrze i brzuch mi wypchało..
    Tulę Cię żeby te mdłości szybko poszły sobie :*
    ja tez jestem w 12 i mam brzuszek na 5 miesiec ale to moja druga ciaza wiec moze i dlatego

    witaj edziks to ktorym jestes miesiacu??

    Leave a comment:

  •    
       

  • Zolzaa89
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Witam Cię Edziks2
    Czemu wszystkie już macie dzidziusie ?

    Dziewczyny jestem w 12 tyg i mega mnie brzuszek boli... czy to rozciągająca się skóra, miednica itd ? Czy mam się niepokoić i iść z tym do lekarza.. ?

    Dalej nie mogę jeść tych obiadów oprócz zup a moje maleństwo nie lubi buraków

    Nator ja też przytyłam w pierwszym trymestrze i brzuch mi wypchało..
    Tulę Cię żeby te mdłości szybko poszły sobie :*

    Leave a comment:


  • edziks2
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Hej Witam wszystkie przyszłe Mamuśki. Postanowiłam dołączyć do forum, ponieważ tak jak większość z Was urodzę moje maleństwo w lipcu
    Mam już córeczkę,która za tydzień kończy dwa latka
    Dzisiaj byłam na USG, maluch wywija koziołki jak szalony ale nie chciał jeszcze pokazać czy będzie Kacperkiem, czy Majką
    Pozdrawiam wszystkie Mamuśki

    Leave a comment:


  • maksiu16
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    kochana ja w 10tyg przytyla m 3kga mi mdlosci minely i moge juz kawe pic prawdziwa wczoraj wypilam mala filizanke i na szczescie nie zemdlilo mnie

    Leave a comment:


  • nator1
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Dobry w Nowym Roku!

    witam nową mamuśkę z brzusiem

    ŻEBY 2012 SPEŁNIŁ MARZENIA, SZCZĘŚLIWIE ROZPAKOWAŁ BRZUSZKI I ŻEBYŚCIE NA JEGO KONIEC POWIEDZIAŁY:"TO BYŁ CUDOWNY ROK..."

    No i zaczęły się u mnie mdłości i nudności i inne ciążowe przykrości słabo się czuję i pomijając senność najgorzej jest gdy mdli i nie daje sobie "upustu".

    Więc ja zaczynam odliczanie do najcudowniejszego II trymestru.
    A wogóle kobietki to się ciut wystraszyłam ostatnio. Nie mieszczę się w spodnie, bo mi się z wielkim bólem biodra rozłażą, a jakby tego było mało to już 2 kg przytyłam i to w brzuchu No ale widzę, że moje "problemy żołądkowe" chyba ugaszą mój apetyt.

    Leave a comment:


  • Zolzaa89
    replied
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Dziewczynki każdej z nas razem jak i osobno życzę dużo szczęścia, radości i miłości w nadchodzącym roku. Żeby nasze maleństwa urodziły się silne, zdrowe i piękne jak mamusie a poród był szybki i mało bolesny
    3mam kciuki za was wszystkie. Niech 2012 będzie lepszy od 2011
    Buziaki dla was :*

    ja wracam po Nowym Roku :P

    Leave a comment:

       
Working...
X