Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Hej...

    Ja dopiero kończę porządki, bo musiałam dziś i ciasto upiec i mięcho na kolację naszykować, bo wieczorem mamy gości a jak na złość mała dziś ma gorszy dzień i często marudzi...
    Mój starszak właśnie wstał z drzemki, a ja idę poodkurzać schody i gotowe, potem szybki prysznic, a później to znów karmienie

    Ja już powoli się ogarnęłam i czuję się dobrze, choć moja rana nadal ma dziurę szerokości półtorej centymetra i nadal mam 2antybiotyki, ale na szczęście nie ma tam ropy i powinno się teraz już ładnie zagoić,zobaczymy...

    No nic kochane, życzę miłego wekendu...




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Hej,
      Ela no to bądźmy dobrej myśli ze już niedługo rana się ładnie zagoi.
      I tak podziwiam jak ogarniasz dwoje maluchów w domu- bo ja mam jeszcze przez 2 tyg mamie więc dużo mi pomaga ale potem to czuje ze będzie mała masakra
      Maja niechętnie idzie spać w dzień ale jak nie śpi to jest nieznosna wieczorem i nie dałabym rady z nimi dwoma. Może jak pogoda będzie lepsza i wyszaleje się na placu zabaw będzie szybciej padać do snu
      Mała w sumie ok, trochę częściej budzi się na jedzenie w nocy niż w pierwszym tyg... no i walczymy z małym odparzeniem pupy, ciezko bo mała nie lubi wierzyć pupy więc trochę nam to zajmie aż wyleczymy
      Poza tym ok, porządki zrobione, okna użyte, zostały ostatnie zakupy i gotowanie
      Pozdrawiamy ciepło i słoneczne!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        Hej...

        Monika współczuję odparzonej pupci, obyście to szybko wyleczyły...Fajnie, ze masz mamę, ja niestety musiałam radzić sobie od 1 dnia powrotu ze szpitala, a jako, że wyszłam na 3dobę nie było mi łatwo...Teraz już lepiej...

        My szykujemy się do niedzielnych chrzcin małej, sporo jest do zrobienia, a ja ciągle z wszystkim sama bo m. ciągle nie ma w domu...Ale cóż ktoś musi pracować

        Miłego dnia życzę




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          No tak to odparzenie mnie narazie przeraża bo nie widzę poprawy ani po liniami ani sudocremie jutro chyba przyjdę się zważyć mała do przychodni więc może pediatra to obejrzy przy okazji i coś poradzi.
          Ja dziś zaliczylam dwa spacery z mała i jestem padnieta a tu Maja niedawno wstala i ciągnie mnie do układania puzzli- kurcze zastanawiam się jak długo na tych hormonach pociagne
          Ela, szybko te chrzciny - powodzenia! My nawet nie mieliśmy czasu tego omówić z m. To tylko pokazuje ze niewiele tez mam z niego pożytku bo całe dnie w pracy... stad cieszę się ze mam pomoc mamy jak na razie.
          Trzymajcie się dziewczyny!

          Skomentuj


            #65
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Cześc
            Moja mloda jednym czasem też miała spore odparzenie i nawet linomag ani sudocrem nie pomagał. Przeszło po Bepanthenie i fukałam jej przy każdej zmianie pieluchy octeniseptem. Poleciła nam to znajoma położna. Po kilku dniach nie bylo sladu brzydkiej pupki



            Skomentuj


              #66
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej ulcia04 dzięki za podpowiedź. Jak narazie jest lekka poprawa po linomagu ale powietrzny dziś w dzień jeszcze i ewentualnie uzyjemy bepanthenu żeby zobaczyć czy będzie różnica. Octaniseptem traktuje małej pępek ale jakoś mam opory żeby na pupe no nic, spadał jeszcze spać, bo mała właśnie ostatnie kermienie nocne zaliczyła i tez zasnie.
              Do usłyszenia dziewczyny!

              Skomentuj


                #67
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Powiem ci, że to malucha nie szczypie chodzi o octanisept. Sama wcześniej sprawdziłam jak nogę sobie obtarłam



                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                  Ulcia tak chodzi nam o ten sam specyfik najgorsze ranki już są w lepszym stanie ale spróbujemy gdyby nie było poprawy- wielkie dzięki za radę!!
                  Ppzdr

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                    Hej,
                    My już na prostej z tym odparzeniem na szczęście.
                    Majka jest ostatnio nieznosna, nie chce spać w dzień...

                    Wpadłem tylko życzyć Wam spokojnych świat i dużo dobrego jedzonka
                    Do usłyszenia wkrótce!

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                      Hej,
                      Czyzbym została sama na tym forum??
                      Jak tam po świętach? U nas ok, objedlismy się ze teraz trzeba przejść a dietę jeśli chce dojść do formy sprzed ciąży.
                      Poza tym mała rośnie ładnie, dziś kończy 3 tyg za następne 3 idziemy do szczepienia.
                      Odzywajcie się dziewczny! Pa!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                        Hej...

                        My już po chrzcinach wszystko poszło gładko i obyło sie bez komplikacji...Ostatni goście pojechali dziś po południu, a ja się cieszę że w końcu wracam do normalności...

                        Za dużo tego wszystkiego...
                        W sobotę idziemy na wesele, jakoś mnie nie cieszy ta impreza...Jutro wybywam na zakupy bo w sumie nawet nie mam co na siebie włożyć, moja mama zostanie z dzieciakami a ja ogarnę zakupy i jakieś ciuchy

                        To tyle co u nas...
                        Dziś zaliczyliśmy długi spacer, bo było bardzo przyjemnie na podwórku, nawet jeszcze przed 19 wyszliśmy na chwilkę...
                        Starszak już śpi, a maleńka coś teraz marudzi i ma kłopot z zaśnięciem...M. ją nosi na chwilkę jeszcze a potem mam nadzieję że już zaśnie...A jak wasze dzieciaczki??ładnie śpią??Grzeczne??




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                          Hej,

                          Ela fajnie ci ze masz juz chrzciny za soba I ze sie udały. W sumie to zazdroszczę ci tego wyjścia na wesele....chętnie bym sie wyrwała teraz z domu.
                          Dziewczyny moje ostatnio są nieznosne. Malutka gorzej śpi w nocy chodzę jak zombi bo w dzień starsza żnow nie chce spac poza tym chyba zazdrość jej sie włączyła bo wyje cały czas bez powodu az uszy puchnai chce tylko mleko pić ... Masakra jakaś jak jej to nie przejdzie to nie wiem co zrobię
                          Poza tym jest piątek 13 go i dzis były wyniki rekrutacji do przedszkola i sie nie dostała...
                          I tym pesymistycznym akcentem kończę na dzis i idę sie chyba porycze...

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                            Hej...

                            U nas w końcu za oknem słoneczko świeci i oby tak już zostało...

                            Monika mam nadzieję, że już w lepszym humorku???Jednym z plusów mieszkania na wsi jest to, że nie muszę martwic się o miejsce w przedszkolu, po prostu zapisałam młodego i od września będzie już przedszkolakiem...

                            A u nas jakoś leci, na mojej bliźnie nadal jest otwór szerokości 1cm, ale mam nadzieję, że będzie już coraz lepiej..
                            Przed chwilką wyszła ode mnie koleżanka, wypiłyśmy kawkę i pogadałyśmy, ale 2h szybko zleciały i już musiała jechać bo do pracy o 14 idzie...Ale jej córcia jest w wieku mojego Samka więc się wybawili i poszaleli...A ja idę zabrać się za prasowanie bo mam ciut zaległości

                            Miłego popołudnia życze




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                              Hej,

                              Czasem tez myśle ze jakbym sie nie przeprowadziła do Krk to przedszkole napewno byłoby i do tego znajome opiekunki. Ale cóż, na razie jesteśmy na liście rezerwowej i dobrej mysli...

                              U nas trochę lepiej z humorem. Narazie mam mamę do niedzieli więc jak bierze starsza na spacer lub płac zabaw ja ogarniam dom i siebie ale po niedzieli to zobaczymy... Majka dalej ma napady złości i jestem pewno ze to zazdrość ze ja nie mogę z nią być tyle czasu ile ona by chciała ale staramy sie robić jak najwiecej razem żeby to jakoś przełamać.
                              Idę dzis zważyć małą po południu i przy okazji pokazać (znów!) odparzenie małej pediatrze. Niestety ciagle nam wraca i już zmieniłem pieluchy. Ostatnio zauważyłam poprawę po tormentiolu... smaruje na przemian z sudocremem i zobaczymy jak to bedzie.

                              Ela a jak było na weselu?
                              Pozdrawiam slonecznie

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                                Hej...

                                Na weselu było fajnie, póki nie miałam starszaka nawet tańczyliśmy bo moja mamusia pilnowała małej z racji tego, ze sami z ojcem nie tańczą bo chodzi o kulach...Ale jak już potem był Samek to jak tylko zaczynaliśmy tańczyć to on wskakiwał na m. i tańczył z nim, ale ogólnie super...

                                Monika współczuję odparzonej pupci...Tez się boję zawsze o to i żeby nie dostała mała potówek chodząc ciągle w podwójnej pieluszce, ale cóż skoro mus to mus...

                                A ja byłam z dzieciaczkami na ogródku i zasiałam już kwiatki, a po południu chcę wyjść żeby zasiać rzodkiewkę i sałatę, ale to po drzemce Samka i obiedzie...

                                Miłego popołudnia pa




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X