Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Jak się kobietki czujecie?
    Taki alarm był o wcześniejszym porodzie, a tu termin minął i dalej nic. Kontroluje ruchy i czekam, najwyżej w piątek pójdę do lekarza, zobaczę czy będzie kierował mnie do szpitala.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Hej Lucyna,
      Fajnie ze sie odezwalas. A na kiedy masz dokładnie termin? Jesli jeszcze nie minął to kontroluj ruchy i obserwuj a do lekarza raz w tyg na kontrole. A jesli masz wizytę w piątek to pewnie poradzi ci co dalej - w każdym razie powodzenia i daj znac.
      Ja wczoraj miałam jakiś kryzys bolal mnie kręgosłup i nie mogłam spac w nocy - już chyba wolałabym żeby było po ale w poniedziałek lekarz powiedział ze żadnych oznak wczesnego porodu nie ma więc czekamy
      Ciekawe jak sie ma Ela???
      Monika- Mopa gdzie jesteś??

      Pozdrawiam i wszystkiego naj z okazji dnia kobiet!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        Termin miałam na 4 marca, wczoraj była u mnie położna, posłuchała czy serduszko prawidłowo pracuje, ruchy kontroluje cały czas, jak chodzę to tak nie wyczuwam, ale jak się położę to wtedy bez problemu są wyczuwalne.
        Dzisiaj dzwoniłam upewnić się co do wizyty bo nie jestem zarejestrowana i w poniedziałek po 16g. mam się zgłosić. Jeszcze chorobowe mi się kończy w sobotę, więc chciałabym, żeby już było po, bo nie wiadomo czy chorobowe mi wypisze.
        Ciekawe jak tam mamusia po cesarskim cięciu, możne się odezwie!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          Dzień dobry Mamuśki!

          Tak wpadłam wspominkowo, bo moje maleństwo w niedzielę kończy już 3 lata Jak ten czas leci!

          Widzę, że wielkie odliczanie i oczekiwanie trwa Trzymam za Was mocno kciuki i w tym szczególnym kobiecym dniu życzę Wam spokojnych pięknych porodów. Pełnych wzruszeń, przeżytych świadomie... i z minimum bólu (takiego jak ja miałam)


          A taka mała podpowiedź: jeżeli zauważycie odchodzenie czopa, albo biegunkę - to już naprawdę blisko!
          I nie panikujcie i nie pędźcie do szpitala natychmiast po pierwszych 2 skurczach - domowa atmosfera naprawdę czyni cuda.

          Więc trzymam kciuki i jeszcze raz - najlepszego
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Nator1, dzięki za miłe słowa i cenne rady.
            Lucynko, w takim razie obserwuj tez ciśnienie i jesli wszystko jest ok i wytrzymasz do poniedziałku to lekarz zadecyduje co dalej.
            Z doświadczenia ci powiem ze pierwszym dzieciaczkom generalnie nie spieszy sie na świat moja Maja urodziła sie tydzien po terminie.
            Ja muszę sie wybrać na ktg jutro a do lekarza mam we wtorek.

            Powinnismy gratulowac Eli bo jak podczytalam na innym watku urodziła duża dziewczynkę Wiktorie Anne!! Mam nadzieje ze jak bedzie już w domu to napisze jak było i jak sie czuja.

            Pzdr

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej, hej,
              Dziewczyny gdzie sie podziewacie?
              Ela sie nie odzywa, Lucyna nie daje znac jak po wizycie...
              Ja jeszcze sie turlam cieszę sie ze ciepło sie zrobiło bo zawsze to przyjemniej bedzie z maluszkiem spacerować.
              Pozdrawiam i czekam na wieści!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Hej...

                No my już rozpakowane

                Maleńka przyszła na świat przez cesarskie cięcie 05.03 o godz. 12:00 z wagą 3830g i długością 56cm
                Po 3 dniach wróciliśmy do domu i jakoś już zaczynamy się przyzwyczajać do siebie

                A oto i fotka





                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                  Wielkie gratulację, mała śliczna!



                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                    Hej Ela, gratulacje - duża panna! Jak sie chowa? Jak sobie Dajecie rade i jak Sam przyjął mała siostrzyczkę?
                    Ja dzis byłam na usg, mam bardzo mało wód więc jutro na wizycie u prowadzącego lekarza niewykluczone ze dostanę skierowanie do szpitala - termin w czwartek ale chciałabym żeby był pierwiosnek ! Ważne żeby wszystko poszło dobrze i z mała było ok.
                    Pozdrowienia dla was!

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                      Hej,
                      Moja corcia Magdalena przyszła na świat pierwszego dnia wiosny 21.03.2012, waga 3700, 56 cm - a miała być taka mała
                      Jesteśmy jeszcze w szpitalu ale jesteśmy dobrej myśli.
                      Pzdr

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                        Napisane przez Nice Pokaż wiadomość
                        Hej, hej,
                        Dziewczyny gdzie sie podziewacie?
                        Ela sie nie odzywa, Lucyna nie daje znac jak po wizycie...
                        Ja jeszcze sie turlam cieszę sie ze ciepło sie zrobiło bo zawsze to przyjemniej bedzie z maluszkiem spacerować.
                        Pozdrawiam i czekam na wieści!
                        Po wizycie to dostałam skurcze, pojechałam do szpitala, na drugi dzien dostałam oksytocynę i ruszyło. Urodziłam 13 marca syncia 4150g i 58cm, a na usg wychodził 3500g., wiec byliśmy z mężem zaskoczeni i szczęśliwi. Pobyt się w szpitalu przedłużył do tygodnia bo Rafałek miał zapalenie uszka, ale od wtorku jesteśmy w domu.
                        Jedyny problem to taki, że karmie przez kapturki bo mały przy pierwszym podejściu pokaleczył mi sutki, a od wczoraj mam mniej pokarmu, a tak bardzo chcę go karmić piersią

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                          Hej kochane...

                          Na początku gratuluję waszych maluszków i życzę wam i waszym rodzinkom dużo zdrówka i wytrwałości

                          U nas też z karmieniem problem, mam mało pokarmu mała się nie najada więc musimy dokarmiać modyfikowanym, ale nie mam z tego powodu jakiś bardzo wyrzutów sumienia, bo po 1 mam starszaka który też potrzebuje mojej opieki co jest niemożliwe bo mała ciągle by chciała być przy cycu, po 2 mam malutko pokarmu, co z kolei prawdopodobnie jest spowodowane nerwami, bo źle goi mi się rana po cc, sączy i się otwiera, więc ciągle jeżdżę do lekarza już biorę kolejny antybiotyk, a do tego moja teściowa która ciągle potrafi pocieszać ciągle mi nad uchem "BO MUSISZ KARMIĆ PIERSIĄ". z chęcią bym trzymała małą na samej piersi ale jak to mam zrobić ciągle sama z maluchami, do tego mało pokarmu, bo mała ciągle krzyczy...Ech szkoda słów...

                          Ale nie smęcę wam, od kiedy dokarmiam małą modyfikowanym i mała jest spokojniejsza ja się mniej denerwuję, a i czas dla Samka mam więc jak dla mnie na wielki +

                          Życzę miłej niedzieli - no i my już od tygodnia chodzimy na spacerki




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                            Lucynko, gratulacje!
                            My dziś wychodzimy do domu. Mam nawal pokarmu ale powoli normuje się więc będzie ok. Madzia jest super grzeczna mam nadzieje ze już tak zostanie na dłużej
                            Ela, nie martw się kiedy laktacja się unormuje napewno mała się uspokoi a ty będziesz mogła wiecej odpoczywać. Nie stresuj się.
                            Pozdr

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                              Hej...

                              U nas jakoś leci...

                              Niestety mamy kłopoty z bioderkami i jak na razie mała musi spędzać 16h na brzuszku i mieć dodatkowo 2pieluszki między nogami - oby tylko pomogło...26 kwietnia znów do kontroli...

                              Karmimy nadal mieszanie i póki co tak chyba zostanie....

                              Byłam dziś z małą u pediatry i mała waży 4100 i ma 57cm..Mały klocek się z niej robi
                              A jak u was???Jak maleństwa???Mam nadzieję, że grzeczne i że dają wam choć ciut odespać i wypoczać???

                              Miłego popołudnia i wieczorku życzę ...




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                                Hej,

                                U nas tez jako tako. Pogoda się zepsuła i narazie nie wychodzimy z mała, tylko starsza biega na płac zabaw z babcia
                                U nas karmienie się ubormowalo, mała odpukac jest grzeczna i w nocy tez budzi się tylko na jedzenie lub ja ja budze więc się w miarę wysypiamy.
                                W poniedziałek wybieram się zważyć mała bo tez jestem ciekawa jak przybiera.
                                Ja Dziś pierwszy raz zostawiam obie dziewczyny z babcia i wyskoczylam na chwile do sklepu - po jakaś bluzkę rozpinana z przodu ze względu na karmienie musimy być ciagle w gotowości )

                                Elu cieszę się ze mała rośnie, napewno dokarmianie wyjdzie jej na dobre. A jak twoja rana po cięciu? Wróciłas już do pełni sił?

                                Pzdr

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X