Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a co do meżów.. to my już od początku mamy taki układ że jeśli gdzieś wychodzimy to tylko razem tzn. do baru, na imprezki..i jakoś na razie a jesteś 10 lat ze sobą nikt sie nie skarżył..

    a i mój mężuś jest typowym domownikiem


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      aliaga to masz dobrze skoro siedzi w domu jak własnie rzeloten bo festyn a przyszłam tylko martyne spać położyć i spowrotem a ogródek.

      mamy 6 ząb

      u nas żadnych więcej postepów. aha dziękuje za życzenia
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        MIlej niedzieli dziewczynki my spadamy na grilla


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No hej dziewczynki u mas znowu smażżży uf.

          Czoraj na festynie super poza jednym. Moja mama sobie ręke złamała w stawie w barku i jest cała w gips wsadzona. a powiedziała dopiero dzisiaj rano bo poszła spać a przy % to bólu tak nie czuć i rano wstała i już wstać nie umiała, podnieść się. i rano na pogotowie. a najlepsze. pogotowie nieczynne , w święta i od 22 do 8 rana nagłe wypadki przyjmuje pobliska przychodnia. Masakra. a nie dość tego lekarz, który miał dyżur na miejscu pojechał sobie na konsultacje do szpitala i nie wiadomo za ile przyjedzie. Na szczęście jedna babka pielęgniarka sie w koncu zainteresowała i powiedziała, że nie mamy po co czekać bo to musi ortopeda zobaczyć i dwa kroki (na szczęście) od przychodni szpital był. i tak już ją wzięli. A wszystko szybko sprawnie poszło tylko dlatego, że teście spaliu u nas i teściowa nas zawiozła, bo jakbyśmy miały iść z tego pogotowia do tej przychodnjni piechoto to jakies 2 km to chyba by nas szlak trafił. ja to jeszcze nic gorzej z mamą.
          no to tyle z nowin :P milej niedzielki pewnbie bede wieczorem bo sie opalamy z teściową.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej dziewczyny

            dawno mnie nie było bo urlopowaliśmy u moich rodziców wiec zero netu nie było czasu bo cała rodzinka sie zjechała moje siostry, no i pełno ludzi, pojechaliśmy w góry świętokrzyskie, byliśmy tez na kręglach i bilardzie bo wieki ni byłam i super sie grało dobrze tak trochę sie oderwac od szarej rzeczywistości

            moja malutka juz siedzi ładnie oczywiscie czasem fiknie do tyłu albo do przodu, ale czasem podpiera sie rączka by sie nie przewrocic, gada jak najęta i arie wyśpiewuje, jak byliśmy na slubie to tak śpiewała,że trzeba było wysc z kościoła bo księdza zakłócała hihihihi zęboli na razie brak, ale ślini sie juz na potęge i dzisiaj tak rano bidulka płakała ale dałam jej camilie i przeszło wiec może jutro sie cos pojawi na pół roczku

            ale Wy to macie stresa z tymi ciązami, nono no może kolejny dzidzius sie pojawi na naszym forum śmiesznie by było jakbym to był ja ja to zaczne brac pigułki jak skoncze karmic bo teraz mnie wnerwiały krwawienia co chwile

            bylismy dziisaj w akademi zdrowego rozwoju organizowane przez pampers i powiem Wam,że fajne mozna zobaczyc świat oczami dziecka wszystko jest ogromne wdrapywałam sie dzisiaj na wielki fotel

            moj mąż też dobry, pomaga mi i to dużo, naprwde jest wspaniały w domu wszystko zrobi, a jak pysznie gotuje mniam mniam, chociaz ostatnio mamy jakis cięzki okres ale może to wolne cos polepszy

            aguszasza żyrafka niezła uśmiałam się hihihihi, jak po grilu???

            agaaepyen ja 1 wrzesnia nie wracam bo mi sie urlop przesuwa a potem wychowawczy miesiac wiec jeszcze troche poleniuchuje

            karlin przykro mi z powodu męza oby Wam sie wszystko ułozyło!!! Przykro mi z powodu reki mamy. A z tym spotkaniem naszym nic by nie wyszło bo spod koscioła wyszlismy o 17.30 i do domu 2h trzeba było wracac i byliśmy na 19.30 ciekawe ile mandatów zgarnelismy bo radar co chwile na drodze z olkusza do krakowa

            dorcia ja tez nie mogę Ci na nk złapac

            aliaga moja Zosia tez juz zaczyna dupke dzwigac na razie próbuje

            synnyme boxena monia ejonczyk dla Was buziaczki ckok cmok (bo juz zapomniałam co pisałyście,żeby się odniesc)

            dobrej nocki
            całuski
            Gosia

            Zosieńko rośnij zdrowo

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hello
              wiecie chyba zaczynam sie wciagac w to postowanie...
              Zosiu- rosnij zdrowa, okraglotka...badz dla mamy wielkim szczesciem tak jak dotychczas!
              Gosiaczku: a myslisz juz o kolejnej dzidzi? hm... kto wie, wiecie ja zaszlam w ciaze ( trzecia) niecaly tydz. po tym jak pozbylam sie dzieciecych ubranek, rzeczy etc. stwierdzilam ze niepotrzebnie zajmuja miejsce... wiec teraz chyba bede je trzymac dlugo hahaha
              Karlin- aby jak najszybciej mama wrocila do zdrowia (sprawnosci)...
              Majajula: moja mala tez piszczy od dawna... i to tak- ze nie mozna tego zignorowac... starsze dzieci nigdy czegos takiego nie robily: smieje sie do m. ze to rezultat duzej rodziny, wiec jakos trzeba na siebie uwage zwrocic- a to skutkuje! jak sie dziewczynkom Smurfy podobaly?
              Dorcia: to przezycie z tym nurkowaniem! dobrze, ze sie nic nie stalo... ach te dzieciaki, nigdy nie wiadomo co sobie wymysla
              Lenka daj mamie troche wiecej pospac! Dorcia zauwazylam, ze moja K czasem sie tak budzi w nocy ( zwykle jednak nie) kiedy jest tylko na moim cyciu...tzn. kiedy nie zjadla "kolacji"...
              My najczesciej lecimy na sloiczkach, bo mala marudzi kiedy jej domowe wymysly podaje. Z siedzeniem jest coraz lepiej i mysle, ze potrafi sie utrzymac w pionie... ale zwykle szybko ja cos zainteresuje aby zgarnac do buziaka wiec wole jak sobie lezy... jak narazie jestesmy na etapie hm... pelzania?... brak jej jeszcze koordynacji: wiec albo raczki sa wyprostowane, albo pupcia w gorze najtrudniej chyba brzuszek oderwac...
              Last edited by sunnyme; 22-08-2011, 05:58.








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                a tutaj moj szkrabek
                Attached Files








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                  a tutaj moj szkrabek

                  Nie no jest Cudowna sliczna piękna dosłowne nie mogę przestać się gapić a jaką ma fryzurke mój to ma kilka piórek
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    aniazio i majajula dla Was tez buziaczki bo o Was zapomniałam

                    sunnyme dziekujemy za miłe życzonka jak szybko to pół roczku zleciało

                    a o dziecku jeszcze nie teraz ja bym chciała tak za 2 lata zajsc w kolejną ciąze nie tak od razu bo byłoby cieżko dwa takie maluszki u mnie w domu tak było miedzy mna a moja siostra jest niecały rok róznicy i mama mówiła,że było cięzko, no ale jakby sie przytrafiło to bym sie cieszyła, a po drugie staz robie teraz i za dwa lata mi sie kończy wiec chciałabym to skończyc wyższy stopien to wieksze pieniądze i łatwiej wtedy
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      no widzisz sunnyme zapomniałam napisac,że Twoja mała cudowna, poprostu sliczniutki szkrabek a jakie ma świetne włoski

                      a jakiej narodowości jest twój mąż??? bo nie pamietam czy pisałas
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej laseczkiChrzciny udały sięPogoda była piękna,tylko mały całą mszę śpiewał tak że księdza nie było słychaća z nowości u nas to Oskar od jakiegoś tyg.rączkuje po całym domu i wspina się do stania o co tylko może.Poza tym to straszna maruda.Chyba zęby go już męczą ale oczywiście żadny jeszcze nie wyszedł.
                        Najlepsze życzenia dla naszego kolejnego pół roczniaka:*
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ja też na raty pisze bo jak dłużej to wcina mi i muszę od nowa klikać.
                          Więc apropo mężów to ja mam tego wracającego po pracy do domupopołudnia albo całą rodzina na podwórku albo bierze syna starszego i się bawia i pracują.Czasem sąsiad przyjdzie na piwko to nie odmówi ale ogółem to jest ok.Tylko straszny śpioch z tego mojego chłopaPotrafi na krześle usnąć.
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            Gosia wszystkiego naj naj dla Zosienki z okazji polroczku(moja skonczyla polroczku w piatek)
                            Sunnyme sliczna malutka perełeczka
                            Karlin duzo z zdrowka dla mamy
                            Majajula jak zdrowko
                            Ejonczyk super ze chrzciny sie udaly
                            Dorcia dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo

                            Moja mala waży 9 kg,probuje pelzac,a jak siedzi i sie ja trzyma za raczki to probuje wstawac i ciagle piszczy albo jezdzi bruuubruuu i puszcza bąbelki



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej babeczki

                              duuuuuuuuuuzo zdrowka i radosci dla Zosi i Ali!!!

                              i tym oto sposobem wszyscy mamy pol roku za soba... ach zlecialo za szybko

                              a moj wlasnie lezy i duzego palca na zmiane z praweji z lewej nogi ssie

                              o ktos puka


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no qmpela wpadla nieoczekiwanie na pogaduchy
                                a teraz wyslalam babcie z Blazejkiem na zakupy a ja zostalam posprzatac ale szybko wam napisze ze grill udany zeby tylko komary nas tak szybko nie wygonily
                                chlopaki chyba sie nawdychali duuuuuzo swiezego powietrza i spac nie mogli... poczawszy od najstarszego na najmlodszym konczac wiec chodze dzis na rzesach... ale nic nie pierwszy raz i nie ostatni...
                                no i ostatnio jakos sie polepszylo miedzy mna a tym najstarszym w kazdej dziedzinie chyba potrzebna byla ta porzadna urodzinowa burza...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X