Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej kobietki a ja sie dzis tak wyspalam ze ... az mnie glowa boli... padlam wczoraj razem z Szymkiem po 9... Blazek tez malo wstawal i wstalismy wszyscy przed 8

    aniazio - "chabazie" myslalam ze tylko w moim regionie uzywa sie tego slowa a ja Blazejkowi jeszcze nic nie gotowalam z rzeczy pozasloiczkowych zajada flipsy czyli chrupasy kukurydziane a jak je widzi to normalnie sie trzesie... ale trzeba zaczac gotowac bo na sloiczkach mozna zbankrutowac...

    karlin- nam sie juz odparzenia skonczyly choc wcale czesto pieluchy nie zmieniamy... ja skonczylam doswiadczenia na linomag baby - pomogl i o dziwo od tamtego czasu odparzenia sie nie pojawily jedynie jakies punktowe na szyjce np.

    ninkapa - to gratki ciociu a co do waszych nieporozumien to mysle ze zycie rozwiazanie samo przyniesie... to ttez byl powod zeby nie jechac bynajmniej jak dla mnie...

    do treszty potem sie odniose bo maly ryczy...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      heh usnal w trybie natychmiatsowym... no idobrze bo jakos dzis nie mam nastroju na spacery i ta glowa mnie boli... "mila" odmiana po 4 dniach bolu brzucha(nie wiem co mnie tak bolalo ale w okolicach dwunastnicy i trzustki...)

      majajula - moj cycha by ciagnal przy kazdej mozliwej okazji... do tego dostaje rano kasze wmiedzyczasie chrupy - kilka malych albo dwa dluuuugie, na obiad obiadek ale zjada pol malego sloiczka i na podwieczorek deserek tez pol sloiczka i reszta cyc nie chce skubaniec wody nawet herbatki czy slodkiego soku tylko cyc... a ja bym chciala jakiejs pracy poszukac no i nie wiem co z tym fantenm zrobic... calkiem odstawic to za wczesnie ale te dzienne cycki chetnie bym ograniczyla troche bo dostaje niezliczona ilosc razy...

      aga-gratki na pierwszego zabala a co do hormonow to nie wiem musze pogadac z gina moze po tych wkladkowych hormonach taknie rosna? przeciez ja nosze 85/90 K!!!! a ten sos to jakbeszamel zdaje sie kurcze to T ytakie cuda malemu juz dajesz? ja sie zastanawialam czy dac mojemu rosolku takiego sowjego bez cemii tylko pora wrzucilam i nie wiem czy brzuszek nie bedzie go bolal...

      sunnyme "chabazie" to ogolnie chwasty badz tez kwiatki zalezym w jakim kontekscie sie mowi - dla mojego malzonka wszystkie rosliny to chwasty... a mleko krowie to u nas hohoho gdzies po 2 czy moze nawet 3 roku chyba zalecaja dopiero no chyba ze cos sie pozmienialo od Szymka bycia dzieciem malym a z cyckaniem to u mnie dokladnie tak samo jak u Cibie - do spania uspokajania i do wszystkiego... a poklady przez chwile sie zmniejszyly i juz ok pewnie skok rozwojowy byl!

      dorcia rzuc ta ksiazeczka chetnie popatrze i poprobuje bo czas skonczyc ze sloikami bo pojdziemy z torbami ; ) no i gratki na rocznice zaraz zarz Ty i urodziny masz jakos teraz?

      no kobietki to tak po krotce powiedzcie mi co z tym rosolkiem dac mu czy nie? jakie zupy dajecie? a pomidorowke? kurcze z Szymkiem bylo calkiem inaczej on w ta pore to i barszcz czerwony juz zajadal!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hejka
        a u mnie znowu pada
        Aguszasza no mowi sie mowi chabazie a moj Ł tez na wszystko mowi chabazie czy to chwasty czy to kwiatki to i tak chabazie
        Agaeppen super przepis napewno wyprobuje i gratuluje zabka
        Sunnyme chabazie to tak jak Aguszasza napisala
        Kochane w imieniu Aluni dziekuje za zyczonka
        dobra to by bylo na tyle ide cos przekasic dopoki Alunia spioszka



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aga możesz dać ten rosół moim zdaniem, bo to przecież wywar z kurczaka i warzyw a i kurczaka i warzywa można juz dawać nie ja jeszcze pomidorowki nie daję jeszcze zdąże z zupek to tylko jarzynową dawałam
          dzieki za życzenia, do urodzin jeszcze tydzien - ostatni dzien wakacji

          a u mnie sie mówi chabyzie

          Aliaga no jaki ten świat jest mały zaglądasz tam jeszcze na ten wątek? ja kiedys probowalam go odnaleźc ale mi sie nie udało


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            witam!
            mam chwilke by wam troche streścić co u nas słychać..
            Nadia już zaszczepiona na pneumokoki wiec ( zgodnie z obietnicą) Agatka zaczeła od dziś chodzić do przedszkola( bo sie skubana doczekać do września nie mogła).. wstałyśmy dzisiaj o 6.15 po wcześniejszym nakarmieniu Nadii .. mała usneła jeszcze na 1,5 godziny a mama tym czasem zajeła sie sobą i Agatką i o 8.00 wyruszyłysmy w kierunku przedszkola dla nas to z rana porządny spacer bo mamy z 1,5 kilometra a moze nawet dwa by dotrzec na miejsce..Agata przeszczęsliwa całą droge mi nadawała ..z tym plecaczkiem na plecak wyglądała jak prawdziwy przedszkolak..akurat dotarłysmy w pore śniadania Aga szybko usiadła do stolika i nawet mamy nie pożegnała..a uśmiałam sie jak reke wysoko podnosiła jak Pani pytała " kto chce płatki"
            Około 15 mam zamiar po nia iśc( i znowu spacerek)..

            A nasza Nadinka ma 7,685 wagi a wzrostu mi nie mierzyła bo nie było pielęgniarki..pewnie z około 74 bo ten rozmiar jej już jest taki akurat..

            A i ja małym solenizantkom życze dużo zdrówka..

            A i gratuluje ząbków.. u nas narazie cisza..


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Nadia cycka ciągnie tylko przed snem w nocy rano i w połowie dnia...a w jednym to juz mało.. tak se tego prawego upatrzyła że moje cycki są każde w innym rozmiarze..( jak karmiłam Agatkę to miałam to samo)

              dorcia26 odkąd pojawiła sie moja druga królewna to czasu mało więc na to poprzednie forum już nie ma czasu...

              ooo..Nadia obudzona więc spadam..


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                dorcia a rzuc tymi przepisami! a rosol dam ciekawe czy zje chabyzie mowisz? to taj jak ja w domu mowilam na cos kolorowego ze jest rapaciate a Krzysiek sie ze mnie ciagle smieje ze rapciate i tylko 30 km roznicy

                aliaga- no moj po tygodniu na wsi chcial do przedszkolajuz to co sie dziwic Agaci! oby jej sie tylko nie odmienilo po kilku dniach! a Nadinka kruszynka my juz 74 mamy poodkladane w wiekszosci ale co tu porownywac mojego kolosa...
                a u nas tez prawy jest "lepszy" cysio i prawa piers mi sie przez to cholera wylewa wrecz ze stanika jak sie duzo mleczka nazbiera...

                dobra kobitki ide zjesc obiadek i wywiesic paranie poki maly z babcia na spacerku!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  tez was witam serdecznie juz po sniadanku i kawie,
                  Moj m. ma teraz 4 dni wolnego wiec lecimy w plener. Mamy sliczna pogode, a pol godzinki ( lub mniej) Apallachy (gory) zawsze mozna cos fajnego wymyslec- ale Tatry i tak mi sie bardziej podobaja
                  Aguszasza: dzieki za info, rosolek chyba tez bym dala do sprobowania,
                  Aliaga: u mnie podobna sytuacja mimo tego ze staram sie zmieniac "strony" za kazdym karmieniem....
                  Agatka tak przezywa pojscie do przedszkola- jak moja G. 6 wrzesnia zaczyna (zerowke?!) i juz odliczamy kazdy dzien na kalendarzu
                  my tez szczepimy sie na pneumo.
                  Aga- od 3 roku mleko kr, - to rzeczywiscie duze rozbierznosci; moje dzieci nigdy nie pily modifikowanego, bo zadne im nie smakowalo
                  Dorcia wykarze sie jeszcze niewiedza: hm... kolczyki z zawieszka- czyli takie typu Pandora?
                  dziewczyny jak wy sie znajdujecie na NK?....








                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej mamcie

                    dziewczyny dziekujemy ja i Zosia za życzonka

                    ja dzisiaj umierałam znów mnie żoładek dopadł nja chyba nie moge jesc czegos co lezy dłużej otwarte w lodówce niz dwa trzy dni, a wczoraj zjadłam serek topiony co juz dłużej lezał i obudziłam się rano z bólem zołądka i głowy i
                    wymiotowałam do południa ale na szczescie potem przeszło, zjadłam cos wreszcie i poszłam z Zosia na spacerek a mój mąz wysprzatała cąłe mieszkanie i nawe dwa okna umył, kochany z niego człowiek, a jutro może pojedziemy na babią górę lub morskie oko trzeba korzystac z pogody, udała nam się pogoda na ten urlopik

                    ale te burze mnie przerażaja są coraz gorsze, dzisiaj ogladałam wiadomości to pokazywali nawałnice w okolicy Lublina to masakra co sie tam stalo, kto by pomyslał,że kiedys u nas bedą takie trąby powietrzne, do mnie własnie sie zbliża burza bo grzmi i błyska sie na całym niebie, a moja babcia mówiła zamiast błyska - łyska się

                    a u mnie się mówi chabrezie a m mówi,że chaberdzie i znaczy to samo

                    powiem Wam,że jak czasem mówiłam cos do m albo on do mnie to nie wiedziliśmy o co chodzi i były śmichy chichy

                    moja mała je nad ranem cyca budzi sie ok 4.30 i potem ok 7 potem o 10 kaszka o 13 obiadek, potem ok 15-16 cyc, o 18 deserek na razie pół słoiczka i na noc cyc, ja chce wprowadzic jej mleko modyfikowane i powoli odstawiac ja od cyca no bo jak wróce do pracy to nie bede jej mogła dac, chociaz plan mam niezle ułożony wiec mogłabym nie rezygnowac ale przeciez nie bede jej wiecznie karmic, a z piciem u nas też ciężko niekapek nie działa wiec znów podaje jej z kubeczka i ciągnie wiec może Aga tak spróbuj

                    aniazio wszystkiego najlepszego dla Alicji

                    agaaepyen gratulacje za ząbala, no i ty to niezła kucharka jesteś i takie rzeczy dawac juz małemu no ale jak nie szkodzi, moja mama mówiła,że my jak byłyśmy małe to jadłyśmy wszystko, mleko krowie z kaszą manną a nie tak jak teraz

                    aguszasza no przestałąm brac pigułki i ja wiem czy libido sie zwiekszyło, trudno powiedziec, a czestotliwos seksu mamy taka samą powiedziałam,że nie nic na siłe skoro nie chce to nie, no a z tym rozmiarem to masz nieźle, i to teraz cyce zmalały , a podobałay mie sie takie wieksze i jak Z wyssie to mam taki obwisłe bleee..... ale takie same

                    dorcia zaraz zajrze na nk bo teraz jestem tam rzadkim gosciem, brak czasu wole tutaj pogadac

                    aliaga to zawsze bedziesz musiała dwa razy dziennie na spacerek wychodzic ale to chociaz figure bedziesz trzymac

                    sunnyme tak mi sie wydawało,że mąz tak pod "latynosa" podchodzi, bo Korena ma taka ciemniutka karnacje

                    dobrej nocki
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      majajula prześlij mi nasze wspólne zdjęcie na priwa
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        witam
                        aguszasza myślałam ze da sie to wysłac na priwa ale bedziesz mi musiała podać maila bo to jest taki duży plik( 230 strony)
                        rapaciate to nie słyszałam

                        Gosia u mnie tez sie mówi łyska wczoraj nie mieliśmy burzy ale przed wczoraj przeszła taka zlewa ze pzrez pare minut nie było widac świata i do tej pory jest mokro

                        Lenka cyca nigdy nie odmówi, daję jej nad ranem ok 5 i wdzien pare razy, zazwyczaj przed snem

                        Sunnyme chodziło mi o kolczyki i taki naszyjnik, tzn łańcuszek z zawieszką żle sie wyrazilam

                        Gosia ty to ten żolądek to masz zeczywiscie delikatny, moj m. sie zawsze ze mnie smieje ze ja bym mogła zjesc kilo gwożdzi i by mi nic nie było

                        ech jak jedna sie zajmie sobą to zaraz drugo woła mykam
                        Last edited by dorcia26; 24-08-2011, 08:22.


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          u mnie tata zawsze mowi ze sie łyska, Dorcia ja tez poprosze ta ksiazke oto moj mail alicjuszka@onet.pl dzieki:*



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ja też chce książke karina.beryt@gmail.com

                            u mnie sie mówi chabręzie albo chabozie. :P eh upał upał uf. dziewczyny śpią w dzień, martyna wdczoraj spała 3,5 godziny. i śpią w samych majtkach hehe. zresztą ja też majtki i stanik bo koszulki bym już nie przetrawiła.
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Karlin podeslij troszkie upalu bo u mnie znowu pada i wieje



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                matko my sie rozpływamy

                                hop ==> siup, bęc wysłane hehe

                                MAMY 7 I 8 ZĄB. DWIE DOLNE DWÓJKI !
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X