Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Dorcia twoje małe to tak jak u mnie, starsza ciemne oczy mniejsza niebieskie :P

    MoniaB Wielkie gratulacje dla ignasia, gonimy was

    Wiecie to chyba rzeczywiście zeby bo prawie sie przebiły jej już dwie górne jedynki!. Aha i już wcina
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Od nas tez wszystkiego Najlepszego dla Ignasia ) My tez gonimy, dogonimy juz naprawde niebawem

      Marjolka, sliczne fotki, wszystkie maluchy do schrupania po prostu. A dorosli tez niczego sobie, fju fju

      Dorcia, daj jedna kobietke

      Karlinq, to super, ze juz mala wcina i ciesze sie, ze to zeby. Ale u Was tempo z tymi zebami, u nas nic jeszcze, dziaselka spuchniete troche tylko.

      A ja Wam zalacze kocyk, taki zrobila moja szwagierka na szydelku na roczek dla Antosia z Warszawy (a my podobno tez dostaniemy). Zobaczcie:
      Attached Files
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Aga ma kobiecina talenta
        Ja też muszę się pochwalić swoimi dzieciaczkami ale to wieczorkiem bo pierw muszę zdjęcia zgrać z aparatu a to już nielada wyzwanie dla mnie więc mężusia trza jakoś nakłonić
        U nas dobrze
        Michałek już bez śniadanka ani róż tak krzyczy( nie płacze tylko się domaga) i jest spokój jak już jest najedzony.Ale robię mu malutkie porcie tzn jak kaszkę to z 1,5 łyżki tylko więc dużo tego nie wychodzi tak akurat choć jak bym zrobiła więcej też by nie pogardził ale nie chcę go rozepchać.4 lipca ma szczepienie więc się dowiem ile waży ale myślę że spokojnie z 9 jak nie ponad.Jest boski cały czas się chichra a odkąd dostaje jedzonko śpi lepiej i kupki są leprze bo już nie rzadkie ale to wam pisałam.U nas ostatnio pogoda do kitu ni to zimno ni ciepło nie wiadomo jak ubierać dzieciaczki
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej. no i teście dzisiaj pojechali, spali dwie noce u nas ale miałam spokój od dzieci całkiem :P

          No i pochwaliłam małą pierdołe. Pare razy zjadła już znowu nie chce je po 100. hmmm. Lada chwila powinny wyjść bo już takie białe że hoho.

          U nas pogoda zmienna. raz słońce raz chmury ale generalnie jest ok. Dwa dni pod rząd mieliśmy ognisko. Byle, że nie lało. Moja Marzena znowu przeziębiona bo ubierać sie na dwór nie chce.Cały czas by w koszulce na ramiączkach latała i albo sukience. Byle NIE galoty. Żeby ubrała spodnie tyo trzeba ją naprawde siła w nie wcisnąć! Eh.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aha a kocyk no genialny
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              ja cierpie z powodu bólu pleców. nigdy jeszcze tak mnie nie bolały.
              wczoraj aż sie popłakalam z tego bólu, nawet Ignasia uśpić nie mogłam. na szczescie usnął mi przy cycku.

              dzieki za życzenia dla Ignasia
              Attached Files




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej juz wrocilismy bylo super...u mnie dzis upal ze az masakra Ala ubrana tylko w samego pampercha i bluzeczke z krotkim



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  A to obiecane zdjęcia
                  1. Mąż z Michałkiem
                  2. Michałek który łapie się wszystkiego byleby siedzieć
                  3. Adaś i jego bańki





                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Monia, bardzo mi przykro z powodu plecow, oby szybko przeszlo, a Ignas pieknie siedzi

                    Karlinq, a zobaczysz za jakies 15 lat, zadna sila Marzenki w spodnice nie wcisniesz Moja siostrzenica tak miala, raz jej kupilam zima sukienke, to do przedszkola chciala od razu isc i siostra jej przegadac nie mogla, ze za zimno jest, bo jakos -10 wtedy bylo albo i wiecej. Duzo zdrowka dla malej strojnisi!

                    Aniazio, to kopsnij pare stopni tu do nas. U mnie ciagle wiatry jakies fe...

                    Bozenko, przepiekne te fotki! Chlopaki jak sie patrzy!

                    Dziekuje dziewczyny za pochwaly kocyka, przekaze szwagierce
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      cześć mamuśki
                      Bożenko piękne zdjęcia, super masz ekipę, fajne chłopaki.

                      Stwierdziłam że moja Lenka się zrobiła taka grubaśna przez to ze często budzi sie w nocy, no a wtedy to tylko cycek bo smoczka nie chce, z Oliwią było to samo, kurcze nawet kasza na noc nie pomaga i tak się budzi tyle samo razy co wcześniej co 2 godz a nad ranem nawet co godzinę. W dzień za to potrafi przespać 3 godz potem gdzina przerwy i znowu 3 godz chyba jej się cos poprzestawiało - co tu zrobić
                      O matko 23:30 a ja siedzę - no a potem niewyspana chodzę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        a karlin ja mam to samo, też tylko spódniczki no ewentualnie leginsy ale to wyjątkowo, a jak jest w domu cały dzien to się przebiera minimum 5 razy, mój mąż juz załamuje rece że nie wyrobi na ciuchy jak sie obie zaczną stroić

                        Aga u nas też wieje okropnie, no ale podobno od jutra upały - zobaczymy


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          No ale dziewczyny moja to jak ją wcisne w spodnie to jest wielki płacz i bo jej to nie pasuje bo ona brzydko wygląda itp. jedynie rajtuzy mogą być :P Ja już w głowe zachodze przecież nie zawsze jest 25 stopni na dworze eh. A jeśli chodzi o spódniczke do p[rzedszkola to w zimie szłyśmy w spodniach a w przedszkolu sie przebierałyśmy. Zresztą w zimie jeszcze nie było tyle hałasu o galoty matko co za dzieciaki !

                          A moja mała dzisiaj spała ok ok 21 zjadła 120 mleka i spała do 9 rana bez pobudki. aż sie sama musiałam obudzić bo spóźniłybyśmy sie z Marzeną do przedszkola.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej kobietki,

                            Dorcia, to moze budz po prostu Lenke? Chociaz wyobrazam sobie, ze to ciezko, i tak pewnie masz co robic, jak ona spi i w ogole nie wiadomo, jak to bedzie przebiegalo. Ale jakbys chciala przeprobowac, to "moja" Gina Ford pisze, ze poranna drzemka od 30-40 min (tak ok. 9.30 sie powinna zaczac), a potem moze byc dluzsza ta druga o 12.30-13.00. A jakby malo spala, to jeszcze trzecia, najpozniej do 16.30, tylko ze Gina zaklada, ze spania nocne to juz ok. 18.00-18.30.
                            Heh, ja ciagle z ta Gina, juz sie smiac bedziecie pewnie.
                            Ale podziwiam, ze tak dajesz rade z cyckiem. Ja to mialam zawsze z tym klopoty, przy jednym i przy drugim synku

                            Mamusie dziewczynek, widzialyscie taki bajer "rajstopki ze spodniczka" - na allegro uzytkownik "agmi" sprzedaje, miedzy innymi. Niezly wynalazek
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej wczoraj bylo 25 stopni i dzisiaj tez a w sypialni bylo 27 dzis znowu cieplo ale od jutra ma znowu padac ale ma byc 21 stopni...A dziewczyny ktoras z Was bierze cerazette tylko nie pamietam ktora ja przy drugim opakowaniu dostalam plamien i boli mnie brzuch jak na normalny okres i czuje sie fatalnie



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                aga ja widziałam te spódniczki ale mi sie to zwyczajnie nie podoba. :P
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X