Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ania aż mi sięgęba cieszy na samą myśl

    no i dziewczynki też sie cieszą bo bardzo lubią do babci jeździć

    A moja Maja dziś nauczyła się śpiewać kolejnej piosenki: ZUZIA LALKA NIEDUŻA i śpiewa a na dodatek cała ze szmat a mi się tak chce śmiać z tego

    jutro ją nagram to Wam puszczę bo ona tak śmiesznie przeciąga

    dobra ja spadam spać
    spokojnej nocki i do juterka


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Majajula normalnie az sie poplakalam ze smiechu z tych szmatja mojej malej spiewam ta piosenke bo ma taka laleczke szmaciana .z grzechotka i nazywa sie zuzia ...ja tez uciekam bo znowu padam na ryjek .....dobranoc babeczki moje normalnie juz nie moge bez Was zyc



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        heeej wam wszystkim
        nie bylo mnie tu hohoho, albo jeszcze dluzej!!
        co tutaj slychac u was? bo nie ma szans zebym wszytsko przeczytala!! bylaby ktoras tak dobra i strescila mi ostatnio 2 miesiace???
        u nas wszystko wporzadku, rosnie maly jak na drozdzach, zdrowy, zębów brak:]
        pozdrawiam was!!



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej dziewczyny jeśli chodzi o wstążeczke to też mam w wózku kokardke czerwoną. A niech sobie będzie, nie przeszkadza mi. Mojej koleżanki mama też odczyniała kiedyś urok. Ale u nas na wsi to są takie 3 stare baby co to właśnie często "uroczą" i to wieli ludzi mówi właśnie. Ja mam kokardke i mi nie zauroczyły hehe. żarty no. Też nie bardzo w to wierze, ale kokardka niech se jest :P

          Mariolka oj nie wiem,, czy da sie streścić 2 miesiące. chyba za dużo tego było :P chrzciny, komunia, szcze pienia święta, ząbki i zapewne o wielu rzeczach zapomniałam. Aha i mamy znowu nową mamcie :P Ale super że znowu wpadłas do nas, czemu cie tak długo nie było?
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Majorka no wieki Cię kobieto nie było
            częściej zaglądaj i dawaj fotki bo nie wiemy nawet jak duży Twój dzieć juz jest

            wiecie znalazłam fajne mieszkanie do kupienia i nakręcam mojego na mieszkanie a nie dom bo coś te plany budowowe u nas strasznie się odwlekają ze względu na działki które sa w kosmicznych cenach i dość daleko od Warszawy
            no i tak sobie dumam ż epostawimy se dom a potem i tak trzeba będzie wynajmować Julce mieszkanie jak pójdzie do liceum czy na studia więc trochę bez sensu

            http://www.morizon.pl/mazowieckie,pi...779&position=5


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Majajula no mieszkanie ładne ale masakrycznie drogie. Kurcze też oglądam mieszkania do kupienia ale za ok 150-200 tys. A i tak to tylko Marzenia. Fajnie sie macie te które mieszkają "na swoim".
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej! My siedzimy dzisiaj wyjatkowo w domu( bo tak przeważnie albo u mamy na wsi siedzimy albo u nas na działce), jedynie jak sie pogoda nie popsuje to se zrobimy rodzinny spacerek..
                Męzus poprawił mi dzisiaj humorek siedmioma długimi czerwonymi rózami+ załącznik( czyli 150 zł na moje widzi-misie) bo mamy dzis 7 rocznice ślubu..a ja mu na to ze nic dla niego nie mam jedyne co mogę mu posadzić dwa prezenty na kolana.. ( czyli jego księzniczki)

                Monia świetne to mieszkano ale cena jeszcze lepsza

                My mamy swoje mieszkanko 2 pokojowe -50m2 ale i tak na starośc marzy mi sie mały domek z ogródkiem nawet jestesmy już w trakcie kupna działki ale i tak szybciej niż dzieciaki nie pokończą szkół to sie nie będe wyprowadzać z miasta( ale te plany to wiadomo jeszcze uzaleznione są od finansów)

                a cos tam pisałyście o zabobonach ..ja tam w żadne czerwone wstążeczki nie wierze.. choć nie raz słyszałam ze powinnam powiesic je by mi ktos moich księzniczek nie zauroczył..


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  dziewczyny cena jak na Piaseczno przystępna choć i tak w mojej miejscowości bym sobie za to dom postawiła
                  ale np.
                  na tym osiedlu gdzie aktualnie mieszkam (bardzo bym chciała tu kupić mieszkanko) ceny za 100m2 zaczynają się od 700tyś to dopiero wysokie

                  a działkę najtańszą znalazłam w piasecznie za 480 tyś a budowa domu więć mogę se darować bo niby byśmy mogli wziąć kredyt na 36 lat ale kuźwa tyle lat spłacać a z drugiej strony jak coś sie wydarzy po drodze to co wylądujemy na ulicy więc chyba wolimy mieszkanie do 500 tyś kupić i w takiej sytuacji albo nie brać kredytu w ogole kupując mieszkanie w stanie po remoncie albo wziąć kredyt tylko na remont

                  no nic ale mój mąż ciągle obstaje przy domku choć ja bym wolała szybko kupić mieszkanie i już nie płacić chorej sumy za wynajem
                  Last edited by majajula; 19-06-2011, 13:13.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej Mamcie

                    aleście się rozpisały, musiałam troche siedziec żeby poczytac i tak juz niewiele pamiętam wiec sie nie bede odnosic do wszystkich

                    u nas dzisiaj pochmurno i brzydko tylko 14 stopni aż mi się na spacer nie chce wychodzic, rano i w nocy padało, teraz cos sie przejasnia wiec może mnie natknie na spacer

                    wczoraj byliśmy na 1 urodzinach chrzesniaka moje męza zrobili grilla i pyyyszny tort, moja szwagierka jest artystka i takie pyszne torty robi, że chyba ja poprosze o zrobienie jakiegos arcydzieła jak Zosia bedzie miała roczek

                    ja dalej na diecie, w kupce cały czas pojawia sie śluz choc teraz mniej niż tydzień temu i sama nie wiem czy to przez zęby czy to przez jedzenie, chociaz od tygodnia jadłam tylko to co na początku po porodzie i nie widac poprawy ech...., dzisiaj jadłam truskawki i zobaczymy jaki będzie efekt

                    czytałam ostatnio o alergii i mnie to przeraziło, jakie są ograniczenia szczególnien jak dziecko uczulone na białko mleka krowiego, poprostu masakra, oby to żadna alergia nie była, tylko te zeby

                    ejonczyk pisałaś cos o skazie białkowej, jak to Ci sie objawiało???

                    agaaepyen ja Zosi jeszcze nic nie daję, cały czas cyc, tylko ja coś zjadłam i takie są efekty, chyba.... bo jak pisałam wcześniej to może przez zęby, bo mała gryzie wszystko co popadnie, a Błazej tez ma skaze??? aha i piosenak świetna

                    aliaga nieciekawe przeżycia miałaś, ale dobrze,że juz wszystko dobrze

                    majajula fajne mieszkanko i cena za metr nie taka duza, my płacilismy po 6000 za metr i widze, ze wqybierasz sie w moje okilice, moze umówimy sie na kawke

                    miłej niedzieli

                    buźka
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      i jeszcze mi sie przypomniało co pisałyscie o tych tabsach anty nie straszcie, ze mimo ich brania mozna zajsc w ciaze moze to sa sporadyczne przypadki jak pisała sunyme, ja wczesniej przez 3 lata brałam inne anty i w ciaze nie zaszłam wiec teraz moze tez nie

                      a ja biore cerazette i wczoraj wieczorem zaczełam krwAwic mam nadzeje, ze szybko minie

                      aliaga wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej babeczki, az w szoku jestem - weekend i tyle czytania

                        ja tez nie wierze w przesady, od razu oznajmiam, nie mam wstazeczki i juz obcielam wlosy Blazejkowi, bo mial takie te piorka na srodku dlugasne. A z tym byciem chrzestna, to wlasnie w ubieglym roku najmlodszego szwagra kobietka miala byc chrzestna u dziecka najstarszego szwagra, a ze byla w ciazy, to odmowila i ja tez bylam mocno zdziwiona, heh i zostalam ja ta chrzestna.

                        Gosiaczku, to ja cos pokrecilam widocznie przy czytaniu, znaczy sie lekka nadinterpretacja nastapila ) Trzymam kciuki, zeby to na zeby bylo.

                        Marjolka, jejciu, naprawde dlugo Cie nie bylo. Napisz wiecej o sobie. Juz po burzy pogoda mam nadzieje? Zadnych klopotow wiecej ze zdrowiem nie ma?

                        BoXena, hihi, a kto nie kwiatkuje. Dziewczyny, ktoras nie kwiatkuje?
                        Ja uslyszalam te piosenke w samochodzie, to musialam dosluchac do konca na parkingu. Potem mezusiowi puscilam, a on az w pracy kobietkom tez pokazal i potem wszystkie nucily. A do mnie mowi, "tylko zeby nie bylo dzis kwiatkowania"

                        Majajula, super to mieszkanko. Znajomi w Gdansku kupili mieszkanie, podobny metraz, podobna cena, ale w stanie deweloperskim. A tu super zrobione wszystko. Mi sie ta scianka w kuchni podoba z luxferow. Ja bym tez mieszkanie wieksze wolala, ale moj m tak jak Twoj ma. Czekamy na dzielo Majki!

                        Karlin, a przekonalas te marihuanistke? Czy dalej baka?

                        Aniazio, dla Ciebie buziak, bo cos natchnienia nie mam, jak sie odniesc. Ale popieram, ze zostaliscie tymi chrzestnymi jednak.

                        Aliaga, bardzo sprytny ten prezent, hihi

                        Edymis, no prosze Cie! Gdzie jestes kobietko?

                        Ninkapa, a Ty? Mala przerwa w ogladaniu / czytaniu zmierzchow nie zaszkodzi (faktycznie Cie wzielo, ze ho!), dawaj tu do nas
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aga nie przekonałam . Laska sie w dodatku obraziła na śmierć na mnie że sie wtrącam w nie swoje sprawy a nieobeznana jestem bo to małemu nie szkodzi. Trudno hehe i powiedziała, że już do mnnie ma nadzieje nie bedzie miała okazji przyjechać :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            uff, przeczytalam... no tylko was na chwilę z oka spuścić to zaraz naskrobiecie 5 stron.
                            Apropos przsądów to mnie tesciowa zawsze ochrzania jak przechodzę nad dzieckiem bo niby nie urośnie, no jasne, do końca zycia zostanie slodkim bobasem

                            A jeszcze co do wiejskich babek, bylismy wczoraj na grillu u znajomych i była tam trojka takich nastolatkow po 17 lat i babcia jednej dziewczyny, oni chodzili ciągle za dom jak to malolaty, a babcia za nimi krok w krok, bo oni sie tam bzykac chodzą , a jej corka mi opowiadala ze jak była młoda to sprawdzala jej majtki czy ma okres wyobrazacie sobie?

                            karlin ta twoja kumpela to jakas nawiedzona, chyba od tej maryśki cos jej się w glowie poprzestawiało- szkoda słów


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Kurcze moja mała dostała gorączki na w tyłku 38,2 słabo jadła dzisiaj przez cały dzięń; byłyśmy na spacerku i boję się że ją przewiało i to ucho moż e
                              natarłam ją kamforą delikatnie i dałam czopka nurofen i zobaczymy
                              no może to też od zęba bo jej wyjść nie może ale przy poprzednim nie gorączkowała ... chyba


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hejka melduje sie i ja Aliaga wszystkiego naj naj z okazji rocznicy Marjolka no w koncu sie odezwalas,bo juz mialam pisac do Ciebie Karlin co do tego przesadu o gornych zabkach -rozmawialam z mama i mowila ze nic takiego nie slyszala ale co inny region to inny przesad...A dowiedzialam sie ze mi tez najpierw wyszly gorne...odzywam sie tak pozno bo dopiero wrocilismy od mojej mamy spod Londynu...
                                Last edited by aniazio; 19-06-2011, 21:37.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X