Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    heja
    ale nas dopadło przeziębienie tzn. mnie i Majkę ech ledwo żyję

    Sunny super że u Was nic się nie wydarzyło

    Gosia ja jak rozszerzałam dietę to zaczełam od tych słoiczków z bobovity marchewka słodka potem ryż z marchewką potem marchewka z jabłkiem i poleciało. Na początku dawałam 2-3 łyżeczki 1 dnia drugiego tak już 5-6-10 łyżeczek a już przy drugim słoiczku po pół. Wiesz ale przy 1 dziecku to cackałam się po 2 łyżeczki przez tydzień potem nowa rzecz też tydzień odczekiwałam a teraz szybciej wprowadzałam nowe rzeczy. Właściwie Olga je już wszytko co mogą jeść dzieci w jej wieku poza tą nieszczęsną cielęciną (dostaje koło oczek wysypki)

    Monia ale ja bym poszłą na jakieś weselicho a młody no cóż stęsknił się za cycuchem to i musiał odpowiednio się nim nacieszyć

    Moja OLga od 2 dni budzi się na cycka i jej daję go bo z racji mojego stanu zdrowia nie mam siły ją wodą oszukiwać i czekać aż zaśńie bo coś marudzi ostatnio przy zasypianiu. Mam nadzieję że to tylko skok rozwojowy i za parę dni ja dojdę do siebie i wrócimy do normy

    Nie wiem czy mówiłam ale JUlka wróciłą od babci z chomikiem brrrrrry jaki okropny zwierzal. Pierwszego dni Julka gdzioeś blisko klatki zostawiła bluzkę to jej przez noc cały przód zjadł. Drugiego dnia ugryzł Majkę i ciągle w nocy lata na kołowrotku że spać nie da. Oj normlnie mam go już dość.

    Aguś dasz radę z powrotem do pracy. A jak będziesz w szkole to kto zostanie zmłodym???
    Ja nie mam szans iść do pracy ech na samo przedszkole żłobek czy niańkę potrzebuję jakieś 2,5-3 tyś więc mogę sobie darować; a w obecnej naszej sytuacji nawet mnie nie stać żeby Majkę wysłać na kilka godzin do przedszkola. Bo na 8 h kosztuje 650 (plus wyżywienie około 13zł doba) a na 4 550 tak się podnieśli że szkoda gadać

    no nic idę Olgę położyć spać i sama kimnę jeszcze


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Monia ja za przedszkole (państwowe) płace za wyżywienie i wszystko wszystko ok 150 zł na miesiąc w porywach do 170. Masakra mój zarabia teraz 1800 to w życiu by mnie stać na takie przedszkole nie było ! ijest tam od 8 do 15.
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Monika ale jak dawałaś nowe danie np teraz chce dac rybe to podawałaś normalnie słoiczek z czys co juz jadła Olga i do tego dwie łyżeczki czegos nowego czy tylko to nowe???
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej babbeczki!!!

          ja na chwilunie bo wyslalam mame z mlodym na spacer a sama postanowilam wziasc sie troche za porzadki bo koszmar w domu normalnie!

          maly juz pozbyl sie kataru mial go trzy dni i minelo jak reka odjal mi tez katar minal szybko tylko jak zwykle po katarze dopadly mnie zatoki i jak mi scieka to az do wymiotow kaszle brrrrrrrr

          poza tym wsio ok Szymon przeszczesliwu ze juz jest "starszakiem" w nowej sali

          do Waszych postow odnisoe sie w wolnej chwili bo teraz chcialabym jak najwiecej zrobic

          buziaczki!!!

          a i kod orange na dzis to ZADOWOLENIE dostajemy 20 min a nr 80101


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            mój mały nie może mnie spuścić z oka bo zaraz krzyk jest. boi się jak mnie nie ma szczególnie wieczorem. teraz bawi się z Marysią. uwielbiają się
            a mi strasznie spodobała się ta piosenka, jeszcze żadna mi się tak nie podobała . nawet dzwonek sobie w tel. ustawiłam
            http://freemobo.com/ContentView.aspx...6&langid=pl-PL




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              a to z wesela
              Attached Files




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no super monia wyglądasz, a piosenka no fajna, też sobie ściągnęłam
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Monia przeslicznie wygladaszi piosenka tez fajna
                  Dziewczyny czy ktoras z Was podaje swojemu dziecku kaszke NESTLE BANANOWA?
                  <Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! >
                  Taka wiadomosc otrzymalam od znajomej



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    aniu ta kaszka to tylko we francji jest wadliwa ja akurat swojemu taka podaje ale nasza to polska a na stronie nestle ewidentie jest napisane ze dotyczny to tylko tej produkowej we francji nie wpadajmy w panike...




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ninka dzieki za info tj napisalam dostalam tę wiadomosc od znajomej wiec przekazalam dalej,a nie pomyslalam zeby to sprawdzic



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        heja
                        u nas z katarkiem już lepiej ale jeszcze mnie w kościach łamie

                        Monia jaki róż ślicznie

                        Gosia ja jak rybkę dawałam to taki słoiczek z bobovity rybka z cukninią i ziemniakami i dałm pół słoiczka

                        Ania no ja czytałam że tylko francuska kaszka felerna a ja z resztą nie lubię tych z nestle i gerbera obiadkó wolę bobovitę i jej jestem wierna

                        co do piosenki heheh jakoś nie moje klimaty ale JUlce się podoba


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej babeczki ja znow na chile bo moja maruda nie da mi odjejsc juz kilka dni od siebie nawet o krok... wystarczy zeby mnie widzial to jest dobrze a najlepiej jak ze mna... masakra po rpostu...

                          dorcia wszystkiego naj naj naj!!! zdrowia szczescia pomaranczy niech Ci mezus nago tanczy

                          a wieice maly jadl dzis troszke pomidorowki... jakby mogl wszedlby za nia do talerza!!!

                          a ja chodze jakas zdechla niewyspana bo maly cos ostatnio kiepsko sypia i wstaje nawet przed 5...

                          wieice kupilam miesiac temu w sumie niecaly buty sandaly plaskie takie do latania - bosko sie chodzilo... no i urwal sie pasek w miejscu gdzie byla wstawiona gumka... zanioslam do reklamacji a pani obejrzala i mowi prosze sobie wybrac nowe buty no i mam fajne na jesien
                          no i kupilam dzis szymkowi jeszcze dresy w niedziele kupilam kilka koszulekk i jesien zime obgonimy na biezaco sie dokupi z czego wyrosnie czyli ze spodni najszybciej

                          no nie wytrzymam znow sie nie odniose do Was bo ten juz gebuske piluje... nomasakra po prostu...


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej

                            dorcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

                            a ja właśnie przyszłam ze spacerku ale tak w słońcu krótki rękaw a w cieniu długi rękaw. ale marzena oczywiście na letnio całkiem bo inaczej sie nie da. eh. lece robic obiadek. papatki
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              czesc dziewczyny
                              Dzięki za życzenia. aguszasza no uśmiałam się z tych twoich życzeń
                              Wiecie Lenka zrobiła mi prezent na urodziny i ma drugiego ząbka, wyrżnął się dokładnie dziś. Oprócz tego chyba z 10 kup, mam nadzieję że teraz sie skonczy ta biegunka bo jak nie to pójdę z nią do lekarza bo to coś nie halo jest.

                              no nic jutro się odezwę bo zasypiam ( spałam dziś w nocy 2 godz i w dzień godzinkę)


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                DORCIA wszystkiego naj naj z okazji urodzin!!!
                                Attached Files
                                Last edited by aniazio; 31-08-2011, 23:12.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X