Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej! u nas tez paskudnie na dworze.. czyli mamy taki sam plan dnia jak u dorci26..

    Aga- jesli dzisiaj już wszystko ok to pewnie chciał mamie pokazac jak ładnie umie śpiewać ten twój synek..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      heja
      u nas dziś też deszczykowo pochmurno dusznawo ale my i tak 3 h na dworku
      folia na gondolę my przeciwdeszczóki i kalosze i na spacer
      ja to w domu nie umię wysiedzieć nawet jak leje

      moje teraz śpią ja zrobiłam zupę krem z brukselek i idę chyba prasować choć mi się nie chce

      co do antykoncepcji to ja biorę AZALIĘ i nie ufam jej bardzo a to bardzo dlatego chcę tą MIRENĘ założyć i umóiłam się się na 11 lipca ale już mam stresa no i 1200 u nas kosztuje no ale mam nadzieję ż ena 5 lat mi styknie że nie będęmusiała jej wcześniej wyciągać

      sunnyme no to odważny Twój mąż no i Wy w ogóle ja bym siębała a jak mi się kiedyś odmieni że zechcę jeszcze 1 bobo
      no ale u Ciebie 3 cesarki to nawet tak średnio bezpiecznie

      Dorcia ale mała super się dzwiga a modnisia hehe super
      Karlin Twoja mała to z dnia na dzień normalnie ładnieje a siedzi piknie

      A my wczoraj po szczepieniu znowu ze skierowaniem na badania wyszliśmy musimy ten wapń skontrolować usg nerek mamy ok mocz super tylko wapń z krwi jeszcze sprawdzimy, ale pani doktor twierdzi że skoro łepetyna rośnie ząbola mamy to wsio będzie ok tylko D3 mamy nie dawać a więc mamy jak najdłużej się cyckować i unikać słońca

      a co do wagi to moja przez 2 miechy przytyła 655g a więć malutko waży tylko 6555g no ale miniumum co jej doktorka ustaliła 6500 osiągnęła no ale z 97 centyla w 6 tyg spadła na 25 centyl w 5 miesiącu więc spada na wadze za to ma 69cm czyli jest na 97 centylu czyli rośnie nam modelka hehe
      no i główka łądnie urosłą więc kamień z serca

      no nic żelazko mnie wzywa więc uciekam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Moi na wycieczce rowerowej więc ja mam czas na neta
        kurcze zjadłam bym jakieś niezzdrowe jedzonko ale ostatnio coś dużo jem a jak pojadę do mamy to pewnie z 5kg na plusie przywiozę
        w tamtym roku tak było no ale w ciązy byłam to miałm to gdzieś teraz średnio mi się uśmiecha tyć a opona mnie wnerwia ale ćwiczyć mi się nie chce

        no nic weekend się zaczął to i pustawo ja znowu sama z dziewczynkami niestety Julka pewnie na basen pojedzie a my tylko na spacer i może na jakiś plac zabaw i tyle
        dobrze że po weekendzie koniec roku szkolnego to pojedziemy na wieś trochę potem mamy w planach Kraków z Zakopane potem znowu wieś i pod koniec wakacji morze (ale tu wolę nic nie planować bo już w tamtym roku nic nam nie wyszło)


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej!!! Aguszasza moja tak krzyczy na zeby,wczoraj krzyczala i dzis tezU mnie znowu pada ...Majajula mi tez sie nie chce cwiczyc jakos nie moge sie zmobilizowac...Sunnyme ale mnie wystraszylas ja biore jednoskladnikowa
          Last edited by aniazio; 17-06-2011, 20:43.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej dziewczynki, u nas dzisia piękna pogoda, 27 stopni i słoneczko i nawet wiaterek elegancki :P:P hihi

            cały dzien nie maiałm dzisiaj neta. ale juz mam. Marzena u dziadków , na festynie przedszkolnym była, a Martynie tak mi sie wydaje górne zeby wychodzą, dzisiaj normalnie jak na cały dzień zjadła ze 130 mleka i tylko tego i z 50 ml picia wypiła to wszystko. Dopiero przed snem 150 zypiła całą flache znaczy.

            A Martyna fakt siedzi ostro ale sadzam ją tak powiedzmy raz na dzien bo siedzi siedzi ale potem ją plecka bolą zresztą ma dopiero 5,5 miesiąca a sama nie wycziła jeszcze że można się podciągnąć do siedzenia np w spacerówce. i jeżdzi na półsiedząco albo jeżąco.Ale te uśmiechy ak siedzi sama są powalające na żywo jewszcze bardziej hehe
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Dziewczyny, tak sie pieknie rozpisalyscie, ze jak sie wgryzlam, to moj Blazej o malo co jakiejs ulotki z biurka nie zjadl. Az moj m stwierdzil do Kuby: oj ta mama nasza

              Aliaga: straszne mialas przezycia, ciesze sie bardzo, ze wszystko dobrze sie skonczylo. 2 nocki na krzesle to masakra - u nas materac daja w takim przypadku, tylko trzeba rano szybko zwijac, w razie sanepidowej kontroli.

              A sluchajcie kobitki, moja bratowa na kursie na prawko miala, ze przy zakrztuszeniu najlepiej na reke malucha polozyc pod kątem (glowka jest wyzej niz), na brzuszku. Ja akurat Kube wtedy urodzilam i nie raz sie przydal ten chwyt, nawet jeszcze niedawno parowka sie porzadnie zakrztusil i tez pomoglo. Z reguly samo polozenie wystarczy, a jesli nie, to jeszcze poklepac w plecki mozna.

              Gosiaczku: no to mamy nadzieje, ze juz lepiej bedzie z brzuszkiem. A wlasciwie co Ty juz malej dawalas, bo ja chyba zapomnialam, jak pisalas?

              Aga aguszasza: ale slodkie pulpaśne te Twoje chlopaki

              Dorcia: Twoje dziewczynki rowniez do schrupania )

              Karlin: I Twoja Piekna Niunia - ale te ziąbale to masakrycznie szybko u Was.

              Majajula: w tym roku na pewno sie uda nad morze! Juz zadnych przygod z samochodami, a sio! A wiesz, w moim bloku jest jeszcze jeden Blazej, z 3 lutego (wtedy Blazeja w kalendarzu jest tak w ogole) i on przybral przez ostatni miesiac 700 g i dr stwierdzila, ze malo i dostal skierowanie na morfologie (bo ogolnie 6 kg wazyl), ale co dalej nie wiem jeszcze. Dobrze, ze Olgiercik sie zmiescila w granicach i ze z glowka wszystko w porzadku.

              Ja dzis, moje drogie Panie, bujalam na placu zabaw dwie ksiezniczki - ksiezniczke Bellę i ksiezniczke Amelkę. Przyczepialam im do wlosow welony, a Kuba je ratowal z wiezy i zabil chyba z 5 smokow, hehe. A Blazej byl krolewiczem
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Jeszcze Wam napisze, ze moj maly dostaje po kapieli mleczko 210, ktore prawie w calosci wypija i do tego 3 lyzki ryzu z 2 lyzkami jabluszka, albo gruszki, ugotowane i zmiksowane z odrobina mleka i zajada, ze ho! I to wszystko pochlania, a potem pieknie spi, tfu tfu!
                Mam to wszystko pozamrazane w kostkach (jeszcze ziemniaki, marchewka, cukinia, kalafior, groszek, brokuly, brzoskwinie i bulion z kurczaka), zeby nie trzeba bylo za kazdym razem gotowac i mezus sie smieje, czy ja Blazeja na wojne szykuje, ze cala zamrazarka jego, hihi. A wszystko przez Gine Ford

                Tylko najgorsze, ze strasznie mu sie plucie przy jedzeniu podoba i czesto wygladam i ja i on jak komandos w ciapki.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Sunnyme: to niezla przygota tak w ogole z ta 3cia ciaza. Ale gdyby nie Korena, to bys do nas nie trafila

                  Ninkapa: to faktycznie Cie wciagnela saga Ale dobrze jest miec pasje, dodaja skrzydel.

                  MoniaB: ja tez kupuje u lekarza szczepionki, tak jak Ty. I musze sie zastanowic nad tym szpikiem. A organy tez bym chciala oddac, jak aguszasza.

                  Boxena, a gdzie Ty jestes Kochana? Grillujesz na plazy moze?

                  Hehe, teraz ja sama ze soba pisze.

                  Jeszcze chcialam Was zapytac, czy bol glowy od tabletek antydzieciowych moze byc w placie skroniowym? Bo mnie tak boli jakos dziwnie, z jednej strony. Biore Yasmin, w czasie tej 7 dniowej przerwy przestalo, a od wczoraj znowu biore i znowu boli.
                  Last edited by agaaepyen; 17-06-2011, 22:23.
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej mamcieWidzę że piszecie jak szaloneJa będę takie krótkie posty pisać bo jak dłuższy to mi zjada
                    Tak więc witam nowa mamęNasze starsze dzieci są dokładnie z tego samego dniaMój 23.10.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aga bo piszesz jeden za drugim :P a komandos w ciapki super hehe sie uśmiałam hihi i ta wojna, no kto wie co sie szykuje :P
                      a ja mam loooz i ide sobie kurde bele zaraz robić manicure i pedicure. no ciut późno ale jutro nie bede miała czasu ani okazji. a w niedziele mamy odpust wiec trzeba jutro jakieś ciasto upiec, chyba truskawkowiec zrobie
                      Last edited by karlin2; 17-06-2011, 22:30.
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        a moja Oliwia dziś padła jak wróciła z przedszkola, wyspała się do 19 i wyobrażacie sobie co teraz mam... biega po całym mieszkaniu i bawi się w przedszkole nie wiem jak ja zaciągne do łózka, dobrze ze jutro sobota

                        agaaeypen normalnie jak czytałam co twój mały je to mi sie oczy otwierały coraz szerzej. Ja dopiero swojej wczoraj kaszke dałam pierwszy raz na noc i zjadła 100, no ale to miesiąc różnicy w sumie, a co to Gine Ford

                        No nic idę uśpić szoguna
                        Dobranoc


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aga jeśli bez tabletek nie boli a z tab.zaczyna to chyba coś w tym jest.
                          Majajula jak Olga?Wszystko już dobrze?
                          Sunymy nieźle z ta ciążą ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-P
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            O ja, Karlin, ja czulam, ze Ty bedziesz sie smiala przy tym komandosie DDD

                            No musze sie wypisac, bo dlugo mnie cos nie bylo i teraz mam wene tworcza.

                            Ejonczyk, witaj kochana

                            Zobaczcie kobietki to koniecznie, hicior na maksa to jest: http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                              Hej mamcieWidzę że piszecie jak szaloneJa będę takie krótkie posty pisać bo jak dłuższy to mi zjada
                              Tak więc witam nowa mamęNasze starsze dzieci są dokładnie z tego samego dniaMój 23.10.
                              No patrz a Oliwia 23:50, fajnie


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                bo ty aga dowciapna kobitka jesteś :P
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X