Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Karlin ale Wy z tymi ząbolami lecicie hehe

    u nas też skwar ledwo można usiedzieć


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      no dogoniła narazie marzene. Ciekawe jak dalej będzie bo marzena na rok miała 16 zębów!
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        u nas od rana pada..a teraz wali piorunami .. dziwie sie że Nadia śpi.. na szczęście rano przed tym wszystki zdąrzylismy Agate zaprowadzić do przedszkola..teraz żeby tylko sie koło 15 wypogodziło co damy rade ją odebrać.


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          ooo.. zaczeło walić miedzy blokami no i Nadia obudzona..


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            wiecie tak siedzę i czytam o tej antykoncepcji i ta wasektomia najbardziej za mną przemawia
            kurcze tyle dzieci rodzi się z wkładek że szok chyba więcej niż z tabletek a na dodatek po wkładce jest mase ciąż pozamacicznych no i jak już dochodzi do ciąży to jest to ciąża zagrożona

            ech chyba 0 seksu to najlepsza anty

            ja dziś znowu test robiłąm hihihih


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlin wy to dopiero macie z tymi zabkami hihihii...
              Gosiaczek: tak to juz roznie jest- ja jak dorcia moglabym zjesc nawet zielony makaron i nic - wracaj szybko do zdrowka!!! a karnacje u nas kazde dziecko ma inne , nasz synek ma niebieskie oczy i blad wlosy
              majajula: nie przejmuj sie napewno bedzie dobrze: ryzyko jest male... ale osobiscie znam kilka osob ( z tabs. chyba rzeczywiscie jest mniejsze ryzyko) ktore zaszly w ciaze na wkladce.... ale wlasnie pozamacicznej ( wiec zle sie skonczylo....) tez mysle- ze tylko celibat daje nam 100% ale nie wiem ile jest chetnych
              Wass. polecam- narazie nie widze zadnych skotkow ubocznych, m. cierpial 2 dni, a po tyg. wrocil do siebie. Niemniej jest to powazna decyzja
              Agaapyen dziekuje za info.
              Aliaga: a u nas wczoraj bylo trzesienie ziemi a ja myslalam, ze to tylko mi sie w glowie kreci ( bo glodna bylam) heheheh








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Boxena: a co tam u was?








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hmmm u nas, zębów brak siedzieć siedzi gibając się przewraca się na boki itp. Ale nie jest tak ruchliwy jak Adaś ale silny chłopak jest i myśle że szybko będzie chodził.
                  A ja jestem gruba jak wiepsz i mam doła totalnego bo nic nie udaje się mi z tym zrobić coraz częściej mam ochotę przestać karmić piersią i jakieś specyfik sobie brać tzn spróbować np guddbaj apetaj nie wiem jak to się pisze Stosowała któraś z was to???? Naprawdę mam dość swego wyglądu mąż chudy jak tyczka a ja pożal się boże dosłownie....... i do tego mam wrażenie ze po porodzie mi jeszcze doszło....kur..no niech to szlak.... A do tego wszystkiego kasy ciągle brak... Myślimy o wyjeździe męża za granice ale strach ze nic nie zarobi i ze będzie jeszcze więcej długu niż jest np kredyt..Poszła bym do pracy ale przedszkola u nas drogie a na 2 dzieci opiekunkę to cała pensja by szła więc się nie opyla a na rodzinę nie ma co liczyć mamy tylko siebie itd Po za tym ok
                  No i przyszła moja kolej wyżalania się jak to ciężko :P
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    cos ostatnio nie mam weny na pisanie choc czytam to juz checi brak na napisanie co u nas a u nas kolejny kryys jedzeniowy godzine jadl kaszke no i pol godziny obadek....a mleko jak to mleko prawie w ogole
                    mamy dwie dolne jedyneczki i zaraz ida kolejne dolne zebole...
                    bozenko trzeba czasami sie wyzalic bo od razu lzej sie robi
                    majajula ja bym na twoim miejscu oszalala gdybym tak co miesiac robila testy....
                    pogoda u nas nawet mozliwa cieplo jest ale pada teraz deszcz a ja uwielbiam to uczucie jak jestem na dworzu i tak nagle zrywa sie wiatr i od razu czuc albo burze bo je tez uwielbiam albo deszcz
                    ja czytam pamietniki wampirow zostsala mi ostatnia ksiega i zowu przypomianm sobie serial kochane klopoty juz 4 sezon a pozniej to chyba przypomne sobie pogode na milosc bo tez super....
                    no nic uciekam
                    3majcie sie mamuski




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      no cioteczki książeczki wysłane mam nadzieję ze dotrą

                      a ja spadam spać bo padam na pysk

                      dobranocka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej kobietki a ja umieram na katar nos zatkany oczy pieka glowa boli... nic nie bede Wam tu pisac bo literki mi skacza w oczach normalnie...

                        buziaki jak poczuje sie lepiej to sie odezwe bo normalnie nie mam sily...


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a moja martynka już drugą noc przespała bez jedzenia w nocy. poszła spać wczoraj koło 7,30 (mój m ją kładł) i wstała dopiero do jedzenia 6,15. i spała do 9,15.

                          To marzena sie dzisiaj budziła w nocy bo gorąco strasznie było.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Karlin dzieki za wyslanie upalupo poludniu sloneczko swiecilo i dosyc cieplo bylo
                            Super ze malutka przesypia cala nocke,u nas przewaznie jak zje o 20 to budzi sie na mleko ok 3czasami 4 godzinie
                            Boxena ja stosowalam Aqua slim ubylo mi kilka kgale jak skonczylam to pic to przez kilka tygodni nie moglam sie normalnie wyproznic ,jakbylam w Polsce to nic nie przytylam a jak wrocilismy to zaczelam jesc jak glupia i teraz znow czas na diete ale jakos ciezko mi sie zebracPoczytaj sobie o goodbye apetit na jakim forum.Do tego wiadomo ze trzeba cwiczyc
                            Last edited by aniazio; 25-08-2011, 11:18.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ja teżmuszę się wziąść za siebie ech mam takie wałki ż eszok a cycki chyba muszę znowu zacząć ćwiczyć
                              na razie zaczełyśmy biegać z koleżanką hehe ale jakoś nam to kiepsko wychodzi
                              chyba wrócę do calaneticsu bo ładnie modeluje sylwetkę no i mojej ulubionej diety MŻ


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Majajula jaka jest Twoja ulubiona dieta?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X