Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej babeczki!
    witam nowa mame wkoncu ktos z moich stron ja z Zamoscia no i tez dzieci podobne mamy

    no a u nas ta niby-ospa to chyba jednak nie ospa bo na jednej kroscie sie skonczylo ktora to przygasla juz po jednym zastosowaniu pudru w plynie wiec zglupialam... jutro idziemy na szczepienie i piwem doktorce o tym"incydencie" i niech sama decyduje... bo z tego co gadalam ze znajomymi ospowymi mammami to nie byla ospowa krosta... ech... nic juz nie weim... a my oczywiscie calymi dniami na dworze tylko maly straszne ma napady zlosci i gryzienia bo dwie dolne jedynki chca chyba na raz wyjsc...

    a Szymek ma nowa kolezanke i wiecie co chodza sobie za rece i odprowadzaja sie do domu chyba mam pierwsza synowa

    karlin- ta twoja znajoma to kurcze jest niepowazna i chyba nie dorosla do roli mamy skoro lekcewazy juz teraz zdrowie swojego malucha... a Twoje dziewczyny jak maliny normalnie!!!

    ninkapa - kiedy ty masz czas na czytanie koobieto? ja nawet na spacerze nie czytam bo wiecznie kogos spotkam wiec ostatnio jak dostalam podroznika wc do reki to czytalam w domu gdy karmilam malego... zajelo mi to kilka dni ale warto bylo !!!

    majajula - i ja padam tylko ze jeszcze Szymek do mycia echhhh

    moniaB - przyjdzie czas to usiadzie co sie martwisz!!!

    ok spadam myc brudasa i klasc go i sie spac!!!

    buziole moje krejzole


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      I ja witam pozostałe mamuśki

      Uff ja dopiero uśpiłam moje bomble, zasiedziałyśmy się na dworze , Lenka spala do 20;30 w wózku, myślałam, że nie zaśnie, ale spoko zasneła do razu.

      Ona też mi się budzi co dwie godz, ale biorę ją do siebie do łóżka i nie wstaję- przynajmniej się jako tako wyśpię... do 6:00 bo potem zaczyna śpiewanie na cały regulator i nikt nie śpi


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        witam nowa mamcie Karlinta Twoja znajoma jest naprawde niepowazna,szkoda ze mysli tylko o sobie a nie o dzieciatku ktore w sobie nosiMy tez caly czas na dworzu bo ostatnio super pogoda sie zrobila,wiec korzystamy sobie .A jak wchodze na forum zeby popisac to mala zaraz zaczyna kwekac i tyleuciekam spac ,bo ostatnio wogole sie nie wysypiam,bo musze wstawac do malej bo sie ciagle wierci



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej....moja mala jeszcze spi,obudzila sie po 4 na jedzonko i zasnela dalej ,pogoda tez dosyc ladna,nic tylko pedzic na spacerasek



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            o prosze...
            Attached Files
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlin ale slicznotka z Twojej corci sie robia jak pieknie siedzia i gratulacje z opkazji drugiego ziabala



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hehe dzięki No siedzi, narazie chwilke i sie przewraca ale jak sie ją podciągnie do siedzenia to uparta jak nie wiem! hehe
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej, karlin śliczną masz córcię, fajnie sobie siedzi a jaka śmieszka.

                  My po wizycie u ortopedy jeszcze 3 tyg. z pieluszką. Śmiesznie było, jak zaczął ją badać lekarz i wykręcać nóżki to ona w śmiech - wszystkie dzieci przed nią płakały a ta się chichrała aż czkawki dostała.


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no to musiało być rzeczywiście śmiesznie, moje też oni jedna ani druga nie płakału u ortopedy, ale też nie chichrały sie tak jak ty opowiadasz, hehe
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej babeczki

                      bylismy na szczepieniu maly nie pisnal nawet ale zmierzyl pigule takim wzrokiem ze ryknelysmy smiechem obydwie
                      i wiecie ile klucha wazy? 8200 normalnie w szoku bylam bo pobil nawet moje przewidywania!

                      a nalatalam sie bo nigdzie nie mozna dostac tej platnej szczepionki bo na nie sie zdecydowalam wkoncu nie wiem czy Wam pisalam, sa braki w hurtowniach i wkoncu zalecialam na drugi koniec miasta doslownie bo za ta apteka juz tylko szpital i koniec zamoscia... podobno w lipcu maja byc juz dostawy a poki co nie ma nigdzie... u Was tey taki krzyzs_

                      ok malz nie chce leyec pewnie nie plakal ale teray bedyie marudyil calz dyien o literki mi sie zamienily

                      a u nas dzis Dzien Papieski - rocznica pobytu Papieza u nas w Zamosciu i z tej okazji koncert Golcow moze jak nie bedzie burzy to by sie wybral? Dorka u Ciebie juz pada? bo jakos mi siwo "na Lublinie"

                      buziolki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        o nie strasz mnie , u nas na razie cieplutko, na deszcz się chyba nie zanosi.

                        Ja wziełam te bezpłatne szczepionki, teraz żałuję bo mi szkoda dziecka, ale ta pielęgniarka mnie wtedy tak zamotała,
                        Ciekawe ile moja będzie ważyć, nie ważyłam jej w domu ale pewnie tez z 8 kg, mały pulpet z niej


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej mamcie

                          witam i ja nowa mamusie

                          my dzisiaj byłysmy u lekarza z ta kupa i babka powiedziała, ze to moze byc alergia na coś albo to przez zeby, albo na bobodent bo smaruje jej tym dziasełka, przystawiła jej stetoskop do brzucha i powiedziała, ze cos w tym brzuchu sie dzieje i jest powietrze no i kazała mi odstawic jedzenie to co wprowadziłam, podawac jej przez pare dni probiotyk do tego espumisan i znów powoli wprowadzac nowe pokarmy i zobaczyc po czym tak ma, cholera jasna wszytsko pod górke mamy jedno sie skonczy to nastepne zaczyna ech...

                          aguszasza u mnie tez problem ze szczepionka ja kupuju infanrix i tez ostatnio sie nabiegałam, a pisałas kiedys o odparzeniach moja Zosia tez tak miała okazało sie, ze przez chusteczki i myje ja woda przegotowana i sypie jej teraz pupe pudrem albo maka ziemniaczana i jest piekniutka no i niezła kluseczka z Błazejka

                          dorcia ja własnie nie chciałam tyle kuc malutkiej i zdecydowalismy sie na płatne
                          Gosia

                          Zosieńko rośnij zdrowo

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            czesc! dziewczyny
                            Wpadam na chwile was poinformować że dzisiaj wróciłyśmy z Nadia ze szpitala..trafiłyśmy tam w poniedziałek wieczorem jak mała zaczeła mi wymiotować.. o mało sie mi biedactwo nie udusiło ponieważ ja poszłam sie myć a mój mąż ( sierota...)jak tylko zobaczył że mała wymiotuje to ja wyciągną z łóżeczka i trzymał w pozycji pionowej ..szybko przyleciałam i widze ze mała robi sie sina i sie dusi więc szybo przez kolano głowa w dół..masakra już muslałam najgorsze.. po tym przez 15 minut ją przytulałam i wyłam jak bóbr..ale znowu zaczeła wymiotowac.. i tak ze 3razy więc zapakowilsmy sie i do szpitala.. jak sie okazało winna wszystkiemu była kaszka którą dostała 2 godzinny szybciej.. teraz mam do siebie pretensje bo chciałam sie wyspac ( bo po przednie 2 noce cyckała mnie co 1,5 godz,) no i załatwiłam przez własną wygode swoje maleństwo.. ale już w szpitalu zostałam ukarana bo dwie noce spędziłam bez snu na twardym krześle bo nie było wolnych pokoi dla matek z dzieckiem...


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              a po wszystkich badaniach.. to wiem że moje maleństwo ma 66 cm i wazy 6560... aa we wtorek mieliśmy być na szczepieniu a teraz dopiero idziemy 28 czerwca..

                              aa.. witam nową mamusie..


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aliaga no to rzeczywiście miałąś przeżycie.Ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło i jesteście w domku.

                                Wiecie, od małego narzekałam, że mała mało je (same mało:P). Ale odkąd wyrosł jej drugi ząbewk wcina jak najęta i już na szczęście je 150 , tak tak wasze pewnie jedzą po 200 bo ich chyba nigdy nie dogoni:P ale ciesze sie, bo zje 150 za dwie godziny cały słoiczek marchewki czy obiadku ( jak w koncu jej zasmakowała marchewka, nie nadążam nakładać tak dzióba otwiera) a za godzine czy dwie znowu wetnie 150 mleka. normalnie no dużo je
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X