Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej

    O Aniu Ty sie lepiej nie denerwuj....a co do paczek to moi zawsze wysylaja jedna ogromna i placa naprawde nie duzo bo okolo 100zl i mozna wyslac 32kg i naprawde w przeciagu tygodnia jest u nas wlasnie przyszla w sobote....czekam na jakies wiesci od poloznej ale na razie cisza brzuszek czasami pobolewa tak jak na okres....zaraz ide po mojego do szkoly a potem do znajomej na kawke to znaczy wypije wode bo juz 2 kawe obalilam.....




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ninka moi tez tylko tym razem chrzestny Ali dal ciala i tyle
      Mnie tez na poczatku brzuch bolal jak na okres to zarodek sie zagniezdza i dlatego



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Cześć dziewczynki

        powiem wam, że przed świętami to i u nas po Polsce przesyłki nawet tydzień idą.
        pompa moja od wody się robi, bo tamtą szlag trafił i od soboty wody nie miałam. Także trzymajcie w kciuki żeby działała.
        Kupiła super słodkie mandarynki i zajadamy się z Lilą, bo pomarańczy nie możemy obie - mamy uczulenie.

        A wiecie co, wygrałam drugi konkurs tu na forum i to chyba w przeciągu tygodnia

        Ania rozumiem Twój wnerw o ten stół, ja też bym się wkurzyła. A! I obiecałaś mi foto choinki na fb. Ja czekam

        W piątek w nocy em przyjeżdża ze szkolenia. NARESZCIE! Już naprawdę nie wyrabiam sama, może dlatego że teraz święta, codziennie po pracy coś sprzątam a potem padam ze zmęczenia.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ulcia caly czas pamietam ale nasz drapak jeszcze bez lampek jest
          bylam dzis w garazu i nie moglam zanalesc a jak moj wraca to juz ciemno a w garazu swiatla nie mamy wiec dooopka musze czekac do weekendu ale obiecuje ze jak beda to wstawie
          A i tak czekam na 27 grudnia co pojedziemy do homebase i kupimy jakas super z przeceny bo na ta nasza to juz patrzec nie moge taki bubel ...


          Wiecie co szlysmy dzis do znajomej i szla taka baba po 50 i kucnela rozlozyla rece i Ala biegla i sie do niej przytulila ....
          tlumaczylam, jej ze tak nie wolno mam nadzieje ze zrozumiala ,bo nigdy nie wiadomo co za ludzie po tym swiecie chodza ....



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ania no to Ala bardzo ufna chyba jest? No to faktycznie, trzeba jej tłumaczyć żeby tak raczej nie robiła. Dużo się słyszy, a na świecie coraz gorzej jest. Smutne ale prawdziwe.
            Moja Lila to czasami ewentualnie cześć da ale ogólnie nieufna jest jak kogoś nie zna. A już przytulić się czy coś to napewno nie.

            Normalnie wodę mam! no ale nowa pompa 1,5 tys zł. Dobrze, że szwagier hojny.

            W sobotę idę na basen SAMA, em małej pilnuje. Normalnie muszę odpocząć a i Lilka też - ode mnie.
            Do soboty włącznie chce już wsio dosprzątać żeby w poniedziałek zrobić sałatki itp a we wtorek na spokojnie podłogi zmyć (n-ty raz) i mieć święty spokój. Zobaczymy jak to wyjdzie, bo jak co roku zapieprz mam w wigilię.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              No wlasnie jest ,tlumaczylam juz nie raz w zeszlym roku np;weszla babce do domu wytlumaczylam i potem byl spokoj a teraz znow.....ehhh

              teraz to dopiero mam nerwa stol mi przywioza dopiero w sylwestra kuz.... mieli 14 dni na zrealizowanie zamowienia i co?!! Pacany jedne,ehhh brak slow



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                helo babeczki
                nie odzywałam sie wczoraj bo jakis zakrecony dzien był
                w pracy szybko mineło potem szybko do fryzjera, szybko do domu , szybko na jasełka a potem mielismy robic ciastka maszynkowe ale amba fatima wcieło i ni ma fromerki do maszynki zeby je zrobic i dzisaj musze kupic albo od kogos pozyczyc bo ciasto juz dwa dni w lodowce zimuje, beda za*********iste ciasteczka

                jasełka się udały, moze wrzuce jakas fotę jesli zrobiłam bo generalnie nagrałam film i nie wiem cos ze trzy foty zrobilam ale nawet nie wiem jak wyszły bo z mlodym na rekach to nawet nie sprawdzłąm...

                wy tu tak sprzatacie myjecie i wogole a u mnie nic sie nie dzieje w zasadzie poza tym zrobieniem ciasta... jakos mi sie nie chce specjalnie starac... w sobote mama wolne wiec ogarniemy tyle o ile bo miało byc całodzienne porzadne sprzatanie gdy tymczasem krzysiek ma opłatek w pracy tylko ze do lublina jada na 17 czyli o 15 musza wyjechac... i po pomocy... mial nie jechac ale przeciez wszyscy mu juz dziure w brzuchu wierca bo nikomu kompletni enie pasuje ale wszyscy jada no to sie nie bedzie wyłamywac...

                aniazio moj tez jest dosc ufny i masz rację trzeba im to tłumaczyc ale wydaje mi sie ze oni jeszcze nie rozumieja do konca o co nam chodzi... a a ztym stołem to faktycznie dali ciała...nie denerwuj sie tak i tak nic to nie da a maluszek odczuwa Twoja frustrację...

                ulcia super ze juz woda jest, wiem jak to jest niestety z domowych czasów... lipa straszna... a z tym basenem ech jak Ci fajnie... ja umiem plywac ale sie starsznie boje bo kiedys zalala mni ogromna fala i zaczełam się topic... pomimo ze jakies dwa tygodnie wczesniej zrobiłam karte plywacka, skaklam na egzaminie z mostków trampoliny itp. to od zalania ma jakis paralz choc mineło juz... 20 lat o matko to tak dawno było??? moze kiedys sie przemoge...
                a i gratki za kolejny konkurs!!!

                ninkapa z tym brzuchem jak na okres to normalne przeciez bo macica sie rozciaga ja to jeszcze mialam mega wzdęcia

                agaaepyen - buziaczki kochana moje chłopy juz w zasadzie obkupione w prezenty przez miesiac spokoj potem urodzny... nigdy nie byłam w Gdansku wogole w tamtych stronach... wogole to nad morzem byłam raz... w grudniu

                buziale babole :* musze popracowac!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hello!!!
                  wszystkie w wirze przedswiatecznych porzadkow?
                  ja mam poki co upieczone maszynkowce - patrz zdjecie na fb
                  dzisiaj w ruch idą pierniczki zaraz napiszę Ci Ula przepis tylko musze zadzwonic niech mi moja halinka przedyktuje bo zapomnialam spisac
                  jutro sprzatanie wiec pewie do Was nie napisze a w niedziele oczywiscie w pracy...

                  i wiecie im blizej pracy na nowych warunkach tym mam wieksze obawy jak to bedzie, bo ten acet to coraz mniej mi sie podoba...

                  no a poki co musze ogarnąć w punkcie bo jakos zakurzono
                  dziubasy!


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Cześć

                    U nas cd porządków. Mąż za niedługo wraca Trochę mnie odciąży.

                    Wiecie co, masakra u nas. Co z tego że pompa nowa jak w studni mało wody. A jak już leje się to taki syf że szok! Dwie studnie i tak mało wody. No pralki już nie pociągnie a i wymyć w takiej wodzie się nie da... Normalnie cholera bierze...!



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      No to współczuję Ci z tą wodą. .. i to jeszcze teraz przed świętami. .. to może dlatego tamta się zepsuła zepsuła syfu nassala? ??

                      A ja właśnie usiłuje uśpić młodego wiec mam godzinę wyjęte z życia. .. a tam pierniczki o cholerę przepis... zaraz napisze ...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aguś czekam na przepis

                        A z tą pompą to już w tamtym roku była dwa razy na gwarancji... Jakaś trefna była.:/

                        Jutro mam w planach jechać do takiego znachora, jadę z czystej ciekawości. szwagierka namiętnie do niego jeździ. Zobaczymy co mi powie.

                        Jutro zrobię jakieś ciacho na weekend, znajomi wieczorem mają wpaść.
                        Basen na niedziele przeniosłam. Z porządków to zostało meble pościerać, pomyć podłogi i ewentualnie na bieżąco coś przeskładać. także źle nie jest.

                        Em wrócił ze szkolenia. I przywiózł tableta Na takie szkolenia z takimi prezentami to może jeździć.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          Agus tez poprosze przepis na pierniczki



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Witajcie!
                            Ja po wczorajszym wirze porządków jestem wymęczona i niewspana totalnie...
                            krzysiek oczywiscie kompletnie nic mi nie pomogl, bo jak wyszedł przed 9 na słuzbowy samochod w ktorym instalowali mu kamerkę parkowania, to wpadł umyc sie przebrac zjesc i pojechał na "wigilię" jak wrócił po 23 to juz nie było komu pomagac
                            tak wiec doszczetnie sprzatnełam dwa pokoje reszta czeka pomyte tylko podłogi i poodkurzane, nie wiem kiedy reszta sie zajmę...
                            i tak poszłam spac po 2 bo jeszcze gary myłam z całego dnia, a potem apkowałam prezenty zeby mogl krzysiek dzis wywiezc do babci

                            no a teraz pracuję sobie


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              ulcia mozesz przekazac aniazio przepis na pierniczki? bo nie mam go w pracy


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ania wyślij mi na priv maila to wyślę ci przepis na pierniczki.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X