Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    Ulcia gratki agus tez
    Ninka uwiez mi ze bedziesz mogla funkcjonowac bez kawy,ja przed ciaza pilam 2 kubki czarnejz fusow bez cukru z 2 lyzeczek dziennie a teraz raz kiedys zrobie sobie rozpuszczalna bezkofeinowa z mlekiem to i tak mi nie wchodzi
    Aliaga dzieki za zaproszenie



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aniu na razie pije kawke rozpuszczalna z mleczkiem bez cukru....w ogole nie mam jakis zachcianek mdlosci itp itd pewnie jeszcze przyjda

      Niedlugo ide do lekarza bylam w przychodni powiedzialam ze jestem w ciazy ze 3 testy zrobilam a ona od razu mnie do lekrza skierowala i nawet dobrze pewnie obliczy tydzien i kiedy wypada 8 tydz bo wtedy musze zobac\zyc sie z polozna byc moze dostane jakies info i taki maternity record.....
      aha no i dzis bylam zlozyc aplikacje do przedszkola dla maluszka wlasnie Ania juz to skladalas dla Alicji?

      a tak to niedawno skonczylam sprzatac i jak wroce to musze ugotowac makaronik nakarmic mlodego potem na 14 idziemy do skzoly bo maja jakies swiateczne targi a potem odbieram mlodego i idziemy na kaweke do znajomej przyjdziemy do domku szybko kolacja kapi kapi i do lozeczka a ja potem tez kapi kapi zrobie umyje podlogi i pojde ogladac przed switem bo ja jestem fanka sagi zmierzch:

      zycze wam kochaniutkie milego weekendziku




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hello..my dziś też wybieramy sie jeszcze od szkoły..na 17-stą...jest świateczny festyn rodzinny ..Agata śpiewa i mówi wierszyk..wiec obowiązkowo musimy sie zjawić..
        Nadia mi dziś tak działa na nerwy że masakra..od rana ryczy o byle co..rano rozlała mi kakao na podłogę..jeszcze musiałam sprzatac przed wyjściem do szkoły..a teraz ciągle sie kłóci z agatą wrr..wczoraj mi czapkę na dworze zdjeła i wlazła w kałuże..a dziś już smarcze i jest marudna..


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          ulcia ciebie nie znalazłam na fb..ale za to ty mnie dopadłaś..dzieki za zaproszenie..


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            sluchajcie dziewczyny a ja mam dziwne pytanie dziwne bo to 3 ciaza a nie pamietam jak to bylo w poprzednich sluchajcie zastanawiam sie czy to normalne ze mam duzo wydzieliny i ciagle uczucie mokrosci?




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              helo babeczki jak tam piątek 13ego?

              ja po rozmowie z szefem zosałam kierownikiem punktu tzn zostanę od stycznia kasa nie jakas kosmiczna ale akurat na raty wystarczy...
              gość średnio mi isę podoba no ale zobaczymy co z tego bedzie... przynajmniej bede miaął czas zeby poszukac czegos innego...

              a i jeszcze się pochwalę wygrałam 300 zł w konkursie sprzedazowym nawet nie wiedziałam ze jakis jest hehe swietny zastrzyk na swieta!!!

              jakas dzisiaj jestem podekscytowana nie wiem czemu, moze dlatego ze mam chyba dni plodne wiec chodze jak burza hormownów tych pozytywnych oczywiscie, kolezanka z plusa smieje sie ze mam ****************iki w oczach inormalnie jestem az energetyczna haha

              nie wiem która tam się dzwła ze ja sie o wszystkich martwie, no taki typ juz jestem ze chciałąbym wszystkim pomoc i dobry czlowieczek wogole jestem, ponoc za dobry, bo kto ma miekkie serce musi miec dupsko twarde... a u mnie wszystko miekkie ; ) no ale cóż ten typ tak ma, może kiedyś ktoś tam na górze to doceni przymykajc oko na wszytko złe z mojej strony...

              ninkapa co to maternity record?
              dziewczyny dzieki za zaproszenia na fb: ) przyjete!


              my jasełka mamy w srode chyba persen trzeba bedzie jakis łyknac by sie łzami nie zalac : P heh

              musze kupic cos chlopakom pod ta choinke tylko nie mam pomysłu kompletnie co to ma byc... szymonowi moze jakiegos majsterkowicza doswiadczenia czy cos akiego a małemu wariatowi to nie wiem...

              aliaga - wspolczuje tych fochow ja to nieraz bym dupsko tłukła jednemu i drugiemu bo cierpliwosci mi chwlami brakuje ale powiem wam ze szymon ostatnio sie wyciszył i stała sie pomocny i przytula sie ciagle, az milo bo on nidy przytulaszcz nie był : ) ech to juz pewnie takie ostatnie podrygi upubliczniania swoich uczuc do mamy : P

              wieicie co babywlasnie siorka mnie zapytala co ona ma do szpitala szykowac, rety chyba poczytam naszego starego foruma, bo to juz polowe rzeczy sie zapomniało : P


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                ninka ja miałam tak w obydwu ciążach


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  Ninka ja przedszkole dla Ali mam juz zalatwione od czerwca
                  Ja w oby 2 ciazach tez tak mialam ze bez wkladki nie da rady
                  Aguszazka gratki :P
                  A maternity record to karta ciazy tylko nie taka jak w Pl mala tylko taki notes
                  Kobietki pomocy!!!Bylam dzis u lekarza bo mnie kaszej trzyma na plucach czysto i nic mi nie dali.Cala pol nocy kaszlalam teraz tez ciagle kaszle
                  robie sobie syrop z cebuli ale cos malo pomaga,mikstura z imbiru,cytryny,miodu i tymianku tez guzik pomaga
                  Aliaga to chyba ten wiek ja kompletnie nie rozumie co sie z maja dzieje wogole mnie nie slucha,jak cos nie tak to krzyczy piszczy i placze,ostatnio mnie nawet uderzyla normalnie w szoku bylam,bo nigdy przedtem tak nie robila
                  dzis podrzucilam ja do znajomej jak szlam do lekarza zeby jej nie ciagnac ze soba to po powrocie jak ja zabieralam i miala sie ubrac to masakra jakas byla zaczela sie rzucac piszczec az kumpela w szoku byla
                  Last edited by aniazio; 13-12-2013, 15:10.



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aniu u nas czas bunt juz mija..bywało gorzej teraz takie akcje są zazwyczaj jak ona jest zakatarzona..wtedy marudzi i awanturuje sie o byle co..a mnie az krew zalewa bo nie chce se dać wejśc na głowe(a że obie mamy takie same charakterki)..awantura gotowa..


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      no to troszke mnie uspokoilyscie dziewczyny dziekuje

                      u lekarza pogratulowala powiedziala ogolne czego jesc nie moge pytala sie czy biore kwas foliowy itp sprawdzila dane kontaktowe i dalej przekaze wszystko do poloznych teraz tylko czekac na kontakt od nich maternity record to jest taki duzy zeszyt gdzie wszyystko jest umieszczane od danych persobnalnych az do narodzin dziecka i nawet po narodzinach jeszcze jest uzupelniany przy kazdej wizycie poloznej fajnie to jest bo wszystko mmamy w jednym zeszycie badania usg itp itd




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej

                        @ przyszła, ale taka to może być. Nawet nie wiem, że ją mam

                        Ninka co do śluzu to ja na początku miałam suszę, tak od 3 miesiąca to powódź i nie wiem co mi się po ciąży podziało, że teraz prawie cały czas muszę na wkładkach. żadnych bakterii czy upławów. Wsio ok. Tak mi już zostało

                        Z tym buntem, to u nas jest czasami podobnie. I czasami zdarzy się Lilce mnie kopnąć, np jak coś ważnego robię a ona akurat w tej chwili coś chce ode mnie a nie może sekundy poczekać. Ogólnie dużo da się jej przetłumaczyć, rozumie, wyciąga wnioski ale podobnie jak u aliagi mamy takie same charaktery, także o kłótnie nie trudno



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hello helo ... kolejny dzien w pracy.. jestem juz zmeczona... ale jeszcze dwa tygodnie takiej meczarni, potem bedzie troche inaczej i mam nadzieje ze troche lepiej...

                          dziewczyny co kupic tesciowej pod choinkę? mialysmy sobie nic nie kupowac a ona sie niechcacy wygadala ze nam juz kupiła... jakos mam brak pomysłów w tym roku...

                          aniazio nie wiem co CI z tym kaszelm podpowiedziec... jakos chyba nie miałam tej przypadłosci w ciazach...

                          ulcia no to moze i dobrze ze przyszla jeszcze Ci sie organizm troche oczysci zanim zajdziesz a dzisiaj powodzenia!!!

                          agaaepyen co Ty swojemu chlopstwu kupilas na mikolaja i pod choinke bo ja nie mam weny???

                          miłego dnia dziewczynki, mam anadzieje ze sie pojawicie dzisiaj i jutro troszke, zebym miala co w pracy poczytac


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Agusz nie dziękuję, ale zaliczenie mam jutro o 8 rano
                            Ja bym zbytnio nie chciała zajść zaraz po odstawieniu. Chcemy odczekać min 3 miesiące, porobić badania itd. Chcę tak samo się przygotować jak do pierwszej ciąży.

                            Co do kaszlu aniazio, to może macie za suche powietrze w mieszkaniu? wiesz, teraz się grzeje itd. Zawsze możesz skorzystać z tych syropów homeopatycznych. Inhalacje z soli fizjologicznej, wysmaruj szyje sobie wickiem a w dzień możesz klatkę piersiową.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              Ulcia tutaj jakis wirus panuje
                              Mam w domu krople sinecod ale nie jestem pewna co do nich bo jest napisane ze mozna stosowac ale za zgoda lekarza i tyle



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aniu ja najpierw upewnilabym sie ze sa calkowicie bezpieczne dla kobiet w ciazy....moze idz do jakiej apteki albo bootsa i powiedz ze jestes w ciazy i niech cos poleci dla ciezarnych....
                                Ulcia powodzenia jutro na zaliczeniu masz racje lepiej sie przebadac na poczatku szczegolnie po tabsach tak mysle....

                                moj maz dzisiaj w pracy jest i nie wiem o ktorej wroci a jeszcze musismy na zakupy jechac i inne sprawy pozalatwic no i w koncu kupic dla mnie prezent na swieta

                                agus super ze z praca wszystko sie uklada




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X