Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hejka

    My juz prawie po sniadaniu Kuba o 9.30 jedzie na pilke a ja wtedy biore sie za to malowanie niestety widac i to bardzo zupelnie inny kolor wyszedl to znaczy o wiele bardziej ciemniejszy no ale mam nadzieje ze ta jedna sciana nie bedzie sie za bardzo odrozniala.....
    od weekendu zaczynamy staranka ale w weekend pewni nic z tego nie bedzie wiec dla pewnosci jeszcze we wtorek mamy zamiar hehe jakie planowanie wiec to bedzie moj 10 dc wiec miejmy nadzieje ze sie teraz uda....hehe choc jestem bardzo steptyczna co do tego wszystkiego.....no ale trzeba probowac az w koncu sie uda

    mowie Wam jaka jestem wkurza o ten kolor sciany moze ta farba za stara choc byla tak zamknieta ze chyba z 15 minut probowalam ja otworzyc i dobrze wymieszalam no nic trudno jakos sie przyzwyczaimy hehehe
    my mamy domek od panstwa i jeszcze przedpokoj w ogole nie jest wymalowany wiec tak sie zastanawiam czy by go nie wymalowac choc jedna czesc bo po srodku przechodzi listwa i dol bym wymalowala no ale to tylko sa plany i pewnie na nich skoncze

    no nic uciekam szykowac lunch dla mojego starszego na ta pilke

    odzywac sie dziewczyny bo mi nudno




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      Ninka kup sobie testy owulacyjne z bootsa sa dobre ja jak staralismy sie o Alicje to sie testowalam.Teraz tez zamierzalam ale juz nie zdarzylam
      Mnie od rana kreci w zoladku cos mi sie wydaje ze skonczy sie przytulaskami z kibelkiem
      Dzis idziemy do znajomej obciac niunce wloski ,troszkie mi szkoda ale przynajmiej pozbedziemy sie do konca tej ciemieniuchy
      W poniedzialek polozna przychodzi,wczoraj wypelnialam papiery ciazowe i dopiero tak naprawde wszystko staje sie bardziej realne



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Witajcie.

        U nas dziś paskudnie, najlepiej bym z domu nie wychodziła. Mam trochę zaległości w pracy a to tylko 3 dni były. Dopiero teraz mogłam zrobić sobie jakąkolwiek przerwę.
        Lila nadal kaszelka ale już dużo mniej. Ale przynajmniej dzielnie pije syropy i czekamy na zimę. Może wtedy objawy ustąpią i je odstawię.
        My jak planowaliśmy Lilę to też testowałam się testami owulacyjnymi a i tak zaszłam w ciążę jak sobie odpuściłam.

        Ania pewnie już poniedziałku się doczekać nie możesz.

        U was jutro halloween więc czekamy na fotki



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aniu do bootsa mam uraz po tym jak testy po jakims czasie pokazaly wynik dodatni a inne tego nie zrobily ale caly czas testowalam sie bootsowymi a teraz mam ze sklepu za funta:d zobacze jak to bedzie w tym cyklu staran jesli sie nie powiedzie to pewnie kupie te testy owulacyjne
          ale normlanie mamy pecha nie dosc ze 2 telefony mamy rozwalone
          niedawno komputer padl dobrze ze mam stacjonarny....
          mowie Wam porazka jakas....zastanawiam sie kiedy auto sie rozwali odpukac....bo wykracze




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ulcia jeszcze jak

            My bylysmy na placu zabaw i na spacerku
            Jutro idziemy na zajecia a jeszcze dzis musze skoczyc do tesco po jakis stroj bo ta sukienkie czarownicy musialam zszyc a w 2gim miejscu puscilo bo to z satyny jest bo mloda juz tyle razy sie w nia stroila az w koncu nie wytrzymala.No i na zajecia tez dzieciaczki maja sie przebrac



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Jestem padnięta... w dodatku zrobił mi się zajad w kąciku ust także ledwo ją otworzę, a jutro miałam iść do dentysty...:/

              Ninka to przemalowałaś całą ścianę? No niestety tak jest czasami z tymi farbami. My kiedyś chcieliśmy przemalować sufit, kupiliśmy tę samą farbę i numer a odcień był pewnie ze 3 tony ciemniejszy. Wkurzyłam się wtedy bo mieliśmy duży pokój i trzeba było cały sufit malować a akurat wtedy czasu my nie mieliśmy. Ale przynajmniej ci się odświeży

              A co u reszty?

              Dziewczyny czekam jutro na zdjęcia z halloween



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej dziewczyny,

                u nas choróbska zawitały znów - Kubę musiałam przedwczoraj ze szkoly zabrać ok. 10.00, chociaż rano nic mu nie było i potem pielęgniarka zadzwoniła, żę brzuszek boli, głowa i gorączka. Myślę, że wirus jakiś, bo dałam neosine i lepiej zaraz mu się zrobiło. A Błażko katar i zaczyna pokasływać.

                Ulcia, kaszel u dzieci 2-3 tygodnie to norma, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość

                Ninka, heh, ja z farbami lepszy numer od Ciebie ostatnio wykręciłam - wzięłam farbę i pewna, że to właściwy odcień zaczęłam zamalowywać plamy w przedpokoju, jakoś przy żarówce nie było widać, a na drugi dzień okazało się, że to jednak nie był ten właściwy odcień

                aniazio, to dobrze, że mężusia rozładowałaś bawcie się dobrze na playgrupie i ja też na fotki z heloween czekam
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ulcia tak cala sciane przemalowalam na szczescie nie jest duza

                  Agus moje bable beda przebrane za to samo co w zeszlym roku a fotki mam bodajze na Fb...

                  Jejku jak ten czas leci, juz nie moge sie doczekac dekorowania domku na swieta i w ogole wszystkiego raczej prezenty juz dla dzieci mamy w sobote jedziemy po ipada i to bedzie urodzinowo-swiateczny prezent dla mojego m bo on jutro ma urodzinki
                  z prezentow to musze kupic cos dla mojej bratanicy i bratanka no i jednej chrzesnicy no i mojej mamie ale ona sama sobie wybierze bo bedzie dla bratanka jedna czesc prezentu mam kupilam klocki lego bo strasznie lubi ukladac i chyba cos do ubrania kupie a jak nie to moze jeszcze jedne klocki nie moge duzo i ciezkich rzeczy kupowac zeby moja mama sie zabrala a baga ma do 32kg wiec mysle ze da rade

                  wiecie co uciekam bo mlody placze u gory juz sie obudzil....




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej
                    Na zajecia nie idziemy za to ide z soba do lekarza,po 3 tygodniach znowu zapalenie gardla sie wraca ja nie wiem co bedzie dalej ,cala noc nie spalam ide bo nie chce dopuscic do tego zebym znow miala wysoka temperature i zeby wszystkie kosci mnie bolaly
                    Dziewczyny 3 raz w ciagu roku to chyba cos nie halo co nie??
                    Znacie jakies sposoby na zapalenie gardla?

                    Aha Ala obciac dala sobie tylko grzywke :P
                    Nawet nie wiem czy pojdziemy chodzic po domach pod wieczor chyba ze moj pojdzie z nia do znajomej i z jej dzieciaczkami beda chodzic
                    A stroje kupilam 2
                    kotka i sukienkie i kapelusz czarownicy
                    milego dnia



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ania, ja miałam tak chyba ze 2 lata temu, Lila była mała. W przeciągu styczeń-maj miałam 4 razy zapalenie gardła i 5 różnych antybiotyków. Wkońcu zrobiono mi wymaz z gardła i sprawdzono na jakie antybiotyki idzie ta bakteria. I wyszło, ze na te co miałam podawane to ona nie szła więc dlatego mi wracało to zapalenie gardła. Więc jak masz możliwość to zrób wymaz z gardła i niech sprawdzą na jakie antybiotyki idzie ta bakteria/wirus. Zdrówka Ania.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no ja juz po wizycie u lekarza niby tylko gardlo zaczerwienione i tyle nic nie dostalam ale za to zrobila mi wymaz gardla i w przyszlym tygodniu powinno byc Pytalam tez czy moge wziac np Strepsils na gardlo powiedziala ze tak ale zeby nie przesadzac ,jak to jest w Polsce mozna brac w ciazy czy nie?



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ania brałam streptils w ciąży i płukałam septosanem. Oprócz tego możesz wysmarować sobie szyje wickiem jeśli cię gardło boli, albo miód i czosnek z mlekiem



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ulcia dziekuje za odpowiedz z Ala jak chodzilam w ciazy nic mi nie bylo wiec nawet nie wiem .O smarowaniu wickiem to wiedzialam o czosnku i mleku z miodem tez
                            Chyba jednak pojde z mloda pochodzic troche



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              oto zdjecia
                              Attached Files



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                No i super! Ala bosko wyszła! a i mamusia niczego sobie
                                Szkoda, że u nas w Polsce nie ma takiej tradycji. Bardzo fajny zwyczaj.

                                A ja kupiłam sobie dziś kurtkę i sweterek. Normalnie szok, dawno nic sobie nie kupiłam. Zawsze jak miałam coś sobie kupić to kończyło się to zakupem ale dla Lilki

                                Idę dokończyć wuzetkę i karpatkę, bo jutro wszystkich świętych i będzie trochę rodzinki. A tak nic mi się nie chce...



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X