Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Sto latek dla Lilci


    Widze ze mimo zlej pogody i tak pustki na forum

    my na swieta w sumie nie szalejemy z jedzeniem to znaczy zrobie saltake warzywna zurek kielbasa biala jajeczko i dodatkowo wedlinki z buraczkami cwikla z chrzanem i majonezem moj maz wyniosl to z domku u nich taka tradycja zawsze to jedza w swieta BN i Wiekiej Nocy.....

    MOj starszak cos przeziembiony za to maluszek ok i mam nadzieje ze tak zostanie....


    a co u was dziewczynki?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej
      Wszystkiego najlepszego dla dwulatków!!! dla Lilki i Bartusia!

      w sobotę byliśmy z Ignasiem u chirurga i Pani jest bardzo zadowolona z poprawy stulejki. mówiła że się nie spodziewała takiej poprawy,bo na prawde miał wąsko. kazała odciągać do końca i za 3 tyg.może być już ostatnia wizyta. bardzo się ciesze z tego powodu

      dzisiaj mam zamiar w szafach robić porządek. później do mamy wpadnę bo ma dzisiaj urodziny.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        Wszyskiego najlepszego dla Lilci



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Dzięki za życzenia dla Lilki

          Monia to dobrze, że masowanie poskutkowało. Oby było coraz lepiej. Bez tego możesz małemu po kąpieli troszeczkę odciągać, żeby w razie co nie wróciło. Jemu to napewno nie zaszkodzi
          Mdłości przeszły Monia?

          Ninka oby mały już cieszył się zdrówkiem a starszego kuruj, kuruj. Może mu wnet przejdzie.

          Scaarlett jak po imprezie?

          I gdzie reszta babinek? Pusto coś tu.

          Postaram się potem wrzucić jakąś fotkę z urodzinek.

          Jeżeli chodzi o święta to tu tradycyjnie teściowa wszystko przygotowuje. W niedziele wielkie śniadanie dla wszystkich, potem uroczysty obiad. Pełen stół wszystkiego... Ostatnio z teściową jestem na bakier, choć ona pokazuj że wszystko jest ok. W tej rodzinie wszystko się tuszuje i wszystkich godzi na siłę. Wrrrr... Dlatego takie "zgromadzenia" rodzinne przyprawiają mnie teraz o mdłości.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Sto latek dla Lilci!!

            My również dziękujemy za życzonka

            ninuś oby już z górki u was było z tymi chorobami
            moniś dobrze, że maść pomogła Ignasiowi. Ja na bilans też w najbliższym czasie się wybieram i każę pediatrze zagadnąć w pampka, bo moim zdaniem też mamy lekki problem

            Jak po imprezie? uffffff całe szczęście, że juz po.
            Narobiłam się jak wół, wszyscy wszystko wsunęli, ale dobrego słowa od tych ludzi nie uświadczysz. Norma Jeszcze było mi przykro, bo z mojej strony nikogo nie było, tatę mojego rozłożyła jelitówka i nie przyjechał.
            Tak jak ulcia zgromadzenia rodzinne w kręgu rodziny Emka to u nas koszmar, mamy taką samą sytuację. Wszystko co złe się wycisza i zamiata pod dywan. Każdy do każdego sztucznie się uśmiecha i udaje jak jest fajnie, a po wyjściu jest wielkie obrabianie tyłków.
            Ja te wszystkie imprezy odchorowują 2 tygodnie na przód i 2 tygodnie po
            Z Emkiem dalej jestem pokłócona, o co? oczywiście o.. rodzinkę
            Fajnie się zaczął ten tydzień, nie ma co..
            Last edited by Scaarlett; 19-03-2013, 10:34.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Anetko ja tez z moim sie kloce o rodzine i to o jego wiem ze jemu jest przykro jak tam na nich gadam ale szczerze to mowie prawde i on o tym wie ale wiesz matka to matka itp i czasami mamy takie spieca ze najchetniej pojechalabym do polski i sie z nim rozstala bo czasami to juz wymiekam i takie przeklenstwa leca ale w koncu sie godzimy....teraz w pl bedzie komunia mojego emka siostry no i bedzie jego starsza siostra z ktora jestesmy oj bardzo pokloceni itp a ona jest chrzestna Kubusia a Kubus nie wie kim ona jest ostatnio widziala jego jak mial 8 miesiecy czyli w maju bedzie go widziala po 3,5 latach czy jak to sie pisze wybaczcie bo wiem ze zle to odmienialm niech ktoras mnie poprawi

              u nas po staremu maluszek broi na calego a starszy w przedszkolu

              nic sie nie dzieje tylko tyle ze mysle juz o swietach i o tym co by tu ugotwac i upiec




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                To mnie Ninka pocieszyłaś rodzinne kłótnie na porządku dziennym jak widać u wszystkich Ty jednak masz ten plus, że jesteście za granicą, z dala od tego wszystkiego. Ja czasem żałuję, że po ślubie nie zdecydowaliśmy się wyjechać, miałabym to wszystko głęboko w d...
                na odległość rodzinka jest nieszkodliwa

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Anetko a o co dokladnie poszlo jak mozna sie spytac....?




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    jak zawsze, poszło o pierdołę, a chwilę potem rozprzestrzeniło się jak grypko
                    Nie chciałabym wchodzić w szczegóły, bo to wszystko za długie i za bardzo zawiłe do tłumaczenia
                    ale prawda jest taka, że tak samo jak ty, to ja mam rację hahahahaha

                    Tylko totalny głupol potrafi wyprowadzić kobitę z równowagi na dzień przed @

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      oj zgodzę się z wami, jak to kiedyś ktoś powiedział że synowa/zięć to nie rodzina. Zresztą zawsze córka/syn będą górą.
                      Ja od jakiegoś czasu nie zamiatam brudów pod dywan tylko jak cywilizowany człowiek chcę o problemach rozmawiać ale przecież w tej rodzinie się nie da, bo przecież nic się nie dzieje. A ja robię z igły widły.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                        oj zgodzę się z wami, jak to kiedyś ktoś powiedział że synowa/zięć to nie rodzina. Zresztą zawsze córka/syn będą górą.
                        Ja od jakiegoś czasu nie zamiatam brudów pod dywan tylko jak cywilizowany człowiek chcę o problemach rozmawiać ale przecież w tej rodzinie się nie da, bo przecież nic się nie dzieje. A ja robię z igły widły.
                        skąd ja to znam

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          dzis powinnam dostac @ i cisza nie ma ,zawsze byla dzien przed a tu nic,brzuch mnie pobolewa od niedzieli ,nawet dzis test zrobilam na poczatku byly 2 krechy ale potem jedna wyblakla i nie ma...jutro zrobie jeszcze raz i zobaczymy....

                          Mloda jeszcze troszkie kaszle ale goraczki nie ma takze dzis wyszlysmy,bo dosyc ladnie bylo



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aniu a ja powinnam dostac 2 dni temu az polecialam po test do apteki ale wyszedl negatywny na ciaze sie nie czuje i w dodatku nie pamietam kiedy mogloby dojsc do zaplodnienia....no nic wyczekuje okresu jak sie nie zjawi to zrobie kolejny test
                            A za Ciebie kochana 3mam kciuki




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              jak narazie nie dziekuje Ninka
                              ja ostatnio ciagle bym cos jadla i ciagle chodze zmeczona pomimo tego ze mloda spi cala noc
                              ostatnio wyslalam malza po herbatniki bo mi sie chcialo
                              no nic zobaczymy co z tego wyjdzie
                              grrrr i kolejna sciana pomalowana kredkami zaraz mnie cos strzeli



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no to Aniu objawy troszke ciazowe no nie....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X