Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aniu hehe widze ze dzien pelen niespodzinek
    Anetko dobrze ze cieplo bylo i Bartusia nie przewialo...
    Ulcia super sprzety...
    A my dzis bylismy na kontroli no i w koncu dostal antybioyk mimo iz kaszle owiele mniej i noce sie super ale ja jakies jeszcze charczenia na oskrzelach no i wrto w koncu doleczyc jego do konca....
    Pogoda pod psem tylko wirusy nowe lapac mozna
    spadam karmic mlodego




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej i ja się melduje po tygodniowej chyba nieobecności...

      u mnie zwariowany czas...

      w pracy koniec miesiąca był i kombinoaliśmy jak tu zrobić plan i zrobiliśmy roboty przy tym co nie miara do tego sie pomylilam i musiałam 14 umów poprawiac a poprawic nie tak latwo bo na naszym portalu ciagle jakies awarie tu terminy gonią tu wysyłka dokumentów tu odrzucona poprawka... mówię Wam... padam na ryjek...

      w miedzyczasie urodziny 65 tesciowej, chłopaków imprezka urodzinowa wkońcu , z hłopakami na bilanse no i dzis po poranku z duuuuzą ilością przede wszystkim marudzących klientów wkońcu mam chwilę dla Was bo w domu to najmniejszych szans nie ma zebym usiadla do kompa... i tak noc w noc ok 1 się kladę nie siadając do kompa nawet... krzysiek wchodzi mi na fb pocztę i tylko melduje czy mam jakies nowe info... forum mu nie pokazywałambo jeszcze nas cczytac zechce


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        tak więc w pracy luty zakończony na plus no chyba ze coś mi odrzucą to się wścieknę z lekka...

        chłopaki zdrowi
        B. 90 cm, 15 kg, okaz zdrowia nocne kaszelki do wykaszlania względnie syrop
        sz. 125 cm 24 kg, napletka nie ruszać, nie chirurgiczny reszta zejdzie sama cisnienie w normie i wszystko w normie, głuchota jedynie wybiórcza

        urodzinki nam się udały choć nie wszyscy przyszli z moimi było 13 dzieciaków 2,5 godziny zabawy zapłaciłam 150 zł i miałam z głowy nigdy więcej nie bedzie urodzin w domu dopoki nie dorosną do domówek prezentów dostali 3x lego 3x clicsy(fajne belgijskie klocki), farma, gry rekawice bokserskie, puzzle i tona słodkości wszysy zadowoleni z imprezy!

        teściowej na urodziny zafundowałam nowy telefon kupiliśmy kosz kwiatów poryczała się z radości a ostatnio narzeka na zdrowie ta moja teściówa... nie wiem juz gdzie ją do dermatologa wysłać... ma takie problemy dermatologiczne... ja rozumiem ze długo sie takie rzeczy leczy ale bez przesady... i kregosłup jej ostatnio tez cos siada... no ale to chyba b. dobija babcie w tym względzie albo babcia dobija siebie bo co raz go na ręce łapie nie wiem po co...


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          muszę k. zmobilizować z tymi przenosinami bo chlopakom miejsca starsznie brakuje... kąt juz jeden zawalony jest totalnie zabawkami nawet go nie wygrużają... chyba sama w sobotę pojadę po farbę i coś będę kombinować z tym malowaniem bo jak sie nie wezme to rzeczywiscie do lata dotrwamy

          no i co więcej nie wiem walczę z zatokami.... never-ending story..... uuuuuuuuu uuuuuuuu uuuuuuuuuuu

          a poza tym to chyba nic ciekawego
          monia bardzo się cieszę ze z dzidzią wszystko ok! a co z mdłościami dopstałas coś?
          ulcia zazdroszcze Ci tych zakupów mam nadzieje ze bedzie mnie stac za jakis czas wyremontowac kuchnie i lazienke... marzy mi się to baaaardzo...
          anetka i Ty sie doczekasz swoich zakupów i wtedy Tobie będziemy zazdrościć

          ninkapa dobrze tu któraś podpowiada z tymi pasożytami moja znajoma tez miała jak Ty z młodym i po szpitalach i klinikach się bujała i nikt nie wiedział co az poszła kiedyś ze sobą do dr i gadała w poczekalni z taką babcią i ta jej doradziła te robale no i wyszły tasiemiec i coś jeszcze glizda jakaś tam niezwyczajna wykurowali chłopak zacząl jeść i prze de wszystkim rosnąć i przestał kaszlać i co najważniejsze brać antybiotyki które mu zniszczyły trochę wątrobę spróbuj! nie zaszkodzi a może pomożę!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            aniazio nie łam się moż eto jakiś mały kryzys albo forma buntu?

            gosiaczek - no to nie wiem trzymac kciuki zeby była @ czy zeby jej nie było bo juz chyba się pogubiłam kto tu się stara a kto już nie

            karlinq jak tam Twoje prace i egzaminy

            agaaepyen melduj się
            mmajajula również
            boxena a co u Ciebie z tą pracą czy kursem z up? bo nie pamietam co to miało być?
            a może ejonczyk nas podczytuje czasem? Ty to juz sie wieki nie odzywałas!
            wszystkich pominiętych przepraszam i zapraszam

            pogoda jeszcze przedwiosenna chwilami tzn wczoraj to niemal przedletnia ale trzeba zaglądać (napisała ta co jej tydzien nie było

            duzo zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              aguszaszka jak milo Cie czytacaz sie ryjek cieszy
              tez wydaje mi sie ze to jakas forma buntu czy cos takiego ,moze tez przez to ze juz 4 dzien siedzimy w domu 9ja juz tez mam czasem dosyc ehhh)
              mloda juz spi zasnela nad obiadem przy stole ale jak chcialam ja na drzemke polozyc to nie..
              Aha trzymajcie kciuki moze sie udalo,choc nie sadze



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                znaczy się zajść się może udało tak ? trzymamy trzymamy

                niezwykle mi miło jak się komuś ryjek cieszy uwielbiam uszczęśliwiać ludzi


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  agus tak tak oby bo moj znow sie waha czy damy rade finansowo wiec wolalabym zeby sie udalo
                  wywolywalam Karine na fb ale sie okazalo ze to jej malz siedzi i w gry gra



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Agusza przywołałam cię myślami fajnie, że jesteś!
                    i kolejny raz podziwiam cię kobieto, że ty z tyloma obowiązkami wyrabiasz na zakrętach pokłony wielkie!
                    Widzę, że bilansik zaliczyłaś. U mnie chłopcy na wysokość tacy jak twoi, jedynie wagą trochę niedomagają. Bartuś na 2 latka zaledwie 12kg, a Piotruś to już totalny Oświęcim 21kg ale co się dziwić, apetyty ostatnio u nich marne.

                    aniu trzymam kciukasy bardzo mocno! Podekscytowałam się tak abrdzo jakbym to ja miała zaraz testować hahaha
                    Widzę, że twoja mała to też agenciara

                    ulcia jak tam? melduj się
                    mam nadzieję, że cię nie wyłożyło

                    ninka oby u was z tymi chorobami już z górki było. Całuski dla łobuziaków

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Laseczki kochane, Wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta!!!

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Dzieweczki Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego święta
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          jak u mnie z mdłościami? raz lepiej raz gorzej. zależy co w lodówce leży he he. czasami otworze lodówkę i nic a czasami od razu do łazienki. Marysia każe mi oddech wstrzymywać jak ją otwieram
                          byłam w środę u lekarza i mam juz kartę ciąży i mnóstwo badań do zrobienia.
                          mój na bilansie miał 15 kg i 94 cm. Ignaś bardzo kokietuje. to jego spojrzenie. a jak zrobi coś na diabła to zawsze się tak spojrzy że złość mija.




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            I ja dołączam się do życzeń. Wszystkiego co najlepsze dla NAS!

                            Jeszcze mnie nie rozłożyło ale dziwnie się czuję, do tego ten ząb. Idę dziś z prześwietleniem. Z tego co się dopatrzyłam to ropa mi podchodzi pod tego zęba co ostatnio mi robiła ale nie wiem jakim cudem, bo kanały mam tam wypełnione a dwa zęby obok również. Nie wiem, ale niech coś zrobi bo ten ból jest męczący.

                            Do tego teściowa tak mnie wczoraj wku*****************ła, że normalnie wysiadam. Ja nie palę ale aż wczoraj sobie zapaliłam, bo myślałam że wyskoczę przez zamknięte okno. Sprzątała chałpę jakby co najmniej Papiez do nas miał przyjechać. A to szwagier dziś wraca. Do tego ostatnio poprałam rzeczy od wózka i poskładam go, zostawiłam na drugim przedpokoju przykryty starym prześcieradłem. A ona wczoraj napakowała mi do tego jakiś starych rzeczy, zakurzonych. Jak wrociłam to myślałam, że mnie coś trafi. Druga sprawa, jak Lila miała się urodzić to fotele z pokoju przenieśliśmy do salonu bo u nas się nie mieściły. Wczoraj je przeniosłam z powrotem, bo w tym trzecim pokoju teraz będę miała na nie miejsce a ta dzwoni do szwagierki pytać się kogo to fotele. Szwagierka nie mieszka z nami ani nic i ma to wiedzieć? Nie zapytała ani mnie, ani męża. A przecież to jego. Poszłam wieczorem zapytać tylko ją o to czemu mnie albo emka nie zapytała o nie to w trakcie rozmowy wyszła z kuchni. Zero szacunku. Więc postanowiłam, że też będę ją w taki sam sposób traktować. Kiedyś wspominałam, że dziwię się że daje się szwagrowi tak wykorzystywać. No to sprostowanie, ona tak lubi mu włazić w cztery litery. Masakra, są siebie warci. Z tego wszystkiego teść wychodzi w tym domu na normalnego, choć wszyscy zawsze na niego najeżdżali.

                            Wyżaliłam się

                            Ania trzymam kciuki abyś zobaczyła te dwie kreski.
                            Monia z tym spojrzeniem to ja mam to samo z Lilką a najbardziej jak coś zmajstruje.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hejka

                              Wszystkiego dobrego Kobietki

                              ja juz wczoraj różyczke dostałam od emka

                              a w pracy tylko jeden młody facet chodziła z czekoladkami i składał życzenia - miło

                              poza tym nie wiem czy pisałam,że my już zdrowi i teraz chucham i dmucham by nas nic nie dopadło i jeszcze ta pogoda zzz a było już tak pięknie, ja chce WIOSNĘ!!!!

                              Aga ty to jak sie doriwesz do kompa to to cała strona Twoja, ale miło się czyta. Powiem ci,że ty bardzo obrotna kobieta jesteś. |super, ze chłopaki juz zdrowe. Ja nie byłam na bilansie, ale mam wage i Zosia ma 12 kg i mierzylismy sie u znajomych i ma 90 cm. dermatologa to ci moge polecic w Krakowie A co do ciązy to jak będzie to się bede cieszyć, ale chciałabym jeszcze poczekać, bo jak popracuje dłużej to bede miec większą pensje od wrzesnia i potem wiekszy macieżyński.

                              Aneta to gdzie ty kupiłaś to mieszkanko? może będziemy sąsiadkami ja miszkam na piaskach nowych, też niedawno się przeprowadziłam i było puściutko cisza i spokój a teraz obok mnie wielka budowa, tłuka się i sie obawiam,że zaraz mi tu cos przed oknem postawią tfu tfu...

                              Ania powodzenia, bede trzymac kciuki co do Ali to chyba bunt moja Zosia tez tak zaczyna robić, juz ładnie sikała i potem nie wołała tylko w majty, wszystko jest na nie i jak cos nie po jej myśli to sie drze, ale mam nadzieje,ze szybko to minie

                              Ula sprzety super, bardzo mi sie podoba lodówka, tez bym taka chciała,ma wielki zamrażalnik, ale nasza jeszcze działa. Masz racje z ta przeprowadzka bo jak masz miec takie konflikty to lepeij mieszkac samemu, ale ja bym wolała miec domek z ogródkiem ech...może na starośc
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej
                                DZISIAJ DZIEŃ KOBIET WIEC CYCKI W GÓRĘ I ODRZUĆ Z TWARZY GRADOWĄ CHMURĘ. NIECH ŻYJE CELLULIT I KURZE ŁAPKI BO MY JESTEŚMY ZA*****************ISTE BABKI ;-)[/SIZE][/B]




                                my bylysmy dzis u znajomej popilnowac dzieciaczki bo ona pojeszala zdawac praktyczny na prawo jazdy niestety nie zdala...
                                a mnie od wczoraj jakes smutasy dopadly i chce mi sie plakac nawet jak ogladalimy film gol 3 to tez mi sie poplakalo masakra
                                niedawno wrocilysmy i znow to samo ehh
                                Gosia jak bym widziala Ale to zamo zachowanie
                                Ulcia ja tak bym miala gdybym mieszkala z tesciami,wiec rozumie jak sie wkurzylas...
                                dziewczyny super by bylo gdyby sie udalo ale nastawiam sie bardziej ze jednak sie nie udalo
                                Last edited by aniazio; 08-03-2013, 14:49.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X