Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej my dzis jedziemy ogladac chatke w innym miescie 2 pokojowa z garazem i ogrodem
    Aha jeszcze cos
    Oto zagadka co to jest PICZAP



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hehe ania może hmmm pilot?

      daj znać jak mieszkanko, czy bierzecie, czy nie bardzo.
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
        hehe ania może hmmm pilot?

        daj znać jak mieszkanko, czy bierzecie, czy nie bardzo.
        Mieszkanko bierzemy juz nawet depozyt zaplacony7 grudnia odbieramy klucze wiec wszystko powoli i na spokojnie...A w srodku super nowe dywany wszedzie,kuchnia mala ale przynajmiej mnie do sprzatania ,lazienka cala w kafelkach pokoje tez super ogrod tez oki i co najwazniejsze 15 minut drogi od znajomych
        http://www.rightmove.co.uk/property-...-24477885.html

        A PICZAP to keczup dobre co nie



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          eh a marzena mi od wczoraj znowu wymiotuje. eh normalnie powtórka z rozrywki. dzisiaj jedziemy po zastrzyk
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Karlin od czego wymiotuje?Mam nadzieje ze to szybko minie



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlin i jak? Przeszlo?
              Duzo zdrowka dla Was i dla wszystkich forumowych dzieciaczkow
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej,
                no właśnie nei wiem od czego wymiotowała, najprawdopodobniej to wirusowe tak jak w maju miały obie. Ale w piątek dostała zastrzyk i jej przeszło na szczęście. Jutro idzie do przedszkola po dwóch tygodniach przerwy.

                Ja miałam dzisiaj zajęcia w pracowni kosmetycznej (bo nie wiem czy pamietacie zapisałam sie na studium kosmetyczne) i mam na sobie brwi i rzęsy z henny :P jedno juz przynajmniej umiem hehe. no i oczywiście cały demakijaż od podstaw. normalnie posiedziałam dzisiaj bo na 8 do 18. 12 godzin lekcyjnych. heh. ale spoko było i szybko mineło.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  Karina fajnie ze jej juz przeszlo...
                  super ze mozesz sie oderwac od codziennosci...

                  U mnie byla kolezanka ze swoimi brzdacami w sobote i bylo super bylysmy na miescie i w coscie na kawce tylko ze moje dziecie bylo takie niegrzeczne ze hej a w drodze powrotnej wszystkie dzieciaczki odpadly....
                  A ja dzis umieram przeziebienie mnie dopadlo ,gardlo mnie boli nos i uszy mam zapchane masakra normalnie,mam tylko nadzieje ze mloda sie nie zarazi
                  A wiecie Ala mowi do mnie po imienie,skubaniec jeden...

                  jeszcze cos jak odzyczaic mloda od smoka bo juz nie mam sily caly dzien ze smokiem by chodzila a jak jej zabiore to placze jak by ja ze skory obdzierali



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    ania moja tez ze smokiem ciągle lata. Ale jak jej powiem, że jest fe to idzie wyrzucić go do kosza. Fakt, że później go szuka i wyciąga, ale postep jest. hmm sama nie wiem. Ze starszą było prościej, bo spałam z nią przez tydzień i co sie obudziła w nocy to dałam jej butelke z wodą czy innym piciem i sie odzwyczauiła. A ta jakoś no hmmm zawzieta jest
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      szczerze mowiac probowalam juz chrzanu imbiru i pieprzu posmarowalam smoczek i dalam jej go jak go wziela do buzi to zaraz go wyjela i obejrzala a potem wziela do buzi i powiedziala mniam mniam i tyle z moich podstepow:/
                      A dziuirki tez porobilam ale jakos jej to nie rusza



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        nie macie pojęcia, jak to miło, kiedy jedna poszła spać o 18 a druga o 19. i mam spoookój. szkoda tylko, że mąż na 18 pracuje heh. :P ale wieczór tyylko dla mnie
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          Karina ale mialas fajnie
                          nasza dzis po 5 pobudke nam urzadzila i wyla nie wiadomo o co,eh brak slow ale w koncu moj sie przekonal jak sie naprawde zachowuje jak go nie ma i tyle...
                          Szczerze mowiac nie wiem jak przezyje dzis dzien bo mnie coraz bardziej rozklada...



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aniazio, duzo zdrowka i zeby szybko przeszło ) Oj udana ta Wasza Ala jest D

                            Karlin, niedlugo bedziemy wpadac na demakijaz, a mam nadzieje, ze na makijaz tez Bardzo się cieszę, że dziewczynki zdrowe juz - a co to za magiczny zastrzyk, bo juz nie pamietam?

                            Buziaczki!
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              No dziekuje juz nam troche lepiej mloda juz nie ma goraczki najwazniejsze i broi znow
                              Aga a wiesz ze probowalysmy smoka oddac dzidzi w sobote znaczy to dzidzia sama jej zabrala ale nie dalo rady...
                              Ale za to w poniedzialek odcielam jej koncowke i ma wielka dziure i juz tak go nie chce tylko chodzi i nim rzuca raz probowala go w kiblu utopic ..tylko przy zasypianiu a potem trzyma go w raczce
                              Lece spac bo pewnie w nocy mnie zbudzi z wczoraj na dzis budzila sie co pol godziny z placzem bo nos miala zapchany a nie dala sobie wyczyscic...
                              dobranoc



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no i idziemy do lekarza
                                Slini sie strasznie ,dostala bialy nalot na jezyku i do tego jeszcze zrobily jej sie znowu ranki




                                brak slow normalnie infekcja wirusowa i tyle
                                co podawac PARACETAMOL
                                masakra://
                                Last edited by aniazio; 26-10-2012, 18:19.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X