Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Monia tule Was mocno ******** trzymajcie się i mam nadzieje,że bedzie dobrze...
    Gosia

    Zosieńko rośnij zdrowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Monia, trzymajcie się! trzymamy kciuki za tesciowa. Mam nadzieje ze uda sie je usunac i stanie na nogi!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        heja
        u nas nocka cięzka Olga od 4 marudziła do 7 teraz już śpiunia
        ale chyba kolejne ząbki idą

        byliśmy u lekarza; Olga wychwalana za raczkowanie i wstawanie i dreptanie. Pięknie się rozwija bo i papa Pani doktor zrobiła i dała cześć tylko zważyć sie za bardzo nie dała ale na siedząco jakoś poszło i waży już 7700 i ma 77cm trochę za dużo wg lekarza bo 7 cm w 3 miesiące
        kolejna wizyta na roczek
        a Maja była taka grzeczna siadła sobie w kątek pobawiłą się potem posprzatała po sobie no super dzoewczyna

        nie mam pomysłu na obiad pomocy miała być jakaś zupa ale wszyscy protestują


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          dzięki dziewczyny za wsparcie.dobrze że jesteście.
          guzy są w 3 różnych miejscach. teść chce ją zabrać do Warszawy.
          lekarze powiedzieli że z tym może życ od 6 m-cy do 3 lat.

          Marysia sie rozchorowała. w nocy miała gorączkę i kaszel ma wstrętny.
          nawet czopka dała sobie włożyć.
          a Ignaś jednak gorączkę miał od ząbków. lada dzień i się przebije już go widać i zaraz obok następny. rano trochę kaszlał, chyba zaraził sie od Marysi.

          majajula Twoja to kruszynka. mój na pół roku mierzył 78 cm i ważył 9 kg. ale pewnie szczuplutka jest.




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Monia ale zoperują te guzy ???

            Co do Olgowej wagi to ja jestem zadowolona bo ona średnio 233 g na miesiąc przytyła. Jest szczuplutka taka kruszynka długaśna a stopę to ma bardzo długą. Żadnych butów jej dobrać nie mogę rozmiar 19 za mały a większe rozmiary to już buty typowe do chodzenia a przy jej patyku a nie nodze to wygląda jak dynia na patyku hehe. Oj bedę miała problem z butami dla niej. Nawet z rajstopami mam problem bo wszystkie za szerokie jedynie w Smyku znalazłąm takie wąziutkie i ich się trzymamy. Te wszystkie frotowe grube spadają jej z nóżek i się denerwuje. No i my np w rozmiarze 68-74 chodzimy 80 są większości zaduże choć czasem się zdarza coś dobrego. A i na wiosnę miała Olga taką kurtkę niby 0-3 miesiąca ale była ciut za duża to rękawy wywijałam a teraz idealna no i większośc bluzek za szerokie na nią


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              MoniaB tak mi przykro odnosnie Twojej sytuacji. Dolaczam sie do reszty mam we wsparciu, aby wszystko przebieglo pomyslnie. Trzymajcie sie dzielnie








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A co tam u was slychac reszta mam?.....
                dla wszystkich chorych i zakatarzonych maluszkow duzo zdrowka i ciepelka
                U nas narazie spokojnie jesli chodzi o virusy. Korena zaczela wstawac, wspinac sie itp. wiec teraz to musze ja miec na oku non stop same wiecie... dla mnie to zawsze stresujacy okres, do czasu kiedy maluch ladnie opanuje chodzenie,... bo zawsze sie boje, ze cos sie moze stac dziecku...pewnie panikuje....
                Majajula: widzisz jakie masz fajne dziewczynki i grzeczne
                U mnie za to odwrotnie: wyglada na to- ze wraca bunt dwolatka
                Nasza najstarsza corka jest dzis "super dzieckiem" w szkole -wyslalam m. na prezentacje, i ma przeczytac im G ulubiona ksiazke- wiec dlatego mam szanse was poczytac.... jestem tylko ciekawa jak mu tam pojdzie z chmara dzieciakow hihihihi....








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Moniu i ja trzymam kciuki za twoją teściową!! Najważniejsze by miała nadzieje na wyzdrowienie. Mój tata miał ją długo walczył z chorobą 5 lat aż znalazł sie lekarz konował który powiedział że mu tylko hospicjum zostało i zabrał mu wszelka nadzieje a wtedy to była kwestia trzech tygodni.. Nie dopuście nigdy do takiej sytuacji!!!


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    monika u nas z bluzeczkami to taki sam problem jak u ciebie wszystko za szerokie..ostatnio to jeszcze w Reserved były takie węższe bo z h&m to juz całkiem podpadają..a bodziaki to w ramionach takie szerokie..

                    A i Nadinka przy pchaczu zasówa już jak stara ale zawracać jeszcze nie umie..za to cieszy sie niesamowicie jak może dreptać na dwóch nóżkach..a i ciągle psoci Agacie łobuziak jeden,,


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej!!!!melduje sie na wezwanie
                      Jupi w końcu powrót do cywilizacjiod wczoraj mam z powrotem neta!!!
                      Monia 3maj sie jestesmy z Toba
                      U mnie balagan [po przeprowadzce trwal prawie tydzien masakra nigdy wiecej przeprowadzki z malym dzieckiem!!!
                      Ala znowu cos zlapala z reszta ja tez gardlo mnie boli i katar mam...Ala ma katarek i lekki stan podgoraczkowy mam nadzieje ze nic gorszego z tego nie bedzie...
                      Cały czas Was doczytuje bo tak sie rozpisalyscie...

                      buziaczki 3majcie sie cieplo!!!!



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        aliaga teściowa jest w takim stanie że nie wiem czy rozumie że jest poważnie chora. też myślę że najważniejsze jest wierzyć w wyzdrowienie. na razie wszyscy szukają dobrego lekarza, aby zajał się nią. dzisiaj lekarz powiedział że jest nadzieja. mam nadzieję że z tego wyjdzie, bo to na prawdę dobra kobieta.




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Monia bo to tak jest, źli ludzie żyją wiecznie, a na dobrych spadają największe nieszczęścia
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            witam

                            Niestety dziewczyny takie jest zycie czasami niesprawiedliwe ale my zyjemy i musimy isc dalej choc jest to trudne to takie sa realia monia i aliaga ja tez mialam nadzieje i powiem wam ze wolalbym miec swiadomosc tego co sie dzialo z moim tata a przeciez mialam ponad 17 lat wiec widzialam co sie dzieje ze te negatywne uczucia schowalam gleboko i wierzylam i szczerze powiem ze wolalabym wiedziec i przezyc wspolny czas jak najlepiej i pozegnac sie niestety nie bylo mi to dane powiedziec jak wazna osoba jest w moim zyciu....no dobra smuty aprecz!!!!

                            u nas bez zmian maluszek nadal kaszlacy i po kazdym posilku wymiotuje antybiotyk dostaje od soboty i powinna byc jakas poprawa a ja nie widze zadnej zobaczymy co powie lekarz w piatek....
                            aha starszy tez kaszle i dostaje inhalacje i jakies syropki nie jest gorzej moze ciut lepiej....
                            uciekam milego dzionka




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej babeczki ja tylko na moment bo nie wiem czy Wam pisalam zaczelam od dzis szklenie z urzedu pracy i niedawno wrocilam mlody magoraczke ale juz mu spada podejrzewam ze to z tesknoty bylo... na kursie fajnie miesiac mam z glowy do 22 listopada ale fajna grupa taka jajcarska bardzo sie zlozyla
                              a tearz musz enadrabiac domowe zaleglosci... i obiad na jutro a mlody wlasnie zasnal wiec choc naczynia umyje... postaram sie odezwac wieczorkiem buziaki!


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                heja
                                Aga a jakie to szkolenie
                                Oj ja z PUP mam kilka szkoleń ale teraz nawet nie zarejestrowana jestem bo to trzeba w miejscu zameldowania a do radzynia mam za daleko zeby jeździć tylko na podpis więc na razie szukam na własną rękę czegoś
                                Wczoraj miałm rozmowę grupową no porażka chaos każdy każdego przekrzykiwał w pon mają zadzwonić i zaprosić wybranych na indywidualne rozmowy
                                ale stwierdziłam że będę chodzić wszędzie gdzie mnie zaproszą hehe
                                No i 9 listopada mam 7 egzamin na prawko oj ale bym chciał to zdać
                                a tak byłam wczoraj na wywiadówce (wyszłam o 21 dopiero hehe) i moja JUlka bardzo aktywna i mądrze mówi ale jest roztrzepana. Pani ją pyta a ona np grzebie w tym czasie w plecaku ma chaos i bałagan ale w domu jest identycznie.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X