Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    Karina moja robi tak samo ,a jeszcze skubana sie jakos przekreca jak jedzie i spada na nogi i rece .A Twoja zjezdzalnia jest troche bardziej stroma..
    W sobote i wczoraj bylo slicznie wiec chodzilysmy sobie z ta znajoma Łotyszka na spacerki ,normalnie czasami mamy taki ubaw ze szok jak nie wiemy jak cos powiedziec po angielsku albo ucieknie nam slowo to wtedy mowimy tak
    ja do niej M powiedz to w swoim jezyku (mowi po rosyjsku)
    a ona do mnie ty teraz powiedz w swoim
    No i potym dochodzimy jak to powiedziec po angielsku
    Normalnie czasami ludzie patrza na nas jak na jakies glupie albo cos takiego:P
    Last edited by aniazio; 14-05-2012, 10:23.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      alez tutaj cicho rozumie obowiazki i w ogole ladna pogoda czas brak ale nie wierze ze nie macie chwilki na kjedfno zdanie

      ja tez malo pisze bo co tu pisac jak zadna sie nie odywa no prawie zadna a wcesniej tak nagabywalyscie ze mamy sie odzywac i w ogole a teraz nie piszecie bo moze zagladacie

      milego dnia zycze tym co zagladaja i tym ktore nie ...




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        Ninka ja ostatnio Dorcie zlapalam na nk
        Moze jesienia znow wszystkie wroca



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          czesc naiu to nie chodzi o to zeby non dtop pisac i tylko pisac ale wiesz nawoluja zeby zagladac a teraz nic cisza zero wiesci od nich no ale chyba to jest norma takie powolnie zamieranie forum czy naszego czy jakiekolwiek innego
          a ty juz spakowana?




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ninka dokladnie wiem o co Ci chodzi raz dziennie jak by posta napisaly nic by sie nie stalo prawda ,no ale coz to tylko nasze zdanie....
            Jeszcze nawet nie zaczelam ,dzis sie wzielam za porzadki w kuchni bo jak mnie jakos naszlo nawet okno umylam
            Last edited by aniazio; 15-05-2012, 15:06.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              Mloda znowu budzi sie w nocy i nie wiem czemu i nad ranem to samo



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no, moje dziewczyny znowu przeziębione, troszke zimno i znowu katarek heh.

                My właśnie dzisiaj skonczylismy malować klatke schodową. jeszcze jest tyyle sprzatania, ło matko! A jeszcze cały dół został do malowania. No powiem wam, nowy dom (elewacja :P) i wewnątrz też nówka (jeszcze nie ale będzie). Heh roboty że ho ho...
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                  świetna jest moja też uwielbia ale nie przyszło mi do głowy żeby nagrać hhe

                  ja od 2 dni w praacy więc wybaczcie ale zmęcznie mnie dopada i ta pogoda bry deszcz zimno czysto angielska pogoda


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej dziewuszki!!!!

                    cale wieki mnie tu nie bylo z miesiąc chyba albo moze i wiecej juz...

                    szlag nam trafil kompa i jak udalo mi sie gdzies byc przy kompie to chwile was podczytywalam ale glupio mi bylo siedziec u kogos i skrobac...

                    a poza tym to brak czasu na wszystko tez swoje robi bo kompa juz tydzien mam w domu a nie mam jak do niego usiasc...

                    Blazej rozrabia na calego jeszcze ta barowa pogoda wszuystkich dobija na sppacer nie chce sie isc przy tej pogodzie a ten w domu dostaje glupawki po prostu... zebow wciaz bez zmian 8 a dziasla napuchniete jak balony wiec ma dni ze wcale jjesc nie chce albo sie budzi z wielkim placzem... nocki juz lepsze ale mimo wszystko wstaje dwa trzy razy no i gwarantowana pobudka o 5-5:30 no po rpstu chodze na rzesach... jest wszedzie ostatnio pcha sie na krzesla skrzynie a dzis byl nawet na parapecie... na sekunde tylko go zostawilam a on ekspres...

                    Szymonowi rusza sie pierwszy zab wiec pewnie lada dzien trzeba bedzie sie spotkac z zebowa wrozka poza tum ma dni na zmiane jednego dnia dziecko aniol drugiego diabel wcielony... ale podejrzewam ze to wszystko przez nadmiar czasu poswieconego malemu a dla niego niewiele niestety no ale nie moge zostawic malego wariata samego bo nie wiem co mu przyjdzie do glowy... teraz nawet jak do kibla ide to wczesniej zamykalam mu wszystkie pomieszczenia i mial tylko przedpokoj a teraz postanowil sprawdzac co jest po drugiej stronie lustra wiec biore go soba do kibelka zeby tego lustra nie zrucil.. no miowie wam zgroza... gdyby to blazej byl pierwszym dzieckiem to chyba na drugie bym sie nie zdecydowala...

                    no a wpracy wkoncu doczekalam sie umowy ale tak na prawde to nie wiem czy ja tam chce zostac praca jest fajna dziewczyny w sumie tez tylko te zarobki... no a zdziewczynami wlasnie niedawno bylysmy na disco... ale sie wyszalama sluchajcie nie pamietam kiedy sie tak wytanczylam wrocilam do domu o 2 zmeczona szczesliwa i spragniona powtorki
                    no a w domu jakos leci ostatnio mielismy jakis kryzys ale chyba juz sie naprostowalo wszystko. moj mial pretensje m.in. o to wyjscie bo mogl isc ze mna ale nie poszedl bo raz powiedzial ze nie chce a ja nie nalegalam bo wiem jaki nma stosunek do mojej pracy i moich dziewczyn a co sie potem okazalo to chec mial ogormna tylko czekal zebym ja go jednak porposila-zaprosila FACET no porpostu ale jakos sie dogadalismy... no i okazalo sie ze jestem za malo aktywna w lozku i ze on musiz zaczynac i ze kiedys bylo inaczej i takie tam... no i w sumie to ma duzo racji tylko nie wiem co mam z tym zrobic bo jakos ostatnio to mizsie wogole nie chce... echhhhhhh

                    no i nie wiem co mam wam jeszcze napisac bo tyle mnie nie bylo ze wypadlam z rytmu.... postaram sie zagladac czesciej

                    przepraszam Was kochane moje i wysylam dzisubaski wszystkim

                    spokojnej nocki

                    a ja lece prasowac myc naczynia i takie tam bo jutro na rano i nie moge zostawic...

                    :*****************


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      A my bylismy na dlugim spacerze Ala cala droge prawie przeszla..Moja to teraz ciagle sie buntuje czegos jej nie chce dac to zaraz ryk jak by ja ze skory obcierali normalnie czasami to az brak sil a jaki dzis strajk mi urzadzila na placu zabaw,ehhh az sie boje co bedzie na lotnisku i w samolocie
                      Aguszaszka ale milo sie Cie czytalo
                      Buziolki dla Was dziewczynki



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        witam

                        no juz troszke lepiej widac male postepy w ruchu forumowym:d

                        u nas po staremu

                        dzieci szlaeja i rozrabiaja a najbardziej starszy bo jakos nie potrafi zrozumiem z Maksiu jest jeszcze malutki a on w ogole jest bardzo malutki 29 czerwca znowu idziemy na konsultacje w zwiazku z jego wzrostem...
                        no i Kuba nie wiem ze nie wolno pchac wyrywac zabawek itp tlumacze krzycze i nic z tego nie wychodzi musze sobie jakas dobra ksiazke kupic jak poskromic mojego juz niedlugo przedszkolaka...

                        a ja kupilam sobie tabl na odchudzanie ale w domku nas nie bylo i musze jechac na poczte odebrac a jest to slimvida i colon cos zapomnialam ponoc dobre a i do tego dietka i cwiczenia to znaczy silownia bo caly czas chodze...
                        no nic uciekam na gore....




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Matko dziewczyny ale sie dzis strachu najadlam szlysmy z Ala z miasta przez park ,Ala szla sciezka przy mnie i sie zatrzymala i cos se tam gadala do siebie ja patrze a ona stoi na jakim czyms zaskroncowatym czy zmijowatym ,zaczelo to sie wic na jej buty (dobrze ze miala adidasy)zabralam ja i to dziadostwo ucieklo nie ukasilo jej na szczescie ...Masakra normalnie jeszcze dalej sie w srodku trzese...
                          Ninka napisz wiecej cos o tych tabsach ile kosztowaly?
                          Aha rozwiazanie zagadek brzmi:
                          PTAPTI-PICIE
                          DI -SMOCZEK
                          TACHU -PTASZEK ale najlepsze jest to ze jak widzi np;3 ptaszki to mowi nie tachu tylko tachy
                          Last edited by aniazio; 17-05-2012, 16:19.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ania tio u nas smocze jest "niu niu" albo "nu nu". dzisiaj mi powiedziała "bajki" a od wczoraj pare razy powiedziała "nie ma". No wrywa jej sie już cos pomału.
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Michałek mówi "nolno" czyli nie wolnoDadam czyli Adam, da da -spacer,didi -smoczek," mama-CyCy" czyli jak chce cyca czasami mówi daj, sporo tego ale teraz mam pustkę w głowie. A i mówi ładnie Nie

                              Michałek ma bardzo krótkie wędzidełko i teraz 23 jedziemy do chirurga dziecięcego na podcięcie. A 20 czerwca będzie miał operacje bo urodził się z wodniczkiem prawego jądra a teraz wyszło że oprócz wodniaczka ma prze puchlinę ( ahh... i znowu ryczę )tak panicznie się tego boje koleżanki synek tez to miał ale dla mnie to tragedia osram się czekając prze salą operacyjną jestem do dupy w takich sytuacjach
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                bożenka mojej "nie" najlepiej wychodzi :P i "papa" to jej najlepiej wychodzi.

                                nie martw sie, teraz to to o czym ty mówisz to zabiego a nie operacja. Nie przejmuj sie tak, choć rozumiem cie.
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X