Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ania u mnie teraz jest w sloncu 40 stopni:P
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ania zdjęcia fajne tylko szkoda że A+la zapłakana

      Ania moja w chowanego jak się bawi to udaje że liczy i zaklepuje od jakiego czasu bo chowa się już dawno

      u nas dziś minimalny wiaterek więc powinno być troszkę chłodniej

      za kilka godzin mąz do nas dojedzie ech ale się cieszę


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        https://www.facebook.com/groups/218464808190007/ A tu jeszcze troche zdjec
        Monia no mi tez szkoda bylojak tak plakala ale potem juz bylo oki
        Karina Ty to juz lepiej sie nie odzywaj na temat pogody ,bo inaczej to w depresje wpadne zaraz :P
        Last edited by aniazio; 02-05-2012, 10:30.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo mam w koncu laptopcika i sie troszke nim bawie
          ja tez pogoda zdolowana mam nadzieje ze w polsce sobie odbijemy i bedzie pieknie i cieplo...naprawde ja sie nie dziwie z w uk co druga osoba ma depresje brak slonca i odpowiednich temp robi swoje

          dziecisczki rozrabiaja a a wiecie co moj maluszek to taki piescioch ze na wczorajszych urodzinach u znajmych po godzinie troszke sie pobawil a tak 4 godziny do 22 siedzial mi na kolanch i do nikogo nie chcial isc a jak probowalismy to tak plakal ze pozniej dochodzil do siebie dluzsza chwilke

          no nic uciekam

          dobranoc laseczki do juterka




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hop hop jest tu ktos???
            Ale jestem padnieta spalam moze ze 3 pelne godzinybo Ala ciagle sie budzila i poplakiwawala i ciagle do niej chodzilam



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              HejHej!

              Aniazio, bidulka, moze uda Ci sie zdrzemnac w ciagu dnia. Foteczki super! Chcialam kliknac 'lubie to' ale nie umialam cos...

              U nas ospa dziewczyny - a ja za kazdym razem sie ludze, ze to ostatnia choroba i jakis czas przynajmniej bedzie spokoj ;]]
              Kuba jest biedronka na potege, a Blazko ma najbardziej na jajeczkach i pisiaku wysypane, troszke na nozkach i nie drapie sie, ale wczoraj mial goraczke... I tym sposobem pogoda piekna, a my przymusowo w domku siedzimy
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Mloda zasnela o 15 i jeszcze spi,a niech sobie spi ...Mimo zlej pogody bylysmy na spacerasku ,najpier w po zdjecia potem z Marina i Veronica poszlysmy na spacerek ,oczywiscie Ala w wozku nie wysiedziala i musiala sobie pobiegac po kaluzach no i buty mokre...
                Oj Agus Was te chorubska zawsze sie trzymajaA sio sio sio niedobre!!!!Dziekuje:*
                No nic mykam obiadek konczyc bo zaraz maz bedzie a dzis mamy kurczak tikka masalamniom mniom jak to Ala mowi



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej
                  Ania super foteczxki ja klikłam lubie to :P

                  A my oczywiście pogoda piękna, ja już nie raczek tylko murzynek hehe. Cał dnie na podwórku, choć od jutra coś ma być chłodniej. Ale już bliżej do lata niż dalej więc jest ok. Martyna po deszzczu teżgała, a co, majowy deszczyk to urośnie hehe i powiem wam, śmieje sie, że jak dziewczyny siedziały w domu to chore były a pare dni boso pobiegały po ogródku i wszystkie choroby uciekły <odpukać>. Narazie jesteśmy zdrowe. Znaczy jeśli o przeziębienia chodzi.Bo w poniedziałek dostałam jakiegoś plamienia i już trzeci dzien sie utrzymuje. Wyczytałam o plamieniu owulacyjnym ale pierwszy raz mam takie coś. 29 ide do giny to zobaczymy. A tydzien temu mi sie okres skonczył.

                  No babeczki ciesze sie, że choć troche życie wróciło na nasz wątek :P

                  a powiem wam, że ostatnio mam takie smaki na mojego m że czasem on sie smieje, że mnie już namawiać nie musi tylko sie odganiać :P mormalnie dziennie coś jest hehe.

                  Majajula jak powrót mężusia?
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin dzieki
                    Ja wczoraj sie do mojego dobieralam ale nie reagowal wiec odpuscilam ale dzis to juz nie odpuszcze



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej hej babeczki!!
                      Ale dzis sobie pospalysmy prawie do 9
                      No nic mykam robic obiadek dla mlodej



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        kochane dzisiaj w interwencji było o tej żonie mojego kuzyna co umarla i żaden szpital jej przyjąć nie chciał. Wejdzcie sobie na strone interwencji i tam jest tytuł jakoś "jeździła 4 godziny karetką i zmarła" czy jakoś tak...
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                          kochane dzisiaj w interwencji było o tej żonie mojego kuzyna co umarla i żaden szpital jej przyjąć nie chciał. Wejdzcie sobie na strone interwencji i tam jest tytuł jakoś "jeździła 4 godziny karetką i zmarła" czy jakoś tak...

                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Karin zaraz obejze

                            ja tylko na chwilke ale dzisaj mialam stresa moje dziecko poszlo na gore do pokoju i myslalam ze bajki oglada w koncu poszlam zobaczyc co to moze starsze dziecko robi a onwygrzebal wit d3 i wypil ponad pol buteleczki kurde wszystkie lekarstwa mam w kuchni i to na gornych polkach i zawsze bardzo przestrzegalam tego a ta buteleczka sie zawieruszyla w szafce nocnej pojechalismy do lekarza i opwiedzieli bo jeszcze zadzwobili do szpitala ze to nie byla zadna toksyna i ze nie powinno nic sie stac jak cos bedzie sie dzialo to od razu do szpitala jechac mowie wam ile ja sie najadlam nerwow

                            no nic uciekam ogladac interwencje




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              karin szok kurde i to w sumie nie pierwszy raz sie slucha ze kogos nie przyjeli nie rozumiem tej bezdusznosci i troaktowania czlowieka przedmiotowo bardzo jest mi przykro i mam nadzieje ze rodzina bedzie walczyc z nimi o odszkodowanie warto dla przyszlosci dziecka




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                a ta mała to moje chrześnica heh. Oby im sie udało coś wywalczyć. Mam taką nadzieje.

                                A dziołszki gryfne jaka u was pogoda? u nas wczora lało (ania dzieki za odrobine deszczu ) a dzisiaj ma jużbyć 25 stopni
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X