Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    oj oj i znowu pustki od rana
    u nas pogoda do kitu siedzimy w domku ,mala juz lepiej wydaje mi sie ze ta goraczke ma od zabkow..
    1 maja ide z Ala na zdjecia,bo znalazlam taka babke co robi u nas w miescie u siebie w domu bierze 20 funtow za plyte CD z ok 30 ma zdjeciami juz wiecej ..A i ona ma coreczke w Ali wieku ,i zapytala sie mnie czy nie wyjdziemy kiedys razem na spacer..
    Ale bylam dzis w szoku Ala spala do 8;30
    Agus bardzo mi przykro z powodu wujka



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      halo?jest tu ktos??



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej kochane, my od trzech dni sie opalamy :P ja już burak jestem hehe. Powiem wam, że siedze tylko z małą na ogródku i tak mnie słońce chwytaże szok. A jaka super ma być majówka! u mnie sie zapowiada 26 stopni. łoj wiosny nie było za to lato raz dwa. A potem pewnie kolejna dłuuuga jesień. Ale ja nie lubie lata! wole wiosne, tylko szkoda, że z roku na rok jest jej coraz mniej!

        A moje dziewy znowu chore. heh, byle do lata
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          My wyladowalysmy u lekarza niunka wczoraj zaczela kaszlec tak jak by szczekal pies,no ale sprawdzil wszystko i na plucach czysto i tyle paracetamol ,albo nurofen dawac i tyle



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aniazio, trzymkajcie sie! Moja dr juz by dexaven zastrzyki dala i mase innych syropkow
            U nas szpital w domu, ja przywloklam tym razem jakiegos wirusa paskudnego, tak mysle. Wszyscy kaszlemy, B. nie chce jesc, Kuba goraczka straszna (juz przechodzi, bo teraz nie naciagnelo na wieczor - ale antybiotyk bierze) i babulka tez bidna kaszle ostro.
            A gdzie reszta Was dziewczyny?
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              Ala juz lepiej kaszel juz jej schodzi,za to mnie dorwalo normalnie ostatnio co 2 tygodnie gardlo mnie boli i zatoki



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                czesc laseczki

                cos ostatrnio pustawo nie pamietam kiedy tak bylo
                majajula pogniewalas sie?bo na innych watkach piszesz z tego co widzialam a tutaj nic...
                aniu zdrowka dla aluni

                u nas w porzadku czekamy na list ze szpitala z terminem wizyty maksia odnosnie hjego wzrostu bo malutki jak nie wiem i w sumie pr\awie nic nie rosnie jeden wielkolud drugi krasnalek....

                gdzie jestescie dziewczyny?
                mi sie nie chce nic pisac jak tutaj takie pustki bo i dla kogo jak nikogo nie ma....

                no nic uciekam zycze milego dzionka




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Karolina dziekuje
                  Aha mala chyba powoli odstawia mleko ,bo zawsze wypijala 180 -210 ml a teraz z ledwoscia 90 i to po nocy,a wieczorem jak wypije 60 to jest dobrze



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    A widzisz u nas odworitnie aniu moj maluszek to teraz pije wiecej niz jak byl jeszcze niemowelakiem
                    ale kazde dziecko inaczej moj starszak to pije krowie ale musze teraz juz pewnie nie ale na poczatku nie hccial pic krowiego to daje juz pol lub lyzeczke kakao i pije tak okolo170ml dwa razy dziennie i jeszcze sniadanko to platki z mleczkiem




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Halloooo jest tu kto ??szkoda dziewczyhny ze juz nic nie piszecie wiem ze niektore pracuja i w ogole ladna pogoda ale choc 2 zdania moglbyscie napisac bo nie wiemy co sie dzieje i czy wszystko w porzadku....

                      no nic uciekam bo co tu pisac jak nikogo nie ma




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        ninka nie pogniewałam się ale tu tak pustawo więc na Majkowy rocznik się przeniosłam

                        ja od dziś sama i wyć mi sie chce


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          czesc strasznie pustawo az mi sie nie chce wierzyc ze jak ktoras wejdzie na kompa to nic nie napisze moze weny brak ale chociaz moznaby to napisac zeby wiedziec ze u was ok

                          ja juz nie moge sie doczekac urlopu ale to dopiero na poczatku lipca ale juz odliczam
                          majajula a co z twoja praca?
                          u nas pogoda beznbadziejna ale jutro musimy jechac do centrum czy bedzie wiac i pasdac to i tak musimy....




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ninka to pomyłka ta praca wymagania jak 150 a liche pieniądze i zapomnieli wspomnieć że bez umowy więc sobie darowałam
                            ale w maju idę tam gdzie w lutym byłam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ale idziesz cjuz natale i umowe o prace??
                              ja na razie siedzie w domciu nie zamierzam isc do zadnej pracy ale ja mysle o 3 dziecku jesli wszystko bedzie ok i moj urwis nie bedzie juz chorowal i wszystko sie wyjasni z dziecmi to chyba za rok zaczniemy starania




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                nie znowu na zlecenie
                                na razie sobie daruję pracę wolę lato z dziećmi spędzić
                                tym bardziej że Krzysiek wyjechał na 3 miesiące więc nie dałabym rady sama 3 dzieci i jeszcze praca


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X