Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    strasznie mi was brakowalo wiec odezwe sie do was choc czytam was codziennie to przez te wszystkie sytuacje wycofalam sie z aktywnego udzielania sie na forum...ale teskonota wziela gore...
    u nas juz dobrze dzieci w konczu zdrowe ale powiem was ze przechodzilismy horror wszyscy chorzy ja ostatnia bylam kuba mial krup dostal jednorazowe lekarswto 2 razy bylismy w szpitalu bo goraczka ponad 40 st za drugim razem Maksia rozlozylo goraczka prawie 40 st ale dostal antybioyuk bo mial angine a kuba dostal po tyg bo poszlam do kontroli i mial zainfekowane gardlo no i kaszlal jeszcze i dalili mu antybiotyk jeszcze w takim stanie moich dzieci nie widzialam ale na szczescie to lekarswto na krup troszke pomoglo i juz nie kaszlal non stop i nie wymiotowal przez to maniek tez non stop goraczka co troszke spadla to po 3h znowu do gory szla mimo lekartw i paracetamolu i ibuprofenu ale na szczescie po tyg przeszlo ja mialam grype a pierwszy chorowal moj maz tez mial goroaczke ale zapalenie zatok mu sie przyplatalo teraz jestesmy zdrowi tydzien temu mielismy slicznaaaa pogoe ponad 20 st i dzieci troszke szalay na dworku i na spacerkach moj maluszke rozchodzil sie na calego a tak sie martwilam teraz jest wszedzie i zaglada doslownie wszedzie a jaki nerwus a myslalam ze bedzie spokojnieszy od starszego zlosci sie na wszystko a przede wszystkim jak Kuba ituli sie do taty a on chce tez i odpycha starszego wrzeszczy wcha sie i szarpie jego no i o samochodziki jest wojna bo maly chce sie nimi bawic jak sie bawi Kuba.....

    a tak z nowosci to zaczelismy z mezem coraz czesciej rozmawiac o 3dziecku alr o dziewczyne jak zaplanowac i w ogole ja jeszcze nie chce teraz ale na przyszle wakacje jesli dzieci beda troszke spokojniejsze to chyba zaczniemy staranka Kuba pojdzie juz do szkoly idzie juz od wrzesnia ale na 3,5h dzienie a od przyszlego roku od9 do 15.30 wiec spoko maniek tez jak skonczy 3 latka to juz pojdzie do szkolki na 3,5h dziennie wiec jesli bede czula sie na silach to chyba zaczniemy staranka

    nop nic to tyle co u mnie dzie dzialo wodze ze forum zamiera ale pogoda piekna byla u w polsce tez wiec nie ma co sie dziwic pozdrawiam




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ninka witaj wieki Cię nie było

      Ulcia może naprawdę mandat my dalej nie mamy zwrotu

      ja dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy i ją dostałam
      zaczynam od 3/4 etatu a reszta zobaczymy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        ja też jeszcze nie dostałam zwrotu niech to szlak
        Monia gratki a co będziesz robić tzn w pracy?
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Bożena jest to praca biurowa w firmie zajmującej się projektowaniem instalacji gazowych
          pilnowanie terminów umawianie klientów przygotowywanie dokumentacji do starostwa itd plus czytanie map i może autocad


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            super monia ze masz prace bo z tego co wiem to bardzo chcialas...a co zrobisz z dziecmi?do przedszkola i zlobka?a jula po szkole gdzie bedzie? jak dobrze ze my nie mamy z podatkami takich problemow...
            jak przygotowania swiateczne??




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej kobietki,

              mnie tez juz kurka wieki nie bylo. Cholibka znaczy sie
              Aguszasza, no zebym ja wiedziala, ze te Blazejki to takie diabelki, hehe
              Masakra jest chwilami, nasz jest uparciuszek na calego!
              A z praca to faktycznie denerwuja, brzydale.

              Ninkapa, super, ze wrocilas ) I ze chlopale zdrowe. Podziwiam, ze sie na trzecie zapatrujecie, ja to juz sobie dam spokoj Moj m chociaz mlodszy to juz tez by nie chcial wiecej.

              aniazio, duzo zdrowka!

              Karlinq, a Wam zmiany sie podobaja?

              Majajula, bardzo sie ciesze, ze prace dostalas. Oby sie jeszcze w pelen etat przerodzila i bedzie lux!
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Rozliczałam się przez neta i równo po dwóch tygodniach dostałam zwrot. I wyjaśniłam sprawę. Co prawda spędziłam ponad godzinę w skarbówce i zjadłam trochę nerwów ale wsio się już zgadza. Babki chyba do końca życia mnie zapamiętają bo musiały mi cały pit co wysłałam sprawdzić. Dzwoniły do ministerstwa finansów i wdarł się im jakiś błąd systemowy czy jak oni to nazwali. Ale najważniejsze że mam to, co powinnam

                Monia gratuluję pracy.Ostatnio moj em był na szkoleniu z autocad więc pewnie to to samo.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ninka z dziećmi albo siorka albo koleżanka kóra już z nimi nie raz zostawała

                  Aguś
                  na razie nie chcę calgo etatu dopuki Olga nie podrośnię wolę ten 1 dzień wolnego

                  Ulcia
                  o ja no no pierwsze słyszę o takim błędzie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Monia gratulacje Oby dobrze Ci sie pracowalo



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej Kobietki, jestem daleko w polu ze wszystkim. Jeszcze na dodatek przed samymi swietami dostalam mase tlumaczen. No i bez pracy zle, ale za duzo, tez nie dobrze
                      Pamietacie, jak zepsulam wozek? Znalazlam na allegro taka podobna czesc "łamak" do rączki i chlopaki moje naprawily (w sensie m i tesciu). BoXena, a Tobie udalo sie naprawic?

                      A jak jaji malujecie? (Kuba mowil "jaji" jakies 4 latka temu ).
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aga udało się zespawać najzabawniejsze jest to że teraz szwagier na Wielkanoc kupił mu nowy rowerek bo kiedyś wspomniałam że nie ma więc teraz ma dwa tzn będzie miał
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hehe, no i dobrze, bo przeciez od przybytku glowa nie boli
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Wesołych Świąt moje kochane. Smaczego jajeczka i mokrego dyngusa i niech zajączek przyniesie milusińskim super prezenty
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Dzięki Karlinku - Wesołych Świąt Wszystkim
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Chce zyczyc Wam zdrowych pogodnych pelnych nadziei i wiary swiat Wielkiej Nocy
                                I jak dziewczyny mijaja wam swieta? Co u Was?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X