Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    Agus duzo zdroweczka dla Blazejka,oby szybko wyzdrowial
    My tydzien temu bylysmy u lekarza bo mala tak krzyczala i lapala sie ciagle za uszko ale okazalo sie ze wszystko oki i zapalenia nie matylko troszkie woskowiny jest...
    Mamy 7 zabka i dalej ida



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Witajcie, mam synka ze stycznia i ma już 12 ząbków, puki co to mi nie choruje na szczęście...

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej dziewczyny

        Jak rozliczałyście się przez internet to zwrot wam przyszedł pocztą do domu?



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          na pewno przyjdzie pocztą na adres korespondencyjny chyba że podawałaś tam gzieś nr konta, ale chyba nie ma nigdzie na to miejsca.

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            ulcia jak podawałaś nr konta to na konto
            a jak nie to przekazem pocztowym (na konto idzie znacznie szybciej)


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ja rozliczałam się normalnie i dziś mija miesiąc a kasy nadal brak( nienawidzę czekać
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Bożena ja przez neta już prawie miesiąc mija i też nie lubię czekać a kasa mi potrzebna bo mieliśmy różne wydatki typu auto 600zł mandat męża 500 i naprawa niwelatora 500 na wczoraj ale nie ma z czego bo ten miesiąc bez wypłaty się ciągnie i ciągnie

                ja ostatnio z niczym się nie wyrabiam Maja świra dostaje drze się aż głowa pęka i Julka pyskata ech dobrze Olga choć jeszcze słodka jest i mnie nie drażni


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej a ja kupilam mlodej szelki i jak tylko przyjda to bedzie w nich chodzila ,bo normalnie wszedzie mi ucieka i prosto na ulice leci i sie strasznie nie znosna zrobila...10 minut temu na drzemke poszla w koncu....



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ania to współczuję
                    Moja Olga to takie spokojne dziecko że nawet jak bym chciała złe słowo powiedzieć to nie mogę
                    ale za to Julka daje mi nieźle w kość i Maja trzyma z nią sztamę i zaczyna różki pokazywać


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Monia ja też jak na zbawienie czekam na tą kasę
                      Ania hehe ja nie puszczam małego jak idę na spacer niech się uczy że nie ma jak mi zagra(owszem domaga się i nie w sos mu że Adam idzie a on nie może ale z 2 bym oszalała) ale oczywiście na placu zabaw czy tp to tak.
                      Michał jest ugodowy na razie jeszcze Ale Adam hmmm zostawię to bez komentarza mam tylko cichą nadzieje ze przyjmą go do przedszkola
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        ja to juz nawet do ogrodu z nia nie moge wyjsc bo jak wyjde to leci do furtki i chce wyjsc ale jak drzwi sa zablokowane to i tak nie wyjdzie a jak za dlugo siedzi w wozku to sie drze i beczy jak poparzona ...A za raczke pojdzie tylko moze przez minute a na placu zabaw to albo biega albo w wozku chce siedziec i sie bawic szelkami...A jak jej sie cos nie podoba ,nie idzie po jej mysli to sie rozbeczy w nieboglosy i zaczyna skakac i tupac nogami...



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hehe to ci mała diablica rośnie u mnie na placu jest ok tzn Michałowi wystarczy dać łopatkę i wiaderko Ale za to Adam ... oj on to nie słucha się prawie wcale jest go wszędzie pełno a my mamy nie ogrodzony plac ten dwa kroki od domu więc chodzę z nimi gdzie jest mniej dzieci ( minus ten że dalej od domu i trz targać zabawki) bo i wtedy Adam mniej niesforny
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ja mam dwóch chłopaków i też każdy inny charakter jeden żywy, że trzeba go mieć cały czas na oku żeby nie wymyślił jakiejś super zabawy typu pomalowanie domu od zewnątrz na nowo położonym baranku, a młodszy spokojny kochany tylko też zaczyna już uciekać na spacerki...

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              a ile ma starszy syn lat?
                              To widze że mamy podobnie
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Starszy ma 3 latka jest wygadany, wybiegany, z głową pełną pomysłów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X