Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej dziewczyny- dziekuje wam wszystkim za cieple slowa.
    Juz sie nie moge doczekac kiedy moj m. wyjdzie ze szpitala.... juz na dniach...sstrasznie jestem zmeczona tymi codziennymi podrozami, najtrodniej jest oczywiscie z najmniejszym szkrabem, bo jej cierpliwosc nie trwa dlugo....a na tym neurologicznym oddziale sami schorowani ludzie, co powinni odpoczywac.... cale plecy mnie bola od noszenia malej, w wozku tez jej sie nie podoba i jak sie tylko zatrzymam to zaraz piszczy...
    Majajula- zeczywiscie to dziwne, bo pisalysmy o tych naszych paranojach- i na dodatek, teraz jak on sie spoznial, sama sobie wmawialam, ze pewnie cos mu wypadlo, i nie ma co sie martwic, a tutaj tel. z ER!
    Aniazio, Karlin- a u nas jak zwykle odwrotnie- dzis nawet nie wiosenna, a letnia pogoda- jest goraco!!!!








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      wysylanie tych kilku zdan- zajelo mi ok. 45 min.
      ten server chyba mnie nie lubi








      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Sunny dlatego ja napisalam o tych schizach jak moj juz wrocil z powrotem do UK.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          sunny ale od czwartku ma już być na szczęście 15-18 stopni, nie wiem na jak długo ale oby juz do końca.

          Ale mam zakręcony tydzien. Wczoraj przyszedł elektryk (i przyjdzie jeszcze dzis i jutro najprawdopodobniej bo to niedaleki sąsiad i przychodzi po pracy do nas) i robi kabelki , bo mamy (stare budownictwo) 3/4 sprzętów na dole na jeden bezpiecznik i w lecie jak jest ciepła woda przez piecyk przepływowy to wybija non stop, nie da sie pralki puścić i rąk umyć w tym samym czasie. masakra.

          śr-czw ma przyjechać węgiel i trzeba czekać, bo nie wiadomo kiedy, przed chwilą dzwonił gościu, że przywiezie jutro wesalke dziewczynom, W czwartek miałam iść na bilans czterolatka ale musze przełożyć, bonie bede martyny brać bo ona o tej porze akurat śpi i liczyłam, że bedzie spała a została by z babcia. Ale gdyby przyjechał ten węgiel, a martyna w koncu nie spała czy sie obudziła to nie dałaby sobie rady. Heh tylko piątek chyba jako tako wolny. chyba, że zaczniemy robić pokój dziewczynom, to bedzie troche roboty.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            my bylysmy na miescie bo wczoraj w bootsie online wypatszylam nasze mleko ze jest w promocji na kazde opakowanie 1 funt znizki i 2 paki huggesow 2za 16 a normalnie 9,99 za paczke,a no i w drodze powrotnej wstapilysmy na plac zabaw bo obiecalam mlodej ze jak bedzie grzecznie siedziala w wozku to jak bedziemy wracaly to wejdziemy zeby sie pobujala...
            A wczoraj pol dnia sie zeszukalam mojego kulki pod pachy wiecie gdzie Ala ja schowala do zabawkowej kuchni do piekarnikaa potem jeszcze szukalam niani wieczorem i znalazlam ja u Ali w szafie pomyslowe to moje dzieciatko



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              karlin to zaowiada się mało nudny tydzień

              ania moja Olga do kosza na śmieci wszytsko wyrzuca niestety okazuje się po fakcie ostatnio wyrzuciał swój kubek i ze 2 h szukałam aż wreszcie znalażłam w koszu


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Majajula oj moja tylko narazie chciala grzebac w smietniku wiec wynioslam go do schowka i nie ma
                A moja jak widzi psa to jak jej sie pytam jak robi piesek to ona na to sapie He he he a na kaczke ka-ka-ka
                kiedys ogladala w telewizji dore i jak przyszla pora na bajke to ja mowie do mojego <tata przelacz,bo dora leci>i tak chyba ze 2 razy a w koncu Ala krzyknela <TATA DORAAAA>Ale smiechu bylo



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  ej kobity, albo mi serwer szwankuje albo wy sie gdzies podziałyście! Aż tak ciepło u was? czy takie zajęte? No u mnie dzisiaj rzeczywiście ładna pogoda. A od jutra ma się zacząć w końcu wiosna :P
                  Wczoraj przyszła sofa dla dzieciaków http://allegro.pl/sofa-piotrus-max-r...123073215.html identyczna jak na zdjęciu . teraz tylko pokój pomalować i wstawić. i spać Marzena skacze z zadowolenia, tak jej sie podoba.
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hejka

                    ja wczoraj byłam 9 h w pracy potem Julki zebranie w szkole i nie miałam czau zajrzeć

                    z moją pracą raczej lipnie będzie niestety jedynie dorywczo a ja chcę na stałe no cóż szukam dalej


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Dziewczyny pomóżcie!
                      Mam wielką malinkę na szyi i nie wiem co zrobić by szybko znikła! W niedziele roczek młodej i muszę ją jakoś zlikwidować. Kiedyś tego mojego zastrzelę



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        okłady z lody no i dużo pudru w niedzielę hehe


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          i znowi cisza. Moja marzenka pojechała do dziadków, dzisiaj mają w góry jechać.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej dziewoje moje, co z wami? My sie tu prawie opalamy :P a Moja Marzena wczoraj bałwana lepiła, bo w góry z dziadkami pojechała :P
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              Ale pustki ostatnio
                              U mnie znow pogoda w kratke
                              Ali nowe zabki ida i 2 nocki nie przespane za soba
                              A tak to nic nowego



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ja mam dzisiaj wolne, Marzeny nie ma, Martyne wziął mój m do kolegi i luz bluz, tylko sprzątnać troche trzeba, bo wczoraj cały dzien mnie nie było bo taka pogoda, że dzisiaj to w krótkim rękawku wszyscy chodzą. I hmmm tyle :P
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X