Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ja sie melduje! nie bylo mnie dlugo , wrocilam ale tutaj znowu juz nikogo prawie nie ma...
    ehh. jak tam Karlin twój maluszek? ile tych zębali już ma?

    a sie musze pochwalic wam. moj bąbel dzis zrobił wkoncu samodzielnie kroki tak ze 4 i sie przewraca, ale kilka razy dzis juz tak ladnie sam przechodził
    a juz jutro konczymy 10miesiac



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Marjolka wszystkiego najlepszego dla dzieciaczka

      moja w sumie nie wiem bo gryzie jak sie palec wsadzi do buzi ale widziałam, że idą jej czwórki dolne bo ma szerokie dżąsła i już widać. Ale siostry z zębami nie dogoni. Marzena na rok 16 zębów miała! ta ma chyba z 10. :P
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej melduje sie i ja!!
        Musielismy dzis calkiem obnizyc lozeczko bo mala chwyta szczebelek i siada i wstaje na nozki i chodzi w lozeczku.a wczoraj kupilismy jej pierwsze buciki bo az sie rwie do chodzenia . a oto one http://www.clarks.co.uk/find/product...feed-_-na-_-na



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          HaLO BABECZKI WRACAJCIE!!!!!!!
          Ale sie dzis wyspalam mala poszla spac cos po 19 ale do 20;30 z nia walczylam bo ciagle siadala a potem wstawala w lozeczku az w koncu wzielam ja do lozka i jakos zasnela i spala do 5 o 5 obudzila sie na mleczko i dalej spala do 7 i dobrze ze zaczela spiewac w lozeczku bo inaczej tatus by spoznil sie do pracy .Pogoda znowu nijaka mglisto i troche wieje wczoraj bylo slicznie sloneczko i zero wiatru.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej dziewuszki dziubasy dla wszystkich! oj cos nam szwankuje lista obecnosci...
            mam nadzieje ze mi wybaczycie zadsze pojawianie sie ale biegajac na zmiany do pracy plus robota w domu to po prostu swiat staje na glowie...

            w pracy fajnie daje mi satysfakcje szczegolnie jak sie slyszy od klienta ze dziekuje bardzo pani mila albo od dziecka ze on chce do tamtej pani(znaczy sie mnie) itp. jeszcze zeby tylko wiecej zarabiac i moglabym tam pracowac do konca zycia...

            w domu ok tylko maly zasmarkal sie znowu ja nie wiem skad on ten katar lapie... Szymek byl na wsiui kilka dni i dzis nie chcial isc do przedszkola tylko on chce do babci i musialam mu obiecac ze nastepnym razem pojedzie na dluzej... ech rolnik maly... ciekawe czy maly tez taki rolniczy bedzie

            nom a dzis mam wolne i wlasnie uspilam malego i pomyslalam ze chco do was trzy slowa napisze i buiore sie za obiad sprzatanie pranie i nie wiem co jeszcze... dzien za krotki jest zdecydowanie jak czlowiek pracuje...

            brawo dla Ali zuch dziewczyna! moj tez juz probuje chodzic przy lozeczku a dopieor co zaczal siedziec... czas leci jak zwariowany!!!

            Karina to ja pisalam o tym odchudzaniu trzymam kciuki zeby Ci sie udalo zalapac na pilota byloby super!!! a na fitness to do siebie bys biegala czy gdzie musialabys jechac? kurcze mieilibysmy slawna kolezanke! i jaka zgrabna za 8 miesiecy!!! nie zebym Ci odejmowala urody - jedynie kilogramow! do mnienawet nie zadzwonili :/

            kurcze nie bede sie cofac za bardzo w czytaniu bo godziny spedze...

            dziubasy wszystkim mamciom przesylam i moze wieczorem uda mi sie tu do Was wpasc na chwile!

            młłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłła jak to mowi Szymon dajac dziubasa


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              no w koncu uspilam mojego potworka normalnie szok co ja poloze do lozeczka to ona wstaje i chodzi pomimo tego ze juz na stojaco zasypia.A jak juz gryzie
              tymi 2 zabkami.Wczoraj zrobila 2 razy kupke ze sluzem i zastanawiam sie od czego bo wprowadzilam nowy soczek i kaszke no i nie wiem dzis tez zrobila ale juz bardziej normalna.No i lece bo juz wstala



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                oj ania ty to masz torpede w tym spaniu :P

                A wiecie co, mój M chce wyjechać do pracy do australii bo nabór górników jest i warunki nie powiem bardzo przyzwoite i wogóle. i chce jechać. musi CV wysłać i styczeń-luty pierwszy nabór będzie.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  karlinAustralia to moje największe marzenie. bardzo chciałabym ją zobaczyc.
                  a wyjechalibyście razem?

                  a u mnie nic ciekawego. już pomału planuje zakupy świąteczne. dobrze że do pracy poszłam bo jakaś masakra by była z kasą.

                  w pracy jak nic mi nie dają do zrobienia to też siedzę i tylko patrze na zegarek. jak coś robie to od razu mi lepiej bo nie siedzę jak darmozjad

                  a mój mały zaczął mówić więcej. mówi tata, mama, baba, pe, papa,ble , akuku a jak się spytam gdzie oko to kokoszke robi i mówi koko he he
                  Last edited by moniaB; 14-11-2011, 18:00.




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    monia co to jest kokoszka?

                    nie, narazie on sam. umowy są na 2 i 4 lata czy jakoś. jak by sie urządził, to wtedy może byśmy dojechały, nie wiem, boje sie tam jechać, na samą myśl o tych wężach włażących do domów i tarantulach i wogóle aż ciarki mnie przechodzą. ale na rok zarobki od350-450 tys zł na rok. My i tak liczymy powiedzmy 200 tys to wychodzi ok 16 na miesiąc. tam podobno sie daje na utrzymanie jakieś 8 tys miesięcznie więc i tak więcejby przysyłał do domu niż teraz zarabia. nie wiem jak to będzie. czy tam wyjedziemy, czy on wogóle pojedzie, czy sie zakwalifikuje. eh same pytajniki!
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      a mamusiua mi zafundowała garnki http://profiss.eu , http://profiss.eu/24,linia_diamond.html, i robota http://profiss.eu/12,oferta.html. normalnie dała za nie 4100 zł. masakra. a garnki oczywiście tylkko 4. przyjdą z początkiem grudnia. ale są genialne robot zresztą też.
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej. dziekuje Karlin za zycznoka
                        hmm, no ciekawa propozycja nie powiem, ta australia. ale nie wiem czy ja bym sie odwazyla tam wyjechac , az tak daleko :/ a w sumie nie wiem co gorsze czy jechac tam czy sama zostac bez meza na rok, czy 2:/
                        ale zarobki niezle!! nie powiem bo bym tez tak chciala:}

                        ale z tymi zębami to mnie zaskoczylas! szok! moj juz mowi, chodzi a zębów nie widac:/ może już tak zostanie chociaz z drugiej strony to dobrze ze jeszcze nie ma , bo by mi cyca tylko gryzł!



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no ale powiem ci, że miała szybkozęby a teraz ma tak zepsute że szok. i nie chce myć za chiny ludowe :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej babeczki

                            długo mnie nie było, a jakos tak czasu mało

                            u nas wszystko dobrze, mała śmiga przy meblach na całego czasem sie już puszcza i jak sie nie zorientuje,ze sie nie trzyma to stoi pare sekund i potem bach, ale na szczescie na pupe albo do przodu, zęboli nadal brak,a ślini sie na potege a tu nic, mam nadzieje,ze przed rokiem wyjdą

                            moja mała jest taka śmieszka, non stop sie chichra, w ogóle nie płacze, no chyba,że cos sobie zrobi, umie juz robic papa i cmoka, gada tatatata dadada i rózne inne nierozpoznawalne dzwieki

                            wreszcie nie mamy kataru i w niedziele byliśmy na basenie, ale było superancko, a mala sie wyszalała, mama tez popływała

                            26 mam wesele siostry i jedziemy do łodzi, może uda sie poszalec

                            my musimy juz kupic wiekszy fotelik samochodowy bo w tym nosidełku mała jest skurczona

                            powiedzcie mi jakie macie foteliki samochodowe dla dzieci????
                            Gosia

                            Zosieńko rośnij zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              http://allegro.pl/4baby-fotelik-samo...899594656.html

                              o ja mam taki tylko granatowo-niebieski
                              Last edited by karlin2; 15-11-2011, 16:08.
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                majajula widze cie !
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X