Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Termin

    Mój mąż jest informatykiem, tak jak ja z wykształcenia. Poznaliśmy się w szkole

    Pracuje teraz w firmie, która zajmuje się monitoringiem. Jako, że to teraz temat na czasie zleceń mają masę. W całej Polsce. Co chwilę jakiś przetarg wygrywają.
    Zajmuje się tam głównie robieniem kosztorysów. Czasami jedzie na jakiś serwis.

    Ja sprzątam, piorę. Padam już. U nas strasznie parno.
    Pewnie na burzę. Nawet jeszcze na spacerku nie byłam ani na zakupach.

    Mniam. Lubię placki. Miałam w poprzedni piątek
    Dzisiaj chyba jakąś rybkę z frytkami i surówką zrobię.


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Termin

      A ja wróciłam z zakupów i sącze sobie piwko bo mnie nasła ochota i zaczynam się robić po nim strasznie zmęczona.
      A co lubisz robić w wolnych chwilach? Ja lubie sama robić prezenty typu albumy na zdjęcia itp ostatnio maluje na antyramach, kurcze chętnie zawodowo zajeła bym się czymś takim tylko jak na takich rzeczach zarobić??

      Skomentuj


        #63
        Odp: Termin

        jogobella mamy 21 wiek przez internet mozesz sprobowac sprzedawac

        Skomentuj


          #64
          Odp: Termin

          Dziś bardzo smutny dzień! Niedość, że leje cały czas to zdechł mój ukochany piesek a to był nasz czwarty czlonek rodziny.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Termin

            Ojjjj, współczuję Ci bardzo straty pieska. Jak długo był z Wami?
            My mamy kotkę, brytyjkę, Gaję, gdyby coś jej się stało, też wszyscy przeżywalibyśmy wielką stratę.

            My szukaliśmy dzisiaj jakiejś szafki do łazienki, ale nie znalazłam nic ciekawego. Zrobiliśmy spożywcze zakupy.
            Obiadek. Teraz wstawiłam serniczek. Ciekawe, co mi z tego wyjdzie, bo to jakiś ''puszysty sernik'', nowy przepis, od koleżanki.Ciasto jakieś strasznie rzadkie wyszło. Mam nadzieję, że coś wyjdzie.

            Co do wolnego czasu, to... czytam, oglądam filmy, słucham bardzo dużo muzyki muzyki.W sumie, to przy dziecku nie ma tego czasu wolnego znowu tak dużo, prawda? Przy dwójce, to już w ogóle nie wiem, czy go znajdziemy...

            Zmęczona jestem, położę się trochę i poczytam, a wieczorkiem pakowanie, bo jutro jedziemy na wieś do moich rodziców
            Last edited by jaka_ja; 28-05-2011, 17:05.


            Skomentuj


              #66
              Odp: Termin

              Hera była z nami jakieś 3 lata oj bedzie mi jej brakować, tylko najgorsze jest to,że niewiadomo dlaczego. To nagle wieczorem byla a rano mąż ją znalazł martwą.

              To fakt przy dzieciach niema za dużo wolnego czasu, a jak już jest to zregóły wykorzystuje się go na porządki lub krótki odpoczynek

              A to jeden z albumów na zdjęcia które zrobiłam
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: Termin

                Melduję się po kilkudniowej nieobecności.
                Jesteśmy po cudownym tygodniu u moich rodziców.
                Dużo słonka, powietrza, jeziorko niedaleko.Uwielbiam moje rodzinne strony, szczególnie latem.
                Odpoczęłam, bo Nadusią miał się kto zajmować....dziadek, babcia, ciocia, wujek, prababcia...
                Teraz jesteśmy przez 4 dni u teściowej w Kościerzynie.
                Jak sie czujesz? Jak znosisz te upały?


                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Termin

                  Witaj
                  A narazie nie najgorzej u mnie z samopoczuciem, dziś byłam u lekarza i wszystko ok i potwierdził nam dziewczynke
                  A ja planuje wekend na słowacji w tym miesiącu i też nie moge sie już doczekać
                  No to kochana wypoczywaj i nabieraj sił niedugo będą nam potrzebne

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Termin

                    To słodko, będzie dziewczyneczka Gratuluję.
                    Ja dzisiaj coś gorzej się czuję, nogi mnie strasznie bolą i puchną, od tego ciepła ewidentnie.
                    Byłyśmy pół dnia nad jeziorkiem, kolejny fajny dzionek za nami.Nadia się wyszalała w wodzie.


                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Termin

                      a u nas o dziwo ta pogoda taka nijaka, głosili że bedą upały a wczoraj było tak sobie potem sie rozpadało a dzis niby słoneczko świeci i cieplo ale jakoś tak pochmurnie jest, ale dla mnie to dobrze bo też boje sie upałów które zapowiadają tymbardziej że mała strasznie sie rozpycha
                      Filipowi idą chyba kolejne zęby te ostatnie trzonowe bo od 2 dni jest nie do wytrzymania placze bez powodu w nocy co chwila przez sen pokwenkuje ale pocieszam sie że jeszcze tylko 4 i komplet będzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Termin

                        U nas upały.

                        Przed południem zakupki. Kupiłam sobie fajne czarne sandałki, a popołudniu zapakowałyśmy koszyk z prowiantem i pojechałyśmy nad jezioro z teściową i Nadusią. Szkoda tylko, że długo nie byłyśmy, bo burza nas przegnała.

                        Strasznie puchnę w tym upale. Nie mogłam ostatnio zdjąć obrączki i chyba nie będę zakładała.
                        Nogi też mnie strasznie bolą i puchną.


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Termin

                          Ja pierścionków nie noszę już ze 2-3 miesiące.
                          A u nas od samego rana kropi deszcz, oj jak ja nie lubie takiej pogody.
                          A ty już masz wybrane imię, bo ja niestety dalej sie zastanawiam OLiwia albo Maja no albo Majka bo ponoć to jest duża różnica

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Termin

                            Byłyśmy na ryneczku w ogródkach na pizzy itd. i burza nas przegnała....Dziwna ta pogoda. Źle na mnie wpływa ta burzowa pogoda. Duszno mi strasznie, słabo...jakaś osowiała jestem.

                            Co do imienia to Igor albo Aleksy. Bardziej się składniam ku Igorowi, z tym, że rodzinie ze strony męża się nie podoba, bo mają złe skojarzenia z tym imieniem.


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Termin

                              A mi też coś ostatnio nogi i ręce pucną ale dopiero pod wieczór no i nie umie sobie miejsca znaleźć na siedząco tak mi jakoś niewygodnie
                              A jak ci sie podobała okładka mojego albu,u który wkleilam przed twoim wyjazdem??

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Termin

                                Ja też za długo nie usiedzę, bo już poprostu nie wiem, jak...Zresztą jak za długo leżę, to też źle...Teraz to już będą ciężkie tygodnie przed nami.

                                Nic nie napisałam o okładce albumu? Bardzo ładna! Masz talent.

                                Co do imion- to Majka jest przecież zdrobnieniem od Maji. Przynajmniej tak zawsze myślałam.Oliwia mi się bardziej podoba.

                                Z moich imion, które Ci się bardziej podoba?

                                U nas dzisiaj leje od samego rana i grzmi. Mamy jechać do Gdańska, ale musimy trochę przeczekać tą ulewę.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X