Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    cześć dziewczyny

    ja w końcu mogę powiedziec że żyje
    jak tak ma wyglądać każda moja @ to zwariuje
    natalcia dwa dni na sztucznym mleku bo nie wytrzymałabym bez tabletek i dostała zaparcia tak sie męczyła biedna zanim zrobiła kupkę i to przezemnie
    ale już jest ok
    no i wielkimi krokami zbliża się pierwszy ząbek,już widać szarawą kreseczke,pewnie czeka na równe 6 miesięcy.........
    A jak tam Sylwia IGnaś z ząbkami?

    Justynka Majeczka przeurocza a kompleciki robisz świetne ale ja niestety nie zamówie,moja kuzynka mnie zaopatruje w takie śliczności,oczywiście free albo po prostu pożyczam od niej bo ma tego multum

    dziś od rana nic tylko sprzątam dobrze że mąż w domu to chociaż dzieci bawi
    poczytam co tam u Was bo tylko tak zerknęłam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Kamila witamy z powrotemA dla malej pierwsze gratulacje na zbliżający się ząbek

      A jak tam w postępach waszych dzieciaczków. Moja majka to jest artystka w łóżeczku podnosi się ale tylko do pozycji klęczącej, a jak siedzi i po coś sięga to tak przekłada te ręce i nogi że jest w pozycji do raczkowania czyli na kolankach i z rekami wyprostowanymi ale jeszcze się nie porusza bo po chwili się rozjeżdża i leży na brzuszku, więc raczkowanie zbliża się wielkimi krokami

      Dziś siostra kupiła Majeczce kolczyki zaległy prezent jak nie zapomnę to się pochwalę juro zdjęciem

      Sylwia mam pytanie a ta twoja bransoletka na kulki czarno białe czy czarno przezroczyste? I czy chcesz długie kolczyki czy krótkie.

      Itka a ty gdzie się podziewasz co u ciebie??

      My jutro w planach basen mamy zobaczymy co z tego wyjdzie

      Spokojnego wieczoru

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Justyna Twoje gratulacje w sam raz-dziekujemy
        mamy pierwszy ząbek

        no Natalka to teraz taki wiercipięta co minuty nie posiedzi tylko się dzwigać,podnosić,pełzać,teraz to tylko koc i podłoga bo zewsząd mi sie turla
        no i odkryłam że te codzinne nawołania BABABA to do mnie jak jej tylko znikne z pola widzenia to się zaczyna kwilenie,łkanie a za chwile takie słodkie BABA.......

        i co byłaś dzisiaj na tym basenie Justyna? całą rodzinka?

        co tam porabiacie dziewczyny w niedziele?
        do mnie mama ma za chwile przyjsć

        Sylwia a jak Ignaś z ząbkami?
        Itka nic się nie chwalisz to chyba @ przyszła?

        miłego popołudnia

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Hej!

          My od wczoraj mieliśmy gości, zostali na noc, więc nie miałam chwili, żeby zajrzeć...

          kamila gratulujemy pierwszego ząbka!
          U nas się jeszcze nie przebiły jedynki. Idą obie.Pewnie będzie jak Nadia późno ząbkował.U Nadii się strasznie długo przebijały pierwsze zęby ale potem szły praktycznie wszystkie naraz.
          Co do pełzania i ogólnej ruchliwości, to u nas słabo...widzę, że moje dzieci rozwijają się praktycznie w tym samym tempie, takie leniuszki...Nadia taka sama była.
          Ignaś nie pełza jeszcze, jak leży na brzuszku to rzadko się przekręca, kręci się tylko wokół własnej osi..i czasem uda mu się trochę odepchnąć nóżkami.

          jogobella koraliki mam czarno-przezroczyste i kolczyki wolę dłuższe ale zupełnie proste żeby były...
          Brawo dla Majeczki, że takie już postępy poczyniła...jeszcze trochę i będzie pewnie raczkowała

          Jak tam wypad na basen-udany?

          itkaodezwij się, co u Ciebie?

          Miłego wieczorka!


          Skomentuj


            Odp: Termin

            Witam

            Dziękujemy za gratki odnośnie ząbka!

            Wiecie co,kurde nie mam wody.......... u mojego R w garazu rure wysadziło,zalało mu kanał,no i w domu też ani kropli wody
            już cos tam naprawiają,mam nadzieję że do wieczora będzie.........

            Mój mężuś pojechał oglądać autko,trzymajcie kciuki żeby było fajne i żeby kupił bo my już miesiąc bez auta,a wiosna się zbliża,trzeba dzieciom garderobe wymienic,a nie mam się jak ruszyć

            Justyna,przepraszam dopiero teraz doczytałam,pytałaś czy Natalkę juz chrzciliśmy,tak-15 pażdziernika
            niewiem jak u Was,ale u nas "na wsi" się mówi że z dzieckiem niechrzczonym to nigdzie sie nie wychodzi,nie jezdzi,i zrobilismy dla świętego spokoju bo babcie,ciocie dobre-rady życ nie dały.....
            Julka tez 1,5 miesiąca miała gdy była chrzszczona
            a Wy jeszcze nie chrzciłyście?

            Sylwia no wiadomo każde dziecko rozwija się w swoim tempie,przyjdzie czas i na Ignasia że będzie Ci sie turlał w te i we te,a jeszcze jak mówisz idzie w ślady Nadusii

            Justynka pochwal się Majeczką jak wygląda w kolczykach

            aha,przyszło mi krzesełko,zaraz mała wstanie to będziemy próbować

            a no i jeszcze Sylwia kochana dziękuje za komentarze na nk

            przepraszam że tak rozbieżnie pisze,ale tak ganiam bo Jula farbami maluje i co chwile sprawdzam czy sciana ma jeszcze swój wyjściowy kolor

            no,
            teraz juz pa

            Skomentuj


              Odp: Termin

              U nas dzisiaj ładna pogoda, słoneczko ślicznie świeci, wróciliśmy ze spacerku, Ignaś nareszcie w spacerówce, od razu lepiej, bo ma więcej miejsca

              kamila Ojjj...współczuję, bez wody, to życia nie ma...ostatnio też nie miałam większą część dnia, masakra...
              Co do chrztu, ja tam się nie spieszę, a już w ogóle nie rozumiem czegoś takiego, że z dzieckiem które nie ma chrztu nie można nigdzie wychodzić itd. Nadusię ochrzciliśmy jak miała 5 m-cy, Ignaś jeszcze nie miał chrztu, zrobimy, jak nieco cieplej się zrobi, nie wiem może maj?
              Nie mam ciśnienia z tym chrztem, zupełnie.

              Pochwal się, jakie krzesełko kupiłaś.

              Zdjęcia moich dzieciaczków z dzisiejszego spacerku
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: Termin

                hejka
                jestem nareszcie..
                grypsko mnie powalilo uhh
                Kamila-gratulujemy ząbka
                Sylwia-dzieciaczki sliczne
                Justyna-Majeczka jaka modelka
                ja dziś po sklepach biegalam i kolejny zakiecik kupilam,coś tak mnie naszlo ostatnio na styl taki
                i mlodemu oczywiście tez troche zakupilam i starszemu przy okazji sie tez skapnelo
                a co do chrztu to starszy mial4m-ce a mlody 2m-ce tak nam jakoś pasowalo bez żadnych ciśnień z niczyjej strony







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  HEJ
                  Oczywiście na basenie nie byliśmy bo jak to zwykle bywa mój mąż coś wymyślił ach szkoda słów
                  A może to i dobrze że my nigdzie nie poszli znowu coś z Majeczką jest strasznie nie swoja od rana i ma stan podgorączkowy 37.3 potem 37.7 ale na wieczór już 37 nie wiem co to może być czyżby kolejne zęby szły zobaczymy jutro, mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza bo mam oczy na zapałkach choć nie zapowiada się lepiej

                  Sylwia dzieciaki urocze

                  Zmykam spokojnej nocy

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej!

                    Itka to współczuję choroby,ja też ostatnio umierałam....
                    ja też lubię żakieciki a teraz na wiosnę jak znalazł
                    a masz może konto na nk?

                    Sylwia dzieciaczki fajniutkie, jakie zadowolone
                    spacerówkę chyba kupowałaś Ignasiowi co?
                    co do chrztu to się z Tobą zgadzam ale jak mus to mus ale przynajmniej mam już to z głowy

                    Justyna i jak tam Majeczka? oby ta gorączka była od ząbków a nie znowu coś bo juz się nam Majeczka wychorowała buziaczki dla malutkiej
                    pewnie nie masz czasu ale jak będziesz miała choć chwilkę to wstaw proszę zdjęcie Majeczki jak wygląda w kolczykach cio?
                    bo ja mojej też mam ochote przekłuć

                    Natalka w nowym zabytku
                    zadowolona jestem i ona też
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Ja mam dzisiaj prawdziwe urwanie głowy z Ignasiem, spać nie, na rękach źle, położę źle...już nie wiem, co z nim robić, żeby mu pasowało...Nie wiem, czy ta pogoda tak na niego działa, czy ząbki...
                      Nic nie jestem w stanie zrobić.
                      Dobrze, że zupkę mam z wczoraj więc tylko naleśniczki dorobiłam szybko...

                      kamila Fajne krzesełko i śliczne te Twoje dziewczynki!

                      Co do spacerówki, nie kupowałam, wózek mam po Nadii- X-Lander gondola+spacerówka i fotelik wpinany w stelaż wózka.

                      Nawet kawy dzisiaj spokojnie nie jestem w stanie wypić
                      Zwariować można


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej
                        kamila mam konto namiary na priv Ci wyslalam
                        a krzeselko identyczne jak nasze
                        i coś jeszcze mialam pisać i zapomnialam...
                        to nic milego popoludnia







                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej u nas noc okropna pobudka co 10-15 minut masakra jakaś i to całą noc koło 2 w nocy dałam jej czopek przeciwbólowy bo strasznie się darła i troszkę pomogło dziś troszkę lepiej ale nadal marudna i nic jej nie pasuje. Ciekawe jaka dziś noc będzie aż się boję.

                          Co do kolczyków to Majeczka ma na razie te lecznicze na 6 tygodni a takie na nas czekają http://allegro.pl/show_item.php?item=2108829771

                          Kamila śliczne dziewczyny

                          Sylwia oj współczuję ja mam to samo dziś mam nadzieję że szybko naszym dzieciaczkom przejdzie

                          Itka czekamy na twoje jakieś zdjęcia

                          Spokojnej nocki

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej hej
                            maly zasnal póżniej niż zawsze ale w końcu sie udalo dorzucam fotke tzn mam nadzieję że mi się uda pozdrawiam milego wieczoru
                            Attached Files







                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              itka super a mały to ma chyba bujną czuprynkę ma kręcone włoski?

                              U nas dziś noc lepsza choć jeszcze nie standardowa ale nabrałam sił troszkę, Sylwia a jak u ciebie?

                              co robicie dziś na obiad bo nie mam pomysłu?

                              Miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Hej!

                                Ja przy porannej kawusi...
                                U nas piękne słoneczko, więc jak tylko trochę się ogarnę idziemy na spacerek.
                                Co do obiadku, wyjęłam schab, więc do tego tylko jakieś warzywka zrobię na patelni i tyle...jakoś nie chce mi się ostatnio wysilać w kuchni

                                Po takim dniu spodziewałam się strasznej nocy, tymczasem...Ignaś spał od 20:30 do 7:00 bez pobudki na karmienieChyba sam był zmęczony.
                                To jego pierwsza w pełni przespana noc, w dodatku bez karmienia nocnego.
                                Jestem w szoku

                                itka Słodki ten Twój synuś!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X