Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej,

    Itka to super że masz w końcu te wodę

    Sylwia Nadia tak samo jak Julka garnie się do wszystkiego w kuchni,tylko nie do jedzenia.....
    tak porządnie to zje rano śniadanie a potem fiur lata do wieczora i zyje powietrzem tzn ona ma takie dni że bedzie jadła wszystko a ma tez takie że nie je prawie nic ale chucherko z niej nie jest,waży 21 kg, badania robiłam jej na bilans 4 latka wyszły super no i jedno najważniejsze ! z innymi dziećmi,np swoimi kuzynami jak u nas są zjada wszyściuteńko bez marudzenia!
    a Tobie Sylwia proponuje własnie zacząc od badań żeby jakichś poważnych brak witamin nie było jak mówisz że blada

    Justyna ja się przyznaje bez bicia zjadłam juz 4 pączusię hehe a do wieczora daleko......ale ja muszę nadrobić kg

    co tam jeszcze aha Ignaś to słodziak niesamowity,będą się za nim laski uganiały oj będą
    aha i wiecie co ja się normalnie nie mogę nadziwić z tą moją Natalią! w ciągu kilku dni normalnie taka się zrobiła do przodu,kiedyś Justyna pytałaś czy siedzi,ja że nie,a ona w kilka dni i hop siup już siedze tak samo z tym jedzeniem,pożaliłam się na nią a ona wcina już ładnie,herbatki piję, no i muszę sie pochwalić pierwsze słówka ma za sobą! BA BA juz mozna odhaczyć i to tak fajnie jej wychodzi że aż moja teściowa się popłakała.......
    jezuśku jak to fajnie tak obserwować jak nasze maluchy co dzień pokazują nam coś nowego
    jakaś mnie nostalgia naszła że czas tak szybko mija.......
    aaa idę po pączka....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      mam nadzieję że uda mi się wstawić zdjęcia

      1,moja kuchareczka hehe nie zabijcie za ten nóż,uważałam
      2 mój pączuś
      3 siedzę

      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Termin

        kamila Słodkie te twoje dziewczynki
        To Julka widzę podobnie z tym jedzeniem jak Nadia ma. Słyszałam, że 3-4 latki to takie niejadki, może coś w tym jest.
        ...no ale mojej muszę te badania zrobić, tak jak mówiła lekarka...
        Widzisz, a tak się martwiłaś,że Natalka nie chce jeść...a teraz proszę...i je i siedzi widać już całkiem fajnie...a ile waży? ...wygląda mi na kluseczkę

        itka dobrze, że w końcu macie tą wodę.

        Kurde, dzisiaj tyle czasu poświęciłam szukaniu pracy przez internet...dostałam jakąś odpowiedź od firmy sprzedającej pakiety medyczne SIGMAPRO7, ale jak poczytałam na forach, to dużo jest zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii, no i podobno trzeba jakiś pakiet wykupić...Chciałam dorobić, gdy już nie będę miała swoich pieniążków chociaż parę groszy ale czuję, że łatwo nie będzie
        Pełno wszędzie naciągaczy.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          I piatek.
          Tydzień ucieka za tygodniem ale to dobrze,bliżej wiosny.........

          Sylwia dziękuję w imieniu dziewczynek.
          musisz uważać na taki rodzaj pracy,ja też pamiętam kiedyś poszukiwałam czy cos nie można dorobić siedząc przed internetem,nawet mi się "udało" załapać na pracę przez telefon ale potem sie okazało że trzeba najpierw przejść kurs który kosztuje ponad 2 tys zł
          także ja się nacięłam,ale próbuj a nuż uda Ci się znaleźc coś fajnego ale Sylwia sprawdz dobrze bo tak jak mówisz większa połowa z tych pracodawców to zwykli naciagacze ale kibicuje Ci jak najbardziej

          A z tym jedzeniem to też słyszałam że własnie 3-4 latki mają problemy z "normalnym" spozywaniem posiłków
          ja dziś rano nie zawołałam Julki na śniadanie,byłam pewna że sama nie zawoła,ale przyszła ok 10.00 i "mamo,masz dla mnie śniadanie?" hehe no ale codziennie tego nie będe praktykować
          ja już zrobiłam obiad dziś fasolka po bretońsku muszę jeszcze choć troche posprzątać
          a Natalka 12 stycznia ważyła 8,400 a teraz pewnie coś ponad 9 kg bedzie
          juz piszczy a za chwilę bedzie bababab bo tak się nauczyła jak już się znudzi to zaczyna gaworzyć,gugać i za chwilę babababa
          uciekam
          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej
            Sylwia Ignaś słodki jak i dziewczynki Kamilo

            U nas ostatnio ciężkie noce, Majka co chwilę się budzi Filip też bo wczoraj znowu wymiotował masakra . Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie tymi ich chorobami. Byli my u lekarza Filip dostał jakieś leki więc mam nadzieję że będzie lepiej.
            Miłego dnia

            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej
              Kamila-dziewczynki sliczne mala jaki paczuszek moj Dominik tez taki byl okragly zanim zaczal chodzic
              dzis bylismy z M w knajpce na mini obiedzie i pospacerowalismy troche po centrum, jutro znowu wyjezdza trzeba lapac wspolne chwile
              Justyna-wspolczuje tych chorob oby leki pomogly
              milego dnia dla wszystkich







              Skomentuj


                Odp: Termin

                Ja od rana siedziałam i wymyślałam jakąś nową aranżację okna i wymyśliłam w końcu takie firanko-roletki:
                http://allegro.pl/roletki-tuby-firan...107760962.html
                Nie lubię tradycyjnych firan, wcześniej miałam takie jakby zwisające muszle w oknach (patrz zdj.niżej) ale straszne w utrzymaniu czystości, kurzyły się koszmarnie.
                Póki nie wyremontuję pokoju i nie zmienię kolorystyki muszę się zadwolić tymi firanko-roletkami

                itka tak jak mówisz, trzeba łapać wspólne chwile...Twój mąż w jakąś delegację jedzie?

                jogobella współczuję, wiem co to choróbsko, Nadia cały grudzień przechorowała, teraz też jesteśmy zakatarzeni, ale to tylko katar póki co...więc nie panikuję. Ty to masz ostatnio apogeum chorób, szpital z Majką, teraz znowu Fifik...biedna...nic dziwnego, że czujesz zmęczenie.

                kamila masz rację, tak szybko tygodnie lecą...czasami mam wrażenie, że za szybko....
                Z tą pracą to łatwo nie jest znaleźć czegoś co można robić ''siedząc'' w domu, a ja chciałabym...zawsze choć trochę człowiek się rozwija...Co do gugania, to Ignaś bardzo szybko zaczął, bo miał miesiąc i już się głośno śmiał i gugał, a teraz gaworzy, najczęściej słyszę ''jejejejeje'' ''bebebebe'', czekam na ''mamamama'' świadome, czy nie...ale miło będzie usłyszeć

                Miłego dnia!
                Attached Files


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Sesja sesja i po sesji trwała 1,5 godz i jestem strasznie zadowolona mam nadzieję że zdjęcia będą równie udane niestety muszę czekać do 2 tyg

                  Mały postęp Filip dziś nie wymiotował a wieczorem troszkę chlebka skubną mam nadzieję że mu to przechodzi bo jest nie do wytrzymania

                  Spokojnej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Cześć!

                    Justynka DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA DZIECIACZKÓW!
                    A dla Ciebie wytrwałości i sił! Będzie dobrze!
                    Dobrze wiem jak to jest jak dzieciaczki chore....

                    Sylwia super są te rolety! Jak zawiesisz to pochwal się efektem,może i ja się dam namówić na takie bo też lubie coś zmieniać w mieszkaniu a że mam tylko dwa okna takie normalne-reszta dachowe to moge szaleć
                    a no własnie,może i one by podeszły na dachowe?
                    muszę looknąć jeszcze raz na nie...

                    Itka a to Twoj mąż jeżdzi po miastach do pracy? pewnie nie ma drugiego takiego odważnego w Polsce jak Twój M,to oczywiście komplement a długie macie takie rozstania?

                    Ostatnimi czasy nie mam na nic czasu, Natalka jest teraz taka absorbująca,a tu obiad,posprzątać,no i starszą tez trzeba się zająć.
                    Muszę się jakoś lepiej zoorganizować
                    Miłej soboty...i niedzieli też

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Wkurzyłam się, bo miałam mieć gości i już się zabierałam za robienie czegoś extra na wieczorek i w ostatniej chwili się rozmyślili...bo się pokłócili...jak ja nie lubię czegoś takiego

                      Dzieci drzemią a my odpoczywamy przy lampce porto z lodem i cytrynką

                      jogobella koniecznie pochwal się zdjęciami

                      kamila ojjj...ja też mam czasami takie dni, że wydaje mi się, że słabo ogarniamPrzy dwójce dzieci w takim wieku, to czasem tak bywa...szczególnie jak jedno albo drugie marudne.
                      Co do tych roletek...to na dachowe okna raczej się nie nadają.

                      Miłego wieczorka!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Witam

                        Oj Sylwia ja też bym się wkurzyła na twoim miejscu.
                        Co do firan to fajne ale mi od tego sprzedawcy bardziej podobają się te wachlarze

                        Wracając do tematu zapiekanek dziś kupiłam książeczkę przyślij przepis i jest wydanie pt zapiekanki kilka z nich wygląda obiecująco na pewno będę je testować

                        Majka tez ostatnio potrzebuje mnóstwo uwagi i strasznie marudna ale już wiem czemu zresztą przypuszczałam że tak będzie - kolejny ząbek się przebija czyli do 6 dobijamy 2 piękne na dole, 2 do połowy u góry - jedynki, no i teraz te 2 górne dwójki. jakoś szybko jej to leci. Tym bardziej jej się nie dziwię bo te ostatnie 4 to wszystko w przeciągu tygodnia dwóch

                        Itka a co u ciebie?

                        P.S nie mówiąc głośno Filip już dziś jak zdrowy i apetyt wrócił i łobuzować zaczął mam nadzieję że choróbsko już za nami

                        Spokojnej nocki i miłej niedzieli

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          hej
                          jestem w koncu dobilam..
                          pytalyscie o M on teraz wyjezdza z firmą targową tak dorobić w okresie zimowym obecnie Norymbergia
                          ja wczoraj na panieńskim u mojej kuzynki bylam troche potanczylam pogadalam jestem zadowolona
                          Justyna-ciesze sie ze Filipkowi juz lepiiej
                          Sylwia-ale bym sie wkurzyla na takie coś nie nawidze takich akcji







                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Strasznie się wściekłam, bo zaplanowałabym sobie jakieś spotkanie ze znajomymi, a nie czekanie na gości, którzy w ostatniej chwili dają znać, że jednak ich nie będzie...w dodatku moja siostra z narzeczonym. Jestem na nią zła.

                            jogobella to u Was naprawdę expresowo z tymi ząbkami idzie...U nas jedynki jeszcze się nie przebiły.
                            Dobrze, że Filip wraca do siebie i już łobuzuje

                            itkaposzłabym na panieński, zawsze jak byłam to było świetnie...a ostatnio to nawet z męskim striptizem
                            U mnie się nic nie szykuje...póki co...a szkoda...

                            My póki co leniuchujemy. Taka pogoda, że nic się nie chce...

                            Miłej niedzieli.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej

                              a my do południa u sąsiadów na kawce byli teraz leniuchujemy, bo pada i pogoda strasznie senna. Kurcze w telewizji same starocie.

                              Miłego popołudnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Pogoda strasznie senna, fakt. My spaliśmy całą familią po obiadku Dzieci jeszcze drzemią, a my sobie chyba nasz serialik włączymy, póki śpią jeszcze.
                                Ja ostatnio tv mało oglądam, tylko wiadomości i ''Julię'', no i czekam na nowy sezon "X-Factor'' i ''Przepsu na życie'',aaa...no i "Rodzinka.pl''...trochę się tego nazbierało jednak
                                Mamy z mężem jeszcze tyle filmów i seriali do obejrzenia, że nie wiem, czy nam życia wystarczy
                                ...ale już do kina poszłabym, muszę się z kumpelą umówić.

                                Miłego wieczorka.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X