Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej,

    ja ledwo co chodzę,całą noc nie spałam bo tak mi brzuch napindalał,a rano przylazła @,a muszę jakoś dać radę bez proszków bo jak małą nakarmię?
    a ponoć po porodzie @ tak już nie boli,a mnie jak bolało tak boli,załamać się można.....

    dziewczyny ja to tak pół na pół z tym jedzeniem,tzn tak jak Justynka napisała że po prostu jak widzę że nic jej nie uczula,nic się nie dzieje to daję pomalutko co raz to nowych rzeczy ale tak jak pisała Sylwia tylko to co mogę dac,tzn chleba tez jej teraz nie dam,ani herbaty takiej zwykłej,chociaż nie powiem jak zagląda mi do szklanki to łyknie kilka łyżeczek
    nie ma co się trzymać rygorystycznie wszystkich tych zasad takie moje zdanie ale trzeba bacznie obserwować
    ale nam sie trafiły dzieciaczki jakieś wielkoludy nam rosną

    Itka ja znowu z Julką taka byłam,pilnowałam,dbałam,wszystko musiało być na tip top aż do przesady-teraz to dopiero zrozumiałam
    teraz z natalą to więcej na luzie

    Justyna ja też zamierzam małej przebić uszka,Julce przebijałam w tamtym roku w czerwcu ale była histeria,a ja gorzej przeżywałam niz ona

    jeszcze się chciałam dziewczyny zapytać czy macie krzesełka do karmienia?albo zamierzacie kupić?
    ja się mocno zastanawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      kamila paracetamol spokojnie możesz brać, przecież nawet w szpitalu po porodzie dają, a karmi się...spokojnie weź, nie męcz się, skoro tak boli...

      Co do krzesełek do karmienia, to ja mam po Nadii o takie...regulowana wysokość, zadowolona jestem, obecnie jest u moich rodziców na strychu ale musimy przywieźć, bo już by się przydało...
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: Termin

        wzięłam rano ibum czy coś takiego taka zielona kapsułka...a małej dałam drugi raz bebiko na południe,bałam się jednak....
        ja to mam z tym @ mówie Wam,prawie jak poród.....

        Sylwia rozumiem że to Nadia na zdjęciu? ale podobna do Ignasia..........
        czyli polecasz krzesełko?
        ja chce takie drewniane co potem tak fajnie się rozkłada na krzesełko i stolik
        na allegro takie są
        a ja z JUlka nie kupowałam bo jak ona zaczęła jesć to jakoś tak na wiosne,lato i więcej (i lepiej) na polku wcinała i wydało mi się zbędne
        a teraz,ach,chyba kupię

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej
          ja mialam dla Dominika takie wlasnie drewniane jak chcesz kupic Kamila,ale krótko uzywalam w sumie..pózniej zalowalam że kupilam teraz ma stolik drewniany+dwa krzeselka taki maly zestaw i jestem zadowolona
          ja to krzeselko uzywalam zeby go gdzies posadzić jak cos musialam zrobić-moja koleżanka np.do chodzika wkladalai karmila







          Skomentuj


            Odp: Termin

            kamila prawda jest taka, że krzesło wygodne do karmienia, ale długo się z tego nie korzystało...a wydatek dość duży, lepsze pewnie takie jak chcesz drewniane, dłużej posłuży.

            Co do zdjęcia, tak- Nadia Ignasia w róże i fiolety raczej nie ubieram
            Podobni są baaaaardzo do siebie.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Sylwia wracając do jedzenia a konkretnie chleba to powiem ci taka sama w nim chemia jak i w kurczakach które zawierają sterydy, w owocach i warzywach pełno chemii z nawozów i tak do każdej rzeczy kupionej w sklepie można się doczepić. A tyle co Majeczka zje z tego chlebka to jest nic ona go raczej bardziej omamla niż zje ale jak idą ząbki to takki chlebek jest super na swędzące dziąsełka. ale każda z nas ma swoje zdanie i postępuje po swojemu

              Co do krzesełek to ja powiem szczerze że korzystamy i to dużo a mam po Filipie który krzesło czasem i teraz używa. Jak już zaczął jeść normalnie przy stole to zdjęli my tacki i jak Filip je to podsuwamy go do stołu jest to tyle wygodne że tam jest regulacja wysokości i ma go ustawione pod stół.Filip jak widzi że idę z jedzeniem to leci podsuwa krzesełko siada i czeka przy stole(bo jest na kółeczkach)

              Kamila a bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne one łagodzą bóle menstruacyjne ja też miałam bardzo bolesne więc współczuję na razie mam spokój bo są mniej bolesne.
              A mogę zapytać jeszcze a ty miałaś już chrzciny?

              Jejku dziewczyny kiedy będzie ta wiosna ta papka na drogach chodnikach to jest porażka.

              Spokojnej nocki

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hmmm...no to kacyk dzisiaj
                Siostra została na noc, podrinkowaliśmy trochę, siedzieliśmy do 2:00.
                Spać mi się chce strasznie i głowa mnie boli.

                Miałam dzisiaj iść z kumpelą do kina i niestety ze względu firmowy wyjazd mojego męża, który wyskoczył w ostatniej chwili musiałam przełożyć, mam nadzieję, że jutro się nam uda wypad.
                Potrzebuję trochę chociaż się oderwać od domu.

                Justynko masz rację, nie wiemy, co jemy, we wszystkim jakieś świństwa...nie uchronimy siebie i dzieci przed tym wszystkim.
                Każdy niech sobie rozszerza dietkę jak chce, ważne, żeby nam dzieci stopniowo coraz więcej przyswajały i rosły zdrowo, prawda? Chyba każdej mamusi na tym zależy...Skoro się nie boisz i nic Majce po tym chlebie nie jest to ok. Ja tam na dziąsełka daję schłodzonego gryzaka, ty możesz dawać chlebek, każdy ma swoje zasady...może jej rzeczywiście ten chlebek na dziąsełka dobrze robi.

                Kochana, masz może jeszcze jakieś kurteczki wiosenne po Fafiku? Tak na 80/86 rozm?

                Wiosny mi potrzeba, mam spadek energii...a dzisiaj to już w ogóle...

                Miłego dnia!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej kochane jak dzionek zleciał?
                  U nas dziś dzień pełen gości od rana

                  Sylwia jutro poproszę męża żeby wszedł na strych i sprawdzę te kurtki bo nie pamiętam czy dawałam je na komis czy nie.

                  Ja planuje wyjście na piwko w sobotę z koleżanką ale nie wiem czy nam się to uda, mam nadzieję bo też chce troszkę odpocząć i się odstresować

                  Spokojnej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    No żesz...cholera!!! Miałyśmy iść do tego kina dzisiaj, no i dzisiaj dla odmiany coś mężowi koleżanki wyskoczyło i nie idziemy bo nie ma z kim dzieci zostawić...
                    Przyszła na kawkę, to chociaż sobie pogadałyśmy trochę...

                    Czy u Was też tak mocno wieje, nawet na dwór nie wyszliśmy Brrrrr

                    Co porabiacie???

                    Ja obiadek mam gotowy, bo od wczoraj zupkę, tylko naleśniczki dorobiłam.
                    Ignaś śpi, Nadula się bawi a ja się muszę za prasowanie zabrać.

                    Miłego dnia.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      U nas nie dość że wieje to i pada co chwilę.
                      Ja dziś zrobiłam placuszki bo ok kilku dni za mną chodzą pychotka i filip nawet 4 zjadł

                      A w wolnych chwilach biżuterie nadrabiam sporo zaległości mam

                      Miłego popołudnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Co do biżuterii to wstaw co tam masz nowego
                        Mojej mamie i ciotce bardzo się podobały te komplety od Ciebie i ta bransoletka- ta usztywniana taka i mówią, że chcą takie, więc muszę coś im od Ciebie pozamawiać, jeśli jest taka możliwość?
                        Najlepiej z jakimiś ciemnymi koralikami, coś takiego jak miałam...


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Sylwia oczywiście jest taka możliwość u mnie zamówić ale powiedz mi na kiedy??po pierwsze muszę zamówić czarne koraliki a po drugie po niedzieli muszę jeszcze na jednym sklepie wymienić biżuterię więc na spokojnie jeśli będzie ci pasować to na następny tydzień ci to zrobię pasuje?? postaram się robić zdjęcia tego co robię na zakład ewentualnie. A jeszcze jedno pytanie komplety z zawieszką czy z łańcuszkiem cię interesują??

                          Robiłam wczoraj zapiekankę ziemniaczaną z kiełbasą z tej książeczki co pisałam dla mnie rewelacja.

                          Kamila itka a wy gdzie się podziewacie co u was?/

                          Spokojnego wieczoru

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Spokojnie, ważne żebyś mi to przed Świętami zrobiła, bo wcześniej i tak do mamy nie jadę, zresztą nikomu się z tym nie spieszy, więc masz czas i możesz to na szarym końcu zrobić...

                            Już kilka miesięcy był spokój i znowu Nadii zaparcia wróciłyMasakra

                            Właśnie Dziewczyny, gdzie się podziewacie?

                            Dobrej nocy/


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej jak nocka ? U nas średnio.

                              Wklejam zdjęcia Majeczki przed spacerkiem i biżuterii jeśli coś ci się spodoba to musisz zaklepywać od razu bo one idą na sklep ok środy czwartku
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Majeczka jaka fajniutka w tym pomarańczu

                                Jedną bransoletkę zrób proszę taką ''sztywną'' i masywniejszą, do tego też dłuższe kolczyki takie masywniejsze, bo moja ciotka jest dużą kobietą i ona potrzebuje taki ciemny komplecik ale masywniejszy. Na niej mała biżuteria ginie.
                                Mojej mamie to pewnie spodobałby się komplecik w stylu tego ciemnego z drugiego zdjęcia....ale spokojnie,mamy jeszcze czas, daj to na sklep i jak coś z ciemnymi koralikami uda Ci się zrobić, to wstaw mi proszę.
                                Ja chciałabym kolczyki do tej sztywnej bransoletki, bo komplet dałam siostrze a zostałam z samą bransoletką i nie mam jej do czego nosić.
                                Więc 2-3 komplety zamówię na pewno + kolczyki do tej brannsoletki którą mam.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X