Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Dzień Dobry!

    Oj Justyna tak to juz jest z dwójeczką,jedno od drugiego łapie,sama wiem po sobie,jedna ma katar za chwile druga i nawet tak chwalone karmienie piersią nie pomoże.... A jak dzisiaj Filipek?

    Itka wszystkiego najlepszego dla Twojego pierworodnego!

    I wogóle dla Was dziewczyny z okazji Walentynek aby w Waszych domach miłośc nigdy nie wygasła.....


    a ja zła już od rana,juz mam wszystkoprzygotowane na zapiekankę,patrze do lodówki a któs mi zeżarł kukurydze! i to dwie puszki! nosz.....muszę gonić do sklepu....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Kamila-dziekuje w imieniu synka
      i dla Was wszystkich rowniez wszystkiego naj milosci i zrozumienia
      nie dziwie sie Twojej zlosci jak ja sobie cos zaplanuje i wiem ze cos mam a tu nagle okazuje sie inaczej to mnie trafia doslownie
      mialam tak ostatnio z nalesnikami usmazone gotowe aby podac a tu ktos zezarl dzem!!ale wyzywalam..
      a zapiekanke bym zjadla mniam mniam podeslij kawalek







      Skomentuj


        Odp: Termin

        Cześć

        I dla was dużo miłości!!

        U nas dziś już lepiej, bo Filip już broi od rana z tym że na razie jeszcze nic nie je, ale widać że robi podchody do jedzenia więc dobry znak

        Kamila a jaką robisz zapiekankę makaronową czy ziemniaczaną? Ja bym zjadła ale ziemniaczaną ale nie mam dobrego przepisu może wy macie?

        miłego dnia i romantycznego wieczorku

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej,

          itka zostawiłam Ci kawałek ale musisz sie śpieszyć bo jak mój M wpadnie....

          ja robie i z makaronu i z ziemniaków-przepis mam podstawowy ale często cos dodaje np to co akurat mam w lodówce
          z makaronu jest mega prosta szybka i smaczna
          makaron gruby,najlepiej świdry zgotować ale tak al dente
          duża cebula,pokroić,zeszklić
          pieczarki ok.25 dag,pokroić,udusić
          jakaś wędlinka,mi najlepiej smakuje szynka konserwowa też tak ok 250dag ale moga byc np.parówki
          no i ser żółty,ok 25dag zetrzec,połowę dać do makaronu wtedy ta zapiekanka taka sucha nie bedzie a resztą obficie posypać
          kukurydza
          i doo piekarnika,wystarczy 30 min 1890 C
          i tak jak mówie mozna zawsze coś jeszcze dorzucić

          ;'

          Skomentuj


            Odp: Termin

            oczywiście chodziło mi o 180 C hehe
            mała mi wali po klawiaturze

            a z ziemniaków robię taką z "Przepis na..."
            ziemniaki cienko pokroić w plasterki
            cebulę zeszklić
            mięso mielone razem z tą cebulką usmażyc
            i przekładać warstwami
            pierwsze i ostatnie mają byc plasterki ziemniaczków
            no i na góre starty ser
            a! i do tego jest sos,także polać tym sosem a jak nie mam to robię sama sos pomidorowy i tez jest ok ale mówie Wam jestt pyszna

            Justyna to dobrze że Filipkowi sie nie pogorszyło! A to fakt,jak dokucza to znaczy że zdrowieje czego Wam życzę

            Sylwia a co u Was? jak Wam dzień mija?

            Skomentuj


              Odp: Termin

              zapiekankę na pewno wypróbuje możne nawet jutro dzięki za przepis

              Filipowi zaś idzie temp. ok 38 ma, no ale myślę że tak z dzień lub dwa jeszcze może mieć, zobaczymy

              Miłego wieczorku

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej!

                Walentynki z dziećmi i romantyzm...hehe...ciężko o to.Może, gdy teściowa przyjedzie, to sobie odbijemy i chociaż do kina wyskoczymy i na jakąś kolację, nie z okazji Walentynek ale tak po prostu, bo dawno nie byliśmy...
                Nie macie wrażenia, że przy dwójce dzieci ciężko zadbać o intymność, w ogóle o związek, mi się wkradła rutyna, przyznaję...
                No cóż...
                Zamówiliśmy pizzę, otworzyliśmy winko...chcąc nie chcąc ulegliśmy presji walentynkowej
                Walentynki jakieś takie zakatarzone, bo każdemu z nas z nosa cieknie

                Co zapiekanek ja robię różne, bo uwielbiam.
                Bardzo wszystkim smakuje ta warstwowa:

                pierś z kurczaka przyprawiona
                cebulka czerwona w kostkę
                brokuły
                kukurydza
                marchewka w talarki
                ziemniaki

                i do piekarnika(180 st.) gdy wszystko będzie miękkie, nie pytajcie ile trzymam w piekarniku, bo nie wiem posypuję startym serem i zapiekam jeszcze chwila

                Podaję z sosem czosnkowym.

                Kolorowa i pyszna.

                Inna, która też wszystkim podchodzi:

                pierś z kurczaka
                makaron (wcześniej ugotowany)
                brokuły albo szpinak (obie wersje pycha, chociaż ja wolę ze szpinakiem, bardziej wyrazista)
                no i ser oczywiście na koniec
                Tej nie układam warstwowo tylko wszystko mieszam.

                kamila tą z ziemniakami i mięsem mielonym też robię

                Dobranoc!
                Last edited by jaka_ja; 14-02-2012, 21:15.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej
                  Sylwia to fakt przy dzieciach, nie ma czasu ani miejsca na intymność, jeszcze z 10 lati będzie lepiej. U nas niestety też rutyna, a teraz jeszcze jak dzieci chore to już w ogóle masakra.

                  Z Filipem już dobrze wieczorem nawet temp. nie miał, ale mam jeden problem Filip dalej ni nie je. Wczoraj zjadł za cały dzień 2 kluseczki 100 g jogurtu (podstępem) i 3 łyżeczki deserku od majki, a dziś od rana znowu nic nie chce. Macie jakiś sposób żeby coś mi zjadł ?

                  Miłego dnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Ja przy kawusi i zaglądam do Was...
                    Noc straszna, gardło mnie boli, z nosa cieknie, Ignaś jak na złość spał strasznie, ząbki mu się wyrzynają, pewnie dlatego...Co chwilę biegałam do pokoju dzieciaków

                    jogobella tak jak mówisz, jakieś 10 latek i będzie lepiej

                    Nie mam pomysłu. Moja Nadia też ostatnio bardzo słabo je. Jak byłam u pediatry rozmawiałam na ten temat. Często się skarży na bóle brzuszka, a jej menu jest tak jałowe, że nie mam pomysłu jak jej do tej diety coś przemycić wartościowego.
                    Generalnie- sucha bułka, serek waniliowy, na słowo obiad ma alergię, jabłko zje, trochę banana. Jest blada. Zup nie chce jeść, obiadów cokolwiek nie wymyślę...też nie.Nie mam pojęcia co robić.
                    Dostaliśmy skierowanie na bad.moczu...póki co.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej
                      nie pocieszajcie sie ze za10lat romantyzm wroci,dzieciaki beda bardziej cwane i podejrzliwe wiem po sobiehe he latwiej nam przy maluchu o intymnosc
                      a co do braku apetytu u malcow to przyznam ze dominik tez kiepsko jadl naprawde wmuszac trzeba bylo a od kiedy poszedl do przedszkola i ma towarzystwo wieksze przy jedzeniu to apetyt ma OGROMNY pochlania naprawde
                      jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy
                      uciekam robić obiadek
                      a super te przepisy na zapiekanki,napewno wyprobuje







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej!

                        Normalnie jakis szał na zapiekanki hehe ja dziś znów robiłam ta z ziemniakami i o mało co nie narobiłam...ale ochoty co najwyżej bo zapomniałam o niej włozyłam ok 12.30 a wyjęłam o 14.00 normalnie skleroza! ale tylko ser się za bardzo zrumienił (czyt.spalił hehe) ale jest ok....


                        uciekam bo mam gośći
                        wpadnę potem pożalić się trochę bo też mam niejadka w domu...................

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          My dzisiaj na obiadek szaszłyki z piersi kurczaka z cebulką i papryką czerwoną robiłyśmy

                          O proszę...moja kuchareczka
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Hej

                            Sylwia co za kuchareczka mała, a może jak sama będzie robić to coś wtedy zje?

                            u nas z jedzeniem małe postępy choć w jego wypadku przy tak skurczonym żołądeczku to mamy mały sukces wczoraj.

                            A ja ostatnio siedzę i nadrabiam zaległości w biżuterii mam jeden nowy fajny wzór jak znajdę chwilę to się pochwalę.


                            A co wy porabiacie?
                            Spokojnego dnia

                            P.S ile pączków zjedzonych?? przyznać się bez bicia. A robicie sami czy kupujecie pączki faworki itp.
                            Last edited by jogobella198; 16-02-2012, 11:22.

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              My wszyscy zakatarzeni, mały dość marudny, bo te jedynki coś nie mogą się przebić, więc odpoczywamy w domku.

                              Zrobiłyśmy z Nadusią pączki, pączusie właściwie, bo to takie małe na serku waniliownym, bez drożdży, zaraz kawusię zrobię i wcinamy, mam nadzieję, że dla męża coś zostanie

                              jogobella póki co dwa małe zjadłam
                              Co do kucharzenia, to Nadia lubi ze mną w kuchni siedzieć, ale z jedzeniem niestety gorzej...ale pączki pewnie zje jeszcze i to nie jedne. Słodkie lubi.

                              ...a to zdjęcia Ignasia w wiosennej kangurce, która wczoraj przyszła, wygląda jak mały szympansik no nie?...no i tak sprawnie już sobie mój mały mężczyzna siedzi
                              Attached Files
                              Last edited by jaka_ja; 16-02-2012, 12:25.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                dzieciaczki rozkoszne
                                Dominik ma taka kurtalke brazowa.
                                i nowinaMAMY WODE!!!!
                                dzis rano zajechalam do domku i juz byla yupi!!!!
                                odezwe sie pozniej papa







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X