Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Czesc kochane...

    Sylwiu... nie chce robic wielkiej imprezy,jakos to nie w naszym stylu. Bedzie chrzesna(moja kuzynka)ze swoim facetem,brat Daniela z dziewczyna(jako chrzesny) moja mama, no i nie wiem czy beda rodzice Daniela aczkolwiek wydaje mi sie ze pewnie nie zdecyduja sie przyjechac i wymysli juz moja tesciowa jakas chorobe... ehhh mi to w sumie wszystko jedno.
    A Wy gdzie robicie impreze?? Co do Daniela nie ma go juz prawie 3 miesiace a przyjedzie tylko na tydzien.. zobaczymy

    Kamilko... fajnie ze wszystko do szkoly przygotowane?? a tyta juz tez gotowa:P Co do gozow...No Natan tez juz kilka zaliczyl. Mial nawet dwa siniaki na czolku... biedactwo,juz nie mowiac o tym,jak goni sie z Olivkiem nieraz rozwalil warge i krew sie polala...


    Moj Nataniel lazi juz pelna para. Juz tak chetnie nie siedzi w wozeczku i chce maszerowac,nawet po schodach jak wracamy juz sie wyrywa do samodzielnego wchodzenia,aczkolwiek jeszcze sie boje ze wzgledu na bioderka. Apetyt tez mu sie znacznie poprawil. Teraz je za dwoch,heheh wiecej niz Olek... Jeszcze tylko jakby spal ehhh. CHyba zaczne go rzeczywiscie odstawiac od piersi,ale jak mam to zrobic,jak on nieraz sam mi juz wylazi na kolana i szarpie za bluzke bo chce pic... ehhh
    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Witam a my po kolejnej wizycie w przedszkolu, dziś dzieci już zostawały z Panią same a my za drzwiami pili kawkę. Małe zamieszanie było ale Pani podsumowała że jak na pierwszy raz nie było najgorzej

      Lena garniturek cudny
      Kamila brakowało nam ciebie
      Ciekawe jak itka z przeprowadzką
      Sylwia a wy kiedy pierwsze zajęcia w przedszkolu?
      spokojnego wieczoru

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Zostawiłam dzieci pod opieką m i sobie wyskoczyłam na małe zakupki do Rossmanna i do Pepco.
        Fajnie czasem tak samej...

        Kamila Fajnie, że zajrzałaś. Ja Nadii jeszcze jakoś specjalnie nie obkupiłam do przedszkola, zresztą ona ma tyle ciuszków, że chyba nic nie potrzebuje specjalnego. Dzisiaj jej legginsy jeansowe kupiłam, może jakieś 2-3 nowe bluzeczki jej sprawię, skarpetki nowe.
        Kupiłam jej dzisiaj zestaw-pasta, kubek, szczoteczka i etui do szczoteczki, bardzo się cieszyła jak usłyszała, że to do przedszkola.

        Lena W domu robimy i też skromnie, tylko chrzestni Ignasia i nasi rodzice tzn. moja mama i tata i mama R. + jej przyjaciel.

        jogobella Od jutra do czwartku włącznie mamy zajęcia adaptacyjne w przedszkolu w godzinach 15:30 do 17:00.
        Jak chodziłaś z Filipem na zajęcia miałaś Majeczkę z sobą? Ja muszę Ignasia zabrać a wolałabym skupić się tylko na Nadii. Cóż...


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Ja Majki nie brałam ze sobą ale były inne mamy z dzieciaczkami. to nie ty masz skupiać się na Nadii tylko nauczycielka czasem tylko ewentualnie zwrócić uwagę w wyjątkowej sytuacji. A może i Ignaś pobawi się z dzieciaczkami w wolnej chwili

          Jutro składam w urzędzie papiery na firmę od 1 ruszam

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej!

            jogobella Mimo wszystko jednak wolałabym móc się na niej skupić w 100%,a nie ganiać za Ignasiem, obserwować ją...skoro mam taką możliwość, bo później już przecież w zajęciach uczestniczyć nie będę. To ważna dla niej ale i dla mnie chwila.Pierwszy krok ku samodzielności.Bardzo przeżywam to jej pójście do przedszkola. Moja mała Duża Dziewczynka.
            Mam nadzieję, że Ignaś będzie wyrozumiały

            Powodzenia z interesem.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Oj rozumem cię dobrze bo sama zastanawiam się jak to będzie jak pierwszy dzień zostanie Filip w przedszkolu? Pewnie mama uroni łezkę.

              U nas dziś na obiad sosik grzybowy z ziemniaczkami i mięsko wczoraj mąż przyniósł grzybki wiec aż ślinka cieknie mi na samą myśl.

              Mam pytanie szukam nazwy firmy która będzie się zajmować biżuterią i odzieżą macie jakieś pomysły koło 16 idę składać papiery i mam mętlik w glowie w tej sprawie

              Skomentuj


                Odp: Termin

                jogobella Jakie pomysły Ci chodzą po głowie? Może coś doradzimy, jak zdradzisz...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Silwer srebro
                  Szyk
                  Star gwiazda
                  Shine tłum blask

                  nie chcę żeby nazwa była długa ani oklepana

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej

                    ale mi "dziwno" w domu a nie w malinkach


                    widzę dziewczyny że nie jestem sama z moimi obawami....
                    ja też się strasznie stresuje na sam myśl o tej szkole,no,sama niewiem czemu....
                    szkoła pod nosem -dosłownie-w razie w to jestem tam chwila moment...

                    Moja Julka najstarsza z naszych "przedszkolaków" ale i tak się martwie czy sobie poradzi,mam nadzieje że tak.....
                    Tak czy inaczej szykuje na 3 września krople na żołądek...

                    MAMY MUSIMY DAĆ RADE!

                    Justynka dziekuję za miłe powitanie
                    a z tych nazw które podałaś to mi sie najbardziej podoba SILWER SREBRO
                    powodzenia....

                    Sylwia szkoda ze nie masz z kim zostawic małego
                    bo ja Cie bardzo rozumiem że chcesz się skupić w tym momencie tylko na Nadi i wydaje mi sie że ona też będzie tego potrzebowała

                    Lena aż się uśmiechnęłam pod noskiem jak czytam że Natan już nadrabia z jedzeniem! super!
                    a z tym odstawianiem to się śpiesz kochana (jeśli naprawde chcesz odstawić) roczne dziecko już zaczyna rozumieć bardzo dużo i wie że akurat "tam" schowane jest amciu i bedzie tak teraz często robił a potem Tobie ciężej bedzie odstawić małego
                    moja Natala też już zaczynała szukac i szarpać za bluzke
                    trzeba po prostu wyczuc ten moment
                    Lena mam nadzieje że mnie rozumiesz,nie pouczam ani nic z tych rzeczy,taka rada mamuśki która przechodziła to co Ty jesli chodzi o karmienie
                    ale jak piszesz to może byc ta chwila,zaczyna więcej jeść innych posiłków
                    gorzej może byc własnie w nocy
                    dziecko obudzone szuka piersi i uspokaja (zasypia) przy niej
                    ale jak już na bank podejmiesz tą bądz co bądz nie łatwa decyzje to zobaczysz poleci.....

                    coś miałam jeszcze napisać
                    ach własnie
                    ITke tez wcieło tak jak i mnie
                    własnie kochana jesteś już na nowym mieszkanku?

                    do miłego

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Pierwszy dzień zajęć adaptacyjnych za nami. Nadia się bardzo szybko w grupie odnalazła, rozmawiała z dziećmi, bawiła się. Wszystkie polecenia pani wykonywała jako jedna z pierwszych albo i pierwsza. Byłam z niej bardzo dumna! Bardzo!
                      Szalenie podobały mi się zajęcia przy których pani przygrywała nam na pianinie, w których uczestniczyliśmy razem z dziećmi.Świetna zabawa.
                      Już się nie mogę doczekać jutra
                      Fajnie, że m wrócił szybciej z pracy i został z Ignasiem, więc mogłam się skupić tylko na niej i uczestniczyć z nią we wszystkich zabawach

                      jogobella Jak dla mnie chyba ten ''Szyk''

                      kamila Twoja Julka do przedszkola, czy do zerówki?Pogubiłam się...Dlaczego ma sobie nie poradzić?Wiary w Córkę! Pewnie, każda mamusia przeżywa, nie ma co się dziwić....Ja strasznie! W ogóle jestem typem co to wszystko przeżywa jak ''mrówka okres'' Taki już wrażliwiec ze mnie...Łatwo takim nie jest w życiu..hehe..


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hehe

                        Sylwia to możemy sobie podać ręke!
                        Ja również z tych co wszystko przezywają baardzo emocjonalnie
                        a jeżeli jeszcze chodzi o dzieci-o moje dzieci to już przeginam....
                        wszyscy mi mówią że Julka sobie da rade-bo ona to znowu taki typ dziecka-przewodniczka,ona idzie pierwsza a za nią sznur dzieciaczków-niekoniecznie młodszych bo i starszaki się jej słuchają....
                        ale własnie często takie dzieci w godzinie W stają się takie bezbronne i szukające pomocy
                        Julka idzie do klasy "0" rok szybciej,jako 5-latek to moja decyzja bo jeszcze nie jest to obowiązkowe

                        gratuluję udanego wypadu na zajęcia
                        super ze tata został z Ignasiem,od razu pewnie lepiej sie poczułaś wiedząc że będziesz miała oko tylko na Nadie

                        dziekuje tez za komentarz na nk
                        rzadko tam wchodze-na wyraźne życzenie mojej rodziny która widzi moje skarby tylko na tym portalu i życzy sobie zdjęcia...
                        czekaj jeszcze chwila i bedziesz łapała swojego Ignasia bo bedzie uciekał byle jak najdalej....

                        ide pod prysznic
                        dobranoc

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Sylwia dobrze że jesteś zadowolona z przedszkola. My dziś mamy ostatni dzień zajęć a od poniedziałku już normalne zajęcia w dzień. ciekawe jak to będzie. Planuję jeszcze w poniedziałek zostać za murami przedszkola ze 2- 3 godzinki tak w razie czego, ale myślę że będzie dobrze

                          Firma założona obstało na nazwie TRENDY. Od soboty ruszam z aukcjami a w niedzielę jadę na duże zakupy firmowe.

                          W sobotę moi rodzice mają rocznicę ślubu podsuńcie mi jakiś pomysł na drobny upominek dla nich.

                          Miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Mi dzisiaj strasznie szybko dzień zleciał. Z rana pranie, sprzątanie, zrobiłam zupkę pieczarkową.
                            Mój m dzisiaj w domku więc zrobił zakupy, wyczyścił akwarium rybce, odkurzył, poszedł z Nadią na rower, no i znowu został z Ignasiem, gdy poszłyśmy z Nadią na zajęcia w przedszkolu. Czasem się przydaje
                            Gdy wróciłyśmy z przedszkola przyjechał Ignasia przyszły chrzestny z żoną. Przywieźli nam karteczkę od spowiedzi i wymagane zaświadczenie z parafii.
                            Kawka, zasiedzieli się trochę więc na szybkiego sałatkę zrobiłam i wrzuciłam kurczaka do piekarnika.

                            Muszę się Wam pochwalić Ignaś nauczył się wołać naszą kotkę i teraz tylko ''Gaja i Gaja'', chodzi za nią i ją woła Cudne

                            Nadia ma pierwsze sukcesy w jeździe bez bocznych kółek na rowerku.
                            Jak chwalę jedno to i drugie, prawda?

                            jogobella Dobra nazwa. Co do przeszkola...będzie dobrze, dlaczego ma nie być.

                            Zmykam na film.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hejkum!!!

                              Co u Was dziewczyny??

                              Kamilka.. wiem o czym piszesz i masz 100%racje. on juz kuma o co chodzi z cycem i ze tam jest jego ulubione am. Nie wiem jak to bedzie szczegolnie jak pojade z Olivierem do szpitala na 4-5dni bo dostalismy skierowanie. Natan niestety bedzie musial przezyc swoja pierwsza rozlake z mama i cycusiem,a moze to bedzie dobry czas na odstawienie,w czym troche wykorzystam pomoc mojej mamy.Mam nadzieje zebedzie dobrze.

                              Sylwia,Jogobella... ja mialam tak samo jak oddawalam Oliviera do przedszkola ale jego ominely zajecia integracyjne i zostal zucony na gleboka wode w srodku roku bo w listopadzie,bylam zdziwiona jak szybko sie zaklimatyzowal,bo juz pierwszego dnia pani powiedziala,ze wogole nie odstaje od grupy a poza jednym Bartusiem byl najmlodszy,bo wiecie to wiejskie przedszkole bylo dla dzieci w kazdym wieku,bo bylo ich zaledwie 12cioro. Bylam dumna z Olivka,choc bywal czasem niegrzeczny. Zobaczycie bedzie dobrze. Dorian(moj bratanek w wieku Olka) nie chcial slyszec o kontakcie z nikim innym poza mama i tata... po 3 dniach w przedszkolu poprostu chcial tam zamieszkac hehehe.

                              Itka cos nam wsysla...

                              Kurcze dopadly mnie korzonki... gdzies zmarzlam chyba w nocy mnie zawialo,bo spie przy oknie otwartym... ehhh ruszac sie nie moge,schylic,nie mowiac o wstawaniu w nocy do Nataniela i odkladaniu go do lozeczka. chyba zwariuje. Pociesza mnie fakt ze za 18dni bedzie juz moj Daniel

                              Zmykam zrobic sobie kawke poobiednia.... Heh zrobilam dzis watrobke,Olis nie je wiec jemu standardowo ulubionego kotlecika,ale w szoku bylam,ze Natek pochlanial w oczach swoja porcje... a tak sie martwilam.

                              Zmykam. Poki chlopaki sie bawia moze poczytam... odpoczne chwilke. buziaki pa


                              A zapomnialam.. Jogobella gratulacje z okazji zalozenia firmy.Trendy... fajna nazwa
                              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                hej Lena

                                jejku bardzo,bardzo się cieszę że Natanowi tak dopisuje apetyt!
                                jakos nie mogłam sobie wyobrazić tego że on tak malutko jadł i jak Ty w związku z tym byłas zmartwiona,naprawde super!
                                to może byc dobry moment na odstawienie,jesli wytrzyma ( a bedzie musiał) te 3-4 dni to juz mu nie dawaj i bedziesz wolna
                                ja jak narazie znalazłam jeden minus tego że odstawiłam-moje piersi to teraz katastrofa...nie pamiętam żebym miała takie po odstawieniu Julki,a karmiłam ją nawet dłużej,kurcze,mam nadzieję że dojda do "formy"

                                współczuje dolegliwości,napewno przewiałaś o to teraz tak łatwo,uważaj na siebie,odpoczywaj
                                Widzisz kochana jak zleciało! jeszcze tylko chwila i maz bedzie z Wami,ciekawe jak malutki zareaguje,prawda?pozna tate?

                                Ja w wirze przygotowań,dziś sałataki kroje,jutro ciasta
                                Jutro moje słonce kochane skończy roczek,jak to leci....a pomysleć że rok temu o tej porze byłam megazestresowna wizją wywołania-na szczęscie w ostatniej chwili odeszły mi wody,załóze sie że ze stresu hehe
                                wspomnienia......jak dobrze że je mamy.......

                                uciekam
                                miłego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X