Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej hej
    kamila-i mi myśli ciążowe po głowie chodzą,poczekam do terminu miesiączkii zobaczymy...
    justyna-w domku najlepiejdobrze ze Majeczka juz wydobrzała
    my na walentynki sami to znaczy bez meza jestem bo w delegacji w środe w nocy wraca
    tak że przekladamy na przyszły weekend zwłaszcza że Mati ma urodziny we walentynki więc zrobimy mała uroczystość w domu







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Zapomniałam dodać mamy dwa nowe ząbki

      Skomentuj


        Odp: Termin

        to gratulacje







        Skomentuj


          Odp: Termin

          itka a ty jako kto pracujesz??

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej!

            My właśnie wróciliśmy od znajomych. Bardzo miły wieczór

            jogobella Dobrze, że już w domku jesteście. Gratulujemy zębolków nowych...
            8,5 kg...to chyba nie tak dużo znowu, bez przesady...ciekawe, co by powiedziały, jakby mojego grubasa zobaczyły. Ignaś z 10 pewnie waży. W poniedziałek idziemy na szczepienie, to zobaczymy.
            Dieta, dziecku?Hihihi Dobre
            To co piszesz o tych matkach, to aż się wierzyć nie chce...

            kamila jedna szafa na 4 osoby? To rzeczywiście mało...jak się mieściliście? To wyobrażam sobie, jak się cieszysz...
            Co do koleżanek, to mam takie które mnie rzadko odwiedzają i takie bez dzieci też mam Z tym, że kiedy byłam na zwolnieniu lekarskim przez wychodzenie z Nadią na plac zabaw, do piaskownicy itp. zapoznałam się z kilkoma mamusiami a już z dwiema to szczególnie się zaprzyjaźniłam, odwiedzamy się, chodzimy na kawki do siebie. Dzisiaj też wróciliśmy od jednej z nich, bo musiałyśmy w końcu zorganizować spotkanie w sobotę, żeby naszych mężów poznać No i wieczór bardzo, bardzo udany...
            Co do Walentynek to ja jakoś niespecjalnie z tym świętem się integruję....

            itkawłaśnie...czym się zajmujesz?
            Migrena...cóż nie zazdroszczę. Często Cię dopada? Fajnie, że bal udany.

            Miłego wieczorka.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Witam

              Od rana zastanawiałam się czemu Majka w nocy tak niespokojnie spała i wyszło szydło z worka 3 ząbek się przebija czyli 3 na raz wychodzą

              A my w domku odpoczywamy sobie

              Dziewczyny wiecie że w czwartej jest już tłusty czwartek! Ja przez przypadek się dowiedziałam.

              A ja już nie mogę doczekać się piątku i sesji zdjęciowej

              Miłej niedzieli

              Skomentuj


                Odp: Termin

                witam się w to niedzielne popołudnie

                Justynka jak to dobrze że juz jesteście w domu,martwiłysmy się tu o Was,to od razu zostawili Was w sobote tak? jak Twój mąz pojechał z małą? to zapalenie płuc było? a Majeczka super waży,a Ty jeszcze karmisz piersią?
                Julka jak miała 3 miesiące to 7kg ważyła i doktorka mówiła że super że jak zacznie chodzić to zrzuci i tak było rzeczywiście
                no to ładnie Majeczce te ząbki wychodzą,oby bez większych objawów
                jejku a moja jeszcze nie ma ani jednego Julia miała dokładnie 5miesięcy i 3 tyg czyli mam jeszcze tydzień a potem zaczynam się martwić

                Sylwia jakie macie teraz szczepienie? a Ignaś ma już zabki? przepraszam jeśli nie doczytałam
                nooo jedna szafa na 4 osoby cięzko było tzn mamy jeszcze takie półkowe ale to nie to samo co ładnie zawiesić hehe

                itka przeszedł Ci ten ból? i daj znać jak tam z @ oby nie przyszła

                a my dzisiaj bylismy na sankach ło matyldziu jak zmarzłam wogóle to podkarpacie najzimniejsze teraz u Ciebie Sylwia cieplej co?

                ide zrobić sobie herbatkę (chyba 4 już dzisiaj)

                miłego wieczorku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  U nas dzisiaj większość dnia wody nie było....Masakra. Człowiek nie docenia wody, to wydaje się oczywiste, jak z kranu leci...

                  jogobella jak już po sesji będziecie pochwal się jak wyszła...Co do ząbkowania, to masz już dodatkowe zajęcie, mycie zębolków...hihih...

                  kamila Kochana, nie masz się czym martwić, zazwyczaj dzieciaczkom ząbki wyrzynają się ok 6-9 miesiąca ale zarówno wcześniejsze jak i późniejsze ząbkowanie należy do normy Jak ze wszystkim...każde dziecko ma swój rytm.
                  Ignaś jeszcze nie ma ząbków i w ogóle się tym nie martwię Nadia miała też późno ok 10 m-ca wyszedł jej pierwszy i też było w normie.
                  Fajny art. na temat ząbkowania, może się uspokoisz...
                  http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...5,2806834.html
                  Ignaś nie siedział a teraz zaledwie w ciągu kilku dni świetnie to opanował, tak samo z przesuwaniem się po podłodze, leżał jak kłoda, a teraz odpycha się rączkami i przesuwa wokół własnej osi i do tyłu
                  Jak u Was z poruszaniem się?
                  Tak...u nas już cieplej nieco, ale za to strasznie sypie śniegiem.
                  Co do szczepienia, ja szczepię 6 w 1- szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (acelularna), polio, Hib, wzw B.
                  Kiedy Wy macie szczepienie i jakimi szczepicie?

                  Miłego wieczorka.
                  Mąż serwuje drinki, więc lecę


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Kamila Tak zatrzymali nas od razu jak mąż pojechał zadzwonił mi tylko ze mam się spakować i przyjechać bo zostajemy w szpitalu, więc w pół godzinki musiałam wszystko zebrać i tam już zostałyśmy. Majka miała zapalenie oskrzeli i nawet skurcz na nich z tego co mówiła lekarka a na prześwietleniu wyszedł stan zapalny na płucach, ale dokładnie będę wiedzieć jutro wszystko bo jadę po wypis ze szpitala. Co do wagi uważam że wcale nie jest mała gruba a jakbym przejmowała się tym co lekarki gadały to po pierwszym dniu bym się załamała. Co do piersi to ja nie karmię już od grudnia mniej więcej.

                    Jeśli chodzi o szczepienie to my mamy 28 lutego ale nie wiadomo czy się nie przesunie przez tą chorobę i szczepię tymi na kasę czyli 3 ukłucia

                    Majeczka też się porusza po podłodze szczególnie jak ją coś zainteresuje a zazwyczaj podoba jej się wszystko tylko nie zabawki hihihi

                    miłego wieczoru

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Co u Was?

                      My byliśmy na szczepieniu. Ignaś waży 9,3 kg, więc byłam blisko mówiąc, że ok 10 kg waży Usłyszeliśmy tylko, że duży i ładny chłopczyk. Grzeczny był bardzo, bo pisnął tylko w momencie wkłucia i szybciutko się uspokoił.
                      Następne szczepienie po skończeniu roczku...więc trochę spokoju

                      Teraz szykuję obiadek a dzieciaczkami się tatuś zajmuje.

                      Miłego dnia!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Hej!

                        Jejku Justyna dobrze że wysłałaś wtedy męża z małą bo jakbyście zostali w domu to cięzko by było! A jak Filip zniósł rozłąkę z Tobą?
                        a co to za sesja? z dzieciaczkami tak? taka pamiątkowa? to czekamy też na zdjęcia....

                        Sylwia a u mnie rano kilka godz prądu nie było,zima to zima!
                        My mamy szczepienie 9 maraca a szczepię tymi płatnymi tzn tak jak Justyna ale jest 1 wkłucie zamiast 3 no i poważnie zastanawiam się nad innymi płatnymi bo Julia od wrzesnia do szkoły to zapewne cos przyniesie do domu ale o to muszę juz zapytać pediatre jak to najlepiej zrobić
                        No ja niby się nie marwię (niby...) wiem że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju ale jak się ma dwoje dzieci to zawsze się porównuje a to chodziło juz,mówiło już....-a nie powinno się wiem! no zobaczymy jak z tymi ząbkami będzie
                        Moja małpka jak ją położe na brzuszku to tez leży jak ta kłoda,ręce porozkłada i sie drze,ewidentnie nie lubi takiej pozycji hehe ale kładę ją kilka razy w dzień no i też już sama siedzi,tzn kołysze się to w tył to w bok ale siedzi
                        Sylwia Ty masz dzisiaj to szczepienie z Ignasiem?
                        to czekamy na relacje,
                        papatki

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Sylwia chyba pisałysmy w tym samym czasie....

                          No to super że wszystko ok! A Ignaś to dzielny chłopak,bardzo ładnie waży,a ile ma wzrostu jeśli moge spytać? a Majeczka ile ma?
                          moja jakaś długa chyba bo ma 72 cm,wogóle widze po ciuchach że na 74 już są za małe,przeważnie na 80 jej zakładam...

                          ja też uciekam
                          zlew czeka i mnie woła

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            kamilaIgnaś ma 70 cm, my też raczej 80 zakładamy, chociaż niektóre 74 jeszcze są ok...ta rozmiarówka tak różnie wypada...W oba kombinezony już mój kolos ledwo wchodzi, choć kupowałam większe
                            Muszę się zacząć rozglądać za czymś wiosennym dla dzieciaczków.
                            Marzy już mi się wiosna...marzy... Wyjście zimą z dwójką dzieci, to ubieranie...ehhh...prawdziwa wyprawa, prawda?
                            Wiosną, latem o ileż łatwiej


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Cześć

                              Ignaś wielki z ciebie chłop jeszcze troszkę i panny będzie podrywał

                              Co do ciuszków to u mnie też w tym przedziale nosimy, a kombinezon zimowy przymały i ciężko będzie obchodzić do końca zimy

                              U nas znowu nie ciekawie Filip wczoraj pół wieczoru wymiotował dostał biegunki a dziś temperatura doszła , na szczęście już nie wymiotuje a od południa też na razie biegunki nie ma. Niestety nic nie je tyle dobrze że pije sporo. Zobaczymy rano jak będzie wyglądał czy wybierzemy się do lekarza czy nie

                              Kamila co do Sesji to tak taka pamiątkowa jak będę mieć zdjęcia na pewno się pochwalę

                              Spokojnej nocki

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                hej hej
                                dotarłam w końcu
                                wody nadal nie mamy uch już mi to bokiem wychodzi
                                ale dziś był znajomy i od środy zaczynamy działać podłączy nas do innego pionu-w którym jest woda
                                i po kłopocie mam nadzieję.
                                a pytałyście czym się zajmuje..pracuję w sekretariacie szkoły językowej
                                miłego wieczorku lecę się kąpać rano do przedszkola wędrujemy,trzeba się wyspać







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X