Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    oj chyba źle popatrzyłam widzę że suwaczek wskoczył na roczek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Nie słyszałam jeszcze o tak niskich cenach w prywatnym przedszkolu W szoku jestem Śmieszne pieniądze.
      U nas wpisowe 500 zł. Czesne ja za te nasze 3 dni w tygodniu 300 zł (godz.7:00-17:00 Nadię oczywiście szybciej będę odbierała, bo nie ma sensu, żeby tyle godzin siedziała)+ stawka dzienna wyżywienie 10 zł.
      Ja wykupię Nadii w pełnym wyżywieniem, chcę, by jadła to co inne dzieci, żeby nie odstawała.
      Angielski, gimnastyka korekcyjna, logopeda, rytmika-zajęcia przy akompaniamencie fortepianu wliczone w cenę.

      Coś musiałaś źle spojrzeć, od rana nie inaczej a roczek pokazywał

      Dobrej nocy!
      Uciekam coś jeszcze z m obejrzeć przed snem.


      Skomentuj


        Odp: Termin

        U nas do przedszkola resztę dopłaca gmina, Na szczęście nie tylko my rezygnujemy z posiłków dlatego się zdecydowałam.
        kolorowych snów

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej my po szczepieniu mój klocuszek ma już 11 kg ale najlepsze było to że pani zrobiła zastrzyk a Majka go nawet nie zauważyła ani nie miałka anie nie piskła. Dzielna dziewczynka

          Lena ty jutro idziesz do lekarza z małym prawda? czekamy na wieści
          Kamila itka co u was?

          Skomentuj


            Odp: Termin

            hej dziewczyny...

            odechciewa mi sie wszystkiego...

            Sylwiu przepraszam ze tak pozno,jakos nie nie mam glowy do komputera ostatnio taki Natek marudny,poza tym zlapal mnie taki bol w ledzwiach ,ze chodze polamana;(

            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA IGNASIA!!!!

            Bylam dzis z Olivierem u hematologa.. nie jest dobrze. Ma talasemie i za miesiac idziemy na oddzial do szpitala. Zlapalam mega dola,bo tego mu tylko brakowalo. Mam nadzieje,ze okaze sie ze ma tą lepsza wersje,aczkolwiek zadnej nie da sie wyleczyc. Wyryczalam sie dzis chyba za wszystkie lata i jeszcze miesiac niepewnosci przede mna.

            Natan zasowa jak tylko moze... pingwinek malutki. ehhh jakos dzis nic mnie nie cieszy.
            [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

            Skomentuj


              Odp: Termin

              My po spacerku, placu zabaw, szybkim obiadku- nie chciało mi się pichcić, więc surówka, frytki i przysmak rybny z serem z Frosty
              Wszyscy zadowoleni.
              Ucięliśmy sobie poobiednią drzemkę, wszyscy bez wyjątku. Dawno nam się to nie zdarzyło. Mąż i Ignaś jeszcze drzemią. Nadia Pottera ogląda.
              Idę kawkę zrobić, bo zasypiam...chyba ta pogoda...u nas pochmurno i teraz zaczęło padać.

              Lena Dziękuję za życzenia.Nie ma za co przepraszać.
              Co to jest ta talasemia? Nigdy o tym nie słyszałam. Biedna...musisz się denerwować i to wszystko strasznie przeżywać. Współczuję. Bądź dzielna. Dobrze, że masz pomoc mamy.

              Wszystkie dzieciaczki forumowe na roczek chodzą...tylko nie mój Ignacy. Leniuch.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                Sylwiu... sama dopiero co poznaje tą chorobe bardziej z neta... ehhh i coraz bardziej mnie to przeraza... lekarka mi mowila ale jak uslyszalam o przetaczaniu krwi badz usowaniu sledziony o wszystkim innym zapomnialam. ale tu mam link gdzie fajne jesli tak to mozna nazwac opisali... http://www.medonet.pl/dolegliwosci,d...mia,index.html ide kapac maluchy...
                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  LenkaNie czytaj za dużo...za dużo będziesz myślała i się denerwowała.Takie przypadki jak usuwanie śledziony itd. to pewnie ostateczność. Nie można myśleć o najgorszym.
                  Trzymaj się dzielnie.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Lena bądź dzielna , poproś mamę niech zajmie się trochę dziećmi a ty wyjdź do koleżanki na kawę wypłacz się pogadaj., nabierz troszkę sił. wiem ale łatwo się mówi ale niestety dzieciaczki czuja że coś jest nie tak na pewno. I tak jak piesze Sylwia to są najgorsze przypadki popatrz na tabelę obok może to będzie lekki przypadek i wszystko będzie dobrze. A jak mały rozumie co się dzieje czy nie? Jesteś mu teraz bardzo potrzeba. wiem że dasz radę. I pamiętaj w chwilach słabości zawsze możesz na nas liczyć pisz wyżal się na pewno będzie troszkę łatwiej i lżej ci na serduszku.

                    Sylwia zamówiłaś już garnitur??

                    Spokojnego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Sobota, a my niestety sami.Mąż ma fuchę.Wiecie, jak widzę, że m tyle bierze dodatkowej pracy, od kiedy jestem na wychowawczym, jak się stara, by nic nam nie brakowało, to jeszcze bardziej go kocham.Naprawdę.

                      Mam w planach okna wyczyścić ale taka pogoda...sama nie wiem...zaraz się rozpada.

                      jogobella Zamówiłam garniturek.Wzięłam jednak ten, w sumie bardzo podobny ale chyba troszkę inaczej odszyty i inny materiał
                      http://allegro.pl/basbet-komplet-na-...577353801.html
                      Moja siostra, która będzie chrzestną powiedziała, że małemu kupi ten garniturek, bo i tak nie ma pomysłu na prezent
                      Mi pasuje
                      Schowamy małemu na pamiątkę, jako pierwszy garniturek.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Sylwia garniturek cudny

                        My w domku bo od rana leje.Siedzimy i filmy oglądamy, zrobiłam karpatkę na obiad wyjęłam krewetki tylko muszę znaleźć na nie jakiś fajny przepis.
                        Miłej niedzieli

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej!

                          My też w domu. Chyba w całej Polsce taka brzydka pogoda
                          Ignaś śpi, pograłyśmy z Nadią w grę planszową, teraz koloruje, m niby wolne ale na telefonie wisi i on-line coś komuś robi a ja zaczęłam nową książkę

                          jogobellamniam, wieki nie jadłam karpatki

                          Miłej niedzieli!


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Hejo....

                            U nas tez okropna pogoda... juz od wczoraj pada i zimno.

                            Sylwia.. sliczny ten garniturek... Chrzciny juz tuz tuz. My mamy 22 wrzesnia a 18 wkoncu przyjedzie moj Daniel. Nawet nie wiecie jak sie stesknilam. Ja zdecydowalam sie na cos takiego...co myslicie...http://www.ebay.co.uk/itm/PAGEBOY-OU...item4aadea5403 mam nadzieje ze bedzie w sam raz

                            karpatka.... mmmm moje ulubione ciasto...
                            [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Lena Ubranko bardzo ładne. Będzie mały elegancik. Robisz w domu imprezę, czy w lokalu?
                              Nic dziwnego, że się stęskniłaś...ile to już minęło?
                              Na długo Daniel zostaje?

                              U mnie dzieci dopiero zasnęły. Nam z Nadią zebrało się na oglądanie H.Pottera. Robi się z niej mała potteromaniaczka
                              Ignaś też nie mógł zasnąć więc. Normalnie to 20:00-20:30 mam z dziećmi spokój...a dzisiaj...

                              Zmykam, bo mam film do dokończenia.
                              Dobranoc!


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                O jeju,wieki mnie nie było....
                                Kurcze nawet Ignasia urodzinki przegapiłam.....
                                Mam nadzieje że nic się nie stanie jesli spóźniona ciocia forumowa pożyczy kochanemu Ignasiowi dużo,dużo zdrówka! uśmiechu co nie miara,samych szczęśliwych dni! NAJLEPSZEGO IGNASIU!

                                U nas wszystko dobrze
                                nie było mnie tyle bo malinki dały mi w kość
                                i sie opaliłam(spaliłam...) i zmarzłam do samej kości,ale było warto
                                moja Julia obkupiona do szkoły od A do Z i to najwazniejsze

                                Lena bardzi Ci współczuje,naprawde
                                każda choroba dziecka to dla rodziców ogromny stres i zmartwienie
                                mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze
                                trzymaj się! jestesmy z wami

                                Dziewczyny garniturki sliczne
                                super Wasze chłopaki bedą wyglądać

                                Już wszystkie jesteście po roczku,a my na końcu
                                ostatnio muszę sie pilnować,bo z tego stresu przed szkołą Julki ciągle zapominam o tym roczku,jakoś tak nie czuje że to tuż tuz....

                                Moja Natalia ostatnio dorobiła się pierwszego guza na czole ech...
                                po schodach schodzi i wychodzi jak "stara"
                                w sumie to jej teraz najlepsza zabawa-schody...
                                pokazuje paluszkiem co chce,a przy tym woła am
                                wykonuje najprostsze polecenia typu przynies mamie misia, daj tata-niesie tatowi itp babci,dziadzia....
                                bardzo sprytna jest jak na swój wiek,już wie że jak mama mówi nie wolno to trzeba tak zrobić....

                                wstawie pare zdjęć
                                pierwsze z guziem hehe
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X